Sayfa 1 Toplam 811 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 501 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20256 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Dakika Haberleri (Genel)

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet arkadaslar böyle bir topic açmayi uygun gördüm.Çünkü ülkemizde yasanan olaylarin sondakika haberleri veya spor kamuoyunda yasanan çalkantilarin son gelismeleri yeni yeni topiclerde yer alicagina bir baslikta toplanip tartisilirsa iyi olur diye düsündüm.

Benim aktarmak istedigim konu, dünkü ezikbahçe-everton maçindan yansiyan olay.Adam içeri silahli giriyor ve birisini yaraliyor ama bu o mükemmel o zarif o enbüyük medyamizda küçücük hatta bazilarinda hiç yer bulmayip olayin üstü örtülüyor.Böyle birsey olabilirmi ya ingilizlerin ünlü takimindan biri gelicek istanbula ve omaçta silahla adam yaralanicak Bundan 1 saat önce kadar Ahmet çakarin da yer aldigi bir spor programinda Çakar mutlaka saha kapatma cezasi almasi gerekiyo diyor eziklerin ve bende bu kanatteyim.Kargalar nasil 3 maç ceza aliyosa hunharca birilerini öldürüp bu insan disi varliklarda ceza almalilar

Trabzon'da böyle bi olay olsa ortalik ayaga kalkardi.Bunlarin ne rezil
    adamlar oldugunu cümle alem biliyor.Bugün aldigim gazetede niçin böyle
    bir haber yok anlayamadim.Kesinlikle bi seyler var bu iste.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Iste gerisini biz anlayalim arkadaslar nerelerden kollaniyolar bu serefsizler emniyet müdürüne telefon ediyo eziklerin yaratik baskani ve pat kapilar açiliyo arama falan yok ondan sonra yaratik suçu emniyete atiyor.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben de yeni duydum gazeteler yazmadi.ama trabzonda olsa katliam diye yazarlardi.bizi rezil ettiler.bence de sahalari kapatilmali!!!

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

[img]smileys/smiley7.gif[/img]arkadaslar abartmiyorum bu olay bizim maçta olsaydi sansasyon olurdu ve bizimlig boyuncamaçlarimizi tarafsiz sahada oynatirlardi[img]smileys/smiley15.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Geçen yil Fatih hazirlik kampinda tokat atti diye ceza aliyor, liglerdeoynayamiyorsa, bu eziklerin de sahasi kapatilmasi gerek. Kimse kalkip, hazirlik maçi diyemez. Geçenyil kargalarin stadindagenç ölünce ceza aliyorsa, bunlarinda almasi gerek. ille de ceza için insan mi ölmesi gerek, ey fenerasyon...

bir kere de dogru dürüst çalissin su kurumlarin...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kutoz aciklamalarin son derece mantikli ancak tavuklara sorsan simdi aksini iddia etmek icin hertürlü yolu denerler. Cezalik durumu agizlarini bile almiyorlar ( gidip bakdim biraz önce ).

Suclu silah tasiyan, ates eden ile Aziz yildirim oldugu ortada ve gereken cezalar verilmeli.

azizi 2 hafta imralida tatile göndersinler misal.Edited by: sanatik

kutoz
    Ziyaretçi

Suraya yaziyorum, bu olay gümbürtüye gelecek. Sezon öncesi diye medya da üzerine gitmedi. Bir Ahmet Çakar NTV'de ceza almasi gerek dedi...

Nerede Kazim Petekli Kanatli Orkid, bunu da yazsin ya...

Alayi serefsiz bunlarin, alayi...

jackal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Suraya yaziyorum, bu olay gümbürtüye gelecek. Sezon öncesi diye medya da üzerine gitmedi. Bir Ahmet Çakar NTV'de ceza almasi gerek dedi...

Nerede Kazim Petekli Kanatli Orkid, bunu da yazsin ya...

Alayi serefsiz bunlarin, alayi...

Aynen katiliyorum Gercekten bunlarin alayi serefsizzzz[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugün 3 tane gazete aldim ve hiçbirinde,ince bir yazi dahi geçmemis.Gerçekten bunlarin hepsi SEREFSIZ ! Bu olay Trabzonda olsaydi,Ligden men bile edilebilirdik.Ama bak hiç bir yerde yaziyo mu?

It in Soylari[img]smileys/smiley7.gif[/img]

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

trabzonda olsaydi nato'yu uzerimize salardi bu serefsiz,adiler..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Simdi CNNTÜRK'te dinledim haberi. Valla ne yalan söyliim haberi öyle verdilerki febelilere acidim. Yazik olmus adamlara. Haberin altbaslii ise söyleydi ; olipiyat stadinda fenerbahçeli taraftar vuruldu... Hane utanmasalar olimpiyat stadinda febeli taraftari vuran eller kahrolsun, bu febeye karsi yapilmis bir saldiridir diye sürmanset vericekler. Vurulan febelide vuran Neptünlü'mü anasini satiim. Bu nasil bi düzendir, nasil bir adalettir anlamak mümkün diil. Ister istemez nsanin aklina su soru geliyor ; ya bu olay Trabzon'da olsaydi?

