Cafedegoygoy
Sayfa 626 Toplam 626 Sayfadan BirinciBirinci ... 126 526 576 616 624 625 626
Toplam 15643 adet sonuctan sayfa basi 15,626 ile 15,643 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak Yılmaz

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adam lig sonuna doğru kasığından ameliyat olmadı mı neden tekrar oluyor? Hata kimde?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forum Yöneticisi Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor formasıyla ligde 96 maçta 77 gol.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam lig sonuna doğru kasığından ameliyat olmadı mı neden tekrar oluyor? Hata kimde?
    diger kasiginda
    burakta bundan iki tane varmis
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diger kasiginda
    burakta bundan iki tane varmis
    Teşekkürler. Peki neden tatilinden feragat edip o zaman olmamış? Onur da sakattı, o da olmadı ameliyat. Futbolcuların sorumsuzlukları beni kızdırıyor. Böyle futbolcularla yola çıkmayı doğru bulmuyorum
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Avrupa Diğer

Teşekkürler. Peki neden tatilinden feragat edip o zaman olmamış? Onur da sakattı, o da olmadı ameliyat. Futbolcuların sorumsuzlukları beni kızdırıyor. Böyle futbolcularla yola çıkmayı doğru bulmuyorum
    feragat etmeklen alakasi ne
    adam zaten bir kasigindan ameliyat olmus, o zaman agri olsaydi digerinden de olurdu, feragat edilecek bir durum yok

onura hangi doktor ameliyat olmalisin dedi de olmamis?

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

feragat etmeklen alakasi ne
    adam zaten bir kasigindan ameliyat olmus, o zaman agri olsaydi digerinden de olurdu, feragat edilecek bir durum yok

onura hangi doktor ameliyat olmalisin dedi de olmamis?
    Burak'ın kasıklarından sakatlığı biliniyordu tahmin ediyorum. Yeni çıkmadı yani. O halde ilerde ağrı yapacağı da belliydi. Ama ikisinden ameliyat olup kurtulmak yerine böyle taksit taksit olunca olan zarar Trabzonspor'a oluyor. Sezon sonunda yoktu, sezon başında yine olmayacak. Ama tatilde var

Onur ise bir röportajında evvelki sezon sonu sakat olduğum ortaya çıktı. Ameliyat olmam gerekiyordu, ama ben takım zarar görmesin diye fedakarlık ediyorum, antrenmandan sonra kalıp bilmem kaç saat ekstra antreman yapıyorum demişti. Çözümün ameliyat olduğunu kendi söylüyor. O halde sezon bittikten sonra neden olmadı? Önceki sezon sonu, ya da bu sezon sonu?

Nereden
    Avrupa Diğer

Burak'ın kasıklarından sakatlığı biliniyordu tahmin ediyorum. Yeni çıkmadı yani. O halde ilerde ağrı yapacağı da belliydi. Ama ikisinden ameliyat olup kurtulmak yerine böyle taksit taksit olunca olan zarar Trabzonspor'a oluyor. Sezon sonunda yoktu, sezon başında yine olmayacak. Ama tatilde var

Onur ise bir röportajında evvelki sezon sonu sakat olduğum ortaya çıktı. Ameliyat olmam gerekiyordu, ama ben takım zarar görmesin diye fedakarlık ediyorum, antrenmandan sonra kalıp bilmem kaç saat ekstra antreman yapıyorum demişti. Çözümün ameliyat olduğunu kendi söylüyor. O halde sezon bittikten sonra neden olmadı? Önceki sezon sonu, ya da bu sezon sonu?
    onur onu dedikten sonra 5-6 ay sürdü sezon bitmesi
    sizce bu sürecte bir gelisme olmadi mi?

insan vucudundan konusdugunuzun sanirim farkinda degilsiniz, pesin ameliyat vs...

saskinlikla okuyorum

sizde bir kasaplik var

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

onur onu dedikten sonra 5-6 ay sürdü sezon bitmesi
    sizce bu sürecte bir gelisme olmadi mi?

insan vucudundan konusdugunuzun sanirim farkinda degilsiniz, pesin ameliyat vs...

saskinlikla okuyorum

sizde bir kasaplik var
    Kendisi diyordu ameliyat olmam gerekir diye. Kasaplık vs. derken bu nasıl uslup?

Nereden
    Avrupa Diğer

Kendisi diyordu ameliyat olmam gerekir diye. Kasaplık vs. derken bu nasıl uslup?
    buraki pesin ameliyata davet ediyorsun, ne diyebilirim baska buna

kusura bakma

insan vucudu kendinden savma yetisine sahip biyolojik bir yapit, o kadar süre gecti sen dahada ayni ameliyattasin

adam kendi dedi oynamak icin o zamanlar ekstra 2 saat calisiyorum, her gün terapi görüyorum
    bu ülkenin el verdigi en ileri ameliyatsiz terapilerine adam basvurdu, son yil cok kez viyanaya gelip bu noktada özel bir doktora görüldügünüde bu forumda paylasmisdim

sen hala adami bicak altina yatiracan

bu konuda bir gelisme olmasaydi seni mi bekleyecektiler sence

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

buraki pesin ameliyata davet ediyorsun, ne diyebilirim baska buna

kusura bakma

insan vucudu kendinden savma yetisine sahip biyolojik bir yapit, o kadar süre gecti sen dahada ayni ameliyattasin

