Sayfa 607 Toplam 712 Sayfadan BirinciBirinci ... 107 507 557 597 605 606 607 608 609 617 657 707 ... SonuncuSonuncu
Toplam 17787 adet sonuctan sayfa basi 15,151 ile 15,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok, olmaz öyle sey

onur- burak cetedir

beyan meyan yalan

burak kafalarina silah dayayip konusturuyor
    Burak ve jenerasyonu futbol sahalarının görebileceği en donanımlı çetedir
    O dedikodu bu dedikodu
    Insanlar bu kadar kötü niyetli Burak tertemiz

Böyle bir insanla hiçbiriniz iş hayatınızda çalışmak bulunmak istemezsiniz
    Trabzonspor çiftlik olmuş inatla ateş olan yerdeki dumanı saklamaya calisiyorsunuz
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akbaş oyuna girmeye hazırlanırken, Burak Trabzonspor kulübesine yaklaşıyor ve Rıza Çalımbay’a, ‘Uğur girecek’ diyor ve Uğur’a da ‘gel’ diye bağırıyor. Rıza, Burak’ı iterek oyuna dönmesini istiyor. Ancak Burak ısrarlı bir şekilde Uğur’a bağırarak, ‘girsene’ diyor. Rıza, çaresiz! Mustafa Akbaş, şaşkın! Uğur oyuna giriyor ve böylelikle Burak Yılmaz’ın dediği oluyor...
    Çoklarınız unutmuş olabilir. Trabzonspor 2010-11 sezonunda da benzer bir olay yaşamıştı ve bu satırların yazarı, o sezon sike ile giden şampiyonluğun bir nedenini de bu olaya bağlamıştı.
    Trabzonspor, Liverpool deplasmanında… Maçın devre arası… Soyunma odasında Burak, Teo’ya bir pozisyonda kendisine neden pas atmadığını soruyor, tartışma çıkıyor ve Teo’ya küfrediyor. Teo, tercümana, ‘ne diyor’ diye ısrarla soruyor. Tercüman ezilip büzülüyor ve küfür ettiğini söylüyor. Teo da küfür ediyor. Burak tokadı patlatıyor. Kavgayı araya girenler büyümeden önlüyor! Kaleci Onur, Selçuk, gibi oyuncular Burak’tan yana tavır alıyor. Ve ne hikmetse Burak ile Selçuk daha sonra GS’ye transfer oluyor. Şenol Güneş futbolcuları barıştırmak yerine sesini çıkarmıyor. Krizi çözemiyor, çözmüyor! Burak’tan yana tavır alıyor. Dönemin asbaşkanı Hayrettin kardeşimiz de çok sevdiği Şenol Güneş’e ve Burak’a teslim oluyor! Burak, Teo için ‘ya o ya ben’ diyor… ‘Teo gitmek istiyor’ vs. deniliyor. Teo, ailesini alarak Trabzon’dan kaçarak gidiyor. İstanbul Havalimanında uçak bulamıyor. İki gün kalıyor ve ülkesine dönüyor.

Hasan KURT

.........

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    4-3'lük Alanya maçının devre arasında neler yaşandığı da aylar yıllar sonra ortaya mutlaka çıkacak
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak ve jenerasyonu futbol sahalarının görebileceği en donanımlı çetedir
    O dedikodu bu dedikodu
    Insanlar bu kadar kötü niyetli Burak tertemiz

Böyle bir insanla hiçbiriniz iş hayatınızda çalışmak bulunmak istemezsiniz
    Trabzonspor çiftlik olmuş inatla ateş olan yerdeki dumanı saklamaya calisiyorsunuz
    neyi saklayacan

onur 1. kaptan, burak 2. kaptan

her golden sonra herkes istinasiz bu ikisine kosuyor, bir rodallega bile en cok buraklan kucaklasiyor

resmi liderlik onlarda, en cok para onlarda, en büyük saygi onlarda

bu ikisi daha salak mi cetelesip bunu bozacak

bari delikanli diyin: cekemiyoruz ondan lekelendirmek istiyoruz...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

neyi saklayacan

onur 1. kaptan, burak 2. kaptan

her golden sonra herkes istinasiz bu ikisine kosuyor, bir rodallega bile en cok buraklan kucaklasiyor

resmi liderlik onlarda, en cok para onlarda, en büyük saygi onlarda

bu ikisi daha salak mi cetelesip bunu bozacak

bari delikanli diyin: cekemiyoruz ondan lekelendirmek istiyoruz...
    Şu son cümlene hitaben uzunca bir cevap yazdım ama camianın büyük çoğunluğunun ne olduğunu anladığı samimiyetsiz bir oyuncu için birşeyler daha konuşup vakit ve zihin öldürmek istemediğim için sildim

