Sayfa 633 Toplam 712 Sayfadan BirinciBirinci ... 133 533 583 623 631 632 633 634 635 643 683 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17787 adet sonuctan sayfa basi 15,801 ile 15,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak konusunda bir taraftar olarak hoşuma gitmese de yönetime hak verdiğim hususlar var. Bir kere sezon bittiğinde maddi şartlar gereği artık Burak'la devam etmemiz mümkün değil deselerdi, Burak belki de bugün bedavaya BJK'nin yolunu tutmuş olacaktı. Şimdi ise 33 yaşını tamamlamış, takım üzerinde hakimiyet kurmaya çalışan, her hafta antrenman kaçıran ve bir ayağı İstanbul'da olan oyuncudan öyle veya böyle 2.5 milyon euro ve belki de Atiba'yı almış olacağız. Buna içerideki alacağı ve kendisinin yıllık ücreti de eklendiğinde 60 milyon lirayı bulan bir rakam sözkonusu. Üstelik Burak'ın 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyordu. Şimdi denilebilir ki BJK geçen sezon Vagner'e bile 3 milyon euro verdi. İyi güzel ama biz de Burak'a 3.5 milyon euro verdik ama o zaman euro 4 civarındayken şimdi 8'e dayandı. Sattığın kulüp yerli olunca bunları da gözardı etmemek gerekiyor. Taraftar olarak düşününce ipler bizim elimizde BJK'nin verdiği rakama razı olmamalıydık denilebilir ancak diğer taraftan bakıldığında Burak'ın maaşını karşılamamızın mümkün olmadığını da idrak etmemiz gerekiyor. Deniliyor ki Burak attığı gollerle parasını çıkartıyor. İyi de Burak'ın attığı gollerle alınan galibiyetlerden kazanılan paralar kulubün kasasına girmiyor ki. Dolayısıyla daha birkaç ay önce sözleşmemi fesh ederim restiyle kulübe ihtar çekmiş Burak'ın aynı hamleyi sizce 6 ay sonra yapmayacağının garantisi yoktu.

Sportif olarak bakıldığında Burak sonrasında alınan 10 oyuncunun toplamının Burak'ın 1 senede attığı gole ulaşamadığı yadsınamayacak bir gerçek. Bunun yanında Trabzonspor'un Burak olsa bile şampiyonluk mücadelesi veremeyeceği ve dolayısıyla Burak'ın ekstra bir yük getirdiği de aşikar. Ama bunun salt Burak özeline indirgenmesi de yanlış. Özellikle Sosa ve Kucka'nın maliyetlerinin de karşılanması mevcut ekonomik tabloda kulübe büyük darbe vuruyor. Üstelik Milan'a daha bu iki oyuncunun sadece 1 taksitleri ödendi ve ödenmeyen 4 taksitleri daha var. Ve yeni bir kredi çekilmeden bu oyuncuların maaşlarını ve eski kulüplerine olan borçlarını ödememiz mümkün gözükmüyor.

Açıkçası Ağaoğlu'nun instagram hesabını kapatması ve akabinde sürpriz bir şekilde Caleb transferinin yapılması Burak Yılmaz'ın gideceğini az çok gösteriyordu. Burak'ın golcülük tarafı öyle veya böyle aranacaktır ama çok da büyük sıkıntılar yaşayacağımızı sanmıyorum. Lâkin Rodallega'nın Burak yüzünden kendisinden bekleneni veremediği görüşüne de katılmıyorum. Ona uygun bir oyun yapımız hiçbir zaman olmadı, bu saatten sonra olursa bilemeyiz. Yine de her maç oynarsa öyle veya böyle 15 golü bulacaktır. BJK'ye kronik sakatı satarak kazık attık tarzı söylemlerde, şu aşamada çok erken. Bizim gibi doğru dürüst hücum yapamayan takımda o kadar pozisyona giren Burak, her maçta ceza sahasına yerleşmiş bir takımda neler yapar kim bilir.

Burak, dışarıya yaydığı elektrik açısından hiçbir zaman benimsenmiş bir oyuncu olmadı. Ama topu çizgiden içeri sokunca her şey değişiyor. Geçen sene bu transfere taş koyan ve bugün tepki gösteren BJK taraftarı, Burak'ın attığı gollerden sonra her şeyi unutacak. Tıpkı bizim yaptığımız gibi...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu akşam itibariyle Trabzonspor iyi insanlardan kurulu iyi bir takım olacak.
    Bizim milletimiz mutlakiyetçi anlayışa ,krala,firavuna,padişaha bayılır

O yüzden çok seven oldu seni
    Allah için sen de iyi oynadın
    Hadi git artık
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    İstanbul

Yine aynı film. Neyse goller için teşekkürler qral. Sevdiğimiz adamlardan kazık yemeye alıştık zaten. Umarım gram faydan olmaz da bjk efsanesi Şenol Güneşle sana teneke bağlarlar.

Karakterin de golcülüğün gibi hiç değişmedi
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok çok büyük kansersin. futbolda buna profesyonellik diyorlar ama ben buna kanser diyorum.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gitmesi bizi maddi acidan cok rahatlatacak. Iki yil icin alacagi 50 milyon tl'yi asiyor...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

noldu simdi, gitti mi, cok sükür diyelim mi?
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    İstanbul

O nasıl bir twittir Burak?
    Trabzon bir sevda,

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sen ne rezil bir insansın ya, başka takımlarla cilveleş bütün yaz sonra ben şuanki kocamla evli kalacağım de. Çok büyük zarar ettik bu işten çok.

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@yilmaz burak17
    Beşiktaş kulübüne yaptığı teklif için teşekkür ederim,fakat ben Trabzonspor da kalmayı tercih ediyorum..

