Sayfa 83 Toplam 712 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 183 583 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17787 adet sonuctan sayfa basi 2,051 ile 2,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bayılmıyor aslına bakarsan ama Şenol Hocanın adaletine güvenen biriyim.Burak idmanlarda çok çalışıp formayı kapıyorsa buna diyecek birşeyimiz olamaz.
    - Zaten Şenol Hocanın Adaletine Güvenimiz tam..

- Ama Kesinlikle Burak'ı Kasımpaşa Maçıyla Değerlendirmeyelim..

- Burak' Son Dönemde 2'si Canlı Olmak Üzere 3 Maçta İzledim..

- Urfa , Süper Kupa , Fb İle Son Maç...

- İnanırmısınız Çıldırttı Beni..O Kadar Sorumsuz ki Sahada.Son Fb Maçındaki Oyunu Hala Gözümün Önünde..Attığı Gol Dışında Yemin ediyorum 1 Tane Olumlu Hareketi Yoktu

- Benim Şahsi Kanaatim Bu Takımın Oyuncusu Olamaz , Bütünüyle
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Alıntı Sedat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Bakın Bazı Şeyleri Ayıralım..Stada Geldik Burak'a Yuhmu Çektik..Dometesmi attık..

- Sahaya Çıktığı an Sonuna Kadar Her Oyuncumuzun Arkasındayız..

- Celaleddinlere , Aymanlara Destek Olduk Burak'a mı Olmayacağız
    Forumda herkez Burak düşmanı olmuş, Adam çatır çatır mücadelesini gösteriyor,2 gol atıyor biraz emeğe saygı istiyorum bende,
    -bu takımın topcusu değil diyorsunuz bu takımın topcusu olmak neye göre ? napmalı,

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

- Zaten Şenol Hocanın Adaletine Güvenimiz tam..

- Ama Kesinlikle Burak'ı Kasımpaşa Maçıyla Değerlendirmeyelim..

- Burak' Son Dönemde 2'si Canlı Olmak Üzere 3 Maçta İzledim..

- Urfa , Süper Kupa , Fb İle Son Maç...

- İnanırmısınız Çıldırttı Beni..O Kadar Sorumsuz ki Sahada.Son Fb Maçındaki Oyunu Hala Gözümün Önünde..Attığı Gol Dışında Yemin ediyorum 1 Tane Olumlu Hareketi Yoktu

- Benim Şahsi Kanaatim Bu Takımın Oyuncusu Olamaz , Bütünüyle

Beni de çıldırttığı zamanlar olmuyor değil.Şahsi düşüncem yetenek olarak takımın oyuncusu olabilir fakat performans itibariyle takımı haketmiş sayılmaz biraz daha zaman vermek lazım belki de.
    Bordomavi.net

Nereden
    Sakarya

Alıntı Paksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda herkez Burak düşmanı olmuş, Adam çatır çatır mücadelesini gösteriyor,2 gol atıyor biraz emeğe saygı istiyorum bende,
    -bu takımın topcusu değil diyorsunuz bu takımın topcusu olmak neye göre ? napmalı,
    - Şimdi Şöyle , Herkes Burak Düşmanı Olduysa O zaman Bi Haklılık Var Demektir..

- Burak Kötü Bi Yattaradan Daha Disiplinli Olduğu İçin Oynuyor Bence..

- Bu Takımın Oyuncusu Olamaz Derken Yine Söylüyorum Sadece Bir Maça Dayalı Yorum Yapmıyorum..
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Nereden
    Uşak

- Şimdi Şöyle , Herkes Burak Düşmanı Olduysa O zaman Bi Haklılık Var Demektir..

- Burak Kötü Bi Yattaradan Daha Disiplinli Olduğu İçin Oynuyor Bence..

- Bu Takımın Oyuncusu Olamaz Derken Yine Söylüyorum Sadece Bir Maça Dayalı Yorum Yapmıyorum..
    Şenol hoca hermaç oynatıyor, burdada bir haklılık var bence,Şenol hocayı desteklemek sadece Şenol hocanın başlığına gidip yazmak değil yaptığı herşeyi desteklemek

Nereden
    Sakarya

Şenol hoca hermaç oynatıyor, burdada bir haklılık var bence,Şenol hocayı desteklemek sadece Şenol hocanın başlığına gidip yazmak değil yaptığı herşeyi desteklemek
    - Ben Şunu Anladım ki Desteklemek , Körü Körüne Desteklemek Değilmiş..Arada Bir " Sizde Yanlış Yapıyorsunuz " Demekmiş..