Yakın bir zamanda şu 7 aylık süreçte attığı 22 golün gölgesinde takıma ve camiaya verdiği zararları kazandırırken kaybettirdiklerini tek tek yazacağım

O gün uzunca tartışırız
    Konu Ogün YAZICI tarafından (13.04.2018 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.
    -------------

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu başlıkta ölümüne burak savunucularını görüyorum gerçekten hayret ediyorum. Yahu burak bizden yıllık primler hariç 18 trilyon kazanıyor ve 22 gol attı diye kendisine tapınmamız bekleniyor. Bu 22 gol hangi yaramıza derman oldu? Bizi lider mi yaptı, şampiyonluk potasına mı soktu? Türkiye kupasını mı kazandırdı? Ne yaptı? HİÇ.

Kusura bakmayın da öncelikle burak kazanan, yabancıların tabiriyle winner oyuncu değildir. burak istatistik kasan bir oyuncudur ama herkesin unuttuğu futbol bir takım oyunudur. Bakın Adebayor'a. Burak kadar gol atamamış ama kaç asisti var, takım savunmasına ne kadar katkısı var, 50-60m depar atıp savunmaya koşup top çıkartıyor adam ve takımı hangi pozisyonda bir düşünün. Ter çok afedersiniz ...ünden çıkıyor adamın. Bu sezon birçok maçta hakem bitiş düdüğünü çaldıktan sonra burak acaba terlemiş midir diye düşündüm.

Bunun yanında burak efendi kariyeri bitmişken, Gökhan Ünal'ı fbye sattığımızda bari yerli forvet alalım diye takasta aldığımız oyuncuydu. Kariyeri bitmiş oyuncuyu Şenol hoca ve Trabzonspor camiası ayağa kaldırdı. Bugün burakın banka hesaplarında milyon avrolar, milyon dolarlar varsa bunu Trabzonspor'a borçludur. Kariyeri o haldeyken ne gs ne bjk ne fb kendisine şans verirdi. Trabzonspor kendisini gol kralı yaptı, kariyerinde birkaç sınıf atlattı ve burak da ilk fırsatta Lazio'ya gideceğim, CSKA'ya gideceğim bahanesiyle soluğu istanbulda gs'de selçuk kankasının yanında aldı. abdürrahim albayrak çıkıp biz burakı cska kampından aldık, Trabzonspor'dan almadık diye tüm Trabzonsporlularla dalga geçen açıklamalar yaptı. Bonservis parasını niye bize ödediniz CSKA'ya ödeseydiniz ya diyen bir yönetici de çıkmadı.

Kimse kusura bakmasın benim gözümde burak sadece esteban'dan önce gelir.
    Konu alone_6161 tarafından (13.04.2018 Saat 00:56 ) değiştirilmiştir.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Nereden
    Bursa

Alıntı alone_6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu başlıkta ölümüne burak savunucularını görüyorum gerçekten hayret ediyorum. Yahu burak bizden yıllık primler hariç 18 trilyon kazanıyor ve 22 gol attı diye kendisine tapınmamız bekleniyor. Bu 22 gol hangi yaramıza derman oldu? Bizi lider mi yaptı, şampiyonluk potasına mı soktu? Türkiye kupasını mı kazandırdı? Ne yaptı? HİÇ.

Kusura bakmayın da öncelikle burak kazanan, yabancıların tabiriyle winner oyuncu değildir. burak istatistik kasan bir oyuncudur ama herkesin unuttuğu futbol bir takım oyunudur. Bakın Adebayor'a. Burak kadar gol atamamış ama kaç asisti var, takım savunmasına ne kadar katkısı var, 50-60m depar atıp savunmaya koşup top çıkartıyor adam ve takımı hangi pozisyonda bir düşünün. Ter çok afedersiniz ...ünden çıkıyor adamın. Bu sezon birçok maçta hakem bitiş düdüğünü çaldıktan sonra burak acaba terlemiş midir diye düşündüm.

