Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 210 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasýmpaþa | Süper Lig

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Miraç Çiftçi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nasýl seviyorum seni Vural bir bilsen.
    Ne çapýn belli ne yeteneðin. Varýn yoðun reklam..

Bugün yaptýðýn açýklamalarý ya ispat edersin, ya da yaptýðýn o mesleði býrakýrsýn.
    Zira ne deðerin var ne ederin.

Açýklamalarýnýn zamanýný düþünüyorum, amacýný bir türlü çözemiyorum...

* Seni milli takýmýn 100mt yakýnýna sokmayanlara duacý olmak gerek.
    Biliyorlar tabancalarýnýn kaç mermi aldýklarýný adamlar
    Vural, bu açýklamalarýn kendisine âit olmadýðýný radyoda söylemiþ.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

ajansspordan seçtiklerimden bir kaçý..

ne yani 1 bucuk metreden ofsayt golümü atmýsýz.cezalý futbolcumuzun cezasý maçtan 1 gün önce eski kulüp yoneticimiz simdiki federasyon yoneticisi tarafýndan mý kaldýrýlmýs.bunlar mý olmus?uzaktan gol yedi diye macý satmýs oluyosa kaleciniz,reha kapsal da cýkýp kalecimiz maçý sattý desin..farzedelimki kaleciniz bilerek gol yedi,bu trabzonsporun deðil sizin ayýbýnýzdýr..mactan once duyum aldým kaleciyle ilgili diyo peki maçtan sonra hemen kulüple iliþiðini kestinmi madem macý sattýgýný düþünüyosun

3 0 lik ilk maçda hakem bizi resmen katletmi$di hele son saniyede verdigi penalti tam bir komedi idi.o maçlarda magdur olan biri varsa oda biziz ama senin hele helede bursa maçi oncesi bu açiklamayi yapman gerçekden kafamda çok soru i$areti dogurdu.in$allah du$undugum gibi birilerinin ma$asi olmuyosundur $u ansen ortami ger ben tff 2. adamiyim seni teknik trektorluge getirecem hesabi 2. adami herkes iyi bilio...

bursada bile 6 attýðýmýz bursaya avni akerde 5 gol atmamýz neden bu kadar polemik konusu oldu hayret doðrusu!bursasporun kalecisi 3-0 kazanýlan bi macýn rövansýný nasýl olurda satar,bu kadarda sallamayýn!açýn izleyin yeniden,bursa orta sahayý gecemiyordu,kalecinin bunda ne günahý varmýþ!

Ha birde þunu ekleyeyim. Oyuncusunu tokatlayan bir adamýn milli takým ile adýnýn dahi anýlmasý beni çok rahatsýz etti. Bilmem hatýrlayanýnýz varmý Sarýyeri çalýþtýrýrken oyuncusu kýrmýzý kart gördü diye saha içerisine girip tokatlamýþ bir adamdýr bu. O gündür bu gündür sevmem bu adamý. Sarýyeri çalýþtýrýrken diye hatýrlýyorum bunu, takým adýnda yanýlýyorsam özür dilerim

Hikaye anlatma Yýlmaz Hoca nasýl olsa buradakilerin çoðu o maçý hatýrlamaz.mesela Hami 40 mt mesafelerinden kaç gol atmýþtýr,peki penaltý o dönemlerde 40 mtdenmi atýlýyordu?Ogünün ceza sahasý çizgisinden geliþine vuruþu ve 90a gidende mi 40 mt,hepsine eyvallah da Þeyhmusun ceza alanýna soldan girdiðinde sað tarafa vurduðu jeneriklik golde mi 40 metremiydi sen yatýp yuvarlanýrken herhalde tam göremedin.Ayrýca Trabzonsporun Bursaya 5 atmasý içi þikeye ihtiyacý yoktur her zaman yaptýðý þey

Bu maçý izlediðini söyleyenler o zaman ilk maçtaki net golümüzün ofsaytla kesildiðini de söylesinler.O yýllarrdaki cavit çaðlar faktörünü unutmasýnlar.Ýlk maçtaki skorun nasýl aldýklarýný da anlatsýnlar.Ben iki maçý da izledim.Uzaktan atýlan ilk golümüz hami tarafýndan atýldý.Hayatýnýn her döneminde uzaktan goller atmýþtýr hami çok normalbu.Bursalýlar bu adama prim vermeyin sizin de adýnýz þike söylentileriyle geçti.Bir kulübü töhmet altýnda býrakmak ayýptýr günahtýr.Yýlmaz hoca sonra çýkýyor milli takým hocalýðý filan diyor.ben yýlmaz vuralýn adýný duyunca oyuncusunu döven bir hoca aklýma geliyor þimdi de þike söylentileri eklendi. Senin neyine milli takým be.Yýlmaz hoca boþ konuþuyor. Duyum aldýðýný söylüyor bi de.

