Sayfa 583 Toplam 712 Sayfadan BirinciBirinci ... 83 483 533 573 581 582 583 584 585 593 633 683 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17787 adet sonuctan sayfa basi 14,551 ile 14,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

suanki takım yapımızda elestiriye baslayacagımız son ywer santrofor bolgesi 36 yasındayım ıkı santroforumuzun aynı sezonda bukadar gol attıgına hıc sahıt olmadım ıkı santroforumuzun ozellıklerı bırbırınden cok farklı bu ıkı santroforu taktıge gore oynatmayı basarabılırsek zaten transfert olayı bıtmıs olur rodeyegayı bile 11 e sokamıyoruz baska adam alıp basımıza ıs almaya gerek yok ama yeteneklı bir genc olabılır
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yarın basın toplantısı düzenleyecek. Muhtemelen transfer haberleri ile ilgili
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Teklif vs. konuşulan rakamlar oldukça hayali ve gerçekdışı.

Nereden
    İstanbul

İyi geceler 44 Milyon €+bonuslarlık Kral.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

basın toplantısı beni biraz kıllandırdı açıkçası. ortada hiç böyle bir şey yoksa basın toplantısı niye ki? çıkar "böyle bir şey yok" dersin. olmayan bir şey için ötesinde ne konuşacaksın ki basın toplantısı yapacak kadar? bir yandan da remy deniyor. bi' kıllandım hakkaten.

ola ki varsa böyle bir teklif kesinlikle gitmesi lazım. 15-25 milyon aralığı konuşuluyor, 10 da olsa gitmesi lazım. kronik sakat, 33 yaşında bir futbolcu. hiçbir duygusal borcumuz da olamaz kariyerinin zirvesinde galatasaray'a gitmiş biri için. sanki çok para kazandırmış gibi konuşuluyor ama o dönem ben 5 milyon euroya çok güldüğümü hatırlıyorum, öyle ki bana gerçek dışı gelmişti inanmamıştım haberlere.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teklif vs. konuşulan rakamlar oldukça hayali ve gerçekdışı.
    Genç bile olsa bugün 5-6 milyon eurodan fazla vermeyeceğimiz Bakambu 74 milyon euro gibi olağanüstü bir bonservis bedeliyle Çine gitti.Burak gibi takır takır gol atan bir adam için 15-20 milyon euro Çin baz alındığında çok yüksek bir rakam değil.Türkiye şartlarına göre hayal olabilir ama Çinlilerin yaptığı transferlere bakarsan bence hayali ya da gerçekdışı olmayabilir.İnşallah teklif vardır.

Son olarak şunu söylemek isterim.Burak genel olarak ilk kontrol,teknik ve dribbling vb. özellikler açısından yetersiz olduğundan dolayı büyük bir yıldız olamadı ve hep eleştiri aldı ancak sadece bitiricilik özelliği göz önüne alınırsa son vuruş konusunda dünyada ilk 15 forvet arasına girer.
    Konu Onur Erçetin tarafından (13.01.2018 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tilkiye sormuşlar: tavuk yer misin? Gülmekten diyemiyorum demiş.

Nereden
    İstanbul

Olayların adamı. Bi rahat durun ya.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

teklif varsa hemen satılmalı.net

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gs çin'e satınca hiç sorun çıkarma kuzu kuzu git, en ufak kötü açıklama yapma. trabzonspor satsak mı acaba deyince bile kazan kaldır. böyle böyle futbolcu elinde oyuncak oluyoruz.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak yeni geldi, daha 6 ay oldu. Kendisinin ayrılmak istediğini pek zannetmiyorum. Önce yerel medyadan Çinden teklif var diye haber yapıldı ve ortalık inananlar ve inanmayanlar olarak bi karıştı. Daha sonra durduk yerde bir anda basın toplantısı yapıldı ki burdan şunu anlıyoruz, olay kulübün satmayı istemesi, yoksa Burak gitmek istese toplantıyı duzenlemezdi. Açık ve net bir şekilde tepki ölçmek isteniyor. Burak kalmak istiyorsa ve yönetimin bu tavrından dolayı kirginsa yaptığı aciklamalara ve imalara hak veririm. Ama kendisi ile ilgiliyse problem o zaman hakikaten sağlam soverim.

Ancak Remy haberleri ve Çin haberlerini düşünürsek yönetim istiyor bunu. 25 m iyi para evet. Ama Bakambunun gittiği parayi düşününce 30dan da az satılmaz.

Lanet olsun ya. Trabzonspor bu olmamalı. Paranız batsın. Acayip soğudum takımdan da futboldan da.

Ek olarak Beşiktaş meselesi varsa ve Burak'ın da böyle bir isteği varsa o kasa minimum 15 den açılacak, ötesi yok.
    Konu Emre Veli tarafından (13.01.2018 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zamanında bu taraftara sırtını döndün , gitmek istedin ısrarla. İstanbul cezbetmişti çünkü; şimdi gelen 15 milyon € teklife seni satmayan yönetim haindir .

