Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 210 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasımpaşa | Süper Lig

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

neden hak ettiği yer Bank Asya? hangi sebeple?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Bir semt takımının Trabzonspor'u 3-1 yenmesi arkadaşın zoruna gitmiş heralde...

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

taraftar kitlesini beğenmiyorum, istanbuldan bukadar takım olması doğru bulmuyorum sakarya adana izmir varken gereksiz diye düşünüyorum bu bnm düşüncemdir eyvallah.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bu seneki maçta "Trabzon kümeye" diye bağırdıkları için sempatim yok. "İ... Trabzon olamazsın şampiyon" diyede bağırmış olabilirler o konuda çok net hatırlamıyorum yanlış olmasın.

o arkadaş bankasyada takımı var belli kartallıdır yüzdeyüz hepsi lig bitiminde görecek kim kümeye düşüyormuş ben kasımpaşanın savuculuğunu yapmıyorum ama sempati duyduğum ve desteklediğim 2 takımımdır ! ts kümeye neden dediklerini biliyormusun Bugün, 17:25 #29 bangkook_61

Nereden
    Eskişehir

Arkadaşım bilmiyorumda sen biliyosun sanırım aydınlat beni..

ben trübündeydim o maç şimdi kasımpaşa 3-1 öne geçtikten sonra bir ara karagümrük atkıları çıktı kasımpaşa taraftarı bu sebepten dolayıda oldukça fazla tahrik oldu belki bileniniz vardır karagümrük ve kasımpaşa ezeli düşman bu yüzdende hatta maç başlamadan tel örgülerin ora karıştı başlamamıştı maç yine aynı şeyi yaptılar sanırım trabzon taraftarlarından bazıları tamam beyler sakin olun dedi biz alacağız atkılıları ve stad dışına çıkartacağız dedi o arada kasımpaşanin taraftar lideri geldi kasımpaşalıları uzaklaştırdı ve dediki ts bir işimiz yok o atkılıları çıkartın lütfen dedi tamam dediler çıkartmadılar ben kendi gözümle gördüm kasımpaşa 3 golü attı ts formalı biri aldı atkıyı kasımpaşa taraftarına açtı sonra da adamlar kümeye diye bağırdı ben rize kasımpaşa maçında da rizeye çok küfür edildi ben o maçta rize trübünündeydim hepsi arkadaşlarımız abilerimiz oluryani böyle şeyler türkiyenin her yerinde böyle var bazı kalleş taraftarlar gibi örnek bursa gibii ana bacı sövmediler

Nereden
    Eskişehir

Dediğin gibiyse ve bizim benim bilmediğim bir Karagümrük sempatisi-dostluğu yoksa tepkilerinde haklılarmış

burda illaki bilenler vardır karagümrük kasımpaşayla hısımdır çok eskiye dayanır maçlarına gs fb den daha çok olay çıkar büyük çaplı olaylar hemde

Nereden
    Eskişehir

Hısım değil hasım sanırım.

hısım hasım aynı daaa hemşerim

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne yazıkki tribünlerde bunlar oluyor önüne geçilemez ama bende bu Kasımpaşasporu teknik direktörü yüzünden sevmiyorum Yılmaz Vural hangi takıma giderse soğuyorum o takımdan hareketleri konusmaları tavrı aynı Fatih Terim ikisindende hiçbirsey olmayacak boş adamlar Türk futbolunda bi dikili ağacı olmayan iki boş adam İnşallah en yakın zamanda herşeyi bırakırda kurtuluruz su adamdaN
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

SefaÇetinKulak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Alıntı Peleray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftar kitlesini beğenmiyorum, istanbuldan bukadar takım olması doğru bulmuyorum sakarya adana izmir varken gereksiz diye düşünüyorum bu bnm düşüncemdir eyvallah.

Saçma bi düşünce . Futbol oynayan veya oynamaya çalışan her takım bu ligde olmayı hakediyor . Bence Kasımpaşa bu lige renk katan bir takım . Bizi yenmelerine ne kadar sinirlensemde bu var olduklarını değiştirmez .

