Sayfa 626 Toplam 712 Sayfadan BirinciBirinci ... 126 526 576 616 624 625 626 627 628 636 676 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17787 adet sonuctan sayfa basi 15,626 ile 15,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adam lig sonuna doğru kasığından ameliyat olmadı mı neden tekrar oluyor? Hata kimde?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor formasıyla ligde 96 maçta 77 gol.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam lig sonuna doğru kasığından ameliyat olmadı mı neden tekrar oluyor? Hata kimde?
    diger kasiginda
    burakta bundan iki tane varmis
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diger kasiginda
    burakta bundan iki tane varmis
    Teşekkürler. Peki neden tatilinden feragat edip o zaman olmamış? Onur da sakattı, o da olmadı ameliyat. Futbolcuların sorumsuzlukları beni kızdırıyor. Böyle futbolcularla yola çıkmayı doğru bulmuyorum
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Amasya

Teşekkürler. Peki neden tatilinden feragat edip o zaman olmamış? Onur da sakattı, o da olmadı ameliyat. Futbolcuların sorumsuzlukları beni kızdırıyor. Böyle futbolcularla yola çıkmayı doğru bulmuyorum
    feragat etmeklen alakasi ne
    adam zaten bir kasigindan ameliyat olmus, o zaman agri olsaydi digerinden de olurdu, feragat edilecek bir durum yok

onura hangi doktor ameliyat olmalisin dedi de olmamis?

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

feragat etmeklen alakasi ne
    adam zaten bir kasigindan ameliyat olmus, o zaman agri olsaydi digerinden de olurdu, feragat edilecek bir durum yok

onura hangi doktor ameliyat olmalisin dedi de olmamis?
    Burak'ın kasıklarından sakatlığı biliniyordu tahmin ediyorum. Yeni çıkmadı yani. O halde ilerde ağrı yapacağı da belliydi. Ama ikisinden ameliyat olup kurtulmak yerine böyle taksit taksit olunca olan zarar Trabzonspor'a oluyor. Sezon sonunda yoktu, sezon başında yine olmayacak. Ama tatilde var

Onur ise bir röportajında evvelki sezon sonu sakat olduğum ortaya çıktı. Ameliyat olmam gerekiyordu, ama ben takım zarar görmesin diye fedakarlık ediyorum, antrenmandan sonra kalıp bilmem kaç saat ekstra antreman yapıyorum demişti. Çözümün ameliyat olduğunu kendi söylüyor. O halde sezon bittikten sonra neden olmadı? Önceki sezon sonu, ya da bu sezon sonu?

Nereden
    Amasya

Burak'ın kasıklarından sakatlığı biliniyordu tahmin ediyorum. Yeni çıkmadı yani. O halde ilerde ağrı yapacağı da belliydi. Ama ikisinden ameliyat olup kurtulmak yerine böyle taksit taksit olunca olan zarar Trabzonspor'a oluyor. Sezon sonunda yoktu, sezon başında yine olmayacak. Ama tatilde var

Onur ise bir röportajında evvelki sezon sonu sakat olduğum ortaya çıktı. Ameliyat olmam gerekiyordu, ama ben takım zarar görmesin diye fedakarlık ediyorum, antrenmandan sonra kalıp bilmem kaç saat ekstra antreman yapıyorum demişti. Çözümün ameliyat olduğunu kendi söylüyor. O halde sezon bittikten sonra neden olmadı? Önceki sezon sonu, ya da bu sezon sonu?
    onur onu dedikten sonra 5-6 ay sürdü sezon bitmesi
    sizce bu sürecte bir gelisme olmadi mi?

insan vucudundan konusdugunuzun sanirim farkinda degilsiniz, pesin ameliyat vs...

saskinlikla okuyorum

sizde bir kasaplik var

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

onur onu dedikten sonra 5-6 ay sürdü sezon bitmesi
    sizce bu sürecte bir gelisme olmadi mi?

insan vucudundan konusdugunuzun sanirim farkinda degilsiniz, pesin ameliyat vs...

saskinlikla okuyorum

sizde bir kasaplik var
    Kendisi diyordu ameliyat olmam gerekir diye. Kasaplık vs. derken bu nasıl uslup?

