Sayfa 102 Toplam 712 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 602 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17787 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

Mustafa Gegüç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birde Umut gibi futbolcu kovalasa çok büyük katkı sağlayacak

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıktı portakalları

.....
    Ziyaretçi

Şimdiye kadar izlediğim en iyi Burak ı Milli Takımda izledim.

Allah bozmasın üzerine koyması dileğiyle

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kızıyorum mızıyorum ama.. Milli forma altında görünce bu harbiden benim oyuncum diyor insan..
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Salih Edip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler gayet iyi oynadı Şenol Hocayı dinlemeye devam et herkes kazansın...
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasıdır .

Herşey için Rabbime sonsuz şükürlerimle,eyvallah...

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Güneş'in eseri!

Trabzonsporlu Milli futbolcu Burak Yılmaz başarısının arkasındaki nedeni açıkladı.

“Beşiktaş’ta, F.Bahçe’de benim kalitemde bir oyuncuyu nasıl göremediler anlamadım. Beni Trabzonsporlu yöneticiler gördü, bu noktaya gelmemde en büyük pay ise Şenol hocamın”

Aslında geçen sezonun ‘finalini’ yapan isimdi o... Saracoğlu’nda F.Bahçe’nin elinden şampiyonluğu çekip alan gole imzasını koydu, ama asıl patlamayı bu sezon yaptı.

Önce Beşiktaş, ardından F.Bahçe’de tutunamayan Burak Yılmaz, Trabzonspor’daki performansı ile Milli Takım’a kadar yükseldi. Genç yıldız, başarısında aslan payının Şenol Güneş’a ait olduğunu söyledi. Güneş’in kendisinde sürekli ısrar ettiğini ve sonunda patlamayı gerçekleştirdiğini de belirterek, “Daha önce gazetenize beni gönderen Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın bir gün kafalarını taşlara vuracaklarını söylemiştim. Sanırımöyle de oluyor.

Geçen sezon Fenerbahçe’yi şampiyonluktan eden golü atmıştım. Burak Yılmaz kalitesindeki bir futbolcuyu nasıl göremediler anlamadım. Ama beni gören Trabzonsporlu yöneticilerdi. Beni yaratan Şenol Güneş hocama çok teşekkür ediyorum. Son Bursaspor maçında süper performansımı herkes gördü. Sonrasında Milli Takım’a seçilerek en büyük gururu yaşadım. Milli Takım’a giderken, Şenol hocam beni bizzat uğurladı ve başarılar diledi. Trabzonspor’daki başarının altında işte bu birliktelik yatıyor” dedi.

'O AŞK GÖZLERİMİZDE’
    Şampiyonluk için de açıklamalarda bulunan Burak Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:
    Şampiyonluk aşkı hepimizin gözlerinde. Trabzonspor’daki takımdaşlık, başka hiçbir yerde yok. Şenol hocamız bu genç kadroyu mükemmel harmanlayıp mükemmel işlere imza atıyor. O gerçekten büyük hoca. Trabzon’da tam 26 yıllık bir özlem var. İnşallah bu sezon o özlemi bitirip tarihe geçmek istiyoruz. Galatasaray yarıştan koptu gibi gözüküyor ama çok daha maç var. Fenerbahçe’nin 8, Beşiktaş’ın da 9 puan önündeyiz. Bu müthiş bir farktır. Ligin henüz 12’inci haftasında durumun böyle olması hakikaten çok ilginç. Sonuç olarak biz işimize bakıyoruz. Artık bu yoldan dönmek yok.

HTSPOR / ÖZEL RÖPORTAJ / Haluk AYYILDIZ
    I am not in danger , I am the danger..

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mehmet Demirkol : Dünyada Burak Yılmaz'ı oynatabilecek tek hoca Şenol Güneş'tir herhalde.
    I am not in danger , I am the danger..

SensitiveLord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Milli Macta iyi oynadı Burak . Umut'un Kacırdıgı Gollerdede spiker yine Umut'a Yuklendi ama sonradan oyuna giren kazım ı gorduk pozisyona giremedi 1 tane girdi onuda naptıgını hepimiz gorduk.

Semra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burağı seviyorum milli maçda çok da iyiydi, gittikçe yükselen bir grafiği var, Allah yolunu şansını açık etsin...
    HTSPOR a verdiği röportaj güzel de keşke eski takımlarım kıymetimi bilmedi tarzı açıklamalar yapmasaymış ve mümkünse burak kendisini övmesin sadece işini yapsın...

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Demirkol : Dünyada Burak Yılmaz'ı oynatabilecek tek hoca Şenol Güneş'tir herhalde.
    Mehmet Demirkol'un sözlerine katılıyorum...
    evet burağın belli bir yeteneği vardır ama bunu ortaya çıkarmada istikrar konusunda eksiklerini gideren isim kesinlikle Şenol Güneş en büyük alkış ona... Şenol hoca öğrencilerine değer katan büyük bir insan, umarım kıymeti hep bilinir.

