Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TsClub Artik Bursa?da

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi zaten bu TS CLUB her yerde.Agri nin,Hakkari nin dag köylerinde bile var ama koskocaman IZMIR de bir tane dahi yok.bu ne biçim is anlamadim.eninde sonunda ben açacam bi tane o olcak

Hayirli Olsun..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayirli olsun.. ankaradaki ts clubun bence yeri iyi bir yer degidi.. atakule mekan olarak ankarada modasi geçmis bir yer.

HAYIRLI OLSUN... HEP DESTEK ÇAYKARALI TKIMA SAHIP ÇIKALIM

Nihal Ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bursa ya hayirli olsun da biz napalimm düzce ye de isterizzz.arkadaslar istanbulda varmi ya varsa nerde var?

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

daha açik bir yer olabilirdi.ama hayirli olsun herkese [img]smileys/smiley32.gif[/img]

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

A-LeeCool

en son 12 Agustos'ta Ts club ile bilgi verdiniz. Açilis ne zaman, bilgi var mi, en kisa zamanda haberlerini bekliyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ankaradakini artik gidilmeyen bir yere yaptilar bursadakide öyle bir yermi yarin öbür gün burayida kapatmasinlar?

hayirli olsun kardesim allah utandirmasin [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ali bu magaza dikkaldirimda mi açildi?Yoksa hangi semtte?Is yapar gibi duruyor.Cadde üstü ve kösede olmasi bir avantajdir.Allah utandirmasin,hayirlisi olsun...Ayrica Bursa taraftarin magazaya saldirma,ya da bu magazayi sabote etme riski nedir?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı
    Ali bu magaza dikkaldirimda mi açildi?Yoksa hangi semtte?Is yapar gibi duruyor.Cadde üstü ve kösede olmasi bir avantajdir.Allah utandirmasin,hayirlisi olsun...Ayrica Bursa taraftarin magazaya saldirma,ya da bu magazayi sabote etme riski nedir?

merak etmeyin bursalilar bize saldirmazlar,onlarla kaldim 8 ay iyidirler hemde trabzona yakin insanlardir halkin buyuk kismi karadenizli özelliklede artvinli,

ayrica diger arkadasalrin bui topicteki usluplari kotü ,lütfen lafini bilmeyen yazsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı scenerc Nickli Üyeden Alıntı

merak etmeyin bursalilar bize saldirmazlar,onlarla kaldim 8 ay iyidirler hemde trabzona yakin insanlardir halkin buyuk kismi karadenizli özelliklede artvinli,

ayrica diger arkadasalrin bui topicteki usluplari kotü ,lütfen lafini bilmeyen yazsin

Emir, ben bunu niye yazdim biliyormusun?Eskisehir'de, Bursa'da Fenerium magazalari kapatildi bu tip saldirilar yüzünden...Kimse kendi sehrinde baska bir takimin renklerine ait magza istemez.Bu anlamda burasi açik bir hedef halindedir.

Bursalilar 97-98 yilina kadar bize her deplasmanda saldiriyordular.Hemde saglam bir sekilde...Ama son zamanlarda bize saldirmamalarinin nedeni olarak ben Gurbetçigençler'in, Bursa çikartmasindan dolayi oldugunu biliyorum.

Ogün bugündür bize kimse saldirmiyor bu dogru.Amaöncesinde malum olaylari yasamistik.Bu magaza, Dikkaldirimda açilmissa sorun olmaz, aksi takdirde ilerleyen zamanlarda buraya saldirmayacaklarinin garantisi oldugunu zannetmiyorum.Tabi o cesaret onlarda var ise...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayirli olsun ama koskoca izmire bir tane açmadilar ya pes dogrusu

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

izmirede açacaz elbette. izmir gibi biyer bos geçilirmi. ama he deyince olmuyo iste. zamanla ordada olacagina eminim.

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayirli olsun umarim istanbul anadolu yakasindada açilir iyi bir ts club

Alıntı seveho61 Nickli Üyeden Alıntı

hayirli olsun umarim istanbul anadolu yakasindada açilir iyi bir ts club

sabirsizlikla bekliyoruz valla

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çagman Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Çagman Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

ARTIK BANA TS CLUP DEMEYIN NE TS CLUP'I bu sekilde oynayan bi takima ben bi daha destek verirmiyim ne zaman adam gibi transferl yaparlar o zaman anca....[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

ya kardesim destek vermezsen verme kimsenin sana destek ver diye yalvaracagi yok merak etme. ama burda kardesimiz guzel bir sey icin topic acmis sen kendi egonu tatmin etmek icin icindekileri kusmussun... topigi iyi oku istersen.... bursada ts club acildi alisveris yapin demiyor sadece onun bilgisini veriyor.... ilgini cekiyorsa hayirli olsun dersin cekmiyorsa "post sayini" artirmak icin yorum yapmazsin. bu kadar basit.

ali kardesim hayirli ugurlu olsun...belki gozden kaciyor ama bursadaki trabzonlularin organizasyon olaylari takdire sayan aslinda....

abi ben o arkadasin açmasina bise demedim tamam anliyom da bu yönetim ve (tekke hariç) bu futbolcular oldukça.....zaten bursa'da ki taraftarin çogu da dargindir eminim çünkü ben de bursa'da okuyom az çok biliyom...

Sen Kimsinki Bursadaki Ts lierin dargin oldugunu bileceksin bursayi cok iyi biliyorsun taraftar dernegi baskanisin veya anketor.