Nereden
    Amasya

Kendisi diyordu ameliyat olmam gerekir diye. Kasaplık vs. derken bu nasıl uslup?
    buraki pesin ameliyata davet ediyorsun, ne diyebilirim baska buna

kusura bakma

insan vucudu kendinden savma yetisine sahip biyolojik bir yapit, o kadar süre gecti sen dahada ayni ameliyattasin

adam kendi dedi oynamak icin o zamanlar ekstra 2 saat calisiyorum, her gün terapi görüyorum
    bu ülkenin el verdigi en ileri ameliyatsiz terapilerine adam basvurdu, son yil cok kez viyanaya gelip bu noktada özel bir doktora görüldügünüde bu forumda paylasmisdim

sen hala adami bicak altina yatiracan

bu konuda bir gelisme olmasaydi seni mi bekleyecektiler sence

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

buraki pesin ameliyata davet ediyorsun, ne diyebilirim baska buna

kusura bakma

insan vucudu kendinden savma yetisine sahip biyolojik bir yapit, o kadar süre gecti sen dahada ayni ameliyattasin

adam kendi dedi oynamak icin o zamanlar ekstra 2 saat calisiyorum, her gün terapi görüyorum
    bu ülkenin el verdigi en ileri ameliyatsiz terapilerine adam basvurdu, son yil cok kez viyanaya gelip bu noktada özel bir doktora görüldügünüde bu forumda paylasmisdim

sen hala adami bicak altina yatiracan

bu konuda bir gelisme olmasaydi seni mi bekleyecektiler sence
    Kasaplıkla cerrahlık arasında fark var. Ben ameliyat olsun diyorum, gitsin kasaba kendisini kestirsin demiyorum. Bunu da kendi ifadelerine bağlıyorum. İlla ameliyat da demiyorum, ama yarı yolda bırakmaya kimsenin hakkı yok. Tali yollar risk barındırıyor. Performansı da ispatı, eskisi gibi değil. Bir zorlamayla sakatlananları da çok gördük. Onur'u da gördük. Zorlamazsan da performans alamıyorsun, idare ediyorsun. Futbol performans sporu. Performans için ameliyat gerekiyorsa yaptırması lazım. İşinin gereği bunu gerektiriyor. Normal insanlar bunu telafi edebilir. Olcay'ın başlığına da yazdım, arabanın motoru durursa idare edebilirsin, ama uçağın durursa başın beladadır. Yoksa boş zamanlarımda kasap seyretmiyorum. Burak da öyle. Kulüp ön planda olmazsa futbolcuların keyfine çıkarsın

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Düz koşulara başlamış

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak, geçen sene başında takıma katıldığında hepimizin dikkatini çeken bir konu vardı; kütle kaybı. Profesyonel sporcuların yaşı ilerledikçe bunu bilinçli şekilde yaptığına dair örnekleri de biliyorduk...

Az önce Bein Sports'un çekimleri sırasında Burak'ın görüntüsünü gördüm. Eski dönemleri gibi kalıplı ve kalın göründü gözüme... Ameliyat sonrası yazın özel olarak çalıştığını biliyorduk. Acaba bunu Burak bilerek mi yaptı? Yoksa bu biraz kontrolsüz bir kütle kazanımı mıdır? Sakatlıklarını da göz önüne alınca artısı ne olur, eksisi ne olur?
    @teoman Karadeniz cevaplarsa seviniriz
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak, geçen sene başında takıma katıldığında hepimizin dikkatini çeken bir konu vardı; kütle kaybı. Profesyonel sporcuların yaşı ilerledikçe bunu bilinçli şekilde yaptığına dair örnekleri de biliyorduk...

