Sayfa 3 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Murat Tosun

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Hollanda

Alıntı cio_henry.14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat'ı sağ açık olarak düşünüyoruz .
    Neden sağ açıkta kullanacakmışız? Kadromuzda kaç tane orta saha futbolcusu bulunuyor ama hâlâ yönetim orta saha futbolcusu almaktan bıkmadı.

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırlı olsun ......

mehmetali61_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

video bilen arkdaşlar varsa paylaşsında transferlerimizi görelim.Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın
    Adalet herkese eşit uygulanırsa güzeldir!!

Mehmet Zeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mehmetali61_55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    video bilen arkdaşlar varsa paylaşsında transferlerimizi görelim.Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın
    http://www.youtube.com/watch?v=qrxNkIRiSYc
    1

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Zeki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu videoyu koydun buraya ama izleyenler murat hakkında şimdiden kötü şeyler düşünecekler

mesela ben korktum biraz..

Mehmet Zeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuzlu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu videoyu koydun buraya ama izleyenler murat hakkında şimdiden kötü şeyler düşünecekler

mesela ben korktum biraz..
    Ne yapim video dediler koydum

Murat, nişanlanmak için yarın Almanya'ya gidecek ve Pazartesi tekrar aramıza dönecek.
    1

Nereden
    Hollanda

Adam geçmeyi seven bir futbolcuymuş demek ki.

mehmetali61_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı Mehmet Zeki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolasın videodan yorum yapmak ne kadar doğru bilmiyorum bekleyelim görelim oyuncuyu
    Adalet herkese eşit uygulanırsa güzeldir!!

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Murat Tosunun şuana kadar attığı goller ;

http://www.youtube.com/watch?v=aS85g...eature=related
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Engin Baytarın daha güzel videoları var.
    Özkan SÜMER

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bedava sirke baldan tatlıdır
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

yararlı olabileceği kanısındayım

Nereden
    Hollanda

Engin'e gerektiğinden fazla çalım attığı için kızıyorduk, bu adamın Engin'den farkı ne? Murat'ta çalım atmayı çok seviyor. Engin varken Murat'ın alınması ne kadar mantıklı anlayamadım. Üstelik bedava diyorsunuz, neresi bedava bu adamın parasını, primlerini Trabzonspor ödemeyecek mi?

Nereden
    Almanya

hayirli ugurlu olsun basarilar murat
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun,başarıları Trabzonspor formasıyla daim olsun...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Nereden
    Antalya

2. Engin Baytar'ımız olacak gibi...

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah olmaz... ama yinede hayirli olsun ben umutluyum... =)
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun,başarılar.

Orhan Kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konuşmak için erken

Soytürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı adem6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin Baytarın daha güzel videoları var.

katılıyorum sana kardeşim engin in değerini kimse bilmiyo nekAdar oyandıki beğenmeyp eleştiriliyo herneyse...
    Engin.Colman.ALnznho.Serkan.Murat.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hayırlı olur inşallah..

Adamı bir kez dahi bordo-mavi forma altında izlemeden kesmenin anlamı ne anlayamıyorum..
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

hoşgeldin murat inşallah başarılı olsursun.

muratın gol attıktan sonraki gazete başlıklarıda manyak olur

fenere tosun koydu vb.
    TRABZONSPOR
    Bünyamin Kahriman (24), Ahmet Muhammet Demirel (21) , Serhat Kırkayak (23)
    Mesut Keleş (19)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayırlı olsun...
    Allah yardımcısı olsun...
    Hamiş

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

TS'de transferler idmana çıktı
    01 Ocak 2010 / 17:18
    Trabzonspor'un yeni transferleri bu akşamki idmana katıldılar.

Bordo mavili takım Antalya'daki kampta hazırlıklarını sürdürüyor.
    YENİ TRANSFERLER İDMANA ÇIKTILAR
    Şenol Güneş nezaretinde idman çıkan bordo mavililerin yeni transferleri Murat Tosun ve Sezer Badur takımla birlikte ilk idmana çıktılar.
    TJİKUZU DA İDMANDA
    Tjikuzu'da akşam idmanında, kampa geç gelen ve noter tespiti yapılan Tjikuzu da akşam idmanında yer aldı.
    Akşam idmanı Cumhurbaşkanı senfoni orkestrası eski şefi Gürer Aykal, ve Gloria Otel'in sahibi de izledi.
    YABANCILAR GELİYOR
    Trabzonspor'un yabancı futbolcuları Alanzinho, Colman ve Sylva'nın yarın kampa katılması bekleniyor.
    GÜNEŞ'TEN YENİ YIL KUTLAMASI
    Şenol Güneş idmanı izlemeye gelen konukların teker teker yeni yılını kutladı kafile başkanı Derviş Köz de çikolata ikram etti.

