Sayfa 711 Toplam 712 Sayfadan BirinciBirinci ... 211 611 661 701 709 710 711 712 SonuncuSonuncu
Toplam 17787 adet sonuctan sayfa basi 17,751 ile 17,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

Nereden
    İstanbul

Lozan'da TBMM Hükümeti'nin kapitülasyonlardan kurtulması kadar sevindirici bir haber

Musul'u (yeni ön libero) alamayız ama borçları şöyle 50 yıl vadeye yaydık mı tamamdır.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Burak bu takıma çok şey vermiştir. Son 10 yılın en önemli adamlarından biridir.
    Yanlışlar da yapmıştır.
    Ama çok iyi bir golcüdür, kraldır, tarafımca hep attığı gollerle anılacaktır; yolu açık olsundur...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Burak Yılmaz'ın gidişi geç kalmış doğru bir hamledir.
    Bu denli yüksek bir maaş alan oyuncuyu bu ekonomik yapıda taşımamız imkansızdı.
    Önceki başkanın Burak, Kucka ve Sosa için teklif ettiği 13 Milyon Euro'yu bulan satış teklifi kabul edilmeliydi.
    O teklif yapıldığında Burak gönderilmeliydi. Bu oyuncuyu o gün göndermediğimiz için ciddi bir zarar ettik.
    Bu zarar Ağaoğlu yönetiminin hanesine eksi olarak yazıldı.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kilide az kaldı sabredin
    Kap açıklaması da geldi, vur kilidi gömün gitsin
    .

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki başkanın Burak, Kucka ve Sosa için teklif ettiği 13 Milyon Euro'yu bulan satış teklifi kabul edilmeliydi.
    O teklif yapıldığında Burak gönderilmeliydi. Bu oyuncuyu o gün göndermediğimiz için ciddi bir zarar ettik.
    Bu zarar Ağaoğlu yönetiminin hanesine eksi olarak yazıldı.

Zaten o eski başkan da 13 milyon Euro'yu hemen Trabzonspor'un kasasına koyacaktı. Direk "alacağımdan düşün" dedi adam. Onun döneminde takım dibine kadar soyulmuş, denetim raporlarından haberiniz vardır umarım. Kendileri için asbaşkanıyla birlikte memleketin en pahalı arazilerinde kapatılan binalar, haksız imar değişiklikleri de cabası

Hastaneleri göğe yükselirken, Trabzonspor'a kazandırmayı taahhüt ettiği seçim vaadi de sadece maket olarak kaldı. "Ben rezidans demedim, RezidansVARİ bir hastanem olacak dedim"

BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kap açıklaması da geldi, vur kilidi gömün gitsin
    Kesinleşmiş

Konu Ozan Yılmaz tarafından (04.01.2019 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O zaman...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    İstanbul

Defol

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

@Ozan Yılmaz

Konu kapatma şerefini sana veriyorum
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ozan Yılmaz

Konu kapatma şerefini sana veriyorum
    Zevkle
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

David olsa 10 kere kaleye vuracağı pozisyonda Yusuf'a gol attırmaya çalışmasına iyi güldüm

Nereden
    İzmir

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak 25 yaşında olsaydı bu kadar rahat gol atamazdı şuan.
    Çok uzun zaman sonra ilk kez girdim foruma. Sadece yazmak için editlenmiş bir cevap olmuş. Dayanağı olmayan ve kendini çürüten bir mesaj. Bahsettiğin Burak Yılmaz Trabzonsporda peynir ekmek gibi gol atarken 2010 yılıdır. Yani basit bir hesapla 1985 doğumlu B.Yılmaz'ın tamda 25 yaşında olduğu yıl. Biraz daha araştırma ve bilgi ile daha iyi şeyler bizimle paylaşacağına inanıyorum. Saygılar.
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu başlığın açılmasına sevindim. Geçmişte neler yaşanmış olsa da Burak Yılmaz Trabzonspor'un bir değeridir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sethfilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok uzun zaman sonra ilk kez girdim foruma. Sadece yazmak için editlenmiş bir cevap olmuş. Dayanağı olmayan ve kendini çürüten bir mesaj. Bahsettiğin Burak Yılmaz Trabzonsporda peynir ekmek gibi gol atarken 2010 yılıdır. Yani basit bir hesapla 1985 doğumlu B.Yılmaz'ın tamda 25 yaşında olduğu yıl. Biraz daha araştırma ve bilgi ile daha iyi şeyler bizimle paylaşacağına inanıyorum. Saygılar.
    Yahu kardeşim 25 derken genç,yaşlandıkça olgunlaştı anlamında söyledim. Mesajın bir noktasına takılıp kalacağına komple okuyup anlamaya çalışırsan makbule geçer.