Bunun yanında burak efendi kariyeri bitmişken, Gökhan Ünal'ı fbye sattığımızda bari yerli forvet alalım diye takasta aldığımız oyuncuydu. Kariyeri bitmiş oyuncuyu Şenol hoca ve Trabzonspor camiası ayağa kaldırdı. Bugün burakın banka hesaplarında milyon avrolar, milyon dolarlar varsa bunu Trabzonspor'a borçludur. Kariyeri o haldeyken ne gs ne bjk ne fb kendisine şans verirdi. Trabzonspor kendisini gol kralı yaptı, kariyerinde birkaç sınıf atlattı ve burak da ilk fırsatta Lazio'ya gideceğim, CSKA'ya gideceğim bahanesiyle soluğu istanbulda gs'de selçuk kankasının yanında aldı. abdürrahim albayrak çıkıp biz burakı cska kampından aldık, Trabzonspor'dan almadık diye tüm Trabzonsporlularla dalga geçen açıklamalar yaptı. Bonservis parasını niye bize ödediniz CSKA'ya ödeseydiniz ya diyen bir yönetici de çıkmadı.

Kimse kusura bakmasın benim gözümde burak sadece esteban'dan önce gelir.
    Esteban'a büyük haksızlık yapıyorsun,Esteban seni İHO döneminde Hami'nin Hocalık yaptığı takımda en kritik iki maçta Onur'un ortadan tüydüğü maçlarda ligde tuttu,ciddi manada bu Esteban'a yapılan haksızlık bizim başımıza bela olacak.
    Taraftar çok hak alıyor,çok ah alıyor.

Burak'ı baştacı ettiğinde taraftar bu seneyi kaybettiğimizi biliyordum,şimdi de Esteban ve Akbaş gibi adamların emekleri görülmeden çok hak yiyor taraftar.

Şu takımda karakter olarak 1 numara Akbaş ve Esteban'dır.Takım için elinden geleni yaparlar ama ne taraftar ne de yönetim desteği olmadı.
    • Memento mori

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yok, olmaz öyle sey

onur- burak cetedir

beyan meyan yalan

burak kafalarina silah dayayip konusturuyor
    Farkındaysan o maçta yaşanan olayı Burak'tan bağımsız değerlendirdim. Şehir efsaneleri her zaman ilgimizi çeker. Buna inanan çok kesim var ancak benim o kadar da uçuk şeylere kolayca inanan bir düşünce yapım yok. Misal Hasan Kurt paylaşılan yazısını ilk defa yazmıyor her sene ısıtıp ısıtıp yeni bir başlık altında dile getirir. Anlattığı olayda gerçeklik payı içeren şeyler olabilir ama birebir öyle bir olayın yaşandığına asla inanmıyorum. Aynı kafa Sadri Şener'in Jaja'ya tokat attığını da yazdı. Bahsi geçen olay Ağustos ayındaki ilk Liverpool karşılaşmasında cereyan etmiş. O karşılaşmadan sonra Teo takımı bırakıp gitmiş olsa, bu yazıda kesin haklılık payı vardı denebilir fakat arada 6 tane karşılaşma oynandı. Üstelik arşiviniz varsa açıp Liverpool karşılaşmasından sonraki 6 maçı izler, Burak ve Teofilo'nun hareketlerine bakıp, ne güzel rol yapmışlar gerçekten diyebilirsiniz. Geçen maç başlığında da dile getirmiştim. Burak'ın otobüs şöförü mevzusu, özel hayatındaki çalkantılar ve geçmişte bazı yaşadığı olaylardan ötürü öfke sorunu yaşadığı ve bunun dışarıdan bakıldığında antipatik gözüktüğüne katılsam da, takıma katkısına ve bize yaşattıklarına nankörlük etmeyip saygı duyan biriyim. O kadar para veriyoruz tabii ki katkı verecek düşüncesi ise ne yazık ki futbolla pek bağdaşan bir matematik değil. Burak'tan sonra transfer edilen forvetlerin bonservis bedelleri ve kendilerine ödenen maaşları toplayıp attıkları gol sayısına böldüğümüzde gerçek az çok ortaya çıkıyor. Tabii o konuda da hemen savunma refleksi alıp ama bütün takım Burak'a oynuyor tabii ki gol atar söylemi ortaya çıkıyor. Lâkin ben geçen de söylediğim gibi Burak'ın takım içerisinde sevilmeyen biri olduğuna asla inanmıyorum. Yakın geçmişi o kadar çabuk unutmayalım. Şota zamanında her hafta idmanında kavga çıkan bir takımdı Trabzonspor. Burak'ın pozisyon sonrası arkadaşlarına sinirden söylenmesi dışında, ciddi bir olayına rastlamadık. Ama yine niyet okumaya kalkarsak Başakşehir maçında Arda, GS maçında Selçuk kardeşini üzmemek için bilerek şike yaptı, BJK maçında çocukluk takımı olduğundan kasıtlı kart görüp ceza aldı vs. bu böyle gider...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farkındaysan o maçta yaşa...
    mesaj ironiydi, katiliyorum sana