Yav ben bu bizim Trabzon taraftarýný anlamýyorum. Yav neyi kiminle tartýþýyorsunuz. Bizim Bursaya attýðýmýzýn çetelesini Bursa halký bir araya gelse tutamaz 6-0 da yendik biz bunlarý o maçta kim þike yapmýþtý delinin biri bi kuyuya taþ atmýþ kýrk akýllý çýkaramamýþ. Madem telefon geldi Yýlmaz Efendiye niye oynattý hadi inanmadý oynattý maçtan sonra niye kovmadý? he diyin geçin

yahu adamlarýn avni akerde galibiyetleri yok son 14 sezonda bi beraberlikleri var..yani bursaya defalarca 5 atmýsýz kupada 5 atýnca mý sike oluyo? en son 2001 de 5 atmýstýk kesin ondada sike vardý..peki yýlmaz vural mactan once kaleci konusunda uyarý aldým dedin onemsemedin dedin peki macta bile bile gol yedi diyosun o halde mactan sonra neden hemen kalecinin takýmla iliþiðini kesmedin? yýlmaz vural sov yapmak için koskoca TRABZONSPOR camiasýný zan altýnda buraktýgýn için yazýklar olsun sana

Biz o sene Barcelonayý yendik LYONa içerde dýþarda 4 attýk Bursaya 5 çektik Yýlmaz Vural birisi aramýþ böle demiþ diyor Zaten türk futbolu demiþlerle yürüyor senin yýllarca þike maçlarýnda maç sattýðýn söleniyor çýk onlarý anlat önce,Biþey daha Bursalý kardeþlerim siz bu ayarsýza bakmayýn sizin maziniz bizim tarihi farklarýmýzla dolu,yetmesse Pazarte gelir bi 5 daha çekeriz..

ajanssporda bu konudaki fikirlerinizi yazýn sizde arkadaþlar..
    http://www.ajansspor.com/yorum/?h=209336&offset=0
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

Ey milletim,
    Ben, Mustafa Kemal'im...
    Çaðýn gerisinde kaldýysa düþüncelerim,
    Hâlâ en hakiki mürþit, deðilse ilim,
    Kurusun damaðým, dilim.
    Özür dilerim...
    Unutun tüm dediklerimi.
    Yýkýn, diktiðiniz heykellerimi...
    ..........
    Fazla geldiyse size,
    Hürriyet, Cumhuriyet...
    Özlemini çekiyorsanýz,
    Saltanatýn, sultanýn...
    Hâlâ önemini anlayamadýysanýz,
    Millet olmanýn...
    Kul olun, ümmet kalýn,
    Fetvasýný bekleyin, Þeyhülislamýn...
    Unutun tüm dediklerimi.
    Yýkýn, diktiðiniz heykellerimi.
    RAHAT BIRAKIN BENÝ..."

diyor yaa sair...bu siir aklýma geldi..yýllar önceki efsane macýn bu sekilde gündeme gelmesinden sonra....
    ýslak imza....

SefaÇetinKulak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Arrow

Biz o sene Barcelonayý yendik LYONa içerde dýþarda 4 attýk Bursaya 5 çektik Yýlmaz Vural birisi aramýþ böle demiþ diyor Zaten türk futbolu demiþlerle yürüyor senin yýllarca þike maçlarýnda maç sattýðýn söleniyor çýk onlarý anlat önce,Biþey daha Bursalý kardeþlerim siz bu ayarsýza bakmayýn sizin maziniz bizim tarihi farklarýmýzla dolu,yetmesse Pazarte gelir bi 5 daha çekeriz

Güzel yorumdu

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

"... Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunu da böyle dengesiz çýkýþlar yapan birisini Milli Takým için gündeme dahil etmemesinden dolayý kutluyoruz" Hayrettin Hacýsalihoðlu

Hayrettin Hacýsalihoðlu'nu pek beðenmem ama lafý gediðine çok fena oturtmuþ.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Salih Edip - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "... Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunu da böyle dengesiz çýkýþlar yapan birisini Milli Takým için gündeme dahil etmemesinden dolayý kutluyoruz" Hayrettin Hacýsalihoðlu

Hayrettin Hacýsalihoðlu'nu pek beðenmem ama lafý gediðine çok fena oturtmuþ.
    o lafý güzel de Trabzonsporun baþýna torpille gelen diyor bunu niye söylüyor... gelmicem dedi 2 yýl sonra geldi dersin yine yeter yani. bir de o zaman baþkan sadri þenermiþ biri çýkýp dese sadri bey torpille almýþsýnýz asbaþkan öyle diyor ... ne olur
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasýdýr .

Herþey için Rabbime sonsuz þükürlerimle,eyvallah...

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Öyle söylemleri nedeniyle sevmiyorum ya zaten.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle söylemleri nedeniyle sevmiyorum ya zaten.
    anlaþýldý , tamam
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasýdýr .

