Sayfa 621 Toplam 712 Sayfadan BirinciBirinci ... 121 521 571 611 619 620 621 622 623 631 671 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17787 adet sonuctan sayfa basi 15,501 ile 15,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gönderin gitsin. Küçük bütçeli takımı bozar zaten. Şu tripleri çekeceğime golsüzlük çekerim daha iyi. Takım akıcı oynasın yeter.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Satilsin. Ayni Kucka Sosa gibi her klube gidebilir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muhammet Beşir > Burak
    Ramil > Burak

Azeri Morata bizde, yerli özevlat gol makinesi Beşir bizde. Top tutarlar pas oyununa katkı verirler, belki Burak kadar atamazlar ama takıma daha fazla katkı verirler. Ne diye Burak'a 3.5m euro maaş verelim ki ? Beşir'in maliyeti 200 bin TL yoktur... Ramil'in maliyeti 300 bin euro. İkisi de pırıl pırıl forvet. Şans verdin de gol atmadılar mı ?

Bir oyuncuya yılda milyonlarca lira maaş bağlanmasına çok karşıyım. Bundan sonra böyle arkadaş, fazla maaş alan topçu istemiyorum sonra hepsi bize efeleniyorlar kontrol bizde olmuyor oyuncularda ve menajerlerinde oluyor. Ben ucuz ucuz oyuncular izlemek istiyorum. Şu iki oyuncuyu sahada görmek Burak'ı görmekten daha heyecan verici olur. Da Silva, Aurelio, Yattara, Stepanov istiyorum. Muhammet Beşir'i izlemek istiyorum.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunun twitterdaki ağır ergen fanları varya onlar asıl yok edilmesi gerekenler. Adamlar her tweetin altına "Burak gidemez, Burakı satan şampiyonluğu satar, Kralı yedirmeyiz" tarzı şeyler yazıyor ağır gerizekalı hayranları var bunun. Trabzonspor twitter admini olsam direkt engelerim bu hıyar ordusunu.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Delikanlı gibi Trabzon tatsız İstanbul'u özledim de. Senin ne mal olduğunu herkes biliyordu zaten.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun twitterdaki ağır ergen fanları varya onlar asıl yok edilmesi gerekenler. Adamlar her tweetin altına "Burak gidemez, Burakı satan şampiyonluğu satar, Kralı yedirmeyiz" tarzı şeyler yazıyor ağır gerizekalı hayranları var bunun. Trabzonspor twitter admini olsam direkt engelerim bu hıyar ordusunu.
    O değil Burak olmasa küme'de kalma mücadelesi verirdik gibi.

Hiçbir temeli olmayan zırvalıkları savunan, bunun arkasından giden meczuplar var.

Rodallega + W.Love standartlarında olan futbolcu ile seviye atlarız.

BJK'ye Burak'ı vererek karşılığında W.Love'u almak için ısrarcı olmalıyız bence fazla maliyeti de yoktur.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kim ne derse desin burak haklı kardeşim
    sen adamın çinde ki düzenli hayatını boz.aynı zamanda senelik kazandığının yarı fiyatına trabzon a getir ve o parayi da ödeme. .yok ya

peki burda buraki suçu ne.
    adam diyorki ben zaten 7 alıyordum. siz çağırdınız kırmadım .ama parami da odemiyorsunuz.

buraka tek kızgınlığım
    gitmeyi kafasına koydu.oda biliyordu iki gün sonra parasının ödeneceğini. fakat gitmek için kendisine sebeb yaptirdi
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öyle demişsiniz ki sanki zorla getirdik. Zorla getirmedik. Kendisi gelmek istedi. Çin'deki yabancı kuralının sıkılaşması, ailesini görmek istemesi gibi sebeplerden, yanlış bilmiyorsam. Çin'deki vergiyi de hesaba katarsak bir zararının olmaması lazım. Parayı ödemeyen de Muharrem Usta yönetimiydi. Ama Burak Yılmaz'ın kendisi hakkında düşüncesi çok olumlu. Yeni başkana ise hiç süre tanımaya yanaşmadı. Niye?

