Sayfa 101 Toplam 811 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 601 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20256 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Dakika Haberleri (Genel)

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne kadar eksik olursa olsun untmayin ki sahada hakem var.pardon ya hakem mi dedim hakem adil olandi fenerin sarlatani var.bizden de fatih veya zymek veya yattara atilirsa sasmayin[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bi süre yazamadim bu yorumlara

ama hala bu konuya kimsenin ilgi göstermemesine sasiyorum

defalarca yazdim

1- atay baskan mafya degil mafyanin kullandigi adam rolünde olandir

2- agaoglunu korkutup kaçirtan bi takim eli silahli güçler neden atay baskani kabul ettiler?

3- agaoglu için bu çevrelerle temasa geçip onu desteklemeye çalisan
    kaya çilingiroglunu ayagindan kim niye vurdurttu.(ki kaya çilingiroglu
    mason üstadi prof dr kaya çilingiroglunun ogludur.önemli bir kisinin
    ogludur yani)

4- agaoglu çok istemesine ragmen hala niye aday olmayacagim demektedir

5- bizim takimi etkileyen mafya malesef takim lehine
    çalismamaktadir.herkesin mafyasi takim için bizimki aleyhimize
    çalismaktadir.bunda mali baskanin tesiri büyük olasikla kuvvetli bir
    sekilde vardir

6- futbolcuya dayali düzen denilen sey nasil bir seydir.ziya hoca senol hoca neden basa çikmamistir.

7- futbolcuya dayali düzeni kimler tutmakta ve yönlendirmektedir?

8- gökdenizin karistigi iddia olayi yönetimden ve/veya bu mafya
    grubunun haberi olmadan yapilabilirmiydi? pek çok kisinin bildigi bu
    olay yönetim tarafindan bilinmiyormuydu? yönetim duymadan 2 takim ayni
    anda ve karsi takimlarla birlikte düzen kurulabilir miydi?

9- metin aktas eski ts li yöneticinin damadidir.peki gökdenizin esi kimlerdendir?

10-

11- 12-....

daha yazacak çok madde var ama konuya nedense alaka yok

alaka olursa yazacagim çok sey var

can basten

eys_61

kardeslerime ilgisinden dolayi tesekkür ediyorum

bu karanlik tipler takimdan uzaklasmadikça ya da takim lehine güçlerini kullanmadikça sampiyon olamayiz

oyna deyince takimi oynatiyorlar oynama deyince oynatmiyorlar

bu da futbolcuya dayali düzenin baslangici oluyor

yönetim teknik adam hikaye

su 100 bin kampanyasi ve üye olanlar oy kullanabilecekse belki bir çözüm olabilir

ins.

4x4

mercanli doru tahmin ikiside dört çeker[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ertugrul saglam:fatih ve yattaraya talibiz

Basariya açiz?
    Kayserispor Teknik Direktörü Ertugrul Saglam, camia olarak yaptiklari fedakarliklarin karsiligini aldiklarini açikladi. Basarilarinin kesinlikle tesadüf olmadigini dile getiren Saglam, ?Gençlere formayi gözümü kirpmadan giydiriyorum. Ligin en genç takimiyiz. Sezon basinda asil hedefimiz küme düsme tehlikesi yasamayacak, yasatmayacak bir takimdi. Kisilikli, yürekli, gelecek beklentisi olan agirligi genç futbolculardan olusan bir kadroyla buralara geldik. Su anda, Süper Lig?de 7 PAF oyuncusunu kadrosuna alan ve bunlardan 3?ünü oynatan tek ekibiz? dedi.

?Inancim tam?
    Saglam söyle konustu: ?Gaziantepspor maçinda yedek kulübesinde PAF takimindan aldigimiz kaleci Ali, Kemal, Alattin, Orhan, Altan, Ilhan, Aydemir ve Köksal vardi. Köksal?la Kemal?i sahaya sürdüm. Su anda sakatliklar yüzünden gençlere yöneldigimiz düsünülüyorsa bu dogru degil. Örnegin bu hafta Rodic ve Kamber kart cezalisi, Ali Turan ve Bülent sakat, kaleci Metin Aktas ile Bayram Toysal ise 1 yillik ceza yüzünden yok. Ben gençlere inanan, genç bir teknik direktörüm. Onlara formayi verirken kesinlikle hiç bir süphe duymuyorum.?