Az önce Bein Sports'un çekimleri sırasında Burak'ın görüntüsünü gördüm. Eski dönemleri gibi kalıplı ve kalın göründü gözüme... Ameliyat sonrası yazın özel olarak çalıştığını biliyorduk. Acaba bunu Burak bilerek mi yaptı? Yoksa bu biraz kontrolsüz bir kütle kazanımı mıdır? Sakatlıklarını da göz önüne alınca artısı ne olur, eksisi ne olur?
    Sakatlıklarının, Omuga, Kasık ve Diz bölgelerinde olduğunu düşünürsek; üst vücuduna alacağı fazladan her kas veya yağ ona yük olacaktır.
    Özellikle de dizler çok önemli. Çünkü diz üstünde yer alan tüm uzuvların ağırlığını onlar taşıyor. Bir de günde çift antrenman yapan bir adamın, aylardır antrenman yapmadığını düşünürsek; diz ve kasık çevresindeki kasların kuvvet kaybı yaşadığı sonucuna varabiliriz. Ki Burak Yılmaz'ın en büyük özelliği de defans arkasına koşulardır. Bu koşulardaki her patlayıcı çıkış, her koşu sonrasındaki frenleme ya da sağa sola dönüşler, Burak Yılmaz'ın yeniden sakatlanması için büyük risk oluşturacak.

Hacim olarak büyük olmak Burak Yılmaz'ın işine yarar mı konusuna gelirsek; bu kadar sakatlığın üzerine ve bu yaşta yaramaz. Çünkü yaş ilerledikçe, oksijen kullanma kapasitesinde azalma oluyor. Kasların kasılması için gerekli enerjiyi sağlayan ATP ve CP mekanizmalarında yenileme yavaşlıyor. Hele bir de aylar sonra "düz koşulara başladı" denilen bu adam için herşey sıfırdan başlıyor desek yeridir. Çünkü aylardır Kardiyovasklüer sistemi yeterince antrene olmuyor. Ciğerlerinin oksijen kapasitesi düştü. Özetle: Sadece ağırlık antrenmanı yaparak hacmi arttırılmış göğüs, kol, omu, sırt, karın kaslarını besleyecek bir oksijen kullanım sisteminiz yoksa; iki defans arkası koşu yaptıktan sonra elleri belde yürüyen bir burak görürsünüz.

Anlaşılması zor bir dilde yazdıysam kusura bakmayın.

Nereden
    İstanbul

Gayet aydınlatıcı oldu. Teşekkürler.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Belki sürekli yere düşmez artık
    Gerçek olan şu ki,buragin bundan sonra ki dönemde 25 maçı çıkarması kendi adına başarı olur.fazlasi beklememeli.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    İstanbul

Sadece Burak yüzünden değil ama özellikle Burak yüzünden; Burak'ı yedekleyecek, önümüzdeki 1-2 yıl içinde hazır hale gelecek potansiyelli genç bir golcü alıp kulübeye oturtmamız gerek.
    Ayağa KALK!

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oooooof offf
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Ne zaman oynamaya başlayacak ? Belli mi ?
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Özgür KARADENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su adami kurtaramadik bir türlü,sakat sakat oynayan futbolcu imajindan,aylar sonra takimla çalismaya basliyosun ayaginda 2metre bandaj,iyilesmediysen cikma arkadas,o bandaji ayagindan cikarmadan idmana cikma,bi oh demek haram mi bize,yazik degil mi bu insanlara.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tamamen iyileşmeden oynamasın.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bu arkadaşı sevenler savunanlar var. Onlara sorum şu :

Arkadaşlar eğer ki kız arkadaşınız sizi daha yakışıklı birini bulup terketseydi o kız arkadaşınız diğer daha yakışıklı çocuktan ayrıldığında gidip kızın tekrar kız arkadaşınız olmasını ister miydiniz? Olay bu kadar basit.