Kaynak:
    OSCAR CARDOZO

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yeni Yıla Transferle Girmek
    http://altinayakkabi.blogspot.com/20...rat-tosun.html
    Trabzonspor'un devre arasındaki muhtemel hamlelerinden bahsetmeye elimiz ermeden Trabzonspor yönetimi 2 imzayla başladı yeni yıla. Kadrodaki bazı rotasyon oyuncuların çok düşük performansı yüzünden rotasyonu güçlendirmek bu transfer döneminin en büyük hedeflerinden biri olacaktı. Yine başta forvet bölgesi olmak üzere 1-2, belki çok düşük de bir ihtimal olsa 3 ilk 11 oyuncusu transferi bekleniyor takımdan. Şimdi yeni yıla girerken ilk olarak petit'in yeri blogundan öğrendiğimiz transferler, rotasyondaki önemli iki deliği kapatacakdır. Yine de açık delikler var ama gerçekten isimlerin gösterdiğinden daha değerli iki hamledir bu transferler. Hele ki bonservislerinin toplamda 700bin tl olması, ekonomik olarak pek de rahat olmayan bu kulüp için önemli bir nokta...

İlk önce Murat Tosun'dan bahsetmek istiyorum ben. Bu iki oyuncuya da genel olarak sempati duyardım ama Murat'ı bildiğiniz severim ezelden beri. Belki Sezer transferi çok daha büyük bir eksiğimizi kapatacak ama Murat yetenekleri ve potansiyeli itibariyle benim gözümde Sezer'den daha değerlidir... Kısaca Murat'ın kariyerinden bahsetmek gerekirse, ilk söylenmesi gereken nokta Murat'ın yaşı. Kimilerinin sandığının aksine Murat artık olgunluk çağını yaşayan ya da yaşamak zorunda olan bir futbolcu. 84, Berlin doğumlu oyuncu 2 sezonluk Karşıyaka macerasından sonra Ankaraspor'a transfer oldu 2006 yazında. 3 sezon artı bu sezonki 3 maçta toplam olarak 69 Süper lig maçına çıkan Murat 12 gol kaydetti. Ofansif bölgenin tamamında oynayabilen gurbetçi oyuncu, gerek forvet hattında, gerekse daha çok yatkın olduğu kanatlarda hücuma yönelik olarak görev yapabiliyor...

Yani Murat Tosun FM diliyle bir AMRL/FC. Oyun görüşü ve tekniği ligin genel ortalamasının epey üstünde bence. Kıyaslamak için Trabzonspor'un şuanki kadrosundan Engin ya da Barış'ı seçebilirim sanırım. Bu iki oyuncuya göre de tekniği daha zayıf olabilir Murat'ın ama bu iki oyuncuya göre büyük artıları da var. Bunlardan birincisi ve en önemlisi profosyonellik düzeyi Murat'ın. Engin ve Barış'ın bir türlü yakalayamadığı o istikrar çizgisine Murat sahip. Ayrıca Murat saha içinde Engin ya da Barış gibi yatmayı seven ofansif oyunculardan değil. Daha çok ısıran, maçın içinde olmayı seven , mücadeleci bir oyuncu. Tabiki Barış ve Engin'e oranla bir önemli artısı da ekstradan destekleyici forvet oyuncusu olarak görev yapabilmesi. Umut Bulut'la kıyaslandığında tekniğiyle Ronaldinho sanabileceğimiz bir Murat Tosun'un Trabzonspor'un forvet alternatifleri arasında da iddialı olacağı kanaatindeyim ben... Bu kadar olumlu yönünden sonra Murat'ın olumsuz yönlerine de değinmeliyiz tabiki. Bu noktada benim aklıma gelen ilk nokta kariyer çizgisinin düşüklüğü ve dolayısıyla Trabzon'da yaşayabileceği problemler. Ama kendisinin muhtemelen rotasyon oyuncusu olacağını düşünürsek bu problemlerin etkilerinin de çok olmayacağını düşünüyorum. Ayrıca Murat'ın pozisyon olarak Engin,Barış ya da forvetteki Umut'a alternatif geldiğini düşünürsek, bu oyuncuların yaşadığı baskı probleminden daha fazlasını yaşayabilmesi zor. Zira bu oyuncular çıtayı ulaşılması zor bir noktaya bırakmış durumdalar! Murat için diğer bir eleştiriyse fiziği hakkında. Ama yine bonservissiz gelen bir rotasyon oyuncusu için kıyas kimin yerine geldiğidir. Bu noktada da hemen Engin,Barış ikilisinin fiziği geliyor gözümün önüne. Sonrası malum ,geçiniz efendim... Engin ve Barış gibi iki çekingen ve cılız oyuncuya bin kat daha çok tercih ederim Murat Tosun'u...