Kimseyi vermeyiz
    ?Ayrica 3 büyükler de dahil, tüm kulüplere bizim oyuncularimizla ugrasmayin, onlara talip olmayin, mesaji veriyoruz. Daha lig devam ederken, oyuncularimiza talip olarak, kafa karistirmak isteyenlere kesinlikle müsade etmeyiz. Kimse bizden kesinlikle oyuncu alamaz. Bunu yapmaya kalkan takimdan biz oyuncu alir, misilleme yapariz. Yattara ve Fatih Tekke?ye talibiz. Ilk yari bitiminde de bu konuyu kulüplerine basvurarak konusacagiz. Üzerine basa basa söylüyorum. Bu sezon bizden kimse oyuncu alamaz ve koparamaz.?

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ya anadolu kulüplerinnin basarili olmasini istiyorum fakat ufacik b basarida hemen burunlari büyüyo

bizden tekkeyi ve yattarayi birakin 3 ezikleri avrupa klüpleri alamadi kayserimi alicak komik oluyolar....bunlarda böle ucarlarsa kocaelispor gibi olurlar

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atalarimiz ne demis:

Erken Öten Horozun Basi Kesilir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insan bu kadar kiskanç olmaz ya.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

"KÖSE?NIN KRITERLERI"

Trabzonspor eski baskan yardimcisi Bahri Köse, kongreye yaklasilirken, baskan adaylarinda kriterlerin bulunmasi gerektigini söyledi. Köse, "Baskan adayinin ekonomik gücü iyi olmali. Üç büyük kulübün baskani karsisina çiktigi zaman, orada gücünü gösterebilmeli. Futbolun içinden gelmeli ve bu ise büyük ilgi duymali? Futbolun etkin güçlerini etkileyebilecek güce sahip olmali. Bunlar oldugu zaman, Trabzonspor her alanda çok iyi temsil edilebilir" diye konustu.

Tablo Beni Ürkütüyor
    Bahri Köse, Aday Aktug yönetiminin kongre karari almasinin üzerinden uzun bir süre geçmesine ragmen hiç kimsenin tam olarak ortaya çikip, adayligini açiklamamis olmasina da bir anlam veremedigini vurgularken, "Bu beni ürkütüyor. Trabzonspor yalnizliga dogru mu gidiyor demekten kendimi alamiyorum. Takim kötü durumda, bir çok insanin ortaya çikip, kulübe sahip çikabilecegini göstermesi gerekiyor. Ne yazik ki bu noktada olumlu bir yaklasim görmüyorum" diye konustu.

Aktug Çikarsa Olurum
    Bordo-Mavili kulüpte iki dönem baskan yardimciligi yapan Bahri Köse, kendi adayligiyla ilgili olarak da, "Daha önce de sartlarimi ortaya koymustum. Belli bir saglik sorunum var. Ama buna ragmen yine de hiç kimse aday olarak ortaya çikmaz ve Atay Aktug?da, ?Ben yeniden adayim? derse o zaman baskan adayligini düsünür ve açiklarim. Çünkü bu kulübün, o kadar da sahipsiz kalmayacagini göstermemiz gerekiyor. Kongre sürecinin saglikli bir sekilde sonuçlanmasini istiyorum" dedi.

Dikensiz Gül Bahçesi
    Eski Baskan Yardimcisi Bahri Köse, Atay Aktug yönetiminin çok rahat kosullarda kulübü yönettiginin de altini çizerken, "Görevde bulundugu süre içinde ne ben, ne Iskender Önal, ne de bir baskasi Atay bey ve ekibine elestiri getirdi. Tüm çalismalarinda destek vermeye çalisti. Sayin Bakan Faruk Bey, Ankara?da birçok isleriyle ugrasti. Adeta dikensiz gül bahçesindeydiler. Ne yazik ki buna ragmen, yönetim Trabzonspor?u hiçbir alanda istenilen noktalara tasiyamadi" yorumunu yapti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Yattara öldü öldü dirildi
    Trabzonspor'un Gineli yildizi Yattara, dün, bir erkek çocugu dünyaya getiren esi Aminata?nin yanina Belçika?ya gitti