Bu açıklamayı çok daha önce yapmalıydı ama transfer sürecinin perde arkasını bilmeden suizanda bulunmak doğru değil, sonuç olarak gerekli yerlere mesajı vermiş.
    Konu Royal Heart tarafından (31.08.2018 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Nereden
    İstanbul

Yuvana Hoş Geldin Kral.

Yılan hikayesi gibi kulübüz hahahaha
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

evet transfer isi son saatlerde olmayinca yapmis yine sark kurnazligini twitterdan. gecmis olsun...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Keşke Wagner'in 6s'e transferi yatmadan paylaşım yapsaydın...
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gitse takımı sattı,kalsa yine suç.Devam kral

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Az çakal değil bu burak neyse bu sene rodellega nin senesi olacak İNŞALLAH

Sadece bordo mavi .
    bu sene SAMPİYONUZ.

Nereden
    İstanbul

neden ya neden

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Love-GS transferinin olmaması hem bizim işi yokuşa sürdü( Maddi anlamda 30 milyon TL'lik yükten kurtulacaktık)

Hem de Burak'ın arzu ettiği, hayallerindeki takıma gidememesine yol açtı.

Müzmin sakat, takım oyununa pranga olan, astronomik para alan Burak ile uzun süreli planlama yapmak aleyhimize olacak.

Nereden
    İstanbul

Yaşanan bu sürecin Burak'ın saha içi performansına etki edeceğini düşünmüyorum. Lâkin ekonomik koşullar gereğide Burak'ın ücretini ödeyebilmemiz pek mümkün gözükmüyor. Dolayısıyla kılıç her an tepemizde olduğundan, parasını ödemediğimiz takdirde sözleşmesini fesh edip BJK'ye bedavaya gider...
    Trabzon bir sevda,

Nereden
    Ankara

Alıntı Royal Heart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @yilmaz burak17
    Beşiktaş kulübüne yaptığı teklif için teşekkür ederim,fakat ben Trabzonspor da kalmayı tercih ediyorum..

Bu açıklamayı çok daha önce yapmalıydı ama transfer sürecinin perde arkasını bilmeden suizanda bulunmak doğru değil, sonuç olarak gerekli yerlere mesajı vermiş.
    Ne mesaji vermis? Benim aldığım mesaj: "Son ana kadar anlaşmayı denedik, bir şekilde transfer olmadi. Hayırlısı olsun Trabzonspor'da kaldım." Eğer kulüpler anlaşabilse Burak doğuştan bjk liyim tiviti atıyordu şu an. Hiç samimi değil, kulüp için virustu ve giderek büyüyen bir virus oldu.
    TRABZON SPOR

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

TS'nin kombine-loca geliri - 30 milyon tl

Burak Yılmaz'ın yıllık maaşı - 30 milyon tl

Gideri karşılayabilecek gelirimiz yok.

Dolayısı ile Burak'ın maaşını kalmasını isteyen taraftarlar, Berat Albayrak ve Muharrem Usta ödesin.

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İbrahim CİHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne mesaji vermis? Benim aldığım mesaj: "Son ana kadar anlaşmayı denedik, bir şekilde transfer olmadi. Hayırlısı olsun Trabzonspor'da kaldım." Eğer kulüpler anlaşabilse Burak doğuştan bjk liyim tiviti atıyordu şu an. Hiç samimi değil, kulüp için virustu ve giderek büyüyen bir virus oldu.
    Alması gerekenler almıştır, bu süreci Burak'ın bu noktaya getirdiğine inanıyorsan o da senin değerlendirmen. Ben öyle yorumlamıyorum. Yeni yönetim ilk andan beri kendiyle çelişik ifadelerde bulundu ve son ana kadar açık kapı bıraktı, noktayı koyan Burak oldu ve belki kulüp başkanının ilk zamana göre hayli değişen son demeçlerinin de bir nebze payı vardır tabi.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak gitmeyi kendisi istiyordu. İş yatınca "kalmayı tercih ettim" dedi.

Böyledir bu işler.

"Kalmak istemesine rağmen satıyorlar" haberleri yapanlardan da hesap sorulur elbet...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Ankara

Alıntı Royal Heart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alması gerekenler almıştır, bu süreci Burak'ın bu noktaya getirdiğine inanıyorsan o da senin değerlendirmen. Ben öyle yorumlamıyorum. Yeni yönetim ilk andan beri kendiyle çelişik ifadelerde bulundu ve son ana kadar açık kapı bıraktı, noktayı koyan Burak oldu ve belki kulüp başkanının ilk zamana göre hayli değişen son demeçlerinin de bir nebze payı vardır tabi.
    Yönetim maliyetinden ötürü göndermek istemiştir, doğrudur. Burak ne yaptı peki? Sosyal medyadan ergen ergen hareketler. Son dakikaya kadar neden ben Trabzonsporda kalacağım hiçbir yere gitmiyorum demedi. Geçen sezondan başlamıştı zaten teklifler geliyor bilmem ne demeye. Bu adama güvenilip yola çıkılmaz. Inşallah rodallega ya hak ettiği forma verilir de bu herif süre alamaz. Ben bu adamın bizim takımımızda olmasıni kabul edemiyorum. Trabzonspor her zaman benim için dürüstlüğü, efendiliği, asiliği, mertliği, kısaca tüm güzel hasletleri simgeliyor. Burak gibi bir adam ise bu kulübe yakışmıyor
    TRABZON SPOR

Nereden
    İstanbul

bilen biri cevaplasın. şu adamlar kimler

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Boyu uzun duran topta faydali olur.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bilen biri cevaplasın. şu adamlar kimler
    Aşçı uşak bahçıvan
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)