http://www.ntvspor.net/futbol/baskan...fe9b16c099cee4
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kendisi geldi diyorsun da geldiğinden beri bir kuruş odenmemis
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    İstanbul

İhtarnameye bakılırsa 2018'den itibaren, yani 2017'de almış alacağını. Öte yandan hem ay başı hem de ay sonu ödeme alması bana ilginç geldi. Bir de Mart'ta anlaşılan ödenmiş, belki de serbest kalmasını önlemek için, bilemiyorum. Ödemeyi yapmayan da yukarda ifade ettiğim gibi eski yönetim
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kurus ödenmedi ?

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İhtarnameye bakılırsa 2018'den itibaren, yani 2017'de almış alacağını. Öte yandan hem ay başı hem de ay sonu ödeme alması bana ilginç geldi. Bir de Mart'ta anlaşılan ödenmiş, belki de serbest kalmasını önlemek için, bilemiyorum. Ödemeyi yapmayan da yukarda ifade ettiğim gibi eski yönetim
    Bazı kurumlarda ödemeler genelde ayın son gününde yapılır. 30 veya 31'i hafta sonuna denk geldiği takdirde ise, kim kurumlar işçisini mağdur etmemek için ödemeyi 28 veya 29'una çeker, bazıları ise yeni ayın hafta başına sarkıtır. Dolayısıyla Burak'a 2 Nisan'da yapılması gereken ödeme Mart ayı maaşı. 30 Nisan'da yapılması gereken ise Nisan ayı maaşı. Arada bir ödeme falan yapılmadı yani. Sözleşmeler genelde 10 aylık ödemeye göre planlanıyor. Zaten Burak'ın garanti sözleşmesi 3.55 milyon euro. Aylık ödemelerde de 355.000 euroya tekabul ediyor. İlk maaş ödemesi Ağustos sonu olduğunu düşünürsek, ihtar çektiği tarihler dışında bu ay sonunda ödememiz gereken bir taksiti daha var. Yalnız gözlerden kaçan bir de puan başına 12.500 euro bonus ücreti bulunuyor ki bu da KAP'a bildirilmemişti. Aslında KAP'a bildirilmemesine rağmen birçok oyuncuda bonusların olduğunu görüyoruz. Eğer bu ihtarı kapsıyan ödemeler yapıldıysa toplamda 1,04 milyon euro daha alacağı var. Euronun artmasıyla birlikte Burak'ın bu rakamları başka kulüpten alması mümkün değil. BJK muhabirleri de böyle bir sözleşmeyi bulamayacağını söylüyorlar. Üstüne bu sene Şampiyonlar Ligi gelirlerinden de mahrum kalacaklar. Başakşehir bu riske girer mi ya da Burak İstanbul'a kaçmak uğruna ücretinden feragat eder mi hep birlikte göreceğiz. Burak'ın yaptığı katkılara nankörlük etmemekle birlikte, son yaşanan olaylardan sonra takımda kalması halinde büyük zarar vereceğini düşünüyorum...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Puan başına para alıyormuş adamlar bir de. Muharrem Usta bu olayı kaldırdı diye seviniyorduk. Yalancı, sahtekar herif.
    Konu Soner Albayrak tarafından (20.05.2018 Saat 21:01 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puan başına para alıyormuş adamlar bir de. Muharrem Usta bu olayı kaldırdı diye seviniyorduk. Yalancı, sahtekar herif.
    Bu son gunlerin modası sanırım,Muharrem Usta gibi bir başkana saldırmak saçmalık,tek başına kulubu 3 yıl ayakta tutan ve iyi bir kadro bırakan başkanı yerden yere vurmak.
    Bir de çok guzel bir iş yapmış olmasına ragmen,futbolculara maç başı ödemeleri kaldırmak ve kazanılan puana göre prim vermek.
    Bu icraatın neyini begenmediniz?