30.11.2005
    Yattara?ya dogum sirasinda hayati tehlike geçiren esinin durumu hakkinda kulüp tarafindan tam olarak bilgi verilmedi. Teknik direktör Vahid Halilhodziç, önceki aksamki bu gelisme üzerine Yattara?ya bu aksama kadar izin verdi. Fenerbahçe maçi öncesi hazirlik çalismalarina katilamayacak olan yildiz oyuncu yarin Istanbul?da Bordo-Mavili kafileye dahil olacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke'ye tesekkür
    Umut Çocuklari Dernegi?nin Istanbul Sokak Çocuklari yararina 25 Kasim 2005 tarihinde Hollanda?nin Rotterdam kentinde düzenledigi geceye, imzali formasini göndererek katkida bulunan takim kaptanimiz Fatih Tekke?ye Dernek tarafindan bir tesekkür yazisi gönderildi.

Hollanda Parlamentosu?ndan milletvekili Nebahat Albayrak?in sunuculugunu yaptigi gecede kimsesiz çocuklar yararinda ?30.000 toplanirken, Fatih?in formasi ?300?ya yeni sahibinin oldu.

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

"Atay Aktug?da, ?Ben yeniden adayim? derse o zaman baskan adayligini düsünür ve açiklarim." Bu nasil bir mantiktir. Trabzonspor bir diyarbakirspor, bir malatyaspor mu ki kulübün sahipsiz kalmayacagini göstermek için aday olunuyor. Kardesim projeniz varsa, Trabzonspor'a katacaginiz bir vizyonunuz varsa, bunlari ve yönetim listenizi kamuoyuna sunar aday olursunuz. Yönetimi elestirmediklerini ve destek olmaya çalistiklarini söylüyorlar. Elestirmemek bence destek olmak degil aksine destek olmamaktir. Elestiri destek amaciyla, daha iyinin yapilmasi amaciyla yapilir. Tüm bunlari gördükçe (Hacisalihoglu'nun ve Iskender Önal'in açiklamalari dahil) Atay Aktug'un baskan olarak kalmasini istemeye basladim. Bilmiyorum hata ben de mi onlarda mi?

Bir de bazi arkadaslarin güçlü, masaya yumrugunu vuracak, parali, hangi takim taraftari oldugu tartismali olsa da Trabzonlu birinin baskanligina sicak baktiklarini gördüm. Ben de bu arkadaslara bir isim öneriyorum. Hazir gs camiasinda gözden düsmüsken ergun gürsoy baskan olsun ha. Hem parali, hem lobici, hem futbolun içinden, hem de Trabzonlu... Ne dersiniz istermisiniz?[img]smileys/smiley35.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

önüne gelen konusuyor,

harmancuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kadiköye giren bütün hakemler satilmis oluyor kardesim.Milli maçtada bunu gördük YALANMI.....

Trabzonspor'da iki yeni aday var

30 Kasim 2005 09:43

Trabzonspor'da hemen hemen hergün yeni bir isim ortaya çikarken, baskanliga aday olacak iki önemli ismi Internetspor açikliyor. Iste Trabzon'daki son gelismeler.

Takimdaki kötü gidis nedeniyle aday olmayacagini önce açiklayan baskan Atay Aktug bu karanindan vazgeçti. Çünkü Aktug'u bu kararindan vazgeçiren tek isim teknik direktör Halilhodziç.

Ancak aksam saatlerinde internetspor'un ortaya çikardigi yeni iki isim var. Bunlardan biri Hayrettin Hacisalihoglu. Ikinci isim ise Iskender Önal'in aday olacagi kesinlik kazandi. Ancak Iskender Önay'in kendisinden büyük olan Hayrettin Hacisalihoglu'nun durumuna göre hareket edecegi konusuluyor.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

''TRABZONSPOR?da sezon basi Eller ve Jefferson?un gelmesi ile birlikte göreve getirilen tercümanin görevinden alindigi bildirildi...