burakin ufak tefek sorunlari var ama hic bir zaman asiri seyler degil

hic bir zaman bir arda, selcuk, caner veya irkci emre düzeyinde kiyasa girecek hatasi olmadi...
    @alone_6161

hic kimse birisine tap demiyor, sev bile demiyor, istersen saygida duyma

burda tek savundugum sey yalan ithamlara ve milletin fantezisinden uydurdugu hikayelere karsi

gercekler üzerinden gittiginizde bana bir mesaj gösterin sizi elestiren

artniyetli yalan dolanla gelirseniz bizde savunuruz
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Takimin en iyi oyuncusu ile ne alip vermediğiniz var anlamadim

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bjk'ya yazılıyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor geçen yıl lig sonunda 34 maçta 39 gol atabildi......

Trabzonspor bu yıl 28 nmaçta 50 gol attı.....

Aradaki fark Burak Yılmaz......

Daha iyisini bulamadıktan sonra Burak'ı satmak bence hiçte mantıklı bir düşünce değil......

Ha maliyeti çok yüksek katılıyorum ama Kuşka'nın maliyetide yüksek Ona neden laf edilmiyorda Burak'a ediliyor anlamadım.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Saha içi olarak, katılıyorum golcü bir oyuncu. Fakat, tüm takımı kendisine bağlıyor. Saha dışında da yanlış örnek oluyor. Bu sebepler yüzünden, toplamda zararının çok olduğunu düşünüyorum. Yerine golcü, işini yapan ve ekonomik gerçeğimize uygun bir futbolcu bulup kendisine teşekkür edelim. Ama bjk'ye gidecekse de enayi fiyatına kesinlikle bırakmayalım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Gönderilmesi yanlış olur sözleşmesi revize edilebilir kendisi de yok demez

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saha içi olarak, katılıyorum golcü bir oyuncu. Fakat, tüm takımı kendisine bağlıyor. Saha dışında da yanlış örnek oluyor. Bu sebepler yüzünden, toplamda zararının çok olduğunu düşünüyorum. Yerine golcü, işini yapan ve ekonomik gerçeğimize uygun bir futbolcu bulup kendisine teşekkür edelim. Ama bjk'ye gidecekse de enayi fiyatına kesinlikle bırakmayalım
    Ne yazık ki ondan sonra bunu başaramadık. En yakın Cardozo'ydu ama ona da bir sürü para ödedik. Ama küçülen bir takımın zaten Burak-Sosa-Kucka hatta Okay'a ihtiyacı yok. Boşuna masraf.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yazık ki ondan sonra bunu başaramadık. En yakın Cardozo'ydu ama ona da bir sürü para ödedik. Ama küçülen bir takımın zaten Burak-Sosa-Kucka hatta Okay'a ihtiyacı yok. Boşuna masraf.
    Para verdikçe gerçeklikten uzaklaşıyoruz. Geçmişte hep bundan kaybettik. Sonra iş şova kayıyor. Paranın ulaşmadığı kadar derin araştırma yaparsak buluruz diye düşünüyorum. Para elbette harcanır, ama kontrolü organizasyonu olduğu sürece. Kontrolsüz ve organizasyonsuz bir ortam olursa o zaman gerçekten uzaklaşılıyor ve o para da uçup gidiyor
    Konu Travelair tarafından (13.04.2018 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir.
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para verdikçe gerçeklikten uzaklaşıyoruz. Geçmişte hep bundan kaybettik. Sonra iş şova kayıyor. Paranın ulaşmadığı kadar derin araştırma yaparsak buluruz diye düşünüyorum. Para elbette harcanır, ama kontrolü organizasyonu olduğu sürece. Kontrolsüz ve organizasyonsuz bir ortam olursa o zaman gerçekten uzaklaşılıyor ve o para da uçup gidiyor
    Daha para verdiklerimizin araştırmasını yapamıyoruz. Kaç tane Burak Yılmaz, Yattara, Aurelio hikayesi çıkar ki en fazla .Çıktı diyelim adamlar Afrika'daki mahalle maçını izler olmuş. Scouting iyi hoş da ona da iyi para gerek.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Böyle giderse bütün futbolcularımızı gönderip, takımı çöpe dönüştürecekler. Yeni sezonda küme düşmemeye oynarız.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Ahmet Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle giderse bütün futbolcularımızı gönderip, takımı çöpe dönüştürecekler. Yeni sezonda küme düşmemeye oynarız.
    Aynen. Samsunu hakemin Samsunun lehine vermediği penaltıyla Samsunu yenip ligde kalmıştık. Yani küme mücadelesi. Başkan Özkan Sümer Asbaşkan Ahmet Ağaoğluydu.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen. Samsunu hakemin Samsunun lehine vermediği penaltıyla Samsunu yenip ligde kalmıştık. Yani küme mücadelesi. Başkan Özkan Sümer Asbaşkan Ahmet Ağaoğluydu.
    Sonraki sezon Türkiye Kupası kaldırtan da bunlardı. Hemen peşine yine Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşayan ve lig şampiyonluğu için üst üste 2 sene direkten dönen takımın tohumları da bunlar varken atıldı. Fenerin en güçlü dönemine denk gelmese o yıllara damga vuran takım biz olacaktık.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha para verdiklerimizin araştırmasını yapamıyoruz. Kaç tane Burak Yılmaz, Yattara, Aurelio hikayesi çıkar ki en fazla .Çıktı diyelim adamlar Afrika'daki mahalle maçını izler olmuş. Scouting iyi hoş da ona da iyi para gerek.
    Çok para gideceğini sanmıyorum. Uzman ve katekulli yapmayanlarla çalışırsak iyileri de buluruz. Bunu dünya üzerinde kulüpler sıklıkla yapıyor, az fiyata yüksek kalite alıyorlar. Sonra ya kariyer için üst Avrupa liglerine gidiyorlar, ya da para ve aylaklık için bizim gibi liglere