Yalancı,sahtekar alakası ne,adam söyledigini yapmış işte.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muharrem bey aldığı fiyata satsın artık bekliyoruz
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem bey aldığı fiyata satsın artık bekliyoruz
    Burak her türlü satılırdı, saolsun mevcut yönetim her ağzını açtığında bu parayı ödeyemeyiz, yok öldük, yok battık, yok bankaların önünde yatıyoruz derse... Oktay'ı bile zor satarız... Millet senin gibi keriz değil...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak her türlü satılırdı, saolsun mevcut yönetim her ağzını açtığında bu parayı ödeyemeyiz, yok öldük, yok battık, yok bankaların önünde yatıyoruz derse... Oktay'ı bile zor satarız... Millet senin gibi keriz değil...
    bu da dogru yâni, "durumumuz kötü olsa da istedigimiz parayi vermezlerse kimseyi satmayiz" demek çok mu zor, bir tek Yusuf ve Abdülkadir için buna benzer düsünce/söylem içerisinde bizim yönetim, o da alt yapimizdan çiktilar diye, ama digerleri için resmen "2 kurus verene satariz" gibi konusuyorlar...
    hee tabi pazarlik edildiginde bu tavri gösterirler belki, bakalim, umarim öyle olur... Okay bjkye gidecek haberleri gerçege dönüsmemeli...
    he ama Burak'i da savunmuyorum ha, satilmali, ya da çikacak diyecek ki su kadarlik fedâ yapiyorum, kalmak istiyorum... 3,5m€'yu eski baskana sorsun çok sevdigi baskanina âbisine, biraksin bu isleri
    Konu Sefer A. tarafından (21.05.2018 Saat 00:01 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    34 yaşındaki oyuncunun turşusunu kim kursun ?

Herkes M.Usta gibi keriz değil. Kulüpler geri dönüşümü olan, ileriye dönük hamleler yapıyor.

Madem Burak TS'u çok seviyor fedakarlık yaparak 1-1.5 ME arası meblaya oynamalı ? Hani o da 5-6 MT yapıyor.

Aksi halde burada durmasının mümkünatı yok.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cektigi ihtsrda bile aldigi ödemeler belli
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Bursa

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu son gunlerin modası sanırım,Muharrem Usta gibi bir başkana saldırmak saçmalık,tek başına kulubu 3 yıl ayakta tutan ve iyi bir kadro bırakan başkanı yerden yere vurmak.
    Bir de çok guzel bir iş yapmış olmasına ragmen,futbolculara maç başı ödemeleri kaldırmak ve kazanılan puana göre prim vermek.
    Bu icraatın neyini begenmediniz?

Yalancı,sahtekar alakası ne,adam söyledigini yapmış işte.
    3 yıl ayakta tutmak, iyi kadro bırakmak ? Hiç güleceğim yoktu

Gelirin gideri karşılamamasına rağmen borcu daha çok artırdığı, palazlandırdığı için M.Usta'ya minnet borcumuz var.

Ötesi iyi kadro dediğin takımlar Başakşehir, BJK, GS ve FB.

Fiyat-Performans odaklı baktığımız zaman en kötü malzemeyi oluşturan M.Usta oldu

3 sene içinde maaşları ile birlikte 50-100 ME'yu çöpe attı

Sportif başarı kazanmamasını bıraktım döneminde daha A.Kupalarına bile katılamadık.

Marka değerimizi iki paralık etti. Bu yönetime bıraktığı icralık dosyalar, men cezaları da cabası.

Bu arada Rıza Çalımbay ve Ersun Yanal'ı günah keçisi olarak ilan etmeyin zira onu oraya getiren de M.Usta'nın kendisidir.

Nereden
    Bursa

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 yıl ayakta tutmak, iyi kadro bırakmak ? Hiç güleceğim yoktu

Gelirin gideri karşılamamasına rağmen borcu daha çok artırdığı, palazlandırdığı için M.Usta'ya minnet borcumuz var.