İkinci transferse Sezer Badur . O da Murat Tosun gibi düşünüldüğü kadar genç olmayanlardan. Ve yine Murat gibi 84 Berlin doğumlu. Sezer'in garip bir kariyeri var. İlk olarak Türkiye'ye Manisaspor için gelir ama takımın kötü gidişatı sonrası kadro dışı bırakılır. Fakat bonservisini alamayınca Almanya'ya döner ve amatör olarak devam eder kariyerine. Sonra Sezer bir kez daha Türkiye'ye gelir. Murat Tosun Karşıyaka'dan ayrılırken o bu kez kapıdan içeri giriyordur. Karşıyaka'daki futboluyla 2.ligin en iyi oyuncuları arasında gösterilir. Onu ilk farkeden ve kapan Türbülent olur. Türbülent önderliğindeki Sivasspor başarılı günler geçirirken Sezer takımın diğer parçaları gibi rolünü çok iyi özümser ve çok büyük katkılar yapar. Sürekli ilk 11 oyuncusu olmasa bile, kenardan geldiği maçlarda takıma yaptığı katkılarla ligde benchten en çok katkı veren orta saha oyuncuları arasında yer alır. Arada yaşadığı sakatlıklarla bir türlü beklediği patlamayı yapamasa da adı büyük takımlarla anılmaya başlanmıştır bile. Fakat o beklediği transferi de gerçekleştiremez bu güne kadar. Bu sezona kötü başlayan ve bir türlü beklenen seviyeye çıkamayan Sivasspor'da 11 karşılaşmada yer alıp 1 asistle tamamlar devreyi. Bundan önceki iki sezonunda 53 maç 7 gol 6 asistlik istastiğinin yanına bile yaklaşamamıştır tabiki...

Sezer'in Trabzonspor'a transferiyse nispeten sürpriz olmuştur benim adıma. Sezer Öztürk transferini bekleyen bendeniz Sezer Badur transferine önce şaşırıp üzüldüm, sonraysa fikrim değişti. Niye üzüldüğümden başlayayım öncelikle, Trabzon'da oynanan olaylı Sivasspor maçından sonra hiçbir Sivassporlu futbolcunun transferine sıcak bakmadım çünkü. Fakat Sezer o takımın bir parçası değildi bu yüzden yırttı. 2.ci sebep de Trabzonspor'un gerçekten çok ihtiyacı olan bir mevkiye geldi kendisi. Yine geçen sezon sonunda 3'ten aşağıya almamızın bence mümkün olmadığı bir adamı bugün 700bin TL'ye bağlamış olmak mutluluk verici. Şimdi Sezer'in niye Trabzonspor için bu kadar önemli bir transfer olduğundan bahsedeyim. Malumunuz Trabzonspor 3 ortasaha göbeğiyle oynuyor. Bu bölgede Colman ve Selçuk, önlerinde de Alanzinho oynadı serbest rolde, Şenol Güneş sonrası. Daha önceyse Ceyhun'un önündeydi bu ikili. Ama Trabzonspor rotasyonu bu 3 bölgeye alternatif üretemiyordu. Zafer Yelen'in geçmek bilmeyen sakatlığı ve Tjikuzu krizi bunun en büyük sebebi tabiki. Tjikuzu'nun bu transfer döneminde takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor, bence çok önemli vasıflara sahip olan Zafer'se yeni antrenmanlara başlayacak fakat futbol kariyeri boyunca sakatlıklardan kurtulup kurtulamayacağı soru işareti. Tabiki böyle hayati önemi olan bir mevkiyi 2 oyuncunun sırtına yıkamazdık. Oraya transfer gerekliydi ve Sezer özellikle düşük maaliyetinden dolayı çok doğru bir seçim. Hele ki kenardan geldiği maçlardaki yüksek oyun konsantrasyonuyla yaptıklarını düşününce daha cazip bir alternatif halini alıyor. Ayrıca hücum defans dengesi de epey iyi bir oyuncu. Selçuk'un krize girdiği, Colman'ın dalıp gittiği bölümlerde büyük katkısı olacaktır Sezer'in... Ayrıca forvet arkasında da kullanılabilir Sezer. Özellikle aralara yaptığı ince koşularla Sivasspor'a kazandırdığı puanları unutmamalı...

Uzun lafın kısası 700000bin tl bonservisle gelen iki gurbetçi de gerçekten ihtiyaç duyulan oyuncular. Bu oyunculardan verim alabilmek teknik direktör ve tabiki yönetimin ellerinde. Uzun vadede bu oyuncular kendi kapasitelerine ulaşırlarsa ilk 11'de bile yer alabilirler. Hele ki Selçuk'un şu formunda Sezer'in formayı almasına şaşmamalı. Trabzon'da transfer bitmeyecek bunlarla. Fatih Tekke görüşmeleri sürerken, Mehmet Batdal, Çağlar Birinci için de nabız yokluyor Trabzon yönetimi. Tekke için seçilen bir kaç alternatif de var. Yine ortasahanın göbeği için bir yabancı oyuncu düşünülebilir. Cale ve Gökhan Ünal'ın durumları netleşince daha net hamleler göreceğiz. Ligin erken başlayacağını düşündüğümüzde 1 hafta için 2-3 önemli transfer daha görebiliriz Trabzonspor'dan. Benim 1. adayım Sezer Öztürk şimdiden belirteyim... Hem kanatlarda, hem forvet de, hem de asıl mevkisi forvet de oynayabilecek müthiş bir yetenek. 2010 için Fatih Tekke (ya da o kalibrede bir forvet) haberi kadar güzel bir haber olur Sezer Öztürk...
    OSCAR CARDOZO

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)