Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 210 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasýmpaþa | Süper Lig

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

neden hak ettiði yer Bank Asya? hangi sebeple?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir

Bir semt takýmýnýn Trabzonspor'u 3-1 yenmesi arkadaþýn zoruna gitmiþ heralde...

Peleray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

taraftar kitlesini beðenmiyorum, istanbuldan bukadar takým olmasý doðru bulmuyorum sakarya adana izmir varken gereksiz diye düþünüyorum bu bnm düþüncemdir eyvallah.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý.Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.
    A Love..LÝke No Other

bangkook_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Bu seneki maçta "Trabzon kümeye" diye baðýrdýklarý için sempatim yok. "Ý... Trabzon olamazsýn þampiyon" diyede baðýrmýþ olabilirler o konuda çok net hatýrlamýyorum yanlýþ olmasýn.

o arkadaþ bankasyada takýmý var belli kartallýdýr yüzdeyüz hepsi lig bitiminde görecek kim kümeye düþüyormuþ ben kasýmpaþanýn savuculuðunu yapmýyorum ama sempati duyduðum ve desteklediðim 2 takýmýmdýr ! ts kümeye neden dediklerini biliyormusun Bugün, 17:25 #29 bangkook_61

Nereden
    Eskiþehir

Arkadaþým bilmiyorumda sen biliyosun sanýrým aydýnlat beni..

ben trübündeydim o maç þimdi kasýmpaþa 3-1 öne geçtikten sonra bir ara karagümrük atkýlarý çýktý kasýmpaþa taraftarý bu sebepten dolayýda oldukça fazla tahrik oldu belki bileniniz vardýr karagümrük ve kasýmpaþa ezeli düþman bu yüzdende hatta maç baþlamadan tel örgülerin ora karýþtý baþlamamýþtý maç yine ayný þeyi yaptýlar sanýrým trabzon taraftarlarýndan bazýlarý tamam beyler sakin olun dedi biz alacaðýz atkýlýlarý ve stad dýþýna çýkartacaðýz dedi o arada kasýmpaþanin taraftar lideri geldi kasýmpaþalýlarý uzaklaþtýrdý ve dediki ts bir iþimiz yok o atkýlýlarý çýkartýn lütfen dedi tamam dediler çýkartmadýlar ben kendi gözümle gördüm kasýmpaþa 3 golü attý ts formalý biri aldý atkýyý kasýmpaþa taraftarýna açtý sonra da adamlar kümeye diye baðýrdý ben rize kasýmpaþa maçýnda da rizeye çok küfür edildi ben o maçta rize trübünündeydim hepsi arkadaþlarýmýz abilerimiz oluryani böyle þeyler türkiyenin her yerinde böyle var bazý kalleþ taraftarlar gibi örnek bursa gibii ana bacý sövmediler

Nereden
    Eskiþehir

Dediðin gibiyse ve bizim benim bilmediðim bir Karagümrük sempatisi-dostluðu yoksa tepkilerinde haklýlarmýþ

burda illaki bilenler vardýr karagümrük kasýmpaþayla hýsýmdýr çok eskiye dayanýr maçlarýna gs fb den daha çok olay çýkar büyük çaplý olaylar hemde

Nereden
    Eskiþehir

Hýsým deðil hasým sanýrým.

hýsým hasým ayný daaa hemþerim

Canberk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne yazýkki tribünlerde bunlar oluyor önüne geçilemez ama bende bu Kasýmpaþasporu teknik direktörü yüzünden sevmiyorum Yýlmaz Vural hangi takýma giderse soðuyorum o takýmdan hareketleri konusmalarý tavrý ayný Fatih Terim ikisindende hiçbirsey olmayacak boþ adamlar Türk futbolunda bi dikili aðacý olmayan iki boþ adam Ýnþallah en yakýn zamanda herþeyi býrakýrda kurtuluruz su adamdaN
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarýna uymayan mesajlarý lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalým

SefaÇetinKulak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Alýntý Peleray Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    taraftar kitlesini beðenmiyorum, istanbuldan bukadar takým olmasý doðru bulmuyorum sakarya adana izmir varken gereksiz diye düþünüyorum bu bnm düþüncemdir eyvallah.

Saçma bi düþünce . Futbol oynayan veya oynamaya çalýþan her takým bu ligde olmayý hakediyor . Bence Kasýmpaþa bu lige renk katan bir takým . Bizi yenmelerine ne kadar sinirlensemde bu var olduklarýný deðiþtirmez .