Ötesi iyi kadro dediğin takımlar Başakşehir, BJK, GS ve FB.

Fiyat-Performans odaklı baktığımız zaman en kötü malzemeyi oluşturan M.Usta oldu

3 sene içinde maaşları ile birlikte 50-100 ME'yu çöpe attı

Sportif başarı kazanmamasını bıraktım döneminde daha A.Kupalarına bile katılamadık.

Marka değerimizi iki paralık etti. Bu yönetime bıraktığı icralık dosyalar, men cezaları da cabası.

Bu arada Rıza Çalımbay ve Ersun Yanal'ı günah keçisi olarak ilan etmeyin zira onu oraya getiren de M.Usta'nın kendisidir.
    Batmış bir kulub devraldı,yönetimine aldıgı kişiler tarafından ihanete urama,ulkenin politik ve siyasi olarak en karmaşık gunleri.
    Sorunların çogunu çözdu ama yine de yaranamadı.
    En sonunda da kulube protokol teklif etti,eger zarar vermek istese bunu neden yapsın.Kulp kabul ederse 15 milyon avro kasada.

Bir yol denedi,olabilecek bir yoldu ama tek başına bu işin altından kalkması zordu.
    Surekli olarak yıpratıldı ve en sonunda da pes etti.
    Başka da bir şey hatırlamıyorum.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batmış bir kulub devraldı,yönetimine aldıgı kişiler tarafından ihanete urama,ulkenin politik ve siyasi olarak en karmaşık gunleri.
    Sorunların çogunu çözdu ama yine de yaranamadı.
    En sonunda da kulube protokol teklif etti,eger zarar vermek istese bunu neden yapsın.Kulp kabul ederse 15 milyon avro kasada.

Bir yol denedi,olabilecek bir yoldu ama tek başına bu işin altından kalkması zordu.
    Surekli olarak yıpratıldı ve en sonunda da pes etti.
    Başka da bir şey hatırlamıyorum.
    Burada bir ihanet sözkonusu ise bunu yapan M.Usta'dır.

Nevzat Aydın'ın sözünden çıkmaması, scout mekanizmasını dağıtmaması lazımdı ( 8 ME zararı var. Onazi/Castillo satışı ile zarar finanse ediliyor)

O ne yaptı ? Kulübü Özkan Doğan ve Mert Korkmaz gibi menajerlere peşkeş çekti.

Nihayetinde Kucka 13 ME, Burak 18 ME, Sosa 17 ME.

Sadece bu üç oyuncu için Türk lirası ile 250 MT'lik borca girmiş olabiliriz( 3 yılı hesaba kattım, 1 yıllık olan maliyeti 80-85 MT )

Kulüp ekonomik olarak zor durumdaydı M.Usta tüy dikerek işin içinden çıkılmaz noktaya taşıdı.

Nereden
    Bursa

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada bir ihanet sözkonusu ise bunu yapan M.Usta'dır.

Nevzat Aydın'ın sözünden çıkmaması, scout mekanizmasını dağıtmaması lazımdı ( 8 ME zararı var. Onazi/Castillo satışı ile zarar finanse ediliyor)

O ne yaptı ? Kulübü Özkan Doğan ve Mert Korkmaz gibi menajerlere peşkeş çekti.

Nihayetinde Kucka 13 ME, Burak 18 ME, Sosa 17 ME.

Sadece bu üç oyuncu için Türk lirası ile 250 MT'lik borca girmiş olabiliriz( 3 yılı hesaba kattım, 1 yıllık olan maliyeti 80-85 MT )

Kulüp ekonomik olarak zor durumdaydı M.Usta tüy dikerek işin içinden çıkılmaz noktaya taşıdı.
    Evet,bir önceki sezon kaybettigimiz yöntemi tekrar deneyerek başarı elde etme dışında bir şeyler denemek zorundaydı,Sosa,Kucka ve Burak halen piyasası olan ve satılabilecek futbolcular,takıma katkıları da ortada.
    Nevzat Aydın ise sorumluluktan kaçarak kendini temize çıkarıyor,bunu herkes yapar.