Hiçbir zaman benimsemeyeceğim bu arkadaşı. Ve kankilerini(selçuk melçuk),kişiliğini de göz önüne aldığımızda her gün zarar olacak bize.

Aldığı maaş ve futbol yetersizliğinden bahsetmeye gerek yok. Futbol olarak o kadar yetersiz ki. Sene başında alacaklarının bir kısmına karşılık ayıracaktık yollarımızı. Sene ortasında ceremesini o kadar çok çekeceğiz ki. İhtar çekmiş gidecek derken yine midesizleşti yönetim ve hoca ki tuttular. Olay vahim.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar eğer ki kız arkadaşınız sizi daha yakışıklı birini bulup terketseydi o kız arkadaşınız diğer daha yakışıklı çocuktan ayrıldığında gidip kızın tekrar kız arkadaşınız olmasını ister miydiniz? Olay bu kadar basit.

Hiçbir zaman benimsemeyeceğim bu arkadaşı. Ve kankilerini(selçuk melçuk),kişiliğini de göz önüne aldığımızda her gün zarar olacak bize.

Aldığı maaş ve futbol yetersizliğinden bahsetmeye gerek yok. Futbol olarak o kadar yetersiz ki. Sene başında alacaklarının bir kısmına karşılık ayıracaktık yollarımızı. Sene ortasında ceremesini o kadar çok çekeceğiz ki. İhtar çekmiş gidecek derken yine midesizleşti yönetim ve hoca ki tuttular. Olay vahim.
    Şahsiyet olarak Burak'ı hiç sevmesem de üstüme alındım Şöyle cevap vereyim;

Burak ile "gönül" ilişkimiz yok, profesyonel futbolcu sözleşmesi var. Malumunuz 2011'de fener'den Gökhan Ünal takası ile geldi bize. Sizin mantığınızla berdel gibi birşey oluyor Ha fener'de başarılı olsa ne gs, ne de bizle anılacaktı Burak efendi. Kaldı ki her zaman bjk'yi tuttuğunu da söyler ve bjk formasıyla bize gol atıp deli gibi sevinmişliği de var.

Aldığı maaşı kazandırdığı paraya göre oranlasak müspet bir sonuç çıkabilir ama hem Trabzonspor, hem de Türkiye özelinde hakettiğinden fazla para aldığı muhakkak. Ancak "futbol yetersizliği" demeyin lütfen. Sahada hep kendine oynanmasını isteyen antipatik bir adam olsa da herif resmen hücum ve gol yükünü sırtlamış durumda. Hani sahada olmayınca iyi bir hücum planımız ve takır takır işleyen organize ataklarımız olsa anlarım da Burak olmayınca kolay kolay gol atamıyoruz. Yoksa savunma arkasına şişirme top ile gelen ayak içi Burak golü yerine 20 kısa pasla kaleye giden organizasyon harikası golü ben de tercih ederim ama yok işte ... 1 sayısı her zaman 0'dan fazla oluyor. Sahada olduğu süre içinde de elinden geleni yapıyor.

Velhasılı ona gelene kadar yollanması gereken çok adam var, benim nazarımda yollanacaklar arasında ilk 10'a bile girmez.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Senin bir şirketin var, şirketinin sana en çok kazandıran ve en verimli çalışanı başka bir firmaya geçiş yapıyor. Sen yıllarca bu adamın yerini dolduramıyorsun. Günün birinde bu adamı geri getirme imkanın doğuyor, nitekim geri de getiriyorsun ve bu adam eskisi gibi sana kazandırmaya devam ediyor. Adam işini yapıyor, sen kazanıyorsan problem nerde? İlla duygusala mı bağlayacağız?