Tercümana okulunu yarida birakmasi kosuluyla is teklifi yapan yönetimin bu kararinin ardindan, Eller?den sonra Jefferson?un da devre arasinda takimdan ayrilacagi yorumlari yapildi.''

Kaynak:Taka GazetesiEdited by: halil ibo

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'un kurtaricisi olarak alindi... Lig basladi ancak o henüz baslamadi. Fakat önüne gelen takim bu oyuncuyu almak için adeta siraya girdi. Iste ayrintilar.

Trabzonspor?un Sparta Prag?tan büyük umutlarla ve yüksek bir bedelle transfer ettigi Tomas Jun, su ana kadar henüz golle bulusamadi. Ancak bu kötü performansina ragmen Avrupa kulüplerinin gözdesi olmayi basardi. Çek yildiza, Türkiye disindan bes teklif geldigi belirtilirken, bu durum Bordo-Mavili camiada saskinlikla karsilandi. Hatta bir kulübün teklifinin çok cazip oldugu, Jun karsiliginda Trabzonpor?a bir miktar para ve iki futbolcu önerisiyle geldigi ifade edildi. Yönetim ise yaklasan kongre nedeniyle Çek futbolcu için gelen teklifleri beklemeye aldi.

Karar yeni yönetimin

Kulüp Baskani Atay Aktug?un Tomas Jun?la ilgili bir rapor hazirlayarak, yeni yönetime iletecegi belirtildi. Kötü peformansi nedeniyle elestirilen, bu sebepten dolayi uyum sorunu yasayan Çek futbolcunun da ara transfer döneminde Trabzonspor?dan ayrilmak istedigi öne sürüldü. Bu arada Azerbaycan?in Gençlerbirligi takiminda oynayan 21 yasindaki Gineli forveti Bangoura, menajerler tarafindan Bordo-Mavili takima önerildi. Öte yandan Trabzonspor, Fenerbahçe maçinin hazirliklarini basina kapali olarak sürdürdü.

Tahsilat basladi

Trabzonspor?da yönetim kurulu üyelerinin kulübe verdikleri toplam 3 milyon 750 bin dolari, geri alma konusunda harekete geçtikleri ögrenildi. Yöneticilere su ana kadar 2 milyon 500 bin dolar ödendigi belirtildi. Bu arada Yönetim, Teknik Direktör Halilhodziç tarafindan disiplinsiz davranislari nedeniyle kadro disi birakilan Emrah Eren?e 10 bin, Özgür Bayer?e 7 bin 500 ve kaleci Hasan Sönmez?e ise 3 bin YTL para cezasi verdi.
    YORUM SIZIN[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bekleneni veremeyen Besiktas, Galatasaray ve Trabzon, devre arasinda takviye için dügmeye basti...

30.11.2005 10:49

Sayfa Fonksiyonlari

Siyah-Beyazlilar, Sevilla?da forma giyen ve Tigana?nin istedigi Malili golcüyü, Ailton?un yerine alacak

1.92?lik pivot golcü
    Lig yarisinda gerilerde kalan Besiktas, ikinci devreye güçlü bir kadroyla girmek için kollari sivadi. UEFA Kupasi?na, hatta Sampiyonlar Ligi?ne gitme sansi yakalamak ve Türkiye Kupasi?ni almak amacinda olan Kartal, öncelikle golcü sorununu çözmek istiyor. Siyah-Beyazlilar?in ilk hedefinin ise 1.92 boyundaki Malili yildiz Frederic Kanoute oldugu belirtiliyor.

5 milyon euro ayrildi
    Yurt içinden Gökhan Ünal ile ilgilenen Kartal?a Kayserispor ?Vermeyiz? dedi. Bunun üzerine Teknik Direktör Tigana, Sevilla?da oynayan Malili golcüyü tavsiye etti. Devre arasinda ayrilmasi beklenen Ailton?un yerine düsünülen Kanoute?ye Siyah-Beyazlilar?in yillik 1.5 milyon euro, Ispanyol kulübüne de 3.5 milyon euro önerecegi ifade edildi.