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İstanbuldan sempati duyduğum tek rakım Kasımpaşa'dır. İnşallah birdaha düşmezler. Geçen yıl lige tekrar çıktıklarında çok sevinmiştim. Lige ilk çıktıkları zaman finalde bizzat tribünden desteklemiştim. Ankara'daki finalde Altayla final oynayıp penaltılarla çıkmışlardı o zamanlar. Ne maçtı ya. Hala aklımda. Karşılıklı tezahüratlar süperdi. Küfür yoktu ama pek çok yere göndermeli tezahüratlar vardı

Nereden
    İçel

İyi bir maç çıkardılar ama son dakikalarda maç bitmiş havasına girince sonuç beraberliğe geldi .

mehmet83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ya bu Yilmaz Vural'i bi incelemek lazim. Nedir bu son dklarda adamin basina gelen. Sadece bir takimda bunlari yasamis olsa tamam da, her gittigi takimda ayni sorun beliriyor. Sakin Milli takimin basina gelmesin. Benim kalbim kaldirmaz oyle son dk maglubiyetlerini.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Enteresan enteresan Puan kayıpları yazık oluyor kasımpaşaya.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    İçel

Alıntı mehmet83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu Yilmaz Vural'i bi incelemek lazim. Nedir bu son dklarda adamin basina gelen. Sadece bir takimda bunlari yasamis olsa tamam da, her gittigi takimda ayni sorun beliriyor. Sakin Milli takimin basina gelmesin. Benim kalbim kaldirmaz oyle son dk maglubiyetlerini.
    Yılmaz Vural'ın yapısı büyük maçlar üzerinde etkili oluyor . Gittiği her takımda büyük maçlara takımı öylesine motive ediyor ki sürpriz sonuçları hep yapıyor .

kasımpaşa-antalyaspor maçında bizzat kendim ordaydım maçı izledim kasıpaşa devamlı atak futbolu oynadı gayet güzel ve bunun sonucunda 2-0 öne geçti ilk yarısı 1-0 sona erdi antalyanın tek net gol pozisyonu bile yoktu ikinci yarıya kasımpaşa takımı yine hızlı başladı ve 2 golü boldu dahada iyi oynamaya başladı cenk işlerin bir topu direkte patladı ve yılmaz vural bu dk lardan sonra yani 75 falandı bağırmaya çağırmaya başladı çıldırdı desem yeridir taraftara dahada bağırın el işaretleri falan yapmaya başladı baktı takım oyundan düştü geri çekti takımı ve oyuna müdahale etti 2 golü atan şahin aygüneşi çıkardı burda çok büyük hata yaptı oyuna boukariyi aldı oda yavaş ve güçsüz bir futbolcu zaten ayrıca moritz cezalıydı neyse 86 falan oldu bu sefer biri daha çıktı forvet aldı gökhan güleçi tam o dk larda golü kalesinde gördü 2-1 oldu bunun 2 dk sonrası hakem penaltı verdi gaybiyeden 3 puanını hoca göz göre göre o sahada bıraktı diyebilirim çok yazık taraftar 90 dk susmadı destekledi biletler ucuzdu kalabalıktı zaten ama olmayınca olmuyor bence kasımpaşa bu lige renk katıyor çok puan kaybediyor hep öne geçip berabere yada yenildiği maç çok bunların önüne geçmesi lazım yılmaz hoca 3 takımım var zaten başta RİZESPOR , TRABZONSPOR ,KASIMPAŞA RİZESPORUMUZUNDA TEKRAR SÜPER LİGE ÇIKMASINI OKADAR ÇOK İSTİYORUM AMA SANIRIM BUNLAR BOŞ HAYALLER OKADAR PARALAR HARCANDI STAD YAPILDI TESİLER YAPILDI YİNE DE YOK YOK YOK SIKINTI NERDE VAR HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM YAZIK GÜNAK TARAFTARA ...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Antalya'daki gibi olacak Yılmaz Vural'ın sonu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yılmaz Vural kovulmadıkça.. Kasımpaşa kümeye diyorum..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Fatih Kuloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kasımpaşa kümeye...
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo şeritlerin çekildiği yerdir burası.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Nasıl seviyorum seni Vural bir bilsen.
    Ne çapın belli ne yeteneğin. Varın yoğun reklam..

Bugün yaptığın açıklamaları ya ispat edersin, ya da yaptığın o mesleği bırakırsın.
    Zira ne değerin var ne ederin.

Açıklamalarının zamanını düşünüyorum, amacını bir türlü çözemiyorum...

* Seni milli takımın 100mt yakınına sokmayanlara duacı olmak gerek.
    Biliyorlar tabancalarının kaç mermi aldıklarını adamlar
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen biri dedi kanal kanal dolaşacağına takımınla ilgilen biraz diye.Boşuna demediler.Bu kafayla kümeye düşerler.
    Colmandante

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)