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle demişsiniz ki Trabzonspor hak yiyerek ligde kaldı, hakemi de yanına aldı. Ha o yıllarda bir de Samsunsporlu Ercan belası vardı değil mi, bizim maçlarda her türlü naneyi yiyen
    Konu Travelair tarafından (13.04.2018 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öncelikle Trabzonspor için ligde fark yaratan hiçbir iş ve işlem gerçekleştiremeyen Sosa ve Kucka'ya ayar verip icabına bakmak varken neden Burak'la uğraşılır?

Yaptığı yanlışlar var, aldığı ücret bütçeyi aşıyor doğrudur. Ancak maksimum katkıyı verip ücretini hak ettiği gerçeği aşikar.

Umarım böyle bir yanlış yapmazlar.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

eğer düzgün paraya satılacaksa yeri doldurulabilecekse satın

şayet ben satarım altyapıyla alırım diyen ahmet başkan kendinde değildir bu kafaları değişmek lazım

bunlar abdülkadiri de yusufu da satmaya kalkar herkesin akıllı davranması gerek

Trabzonspor başarı istiyorsa elindeki iyi oyuncuları satmamalı

Burağı satıyorsan adama sorarlar kimi alıyorsun yerine? öyl ebeş kuruşluk forvetlerle olmuyor bu iş satmadan önce yerine koyacağın adamı önceden kimi alacağını planlaman lazım

sen daha klubun başına sağlam bir teknik direktör transfer etmemişsin
    "Annuit cœptis"

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

satılacağını hiç mi hiç düşünmüyorum. indirim istenir büyük ihtimalle kendisinden. oyun tarzını sevmiyorum ama bakış açısı farklı bir hocayla farklı görevler kazanabilir oyuna daha fazla dahil olabilir belki. muhtemelen damdoy gidecek hugo satılacak burak'ın yanına da bir tane alt yapıdan adam koyacaklar. normal şartlarda mantıklı olan bu hareket müzmin sakat oyuncumuzu düşününce endişeye düşürüyor insanı. altyapıda burak olmadığı zaman idare edebilecek bir adam varsa ama düşünülebilir.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Osmanlıspor maçında yok.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her geçen yıl oynadığı maç sayısı düşecek gibi duruyor. Hazır piyasası varken satilsin dicem ama yerini tek transfer döneminde doldurmak düşük ihtimal gibi duruyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)