Besiktas?a 2 gol atti
    Kartal?in UEFA?daki rakibi Sevilla?da forma giyen Kanoute, 3 Kasim?daki maçta 2. yari oyuna girmis ve Besiktas?a 2 gol atmisti. 2 Eylül 1977 Fransa dogumlu ancak Mali vatandasi olan Kanoute, 1997-2000 arasi Lyon?da, Mart 2000 ile 2003 sezonu sonuna kadar West Ham?da, 2003-05 arasi Tottenham?da oynadi, bu sezon basi Sevilla?ya transfer oldu.

Cim-Bom, sol kanadi güçlendirmek için Ajax?ta yedek kalan 20 yasindaki Rumen futbolcu için temasa geçti

Heinz?a alternatif!
    Sol kanattaki sikintisini bu sezon bir türlü dindiremeyen Galatasaray, Nicolae Mitea?yi gündemine aldi. Transferin son gününde alinan ancak bekleneni veremeyen Çek Marek Heinz?i göndermeyi düsünen Sari-Kirmizililar?a, Rumen Menajer Becali vatandasini önerdi. Cim-Bom da Ajax?in kadrosunda yer alan 20?lik genç star için kollari sivadi.

Becali tavsiye etti
    Ajax?ta, önünde milli futbolcular bulundugu için yeterince forma sansi bulamayan Mitea?nin, banko oynayacagi bir takima gitmek istedigi belirtildi. Daha önce Sari-Kirmizili takima basta Hagi ve Popescu olmak üzere pekçok Rumen futbolcu getiren Menajer Becali?nin Ajax ile temasa geçip Cim-Bom adina teklif yaptigi ifade edildi.

Bütçe 3 milyon euro
    Aslan?in Mitea için 3 milyon euroluk bir bütçe ayirdigi ve Heinz ile ilisik kesilir kesilmez, Rumen stari Ocak?ta Istanbul?a getirecegi vurgulandi. Sol kanatta forvete dönük oynayan 1.68 boyundaki Mitea 24 Mart 1985?te dogdu. Dinamo Bükres?te yetisen ve 2003-04 sezonunda tranfser oldugu Ajax?ta 44 maç oynayan Mitea, 9 gol atti.

Bordo-Mavililer, hayal kirikligi yaratan Jun?u gönderip, yerine Le Mans?ta oynayan Gineli genç golcüyü almak için çalismalara basladi

Gol sorununa ilaç
    Önce Avrupa defterini kapatan, sonra ligde orta siralara inen Trabzonspor, ikinci yarida tabloyu degistirmek için transfer çalismalarina basladi. Öncelikle gol sorununu çözmek isteyen ve devre arasinda Jun?u göndermeyi düsünen Bordo-Mavililer, Le Mans?li golcü Ismael Bangoura?yi listeye aldi.

Yattara?nin önerisi
    20 yasinda olan Gineli futbolcuyu Trabzonspor?a, vatandasi Yattara?nin önerdigi belirtildi. Karadeniz ekibinin yönetimi Bangoura için ön çalisma baslatirken, asil gelismelerin, Bordo-Mavili kulüpte üç hafta sonra yapilacak olaganüstü kongreden sonra yasanacagi ifade edildi.

Fiyati 2.5 milyon euro
    Bangoura?nin bonservisinin 2 milyon euro oldugu ve kendisinin de 500 milyon euroya oynadigi belirtildi. 2 Ocak 1985 dogumlu olan Gineli yildiz, Ajaccio?da 2 sezonda 44 maç oynayip 15 gol attiktan sonra bu yil Le Mans?a transfer oldu. Bu sezon ise 8 karsilasmada 2 kez aglari havalandirdi.

