Sayfa 51 Toplam 51 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51
Toplam 1265 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,265 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teófilo Gutiérrez Trabzonspor'da

vyno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı eserkaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teo nun saclari da yerinde masallah ,neredeyse anlinin ortasinda bile var yani kafa vurmasinda tibben sakinca da yok.,
    Sen beni güldürdün ya gece gece allahta seni güldürsün.Ne hale geldik ya gökhan ünal harbi bize kafayı yedirtti

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı servet nuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şayet böle bişey olursa teo tercümana tekke ne demek diye soracaktır,tercümana diyelim ona şöle desin....tekke ; "takma kafana bi dahakini atarsın" demektir...o zaman adamın performansı artar

adam cete savaslarinin yasandigi yerde buyumus, fatih tekke protestosu sosyete muhabeti gibi gelir ona

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

adam cete savaslarinin yasandigi yerde buyumus, fatih tekke protestosu sosyete muhabeti gibi gelir ona
    evet işin bu yanıda var...şaka bi yana...bu tekke laflarından etkilendim ayağı da çok kokmuş bir ayak...adam daha fazla hırslanması lazım...sonra kimse ona niye gol atmıyosun diye kızmıyordu ki....aldığın paranın helal olması için varını yoğunu ortaya koymak zorundasın arkadaş...ne o öyle küstüm oynamıyorum,yok yerimdar felan...ayıp yav...neyse biraz da febeşliler uğraşsın

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı servet nuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet işin bu yanıda var...şaka bi yana...bu tekke laflarından etkilendim ayağı da çok kokmuş bir ayak...adam daha fazla hırslanması lazım...sonra kimse ona niye gol atmıyosun diye kızmıyordu ki....aldığın paranın helal olması için varını yoğunu ortaya koymak zorundasın arkadaş...ne o öyle küstüm oynamıyorum,yok yerimdar felan...ayıp yav...neyse biraz da febeşliler uğraşsın

isine gelmeyenin sigindigi klasik limanidir taraftar baskisi , kamyonla para aliyorsan hissedeceksin o baskiyi.. baskiyi kaldirabildigin icin o paralari aliyorsun,
    biktik hocam bu tiplerden , koyunde tezekle isinan sonradan gorme star bozuntusu adamlarin bile Trabzon kentini begenmemelerinden ve bu kent baskisi soylemlerinin arkalarina siginmalarindan biktim usandim artik,. bu yuzden de hicbir zaman boyle isimli diye gelen adamlar geldiginde sevinemiyorum. ben colmanlar alanlar teolar geldiginde bu cakma starlarin gelmelerinden daha da fazla seviniyorum , hele bi de formanin hakkini verirse degmeyin keyfime

Uluç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı arifemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gutierrez. eee ne demişler?
    gutierre yakın adamdan korkacaksın

İçimden bir ses Teofilo'nun çok başarılı olacağını söylüyor
    Konu Uluç tarafından (18.01.2010 Saat 08:56 ) değiştirilmiştir.
    Gurur sana yakıştığı gibi yakışmaz hiç kimseye Trabzon'um !...

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fm de aldım 18 lig maçında 15 golü var

Bence gutierrezde burakta başarılı olucak inşallah eger biz destek verirsek tabii..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

teo nun saclari da yerinde masallah ,neredeyse anlinin ortasinda bile var yani kafa vurmasinda tibben sakinca da yok.,
    ççççççççç

Yalnız, gerçekten biraz fazla gür gibi, kafa vuruşlarında topun şiddeti azalabilir.

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Teofilo'yu transfer etmek için gittikleri Kolombiya'da yaşadıklarını anlattı.

İlk olarak ablasının kendisine, “Hiç haritaya baktın mı? Bir gün için o kadar yol gidilir mi? Laz fıkrası gibi” dediğini belirten Şener, “Gittiğimizde Kolombiya kulübü Başkanı'nın tam bir Orhan Pamuk hayranı olduğunu gördük. Bu işimize yaradı” diye konuştu.

“TEOFİLO'YU BİZE ŞOTA ÖNERDİ”

Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener, basın mensuplarıyla yaptığı sohbette Teofilo Gutierrez'in, transfer ediliş hikayesini anlattı. Kolombiyalı futbolcudan beklentilerinin fazla olduğunu vurgulayan Şener, “Futbolcuyu almamızı eski gol kralı futbolcumuz Şota istedi. Onun önerdiği bir futbolcuyu almamak olmaz. O hocamıza söyledi, hocamızda bize. Bizde gerekeni yaptık. Aslında Teofilo'yu AZ Alkmar alıyordu ama sponsorları ayrılınca alamadılar. Bizim de paramız olduğu için gittik aldık” diye konuştu.

“ANNESİ OĞLUNU BİZE EMANET ETTİ”

Teofilo'yu transfer ettikleri Atletico Junior kulübünün şirket gibi yönetildiğini vurgulayan Şener, “Onlarda kulübün bir sahibi var, bir de başkanı. Başkanın fazla yetkisi yok ama onunla masaya oturduğumuz da tam bir Orhan Pamuk hayranı olduğunu öğrendik. Tabi bu biraz işimize yaradı. Daha sonra futbolcuyu transfer edip Türkiye'ye dönmeye hazırlandığımız da ilginç olaylar yaşadık. Havalimanında Teofilo'yu 1000 kişi yolcu etti. Herkes onunla fotoğraf çekilmek için adeta yarışıyordu. Annesi ise bana ve Genel Saymanımız Mahmut Aksu'ya sarılıp, 'Oğlum size emanet' diyordu” şeklinde konuştu.