Koray Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Temposu ve mücadelesi ile sırıtmıyor gözükse de ideal bir oyuncusu değil

Kanat oyuncusundan, Top sürmesini, çalım atmasını, şut çekmesini ve orta yapmasını bekleriz ama yapamıyor

Burak'ı da suçlamıyorum elinden geleni sahaya veriyor ama yetersiz. Kaleye yakın bölgede oynatılırsa ancak maksimum verimi alabiliriz.
    Konu Koray Yiğit tarafından (21.11.2010 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Millilerimize tam not

A Milli Takım’ın Hollanda ile oynadığı müsabakada forma giyen oyuncularımız taraflı tarafsız tüm kesimlerin beğenisini kazandı.

Hollanda maçında görev alan Selçuk, Burak, Umut ve Engin futbollarıyla milli formayı fazlasıyla hak ettiklerini gösterdiler. Bu vesileyle futbolcularımızı bir kez daha kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...ND=5850#Icerik

Nereden
    Almanya

Trabzonspor'a borçluyuz ama...

Burak ve Engin, “Bu camiaya borcumuzu, ancak şampiyon olarak ödeyebiliriz” diye konuştular.

Bordo-Mavililer’in yıldız isimleri olan ve Hollanda ile oynanan hazırlık maçında A Milli formayı giyen Burak Yılmaz ve Engin Baytar, çarpıcı açıklamalar yaptı.
    Öncelikle gittiği her takımda büyük beklentiler olan ancak bir türlü beklenen patlamayı yapamayan Burak, burada kendisine sahip çıkıldığını söyledi. Tecrübeli oyuncu, “Milli formayı giymenin mutluluğu anlatılacak bir şey değil.
    Trabzonspor, kariyerim için en önemli dönüm noktalarından biri oldu. Yakın arkadaşlarımın yanı sıra başta Şenol Güneş olmak üzere diğer hocalarım hep beni değerli konumuna koydu. Bu camiaya kendimizi borçlu hissediyoruz. Bu kulüp, her zaman en iyisini hak ediyor” diye konuştu.

‘Çok gururluyum’

Hırçın ve agresif futboluyla tanınan Engin de, Ay-Yıldız adına mücadele etmenin kendisi için büyük bir gurur olduğunu söyledi.
    Deneyimli oyuncu, “Hollanda’nın dünyanın en iyilerinden biri olduğunu söylemek zaten bize düşmez. Böyle bir rakip karşısında, üstelik onlar tam kadroyken ve biz yepyeni bir takımla oynarken galibiyeti kaçırdık. Bugünlere gelmemde Trabzon’un payı büyük. Onlara ancak şampiyon olarak, bize yapılanlara karşılık verebiliriz” yorumunu yaptı.
    Millilere tebrik yağdı
    A Milli Takım’ın Hollanda ile oynadığı müsabakada forma giyen oyuncular için kulübün resmi sitesinden de tebrik mesajı yayınlandı.
    Mesajda, “Hollanda maçında görev alan Selçuk, Burak, Umut ve Engin futbollarıyla milli formayı fazlasıyla hak ettiklerini gösterdiler. Bu vesileyle futbolcularımızı bir kez daha kutluyor başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Milli forma yakisti hepsinede insallah üzerlerinden düsmez golü atsaydi tam olacakti.

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adama her forma yakışıyor ya. Manken gibi.
    Més Que Un Club

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Şu pozisyonda yıktı devirdi geçti portakalları gol olsa bide soyacaktı portakalı tadına bakacaktık ama yine de çok iyiydi.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarın iyi bir performans gösterir inşallah

Nonserviam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynı fikirdeyim, Atakan yani bir insan bu kadar yakışıklı olur. Cevahirde görmüştüm malum foto çekinmek için yanına gittim Öyle böyle değil ....
    Gerçekliğin tümünden igreniyorum...

Semra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli takımda oynadıktan sonra daha da morallidir inş. bugün yine elinden gelenin en iyisini yapacaktır.
    Allah yardımcın olsun, dualarımız sizinle...
    verdiğin her pas adresini bulsun, kaleye çektiğin her şut hedefi bulsun

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine sahadaki en güvendiğim isimlerden birisin Burak , sana güvenen Şenol Hoca'yı bir daha haklı çıkarırsın inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli maç yorgunluğu muydu neydi anlamadım ama çok etkisizdi bugün.
    -1461 TRABZON-

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Varligi yoklugu belli degildi...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pas alışverişleri berbattı. Hiç katkı sağlayamadı maalesef. Yeteneği belirli düzeyde olan oyuncular fiziken de etkisiz gününde olunca hiç çekilmiyorlar.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

milli maça göndermeyecen bunları..bi tarafları kalktı resmen..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son dönemdeki en etkisiz maçlarından birini oynadı. Milli maçta ne kadar olumlu işler yaptıysa, bu maçta da o kadar hatalı oynadı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)