Star

Edited by: tigin

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

ertugrul saglam:fatih ve yattaraya talibiz

Basariya açiz?
    Kayserispor Teknik Direktörü Ertugrul Saglam, camia olarak yaptiklari fedakarliklarin karsiligini aldiklarini açikladi. Basarilarinin kesinlikle tesadüf olmadigini dile getiren Saglam, ?Gençlere formayi gözümü kirpmadan giydiriyorum. Ligin en genç takimiyiz. Sezon basinda asil hedefimiz küme düsme tehlikesi yasamayacak, yasatmayacak bir takimdi. Kisilikli, yürekli, gelecek beklentisi olan agirligi genç futbolculardan olusan bir kadroyla buralara geldik. Su anda, Süper Lig?de 7 PAF oyuncusunu kadrosuna alan ve bunlardan 3?ünü oynatan tek ekibiz? dedi.

?Inancim tam?
    Saglam söyle konustu: ?Gaziantepspor maçinda yedek kulübesinde PAF takimindan aldigimiz kaleci Ali, Kemal, Alattin, Orhan, Altan, Ilhan, Aydemir ve Köksal vardi. Köksal?la Kemal?i sahaya sürdüm. Su anda sakatliklar yüzünden gençlere yöneldigimiz düsünülüyorsa bu dogru degil. Örnegin bu hafta Rodic ve Kamber kart cezalisi, Ali Turan ve Bülent sakat, kaleci Metin Aktas ile Bayram Toysal ise 1 yillik ceza yüzünden yok. Ben gençlere inanan, genç bir teknik direktörüm. Onlara formayi verirken kesinlikle hiç bir süphe duymuyorum.?

Kimseyi vermeyiz
    ?Ayrica 3 büyükler de dahil, tüm kulüplere bizim oyuncularimizla ugrasmayin, onlara talip olmayin, mesaji veriyoruz. Daha lig devam ederken, oyuncularimiza talip olarak, kafa karistirmak isteyenlere kesinlikle müsade etmeyiz. Kimse bizden kesinlikle oyuncu alamaz. Bunu yapmaya kalkan takimdan biz oyuncu alir, misilleme yapariz. Yattara ve Fatih Tekke?ye talibiz. Ilk yari bitiminde de bu konuyu kulüplerine basvurarak konusacagiz. Üzerine basa basa söylüyorum. Bu sezon bizden kimse oyuncu alamaz ve koparamaz.?

fikirlerine katiliyorumda su son cümlelerinde baya saçmalamis. [img]smileys/smiley1.gif[/img]hayret ediyorum böyle adamlara . 3 5 maç kazandiklari zaman hemen havalara giriyolar. daha 2 hafta öncesine kadar erciyes sivas dolu dizgin gidiyodu. bi anda tepe takla oldular. sira bu kayseriyede gelecek . bunlar iyi günleri. Hadlerini asan konusma yapmis ertugrul saglam. neyse yaa, aslinda varya böyle tiplerin söyledigi laflar üzerinde konusmak bile hata. prim yapmis oluyolar trabzonspor üzerinden. bunlari ciddiye alip konusmaya degmez. sustum [img]smileys/smiley1.gif[/img]Edited by: forever61

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı arahna Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bi süre yazamadim bu yorumlara
    ama hala bu konuya kimsenin ilgi göstermemesine sasiyorum
    defalarca yazdim

1- atay baskan mafya degil mafyanin kullandigi adam rolünde olandir
    2- agaoglunu korkutup kaçirtan bi takim eli silahli güçler neden atay baskani kabul ettiler?
    3- agaoglu için bu çevrelerle temasa geçip onu desteklemeye çalisan kaya çilingiroglunu ayagindan kim niye vurdurttu.(ki kaya çilingiroglu mason üstadi prof dr kaya çilingiroglunun ogludur.önemli bir kisinin ogludur yani)
    4- agaoglu çok istemesine ragmen hala niye aday olmayacagim demektedir
    5- bizim takimi etkileyen mafya malesef takim lehine çalismamaktadir.herkesin mafyasi takim için bizimki aleyhimize çalismaktadir.bunda mali baskanin tesiri büyük olasikla kuvvetli bir sekilde vardir
    6- futbolcuya dayali düzen denilen sey nasil bir seydir.ziya hoca senol hoca neden basa çikmamistir.
    7- futbolcuya dayali düzeni kimler tutmakta ve yönlendirmektedir?
    8- gökdenizin karistigi iddia olayi yönetimden ve/veya bu mafya grubunun haberi olmadan yapilabilirmiydi? pek çok kisinin bildigi bu olay yönetim tarafindan bilinmiyormuydu? yönetim duymadan 2 takim ayni anda ve karsi takimlarla birlikte düzen kurulabilir miydi?
    9- metin aktas eski ts li yöneticinin damadidir.peki gökdenizin esi kimlerdendir?
    10-
    11- 12-....
    daha yazacak çok madde var ama konuya nedense alaka yok
    alaka olursa yazacagim çok sey var
    can basten
    eys_61
    kardeslerime ilgisinden dolayi tesekkür ediyorum
    bu karanlik tipler takimdan uzaklasmadikça ya da takim lehine güçlerini kullanmadikça sampiyon olamayiz
    oyna deyince takimi oynatiyorlar oynama deyince oynatmiyorlar
    bu da futbolcuya dayali düzenin baslangici oluyor
    yönetim teknik adam hikaye
    su 100 bin kampanyasi ve üye olanlar oy kullanabilecekse belki bir çözüm olabilir
    ins.
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Spor