“50 SAATTE KOLOMBİYA'YA ANCAK GİDEBİLDİK”

Şener, Kolombiya'ya gitmek için tam 36 saat havada kaldıklarını belirterek, “İstanbul'dan Kolombiya'ya 36'sı havada, 14'ü yerde olmak üzere tam 50 saatte ancak gidebildik. Özellikle okyanus üzerinde giderken uçak çok sallandı ve gerçekten çok kötü olduk. Hatta içimden, 'Nereye gidiyorum ben' bile dedim. O zaman ablamın dedikleri aklıma geldi. Kocaeli Üniversitesi Rektörü olan ablam Sezer Şener Komşuoğlu bana, 'Sen hiç haritaya baktın mı?, Kolombiya'ya bir günlük iş için gidilir mi? Tam Laz fıkrası gibi' demişti. Biraz haklıydı” ifadelerini kullandı.

“MADRİD'DE DAHİ TEOFİLO'YU TANIDILAR VE VİZE SORMADILAR”

Teofilo'nun peşinde bir çok kulübün bulunduğunu da ifade eden Şener, “River Plate, Rubin Kazan, Hamburg, Hertla Berlin ve Az Alkmar onu transfer etmek için yarışıyordu. Ama hiç biri oraya gitmemişti. Eğer ben Kolombiya'ya gitmesem bu transferin gerçekleşmesi zordu. Sonuç olarak çok iyi bir transfer yaptığımızı düşünüyoruz. Uçakla Türkiye'ye doğru dönerken, Kolombiya kanalını açtılar ve kendimi televizyonda gördüm. O zaman, 'Ben kimi aldım' diye bir soru yönelttim kendime. Madrid'e indiğimizde de, Kolombiya'nın bazı olaylardan dolayı kötü anılması nedeniyle, gelen bir çok kişiye vize soruyorlardı. Ancak Teofilo'yu tanıdıkları için onu dahi sormadılar. Bu kendi ellerinde olan bir şey. Hemen geçmesine izin verdiler” şeklinde konuştu.

“FATİH TEKKE BİZDEN BİRİSİ”

Şener, “Fatih Tekke'yi transfer etmek için Rusya'ya gidecek misiniz?” şeklindeki bir soruya ise, “Tam 50 saatlik yolculuktan sonra İstanbul'a geldik ve orada büyük şok yaşadım. Biz çok kaliteli bir golcü getirdiğimizi düşünürken, herkes Fatih Tekke diye bağırıyordu. Bu gerçekten çok üzücüydü. Fatih Tekke'yi transfer etmeyi biz de çok istiyoruz. Ama kız evine istemeye gidilir, bizde öyle yaptık. Fatih Tekke ise bizden biri. Yani erkek tarafından. O kendisi gelecek” diyerek cevap verdi.

“GÖKHAN İÇİN HAYIRLISI OLDU AMA AÇIKLAMAYI YANLIŞ YAPTI”

Gökhan Ünal'ın Fenerbahçe'ye transferini de değerlendiren Şener, “Gökhan için hayırlısı oldu. Ben onu çok severdim. İnşallah orada başarılı olur. Ama Fenerbahçe'ye giderken, 'Trabzon'daki seyirciden çok etkilendim' diyor. Bu yanlış bir açıklama. Ayrıca bizim otobüsümüz var biliyorsunuz. O otobüsün üzerinde fotoğrafı bulunan futbolcuların ikisini sattık. Şimdi değiştiriyoruz o yapıştırmaları. Bunu değiştiren kişi zengin olacak galiba” diye konuştu.

Şener, yayın ihalesinin ardından kulübe 50 milyon TL civarında bir girdi girmesini beklediklerini de belirtildi.

guarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu guarin tarafından (18.01.2010 Saat 10:12 ) değiştirilmiştir.
    BiZe HeRyEr TrAbZoN

Nereden
    İstanbul

Yok yaa okadarda değil Manuel olarak değiştirdin heralde verileri

guarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zahido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yaa okadarda değil Manuel olarak değiştirdin heralde verileri
    birazcık
    BiZe HeRyEr TrAbZoN

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

neyse teofilo yu şota önerdi lafının bişr şehir efsanesi olmadığını öğrenmiş olduk.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı guarin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin FM Garip Biraz Teo Normal Enerjisi ile Benim Kariyerimde 20 Maç 13 Gol İle Oynuyor.

Nereden
    Trabzon

[QUOTE=zahido;2929525]

“FATİH TEKKE BİZDEN BİRİSİ”

Şener, “Fatih Tekke'yi transfer etmek için Rusya'ya gidecek misiniz?” şeklindeki bir soruya ise, “Tam 50 saatlik yolculuktan sonra İstanbul'a geldik ve orada büyük şok yaşadım. Biz çok kaliteli bir golcü getirdiğimizi düşünürken, herkes Fatih Tekke diye bağırıyordu. Bu gerçekten çok üzücüydü. Fatih Tekke'yi transfer etmeyi biz de çok istiyoruz. Ama kız evine istemeye gidilir, bizde öyle yaptık. Fatih Tekke ise bizden biri. Yani erkek tarafından. O kendisi gelecek” diyerek cevap verdi.QUOTE]

bu ne demek yaa. ayıp denen bir şey var arkadaş. Fatihi afedersiniz ama resmen ..... yerine koyuyor. gel olum git olum..ayıp ayıp

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teófilo Gutiérrez'in transfer sürecini tamamlandığından, kendisi için açılmış ilgili başlıktan devam edebiliriz.

#19 - Teófilo Gutiérrez
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)