Yallah ...
    .

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yolun açık olsun hemen yollanmalı Arda - Burak - Selçuk birlikteliğini kurmak adına bizleri satıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bence durum hedeflerin birbirine uymamasindan kaynaklanıyor. Burak şampiyonluk yarışı vermek için geldi fakat durum ortada, yönetimin kafasındaki plan ve hedef bunun muhtemelen altında be Burak satilmak isteniyor. Tribi de bu yüzden. Hedef türkiye kupasıysa bensiz de alırsınız ha şayet hedef ligse hani transfer gibi...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Efsane olarak nitelendirdiklerimiz bile, elinden binbir türlü alavere dalavere ile alınan şampiyonluktan sonra rakip takımla transfer pazarlığı yapıyordu...

"Trabzonspor'un ta kendisiyim" diyenler bu kulübü hiçe sayarken Burak'a kızmıyorum bile!

Bizlere herşey müstehak...
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah aşkına mali durum daha da fenalaşmadan bu paraya satın Burağı! Burak iki sene oynayacak diye genç yeteneklerimizi satmak durumunda kalacağız yoksa. Daha ne zaman gelir bize bu şans ya hu?
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Ankara

Daha önce kendisine kral demeyeceğimi söylemiştim. Benim için kral falan değil. Yaptığı iyi şeyler yine kendisinin yaptığı olumsuz şeyleri değiştirmiyor. Sene basında bize gelmesinin nedeni verdiğimiz ücret. Çin den gelen Burak soru işareti idi. Kimse o paraları vermezdi. Geldi 14 gol attı piyasa yaptı yine Trabzonspor dan ayrilabileceginin sinyallerini verdi. Dün seni yarı yolda koyan bugün de koyar. Gelen 15 milyon euro teklifleri doğruysa 5 dk daha durmasın. Takımdaki genç oyuncuları da zehirlemeden gitsin.
    TRABZON SPOR

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bugünkü basın toplantısında yaptığı açıklamaları nasıl değerlendiriyorsunuz? Ciddi anlamda soruyorum. Sizce transfer konusunu niye böyle açık kapı bırakarak konuştu?

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yaptığı açıklamalar net olarak çok ciddi transfer teklifi ya da teklifleri olduğunu gösteriyor , bence gitme ihtimali %51.. Ligde ki Konya maçından sonra da gidebilir fener maçından sonra da olabilir..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (13.01.2018 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Burak’ın amacı şampiyon olmak benim anladığım. Şampiyonluk için de kaliteli 2-3 transfer lazım. Yönetimle bazı şeylerin uyuşmasından kastı da bu. Yönetim gerçekten başa güreşmek istiyorsa transferleri yapar gerisine karışmaz. 5.lik yeter diyorsa Burak’ın burada kalmasını gerektirecek bir durum da yok demektir. 5. olacağız diye Burak’a, Sosa’ya o kadar para vermenin anlamı yok.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak çok talihsiz bir açıklama yaptı.Teklif varsa sanane bundan burak sen kimsin Allahını seversen niye basın açıklaması yapıyorsun.Ya bu camianın yönetimi başkanı nerde Allahınızı severseniz.Oyuncu yönetimi taraftarın önüne atıp tehdit ediyor resmen ya böyle bir rezillik olabilir mi?Adam arda ve selçuk soytarılarının arasına girmek için takla atıyor inanın şuan sorsanız burak efendiye kasımpaşa mı Trabzonspor mu diye yemin ediyorum kaşımpaşa der çünkü aklı orda.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

15 milyon ero kime teklif edilmiş. Muallak. Burak a mı yoksa Ts ye mi. Eğer bonservis ise tabiki gidebilir diyorum. istekleri varsa daha yukarı da gidebilir. artık kabul etmemiz lazım. iyi bir transfer sureci gecirip değerini bulanı Bjk gibi gondermeyi bilmeliyiz.

Giderse şampiyonluk hayal felan değil. Kalırsa da 5. ci olmayacağımızın garantisi var mı ?
    13 Vitor Hugo

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çin'den kurtulmak için Trabzonspor'a sarıldı. Baktı ki ligde hala gideri var, İstanbul'da oynayabileceğini gördü, yan yatmalar çamura batmalar başladı. Gomez de benzer bahaneler bulmuştu Almanya'ya dönmek için bir daha ş.ligine adım atamadi. Burak da İstanbul çocuğu, oralari istiyor.

Trabzonspor'un bütçesi bu kadar. Yenseydiniz karabük'ü şampiyonluğa oynasaydiniz, kimse ayağınızı tutmuyor, bahane bulmayin, samimi olun.

Nereden
    İstanbul

Burak'a güveniyor değilim ama Burak'a saran yerelcilerden bıktım artık.

esra61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bugünkü açıklamalarının izahı Ne olabilir merak ediyorum?
    Sana olan inanmışlığımız yeniden sarsıldı ,Teşekkürler!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)