CUMA günü Trabzonspor?u evinde agirlayacak olan Fenerbahçe, sakat ve cezali oyuncularin çokluguyla ugrasiyor...

Luciano?nun kirmizi kart cezasinin yani sira, Selçuk?un da bu karsilasmada sakatligindan dolayi forma giyemeyecegi belirtildi. Brezilyali yildiz Alex?in ise sakatliginin ciddi oldugu ve bu futbolcunun sezonu kapadigi, Trabzonspor maçinda da forma giyme sansinin olmadigi ifade edildi.Edited by: tigin

lan ertugrul saglam gittigi her takimi batirmistir simdi iki galibiyet aldi diye burnu kalkti fatih ve yattara'yi degil kayseri real madrid alamaz

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzaktan vur emri

Kapilarini dis dünyaya kapatan Trabzon'a Halilhodziç bol bol uzaktan sut çalistirdi.

Hodziç dün kapilarini kapattigi Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ndeki taktik çalsmasinda futbolcularina "uzaktan sut" çalistirdi. Bosnak hoca daha çok savunma güvenligini elinde tutarak hücumda kontratak futbolu ile çogalmayi düsündügünü, dünkü çalismadaki uyarilari ile gösterdi. Forvet oyuncularina sik sik uzaktan sut attiran Hodziç Kazanmak için kaleyi yoklamamizdan baska çaremiz yok" dedi.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kimseyi vermeyiz

Kimse senden oyuncu alamaz,ama sen Trabzonspor dan alirsin he.Vay be[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Hey gidi Ertugrul hey sanki baska bir ülkede yasiyor.Hem devre arasinda hemde sezon sonunda baskanin takimin tamaminin satarda senin haberin olmaz.Uyan hemserim uyan burasi Türkiye yok öyle...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

"MARSILYA JUN'UN PESINDE"
    Çek Cumhuriyeti?nin Sparta Prag takimindan 3 milyon 400 bin euro karsiligi transfer edilen fakat bir türlü bekleneni veremeyen Tomas Jun?u Avrupa?da 8 kulübün izledigi kaydedildi. Bu kulüplerle görüsmelerin de sürdügü belirtildi. Çek futbolcunun da, kendisine kulüp bulabilmek için menajeri araciligiyla yogun faaliyet içinde oldugu vurgulandi. Jun?u özellikle Fransa?nin Marsilya kulübünün renklerine baglamak istedigi ifade edildi. Bu takimin iki forvetinin sakatlik geçirdigi ve Tomas Jun?a ihtiyaç duyduguna isaret edildi. Ingiltere?nin Fulham, Almanya?nin Mönchengladbach, Wolsburg, PSV Mainz kulüplerinin de Çek futbolcuyu transfer etmeyi planladigi ifade edildi. Trabzonspor yöneticisi Metin Akbasoglu?nun görüsmeleri çok gizli bir sekilde sürdürdügü ve hemen hemen geldigi rakama yakin bir ücretle devre arasinda satilabilecegine isaret edildi.

Kaynak:Günebakis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)