Nereden
    Bitlis

[img]smileys/smiley15.gif[/img]Ülke bunlarinanasini satim[img]smileys/smiley7.gif[/img].basin bile korkuyo[img]smileys/smiley7.gif[/img] bu serefsizlerden adamlar resmen dalga geciyo[img]smileys/smiley7.gif[/img]

[img]smileys/smiley15.gif[/img]BUKADA' DA OLMAZ[img]smileys/smiley15.gif[/img]

Nereden
    Bitlis

NEYLEYIMSEREFSIZLIKLE ALINMIS KUPAYI,

[img]smileys/smiley32.gif[/img]BANA SENIN ANININ TERIYLE ALINMIS KUPALARIN YETER.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçen sene oynanan Izmir TSYD subesi maçlarini hatirlayaniniz var mi? O maçta neler olmustu,kan gövdeyi getirmis,tüm takimlara 4-5 maç seyircisiz oynama cezalari verismisti...

LÜFTEN'ci TFF Baskanini göreve davet ediyoruz..

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hazir olun febe sinir tanimiyor.

Fenerli bir yönetici aslinda vurulan kisininayagina çivi battigini söylemis...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bosuna heveslenmeyin, kim bu heriflerin stadinda adam vuruldugunu yazacak, hurriyet genel yayin muduru'nun damadi ercan saatcimi yoksa tsyd uyeleri onur belge, selcuk yula gibi, ridvan dilmen gibi karaktersiz adamlar mi yazacak? Bunlarin cogu azizeden nemalanan spor yazari diye gecinen yaratiklar.Bicakciyi kim oraya getirdi, kimi kime sikayet ediyorsunuz?Iki gun fb aleyhinde yazi yazsinlar tirajlari ucte bir azalir. Zehirledikleri fb taraftarlarina uyusturucu vermeleri lazimki, bu saklabanlik hergun devam etsin. Iki gundur fanatige not yaziyorum fbliler hakkinda hepsi sabaha silinmis oluyor.

Bu tiyatro hep boyle gider, durur. Bu basin bunu ekonomide, politikadada yapiyor gercekleri halkdan gizliyor, onemli ayrintilari atliyor. Burada bu adamlarin yaptiklari haberlerle gaza gelenleri bir kez daha dusunmeye davet ediyorum. Edited by: ozgur

Guests
    Ziyaretçi

yanarim yanarimda kos koca emniet müdürü azizenin lafiyla gfüvenlik olmadan kapilari açtirdigina yanarim. bakalim nelerini daha görücegiz azizenin

Nereden
    İstanbul

Valla arkadaslar biz toplanalim protesto yapalim 20 degil 30 bin kisi olalim hiç bir fayda etmez o protesto yu basin yazmaz ve üzerine gitmezse hiç birsey olmaz yani demek istedigim bu ibne basin adami indirir de çikarirda su olayi bile dogru dürüst göstermiyorsa bu eziklerle basa çikmak bence zor gibi gözüküyo hele hele basbakanda bunlardan tarafsa ve yanli bir tutum sergiliyorsa bu bir kat daha zorlasiyor heryerde önümüz kesiliyor, yayin haklarinda, 2012 organizasyonunda daha nicelerinde, AMA BIZ ONURLU VE ASIL MÜCADELEMIZI SONUNA KADAR SÜRDÜRÜCEZ.

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bu olayi ben de dün NTV'de satir arasi bir haber olarak duydum, baska hiçbir yerde görmedim.

Bunun sorumlusu kim? Kapilari, polis istemedigi halde (kimbilir kimi devreye sokup açtiran kim)

Birisi ölseydi hesabini kim verecekti?

Yarin bir ingiliz takimiyla eslesilirse, bu örnegi veripgüvenlik sebebiyle gelmezlerse ne olacak?

dahaonlarca cevap alinamayacak soru sorulabilir.. Yaziklar olsun, bu medyaya, bu spora siyaseti sokan yöneticilere, basiretsiz kamu görevlilerine..

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ÜÇ BÜYÜKLER DENILEN TÜRK FUTBOLUNUN 3 KARAKTERSIZININ 2'SI, BUNDAN BÖYLE ALINLARINDAKI ''KATIL'' DAMGASINI KOLAY KOLAY SILEMEMELILER.BUNUN IÇIN NE GEREKIYORSA YAPMALIYIZ.OLIMPIYAT STADINDA KI DEYYUS ADAM ÖLDÜREMEDI AMA BENIM GÖZÜMDE OLDUGU GIBI BINLERCE SPOR SEVERIN GÖZÜNDEDE KATILDIR.BASBAKAN'A SORSUNLAR CEZA VERILIP VERILMEYECEGINI BAKALIM NE CEVAP ALINACAK ? BIZ TANIYORUZ AMA BAZILARI DAHA IYI ANLAR BELKI BASBAKANLARINI !

Besiktas'in UEFA Kupasi 2. ön eleme turundaki rakibi Liechtenstein'in Vaduz takimi oldu.

Isviçre'nin Nyon kentinde yapilan kura çekiminde Besiktas, UEFA Kupasi 2. ön eleme turunda Liechtenstein'in Vaduz takimiyla eslesti.

Besiktas 2. ön eleme turu ilk maçini deplasmanda 11 Agustos Persembe, rövans karsilasmasini ise 25 Agustos Persembe günü Istanbul'da yapacak.

adamlara bu kadar kolay takim çikiyor. sonra biz basariliyiz diyorlar. kusura bakmayin altina bunlari yazmayi unuttum. simdi yaziyorum.

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu olay Trabzonda olsa kiyamet kopardi.

Hemde ne kiyamet yer yerinden oynardi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)