- Tabiki Ben Şenol Hocanın Görüşüne Saygı Duyuyorum , Ama Kendi Doğrumuda Söylemeliyim..

- Sırf 2 Gol Attı Diye Burak'ı Bu Takımın Vazgeçilmezi Yapamam Ben , Şahsen Yani

Nereden
    Uşak

- Ben Şunu Anladım ki Desteklemek , Körü Körüne Desteklemek Değilmiş..Arada Bir " Sizde Yanlış Yapıyorsunuz " Demekmiş..

- Tabiki Ben Şenol Hocanın Görüşüne Saygı Duyuyorum , Ama Kendi Doğrumuda Söylemeliyim..

- Sırf 2 Gol Attı Diye Burak'ı Bu Takımın Vazgeçilmezi Yapamam Ben , Şahsen Yani
    2 gol atmasaydı yine ben Burak'ı savunurdum,
    -Burak süper değil öyle bir iddaam da yok,
    -Yattara'dan alamadığını Burak'DAn alıyor,Şenol hoca sorunda burda ,eleştiriyoruzda Burak istenileni yapıyor bana göre

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha ligler başlamadan " defol git" diye yazandan destek beklemek mi??
    yok artık, daha neler..

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Şu mantık hiç sağlıklı değil. Ne yani Şenol hoca her maç oynatıyor diye "Eyvallah reis" deyip susmak mı lazım?

Şenol hoca Yattara'yı oynatırken neden aynı saygı bu argüman ile gösterilmiyor?

*

Aga hoca oynatıyor, susalım biz.

* *

Bu düşünce pek sağlıklı değil. Çok hazırcı bir zihniyetin ya da bakmak istenen perspektifin ne kadar sığ olduğunu gösteriyor.

*

Neden Cale'yi her maç sonu burada eleştiriyoruz? Şenol hoca her maç oynatıyor aga, destekleyelim.

Şenol hocaya güven ve destek tamdır ama bu; eleştirilmeyeceği anlamı taşımıyor. Dünyanın hiçbir yerinde yok "hoca ne yaparsa doğrudur destekleyelim" mantığı.. Ki, Mourinho bile oyuncu seçimleri nedeniyle eleştiriliyor. Ferguson da, Mancini de, Aykut Kocaman da, Ertuğrul Sağlam da...
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Uşak

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu mantık hiç sağlıklı değil. Ne yani Şenol hoca her maç oynatıyor diye "Eyvallah reis" deyip susmak mı lazım?

Şenol hoca Yattara'yı oynatırken neden aynı saygı bu argüman ile gösterilmiyor?

*

Aga hoca oynatıyor, susalım biz.

* *

Bu düşünce pek sağlıklı değil. Çok hazırcı bir zihniyetin ya da bakmak istenen perspektifin ne kadar sığ olduğunu gösteriyor.

*

Neden Cale'yi her maç sonu burada eleştiriyoruz? Şenol hoca her maç oynatıyor aga, destekleyelim.

Şenol hocaya güven ve destek tamdır ama bu; eleştirilmeyeceği anlamı taşımıyor. Dünyanın hiçbir yerinde yok "hoca ne yaparsa doğrudur destekleyelim" mantığı.. Ki, Mourinho bile oyuncu seçimleri nedeniyle eleştiriliyor. Ferguson da, Mancini de, Aykut Kocaman da, Ertuğrul Sağlam da...
    Yattara'yı oynattı gördü,Biz eleştirmesekde Şenol hoca herşeyi görebiliyor,

- Şenol hoca'nın her kararına eyvallah diyelim değil,denemeden biraz ısrar etmeden göremeyiz,Zaten kötü oynarsa Şenol hoca keser 11'den
    Konu Paksoy tarafından (22.10.2010 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam en azından birşeyler yapmaya çalışıyor emin olun Yattara birşeyler yapmaya çalışsa işler çok daha farklı olurdu..
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Nereden
    İzmir

Cale rezil oynuyor, Şenol hoca bunu görmüyor ama ısrarla oynatıyor diyebiliriz o zaman? Kaldı ki Sivasspor ve Fenerbahçe maçlarında maçın yıldızı seçilmişti Yattara açılan maçın yıldızı başlıklarında, ama daha sonra Manisa maçında Teofilo'ya al da at dercesine hazırladığı pozisyonlar gol olmadı, yapmış olduğu servisler golle sonuçlanmadı diye kesik yedi. Burak neler yaptı oynadığı maçlarda? Kaç tane isabetli ortası var? Pardon pardon, kaç tane ortası var? Kaç tane kanat bindirmesi var? Kaç tane topla giderken taça ya da auta çıktığı pozisyon var? Atamadığı paslar, koşmadığı paslar... Bunları biz görüyoruz ama Şenol hoca görmüyor yani?