Muharrem Usta kulube kazandırdıgı sponsorluklar ve 61 cell projesi ile en buyuk katkıyı yaptı,iddia edildigi gibi batmış bir kulup bırakmadı,çunku zaten batık bir kulubu devraldı.
    55 futbolcusu olan bir takım,çogu ile sorunlu ayrılmış,uzerine tazminatlar.
    Döviz kurunun tahmin edilemeyen yukselişi de ustune bindi.

Muharrem Usta duzgun bir insan,iyi başkandı ama çakallarla dans etmesi zordu.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı kurumlarda ödemeler genelde ayın son gününde yapılır. 30 veya 31'i hafta sonuna denk geldiği takdirde ise, kim kurumlar işçisini mağdur etmemek için ödemeyi 28 veya 29'una çeker, bazıları ise yeni ayın hafta başına sarkıtır. Dolayısıyla Burak'a 2 Nisan'da yapılması gereken ödeme Mart ayı maaşı. 30 Nisan'da yapılması gereken ise Nisan ayı maaşı. Arada bir ödeme falan yapılmadı yani. Sözleşmeler genelde 10 aylık ödemeye göre planlanıyor. Zaten Burak'ın garanti sözleşmesi 3.55 milyon euro. Aylık ödemelerde de 355.000 euroya tekabul ediyor. İlk maaş ödemesi Ağustos sonu olduğunu düşünürsek, ihtar çektiği tarihler dışında bu ay sonunda ödememiz gereken bir taksiti daha var. Yalnız gözlerden kaçan bir de puan başına 12.500 euro bonus ücreti bulunuyor ki bu da KAP'a bildirilmemişti. Aslında KAP'a bildirilmemesine rağmen birçok oyuncuda bonusların olduğunu görüyoruz. Eğer bu ihtarı kapsıyan ödemeler yapıldıysa toplamda 1,04 milyon euro daha alacağı var. Euronun artmasıyla birlikte Burak'ın bu rakamları başka kulüpten alması mümkün değil. BJK muhabirleri de böyle bir sözleşmeyi bulamayacağını söylüyorlar. Üstüne bu sene Şampiyonlar Ligi gelirlerinden de mahrum kalacaklar. Başakşehir bu riske girer mi ya da Burak İstanbul'a kaçmak uğruna ücretinden feragat eder mi hep birlikte göreceğiz. Burak'ın yaptığı katkılara nankörlük etmemekle birlikte, son yaşanan olaylardan sonra takımda kalması halinde büyük zarar vereceğini düşünüyorum...
    Teşekkürler güzel açıklamışsınız. Gerçi 2 gün geç alsa aç kalmazdı ya, işte bu kadar hassasiyete karşı verdiği cevaplar belli.

Bir de eski başkan hakkında yazılanları okuyorum. Demek boş yere yazıyorum. Ya okunmuyor, ya okunduğunda tepki; canım o kadarcık kusur kadı kızında da olur. O günleri yaşamasam inanacağım. O zaman müstehak. Ama benim günahım ne?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burak taraftara oynama ve ayrıca taraftarı da karşısına almayı da çok iyi beceriyor . Ortasında yani dengede durmayı becerebilecek bir karakter değil ne yazıkki .
    sezon boyunca sakat sakat oynuyorum diyerek taraftara şirin gözüktü ,fakat son 10 günde yaptıklarıyla da bu şirinliği aldı götürdü .
    yeniden yapılacanak olan bir takımda burak el freni olabilir bize gelecek sezon . özellikle de onu 90 dk saha da tutmayacak bir teknik adam tipi lazım bize , malum son 10-15 dk'larında bizi bir kişi eksik bırakıyor resmen . ne ersun ne de rıza bunu yapamadı ,sanki burağın 90 dk oynatılma zorunluluğu var.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)