Nereden
    İzmir

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu kardeşim 25 derken genç,yaşlandıkça olgunlaştı anlamında söyledim. Mesajın bir noktasına takılıp kalacağına komple okuyup anlamaya çalışırsan makbule geçer.
    ""Burak 25 yaşında olsaydı bu kadar rahat gol atamazdı şuan"" yazdığın bana alıntıladığın mesaj toplamı bu kadar zaten. Komplesi derken heceleme mi yapayım? Sen bu cümleden başka bir anlam çıkarabiliyorsan o başka . ve bu adam o yaştada aynı golleri attı hatta şimdi geriye gidiyor yaşlandıkça. Kısacası 25 yaş kriterini koyan sensin ama cümlenden farklı anlamlar çıkarmamı söyleyende sensin. Kendine ters düşüyorsun. Dahası benim söyledığimde varsa yanlış söyle. Yoksa gereksiz polemiklere girmeyelim. Senin söylediğine net bilgi verdim. Sen farazi yazdın bu kadar basit..
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sethfilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ""Burak 25 yaşında olsaydı bu kadar rahat gol atamazdı şuan"" yazdığın bana alıntıladığın mesaj toplamı bu kadar zaten. Komplesi derken heceleme mi yapayım? Sen bu cümleden başka bir anlam çıkarabiliyorsan o başka . ve bu adam o yaştada aynı golleri attı hatta şimdi geriye gidiyor yaşlandıkça. Kısacası 25 yaş kriterini koyan sensin ama cümlenden farklı anlamlar çıkarmamı söyleyende sensin. Kendine ters düşüyorsun. Dahası benim söyledığimde varsa yanlış söyle. Yoksa gereksiz polemiklere girmeyelim. Senin söylediğine net bilgi verdim. Sen farazi yazdın bu kadar basit..
    Arkadaşım 25 yaş derken gençken anlamında söyledim.20-21 de yazabilirdim lafın gelişi genç demedim 25 yaşında dedim anladın sanırım.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Saygılar...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Kral.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllanmış BY17

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Kral yine yazmış.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adamı üstüne para vererek arkasına teneke bağlayarak gönderdik..

futbolun meyvesi goldür.. futbolda gol olmayacağını bilsen hayatta izlemezsin..

o yüzdendir ki gol atan, attıran, atma potansiyeli olan her oyuncu para eder.. biz ise üstüne para vererek adamı çöp gibi göstererek gönderdik.. bu camiada futbol aklı yok maalesef..
    Attan inip eşeğe bindik!

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

o yüzdendir ki gol atan, attıran, atma potansiyeli olan her oyuncu para eder.. biz ise üstüne para vererek adamı çöp gibi göstererek gönderdik.. bu camiada futbol aklı yok maalesef..
    Çok iyi topçu da bizde yaptığı havaları ne gs’de ne bjk’de yaptı, Lille’de de yapmıyor.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İlk senesinde para kazandık ikinci gelişinde bedavaya geldi istese başka takımlara rahat giderdi. Bizim takıma Burak'ı almak oynatmak camianın iyi futbol aklı sayesindedir. Gönderilişi ise 3.5m maaşlardan 1.5m maaşlara düşme gayreti ve daha önceden gelen borç yükünden kurtulma amacıyla oldu. Tabi Burak motivasyon oyuncusu burada vefa sezonunu oynadı ve misyonunu tamamladı. Ben Burak'ı izlerken mutlu oluyorum. Kimi hırsız der kimi bir şey bulur. Kimi kaçırmasaydık vursaydık kırbacı 10 sene bizde oynasaydı der. Her dönem ayrı geldi geçti diye düşünmek lazım.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk senesinde para kazandık ikinci gelişinde bedavaya geldi istese başka takımlara rahat giderdi. Bizim takıma Burak'ı almak oynatmak camianın iyi futbol aklı sayesindedir. Gönderilişi ise 3.5m maaşlardan 1.5m maaşlara düşme gayreti ve daha önceden gelen borç yükünden kurtulma amacıyla oldu. Tabi Burak motivasyon oyuncusu burada vefa sezonunu oynadı ve misyonunu tamamladı. Ben Burak'ı izlerken mutlu oluyorum. Kimi hırsız der kimi bir şey bulur. Kimi kaçırmasaydık vursaydık kırbacı 10 sene bizde oynasaydı der. Her dönem ayrı geldi geçti diye düşünmek lazım.
    3.5 milyon euro bonservis ödeyip aldık ikinci sefer.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)