Burak mücadele ediyor deniyor. Ben hiç geriye koştuğunu görmüyorum? İstisna oluyordur. Kasımpaşa maçında Alanzinho kadar takım savunması için koşusunu görmedim? Geriye gelip top kaptığını görmedim? Çıktığı pozisyonlardan sonra elini kolunu sallaya sallaya geriye geldiğini hatta bunu yaparken çoğu zaman ofsayta kaldığını (Açın Beşiktaş maçını bakın) gördüğümüz Burak'ı Şenol hoca görmüyor yani? Maç içerisinde rakiple didişdiği için sürekli Şenol hocadan uyarı alan yine Burak. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi, uyarıldıkça yine rakip ve hakemle didişen yine Burak.. Ben bunları izlediğim maçlarda görüyorum, uydurmuyorum.

Şenol hocanın futbolcu tercihlerine "saygı duymak" ayrı bir şey, öyle yapıyor diye körü körüne desteklemek ayrı bir şey. Her futbolcu için geçerli...

*

Lig başlayalı kaç ay olmuş, Jaja halen hazır değilse kimin suçu? Oynatmazsan nasıl hazır olacak? Sen şans veriyormusun ki adam kendini göstersin?

Şenol hocayı seviyoruz, sonuna kadar arkasındayız diye bunları yazmayalım yani...

Ne güzel memleket.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    İzmir

Red face

Alıntı Emrah Akcagöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam en azından birşeyler yapmaya çalışıyor
    Diğerleri yapmıyor yani? Hepsi bunun için sahadalar. Yapacaklar tabii. Öyle bir şey yazıyorsunuz ki bazen, sanki hiçbiri bir şeyler yapmaya çalışmıyor da sadece Burak çabalıyor.

Ben bu sayfada Yattara dururken Burak neden oynuyor türü şeyler yazmıyorum. Ama sürekli ikili mukayese üzerinden değerlendirme yapılıyor. Neden?

O bölgede oynayacak başka adam yok mu?

Hadi Yattara istikrarsız, Burak çok mu istikrarlı? Kanat bindirmeleri vasat, orta açamıyor ama sağ açık. Bir şeyler yapmaya çalışan Burak, 1-2 orta açmaya çalışsa da görsek bir şeyler yapmaya çalıştığını.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cale'nin alternatifinin Ferhat olduğunu,
    Burak Yılmaz' ın alternatifinin ise Yattara olduğunu
    ve Yattara'nın bu takımda oynadığı sürece,
    Burak'ın takımın vazgeçilmezi olmaya devam edeceğini çok bilmiş olarak söylüyorum..

Nereden
    Uşak

Şenol hoca istediği alıyor Burak'dan ve oynatıyor, Cale'den Bale olmasını bekliyoruz,Burak kariyerinde orta yapmadı öyle bir oyuncu değil,içeri oynayan oyuncu ve oynadığı süre içinde hep oyunun içinde

Nereden
    Ankara

Cale konusunda alternatifi olmadığından Hocanın yapacağı birşey yok, ama Burakın takıma olan katkısı ve yaptıkları ortadayken, hala neden onda bu kadar ısrar ediyor anlamak mümkün değil. Yattaranın sadece o kanatta durarak yapacağı katkı, Burakın oynayarak o kanatta yapacağı katkıdan daha fazladır.
    Forvetse forvet oynasın, ama sağ kanatsa artık 1 tanecik asist yapma becerisi göstersin yav.

Nereden
    Uşak

Ferhat oynadğı sürede çok iyi oynadı, neden Cale oynuyor belki devrearası elden çıkarabilmek için mi?

Nereden
    İzmir

Sağ açık oynamayı seviyorum diyor ama bir sağ açık ne yapıyorsa onları yapmıyor. Bunu dile getirince insanı dövmüyorlar yahu.