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Ýstanbuldan sempati duyduðum tek rakým Kasýmpaþa'dýr. Ýnþallah birdaha düþmezler. Geçen yýl lige tekrar çýktýklarýnda çok sevinmiþtim. Lige ilk çýktýklarý zaman finalde bizzat tribünden desteklemiþtim. Ankara'daki finalde Altayla final oynayýp penaltýlarla çýkmýþlardý o zamanlar. Ne maçtý ya. Hala aklýmda. Karþýlýklý tezahüratlar süperdi. Küfür yoktu ama pek çok yere göndermeli tezahüratlar vardý

Nereden
    Ýçel

Ýyi bir maç çýkardýlar ama son dakikalarda maç bitmiþ havasýna girince sonuç beraberliðe geldi .

mehmet83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Ya bu Yilmaz Vural'i bi incelemek lazim. Nedir bu son dklarda adamin basina gelen. Sadece bir takimda bunlari yasamis olsa tamam da, her gittigi takimda ayni sorun beliriyor. Sakin Milli takimin basina gelmesin. Benim kalbim kaldirmaz oyle son dk maglubiyetlerini.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Enteresan enteresan Puan kayýplarý yazýk oluyor kasýmpaþaya.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nereden
    Ýçel

Alýntý mehmet83 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya bu Yilmaz Vural'i bi incelemek lazim. Nedir bu son dklarda adamin basina gelen. Sadece bir takimda bunlari yasamis olsa tamam da, her gittigi takimda ayni sorun beliriyor. Sakin Milli takimin basina gelmesin. Benim kalbim kaldirmaz oyle son dk maglubiyetlerini.
    Yýlmaz Vural'ýn yapýsý büyük maçlar üzerinde etkili oluyor . Gittiði her takýmda büyük maçlara takýmý öylesine motive ediyor ki sürpriz sonuçlarý hep yapýyor .

kasýmpaþa-antalyaspor maçýnda bizzat kendim ordaydým maçý izledim kasýpaþa devamlý atak futbolu oynadý gayet güzel ve bunun sonucunda 2-0 öne geçti ilk yarýsý 1-0 sona erdi antalyanýn tek net gol pozisyonu bile yoktu ikinci yarýya kasýmpaþa takýmý yine hýzlý baþladý ve 2 golü boldu dahada iyi oynamaya baþladý cenk iþlerin bir topu direkte patladý ve yýlmaz vural bu dk lardan sonra yani 75 falandý baðýrmaya çaðýrmaya baþladý çýldýrdý desem yeridir taraftara dahada baðýrýn el iþaretleri falan yapmaya baþladý baktý takým oyundan düþtü geri çekti takýmý ve oyuna müdahale etti 2 golü atan þahin aygüneþi çýkardý burda çok büyük hata yaptý oyuna boukariyi aldý oda yavaþ ve güçsüz bir futbolcu zaten ayrýca moritz cezalýydý neyse 86 falan oldu bu sefer biri daha çýktý forvet aldý gökhan güleçi tam o dk larda golü kalesinde gördü 2-1 oldu bunun 2 dk sonrasý hakem penaltý verdi gaybiyeden 3 puanýný hoca göz göre göre o sahada býraktý diyebilirim çok yazýk taraftar 90 dk susmadý destekledi biletler ucuzdu kalabalýktý zaten ama olmayýnca olmuyor bence kasýmpaþa bu lige renk katýyor çok puan kaybediyor hep öne geçip berabere yada yenildiði maç çok bunlarýn önüne geçmesi lazým yýlmaz hoca 3 takýmým var zaten baþta RÝZESPOR , TRABZONSPOR ,KASIMPAÞA RÝZESPORUMUZUNDA TEKRAR SÜPER LÝGE ÇIKMASINI OKADAR ÇOK ÝSTÝYORUM AMA SANIRIM BUNLAR BOÞ HAYALLER OKADAR PARALAR HARCANDI STAD YAPILDI TESÝLER YAPILDI YÝNE DE YOK YOK YOK SIKINTI NERDE VAR HALA ANLAMIÞ DEÐÝLÝM YAZIK GÜNAK TARAFTARA ...

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Antalya'daki gibi olacak Yýlmaz Vural'ýn sonu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Yýlmaz Vural kovulmadýkça.. Kasýmpaþa kümeye diyorum..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Fatih Kuloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Kasýmpaþa kümeye...
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo þeritlerin çekildiði yerdir burasý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Nasýl seviyorum seni Vural bir bilsen.
    Ne çapýn belli ne yeteneðin. Varýn yoðun reklam..

Bugün yaptýðýn açýklamalarý ya ispat edersin, ya da yaptýðýn o mesleði býrakýrsýn.
    Zira ne deðerin var ne ederin.

Açýklamalarýnýn zamanýný düþünüyorum, amacýný bir türlü çözemiyorum...

* Seni milli takýmýn 100mt yakýnýna sokmayanlara duacý olmak gerek.
    Biliyorlar tabancalarýnýn kaç mermi aldýklarýný adamlar
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Geçen biri dedi kanal kanal dolaþacaðýna takýmýnla ilgilen biraz diye.Boþuna demediler.Bu kafayla kümeye düþerler.
    Colmandante

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)