adam kendi dedi oynamak icin o zamanlar ekstra 2 saat calisiyorum, her gün terapi görüyorum
    bu ülkenin el verdigi en ileri ameliyatsiz terapilerine adam basvurdu, son yil cok kez viyanaya gelip bu noktada özel bir doktora görüldügünüde bu forumda paylasmisdim

sen hala adami bicak altina yatiracan

bu konuda bir gelisme olmasaydi seni mi bekleyecektiler sence
    Kasaplıkla cerrahlık arasında fark var. Ben ameliyat olsun diyorum, gitsin kasaba kendisini kestirsin demiyorum. Bunu da kendi ifadelerine bağlıyorum. İlla ameliyat da demiyorum, ama yarı yolda bırakmaya kimsenin hakkı yok. Tali yollar risk barındırıyor. Performansı da ispatı, eskisi gibi değil. Bir zorlamayla sakatlananları da çok gördük. Onur'u da gördük. Zorlamazsan da performans alamıyorsun, idare ediyorsun. Futbol performans sporu. Performans için ameliyat gerekiyorsa yaptırması lazım. İşinin gereği bunu gerektiriyor. Normal insanlar bunu telafi edebilir. Olcay'ın başlığına da yazdım, arabanın motoru durursa idare edebilirsin, ama uçağın durursa başın beladadır. Yoksa boş zamanlarımda kasap seyretmiyorum. Burak da öyle. Kulüp ön planda olmazsa futbolcuların keyfine çıkarsın

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Düz koşulara başlamış

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak, geçen sene başında takıma katıldığında hepimizin dikkatini çeken bir konu vardı; kütle kaybı. Profesyonel sporcuların yaşı ilerledikçe bunu bilinçli şekilde yaptığına dair örnekleri de biliyorduk...

Az önce Bein Sports'un çekimleri sırasında Burak'ın görüntüsünü gördüm. Eski dönemleri gibi kalıplı ve kalın göründü gözüme... Ameliyat sonrası yazın özel olarak çalıştığını biliyorduk. Acaba bunu Burak bilerek mi yaptı? Yoksa bu biraz kontrolsüz bir kütle kazanımı mıdır? Sakatlıklarını da göz önüne alınca artısı ne olur, eksisi ne olur?
    @teoman Karadeniz cevaplarsa seviniriz
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak, geçen sene başında takıma katıldığında hepimizin dikkatini çeken bir konu vardı; kütle kaybı. Profesyonel sporcuların yaşı ilerledikçe bunu bilinçli şekilde yaptığına dair örnekleri de biliyorduk...

Az önce Bein Sports'un çekimleri sırasında Burak'ın görüntüsünü gördüm. Eski dönemleri gibi kalıplı ve kalın göründü gözüme... Ameliyat sonrası yazın özel olarak çalıştığını biliyorduk. Acaba bunu Burak bilerek mi yaptı? Yoksa bu biraz kontrolsüz bir kütle kazanımı mıdır? Sakatlıklarını da göz önüne alınca artısı ne olur, eksisi ne olur?
    Sakatlıklarının, Omuga, Kasık ve Diz bölgelerinde olduğunu düşünürsek; üst vücuduna alacağı fazladan her kas veya yağ ona yük olacaktır.
    Özellikle de dizler çok önemli. Çünkü diz üstünde yer alan tüm uzuvların ağırlığını onlar taşıyor. Bir de günde çift antrenman yapan bir adamın, aylardır antrenman yapmadığını düşünürsek; diz ve kasık çevresindeki kasların kuvvet kaybı yaşadığı sonucuna varabiliriz. Ki Burak Yılmaz'ın en büyük özelliği de defans arkasına koşulardır. Bu koşulardaki her patlayıcı çıkış, her koşu sonrasındaki frenleme ya da sağa sola dönüşler, Burak Yılmaz'ın yeniden sakatlanması için büyük risk oluşturacak.

Hacim olarak büyük olmak Burak Yılmaz'ın işine yarar mı konusuna gelirsek; bu kadar sakatlığın üzerine ve bu yaşta yaramaz. Çünkü yaş ilerledikçe, oksijen kullanma kapasitesinde azalma oluyor. Kasların kasılması için gerekli enerjiyi sağlayan ATP ve CP mekanizmalarında yenileme yavaşlıyor. Hele bir de aylar sonra "düz koşulara başladı" denilen bu adam için herşey sıfırdan başlıyor desek yeridir. Çünkü aylardır Kardiyovasklüer sistemi yeterince antrene olmuyor. Ciğerlerinin oksijen kapasitesi düştü. Özetle: Sadece ağırlık antrenmanı yaparak hacmi arttırılmış göğüs, kol, omu, sırt, karın kaslarını besleyecek bir oksijen kullanım sisteminiz yoksa; iki defans arkası koşu yaptıktan sonra elleri belde yürüyen bir burak görürsünüz.

Anlaşılması zor bir dilde yazdıysam kusura bakmayın.

Nereden
    İstanbul

Gayet aydınlatıcı oldu. Teşekkürler.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Belki sürekli yere düşmez artık
    Gerçek olan şu ki,buragin bundan sonra ki dönemde 25 maçı çıkarması kendi adına başarı olur.fazlasi beklememeli.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    İstanbul

Sadece Burak yüzünden değil ama özellikle Burak yüzünden; Burak'ı yedekleyecek, önümüzdeki 1-2 yıl içinde hazır hale gelecek potansiyelli genç bir golcü alıp kulübeye oturtmamız gerek.
    Ayağa KALK!

Forum Yöneticisi Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oooooof offf
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Ne zaman oynamaya başlayacak ? Belli mi ?
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)