Adam Trabzonlu değil Trabzonsporlu değil. Gol attığı sürece problem yok. İsterse bi 5 milyon euro daha getirip tekrar gidebilir. Bu işlere profesyonel açıdan bakmayı bi öğrenemedik.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok saçma bir bakış açısı. Keşke bu kadar zorlamasaydın.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsiyet olarak Burak'ı hiç sevmesem de üstüme alındım Şöyle cevap vereyim;

Burak ile "gönül" ilişkimiz yok, profesyonel futbolcu sözleşmesi var. Malumunuz 2011'de fener'den Gökhan Ünal takası ile geldi bize. Sizin mantığınızla berdel gibi birşey oluyor Ha fener'de başarılı olsa ne gs, ne de bizle anılacaktı Burak efendi. Kaldı ki her zaman bjk'yi tuttuğunu da söyler ve bjk formasıyla bize gol atıp deli gibi sevinmişliği de var.

Aldığı maaşı kazandırdığı paraya göre oranlasak müspet bir sonuç çıkabilir ama hem Trabzonspor, hem de Türkiye özelinde hakettiğinden fazla para aldığı muhakkak. Ancak "futbol yetersizliği" demeyin lütfen. Sahada hep kendine oynanmasını isteyen antipatik bir adam olsa da herif resmen hücum ve gol yükünü sırtlamış durumda. Hani sahada olmayınca iyi bir hücum planımız ve takır takır işleyen organize ataklarımız olsa anlarım da Burak olmayınca kolay kolay gol atamıyoruz. Yoksa savunma arkasına şişirme top ile gelen ayak içi Burak golü yerine 20 kısa pasla kaleye giden organizasyon harikası golü ben de tercih ederim ama yok işte ... 1 sayısı her zaman 0'dan fazla oluyor. Sahada olduğu süre içinde de elinden geleni yapıyor.

Velhasılı ona gelene kadar yollanması gereken çok adam var, benim nazarımda yollanacaklar arasında ilk 10'a bile girmez.
    Alınmanız için yazdım çünkü bana ağır geliyor Çünkü gidişini hatırlıyorum lazio bahanesiyle galatasaray'a gitmişti. Kendi maddesini kullanarak. Senin için sorun değilse ok.

Gönül ilişkimiz zaten olmamalı burakla. Ama takımda ki isimlerle gönül ilişkimiz olmalı.Sonuçta yoksa ersunun bir daha gelmesine karşı çıkmayanlardan birisindir herhalde. Profesyonel adam sonuçta tazminat hakkı? ) Mesela zeki,mustafa,onur gibi isimler sembol ama burak değil.

He doğrusunu söylemek gerekirse messi gibi top oynasın burak gıkımı çıkartmam doğru. Ama saha içine hiç girmedim çünkü konuşulmayacak kadar yetersiz bir oyuncu. Forvetin ne demek olduğunu hepimiz görüyoruz sırtı dönük top alma,bileklerine hakim olma zeki olma falan filan. Takımı rahatlatma,kendi kendine pozisyon yaratma ve doğru pozisyon alma. Hiçbirinde iyi değil.

Ve şurada bence 1>0 degil. Takım oyununu sıfıra indirdiğin bir yerde takımca bir şeyler yapıp atamamak önemli değil. Bir gün atamazsın iki gün atamazsın. Ama ikincide değişir. Ha tabi ısrar edeceksin öyle cayarsan tabi bir şey olmaz.

Ki burak'a ihtiyacımız olmadığını 16-17 sezonundan anlayabiliriz. Çok daha birlikte bir hücum hattı herkes skor üretiyor birlikte. 34 maç 39 gol 51 puan. Burakla ise 34 maç 61 gol 55 puan. Takımı bozuyor. Burak olmadan da maç kazanıyorduk TS tarihini burak kurmadı. Ve bir gol attıysa bütün geliri o karşılamıyor 11 kişi + hoca + yedekler emek veriyor. Nasıl onun hakkı diye yıkabiliyorsunuz bütün olayı? Yurtdışında gülerler...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)