*

Ben Burak oynamasın, neden oynuyor türü hezeyanlar ile yazmıyorum. Kaldı ki, maç başlarken Şenol hoca kime şans vermişse onu destekleyecek taraftarlık bilincine de sahibim Allah'a şükür.

Ama bütün bunlar yapamadıkları, yaptıklarıdan fazla ve "bir şeyler yapmaya çalışıyor" ya da "hocanın tercihi bu, destekleyelim" etiketleriyle geçiştirmemi gerektirmiyor.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İzmir

Ferhat oynadğı sürede çok iyi oynadı, neden Cale oynuyor belki devrearası elden çıkarabilmek için mi?
    O zaman Yattara ve Alanzinho'yu sürekli oynatalım be Gökdeniz. Belki devre arasında iyi teklif alır değerlendiririz.

Ben öyle düşünmüyorum.

*

Kasımpaşa maçında Cale çıktı yerine Sezer Badur girdi. Neden Ferhat girmedi diye düşünmek lazım. Hadi bu ikisi kötü, altyapıda da mı yok? Getir altyapıdan en kötü bu ikisi kadar oynar. Neyse bu konuyu Cale başlığında konuşmak lazım.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    Uşak

Benim düşüncem Şenol hoca Burak'DAn istediğini alıyor,yani eleştirmek yanlış demek için düşüncemin doğru olması gerekiyor,cevabı Şenol hoca'da

Nereden
    İzmir

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forvetse forvet oynasın, ama sağ kanatsa artık 1 tanecik asist yapma becerisi göstersin yav.
    İşte sadece bu.

Burak oynamasın demek değil bu ya da yerine Yattara veya Serkan, Tayfun, Ahmet, Mehmet oynasın demek değil.

Ben sağ açık oynamayı seviyorum ve yerim orası diyorsa; bize de bir şeyler göstersin yahu. Tamam savunma arkasına fuleli adımlarla deplase olma konusunda sıkıntısı yok. Ama uzatılan her mikrofona yerim sağ açık diyorsan, bir tane orta aç yahu.. Topla ilerleken topu taça çıkarma, rakibe verme.. Tek bir tane orta aç, diyelim ki "Evet, bu adamın yeri gerçekten sağ açık ve çok etkili"

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    Uşak

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman Yattara ve Alanzinho'yu sürekli oynatalım be Gökdeniz. Belki devre arasında iyi teklif alır değerlendiririz.

Ben öyle düşünmüyorum.

*

Kasımpaşa maçında Cale çıktı yerine Sezer Badur girdi. Neden Ferhat girmedi diye düşünmek lazım. Hadi bu ikisi kötü, altyapıda da mı yok? Getir altyapıdan en kötü bu ikisi kadar oynar. Neyse bu konuyu Cale başlığında konuşmak lazım.
    Savunma'da Cale idare ediyor, kötü bir Alanzinho ve Yattara çekilmiyor,

Nereden
    İzmir

O zaman satmak için oynatıyor düşüncesi de yanlış. Yanılıyor muyum?

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Burakın alternatifi niye Yattara olsun?
    Adam oynadığı zaman sanki takımı ortaya boğuyor da, alternatifi Yattara.
    Jaja Burakın oynamaması nedeniyle oluşabilecek her boşluğu, ki oynadığı zaman da aynı boşluklar mevcut, fevkalede doldurabilir.

Yukarıda Burak-Umut-Engin ileri üçlüsünü gördüm
    Bu üçlü üst üste 3 isabetli pas yapsın, hadi isabetlisini geçtim, 3 pas yapsın daha bunlar hakkında çok kötü bişey dersem ne olayım.
    3 toptan 2 si ya auta-taça, ya da rakibe.

Mustafa Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kasımpaşa maçında gayet güzel bindirmeler yaptı ilk yarıda..Bir topa koşmadığı için çok eleştirildi ama o sıcakta samimi bir şekilde uğraştı Burak...Maç boyunca o kanadı kullanmaya çalıştı...Goldeki sevinci ise artık takımı cidden sahiplendiğini gösteriyordu...

Ben Yattara'nın oynamasını tercih edecek olsam da, hocanın daha güçlü bir kanat istemesini anlayışla karşılıyorum...Bazen bu tercihin de avantajını görüyoruz...
    21.12.2009 Unutmayacağız...
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!''
    Cemil Usta
    Sen bu kentin en büyük yeminisin, en büyük inadı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)