Gereksiz insan seni

doru konus recep kirarim kalbini [img]smileys/smiley5.gif[/img]kimseye sert çikmadim bak...

Gelde KIr Veya ben Geleyim Ben Senin KaLbini Kirayim Hangisini istersen Onu yapalim

Arkadaslarim,kardeslerim size bu tarz konusmalar hiç yakisiyormu?Biraz dikkat edin yaziklariniza,burayi yüzlerce,binlerce insan takip ediyor.Bu sitenin asil amaçlari arasinda birbirimizle kavga etme diye bir olgu yoktur.Koca koca adamlarin yazdigi bu yazilari sadece ayipliyorum.

Çaykarali kardesim, bak bu magazayi yanlis anlamiyorsam Ali kardesim açmiyor.Sadece açilan bu magazanin heyecani içinde bu haberi hepimizle paylasiyor.Sende Trabzonspor için ve bu site için bir seyler yap.Tamam takimada yönetimede kizgin olabilirsin(benden daha fazla degilsin)ama bu takim sonuçta bizimdir.Herseyimizdir,yillarca onun basarilari ile onurlandik,gururlandik,onun bu basarilari ile gurbet ellerde havamizi attik..Simdi ona sirt çevirmenin alemi yok.Eger herhangi bir heyecani içinde hissetmiyorsan susacaksin.Bu takim için ne yaptim?sorusunu önce kendine soracaksin.Bu kulübe üyemisin?dergiye üye oldunmu?resmi ürünleri alirmisin?hisse senedi aldinmi?ya da bu kulübe ne verdinde ne istiyorsun? sorusunu lütfen kendine sor.Yoksa iyi gün taraftarini istemiyoruz.Bu tarz adamlar dolu etrafta,bize takimi için herseye ragmenfedakarlik yapacak taraftarlarimiza ihtiyacimiz vardir.

Recep kardesim, sanada yakistiramadim,herkesin kendi çapinda bir degeri vardir ama o degerleri yargilamak,asagilamakta bize düsmese gerek...Sen kimsin tarzinda ki bir soru çok sik degil!...Bu kardeslerimizle arkadasaliginiz nedir bilmiyorum ama; Bursa'dan daha fazla bir kitlenin burada olmasini ve farkli organizasyonlara imza atmanizi bekliyoruz.Ve bunu yapmak içinde birlik olmak sarttir.Recep kardesim, sen bunlari yapabilecek kapasitede bir adamsin.Herkesi kucaklayin,zaten ne geldiyse basimiza hep bu basina buyruk islerden gelmistir.Ayrilik, gayrilik,küslük olmasin, bu kadar büyük bir lüksümüz yok...

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı

izmirede açacaz elbette. izmir gibi biyer bos geçilirmi. ama he deyince olmuyo iste. zamanla ordada olacagina eminim.

Aç valla, inan çok mutlu oluruz. Kulübün TS Club sorumlusu gibi yorum yaptin [img]smileys/smiley2.gif[/img]Ama gerçekten de ha deyince olmuyor, resmi sitede açma sartlari yazili. Çok kolay degil. Ama imrenmiyor degilim. Kordonda eziklerin storelarini görünce, benim bordo mavim yakismaz mi buraya diye düsünüyorum. Ama satisin izmir'de çok fazla olacagini düsünmüyorum. Belki TS Club Tirinin Izmir'e ugramasi saglanabilir.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çaykarali_61 ve Çagman su andan itibaren bu tarz bir tek mesaj dahi görmek istemiyorum. Siteyi binlerce insan takip ederken iki tane hosgörü kelimesini duymamisçasina hareket eden ve bunu Trabzonspor için yaptigini iddia eden insanin birbirine alenen satasmasi kabul edilebilir degil. Nedir bu kavga anlamiyorum, hayir konuyla ilgili bile degil, biz Trabzonspor adina neler yapabilirizi tartismanizi beklerken sizin konustugunuz seylere bakin, el insaf!

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

hayirli olsun insallah bi ts club da izmir veya manisada acilir

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

gereksiz tartismalar bize yakismaz bizim trabzonspordan baska neyimiz varki Allah askina ,dikkat edin yazdiklariniza,

Nereden
    Ankara

iyi olmus benim okulada yakin olmus olur

bu arada bmn nin boks ringine dönmesinden korkuyorum[img]smileys/smiley5.gif[/img]

biraz daha dikkatli olalim arkadaslar

LÜTFEN!![img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Ankara

bu arada ankaradaki tsclubla ilgili açilmis bi topic göremedim nerede var haberi olan bi bana sölesin

Nereden
    Ankara

yanlis oldu tsclub nerde var dicektim[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ahmet Abi magaza Atatürk Stadi'na 10 dakika uzaklikta Dikkaldirim'da açilacak yani merkez diyebiliriz... En Büyük avantaj Nilüfer'den Heykel, Altiparmak gibi merkezlere gideceklerin Dikkaldirim'dan geçerek oralara ulasmasidir... Dikkaldirim ve Besevler gibi potansiyelin yüksek oldugu bir yere yakin olmasi da Bursaspor taraftarlarin saldirma gibi bir düsünce içine gireceklerini sanmiyorum... Magazanin açilis tarihi kesinlesmemis TsClub yetkililerinin isteklerini yerine getirmekle ugrasiyolarmis... Ama En yakin zamanda mutlu haberi vermek dilegiyle...

Trabzon'dan Sevgilerle...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)