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

yazmayacatým ama yukardaki acýklama....bu tür konularda bu tarz yaklasýmlar iþte böyle sonuclar dogurur...biz balýk hafýzalý degiliz iste adamýn biri geldi bak sana nasýl cevap yazdý...sen acýklamaný illa hassaslýk noktasýnda yapmak zorunda degilsin ki olayýn hemen akabinde....
    ýslak imza....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

Yýlmaz Vural Trabzon'a gelecek nasýlsa.Orada bu iþin aslýný anlatýr.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

ya bir de o zaman ki baþkan sadri þenermiydi kesin bilgisi olan var mý ?

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Teknik direktörün bir duruþu olmalý!
    Yaþamak Direnmektir!

bangkook_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Salih Edip Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya bir de o zaman ki baþkan sadri þenermiydi kesin bilgisi olan var mý ?
    Yýlmaz Vural Mehmet Ali Yýlmaz zamanýnda geldi bize diye hatýrlýyorum. Sadri Þener Bursa ya 5 attýðýmýz dönemde baþkandý sanýrým. Arada baya bi zaman var. Yani o torpil iþi Þener zamanýnda deðil.

Bi de yalnýz benim mi dikkatimi çekti merak ediyorum. Adamýn sözlerinde çeliþki var sanki. Ýlk baþta maçtan önce bir duyum geldi ama inanmadým, genç kaleciye güvenmedim vs. falan diyor sonra Trabzonspor da çalýþýrken bir sohbet ortamýnda bana böyle böyle dediler diyor. E be adam maçtan önce duyduysan eðer maçtan sonra niye yýkmadýn ortalýðý, kulübüne, þehrine, baþkanýna, Cavit Çaðlar a niye söylemedin böyle biþe duydum diye ? Ýftira atmak böyle kolay biþe mi ya.

Barýþ Mayda - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

dengesiz adam gündem yaratmak için elinden geleni yapýyor bence gündem sezon sonu yaratýlacak kasýmpaþa banka asya ligine düþen 3 takým olunca gündem ozaman olucak
    Jackson Avelino Coelho Jajá

Hayriye Ayan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    32

bu adamda kesinlikle bir ruh hastalýðý var ona nasýl güvenipte
    takým emanet ediyorlar anlamadým
    BU GAYBANA SEVDALUK ÖLÜMÝ UNUTTURUR

Nereden
    Ýçel

Gençlerbirlið karþýsýnda kasýmpaþa Yekta Kurtuluþ ve Andre Moritz'in golleriyle 2 - o galip ayrýldý .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

off gençler off

Nereden
    Ýçel

Þu moritz'i bizim takýma transfer etsek ne süper olacaktý .

Nereden
    Ýçel

Bu haftayý 3 gol ve güzel futbolla kapattýlar . Þaþýrtmaya devam ediyorlar .

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Tebrikler Kasýmpaþa. 3-0 net bir galibiyet. Zaten oynadýðýn futbolla düþmeyi hak etmiyorsun.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baya güzel maç olmuþ.

Hakem skandaldý ama..

Resmen 4. hakem yönetti maçý..

Tebrikler Kasýmpaþaspor..

Ayrýca Þahin Aygüneþ baya iyi futbolcu ve 90 doðumlu.. Deðerlendirilmesi lazým..

Takip edilmeli... Ayný þekilde Andre Mortiz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Maçýn hakemi tam bir faciaydý.Maçýn dönüm noktalarýnda 4. hakem olmasaydý iþin içinden çýkamayýp maçý çýðýrýndan çýkaracaktý.Görmediði bir pozisyonda oyuncu elle oynadý diye penaltý verdi,sonra pozisyonla alakalý olmayan bir oyuncuya sen elle oynadýn diye kýrmýzý kart verdi.4.hakemin uyarýlarýyla hem penaltý hemde kart kararýný deðiþtirdi.
    Sen aðlat biz severiz seni...
    Aþkýn rengi:BORDO-MAVÝ
    ts_mania

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

antepli futbolcunun tac cizgisindeki tekmesine kirmizi kart veremedi hakem. sari ile gecistirdi. 4. hakem de gördü ama bisey demedi bu seferde.

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baya güzel maç olmuþ.

Hakem skandaldý ama..

Resmen 4. hakem yönetti maçý..

Tebrikler Kasýmpaþaspor..

Ayrýca Þahin Aygüneþ baya iyi futbolcu ve 90 doðumlu.. Deðerlendirilmesi lazým..

Takip edilmeli... Ayný þekilde Andre Mortiz..
    Tam ben yazacaktým siz yazmýþsýnýz Þahin'i..Ýyi oynuyor takip etmekte fayda var..Kasýmpaþa iyi iþler yapýyor futbol olarakta iyi oynuyorlar ligde rahat rahat kalacaklardýr
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)