Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Böyle Konusulmaz ki!

Milletvekili Erdöl "Basbakanimiza karsi çirkin tezehürat yapanlar Trabzon halki olamaz. Çünkü Trabzon halki onurlu ve haysiyetlidir. Basbakanimizaleyhinde tezahürat edecek kadar alçak ve serefsiz degildir" dedi.

Avni Aker stadyumunda binlerce kisi bu protestoyu yapti. Bunlar 4-5 kisi degil Sayin Erdöl. Sonra bu protestoyu yapanlar Trabzon'lu degil diyorsunuz acaba nerden geldi bu 30 bin kisi. Bu protesto'yu yapan kisiler hepimizin abileri, kardesleri ve renkdaslari. Protestonun dogru yada yanlisligi tartisilir ama bu kisilere alçak ve serefsiz deme hakkini sayin Erdöl'e kimse vermez.

Sen kimlerin oylari ile seçilerek vekil oldun sayin Erdöl. Orada basbakana karsi tezehüratta bulunup sana oy veren çok insan vardi sayin Erdöl. Acaba neden protesto edildigini merak edip arastiracak ve düzeltecek yerde birde siz asagiladiniz bizi sayin Erdöl.

En kisa zamanda Avni Aker'i dolduran binlerce insandan özür dilemelisiniz...Edited by: mr.fa

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kötü söz sahibine aittir.

Basbakanin tek sevmedigim yani fenerli olmasi, yoksa iyi bir insan'dir.
    Neyse ben bu tartismaya kadilmayayim, siyasetten hic hoslasmam.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Gereken cevabi almistir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O laflari aynen kendisine iade ediyorum.....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Gereken cevabi aldi mail den

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

YAKISIKSIZ!!!

HARAKIRI !!!Edited by: zisinoli

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de gönderdim 1 mail.[img]smileys/smiley7.gif[/img] Edited by: fanatik pacci

evet ya trabzonspora sahip çikcaklarina bi de karsi atak chp bence çok aklli davraniyor bu konuda resmen trabzonsporu tekellerine almayi basardilar zeki insanlar tabiki tebrik ediyorum buradan...trabzonsporun anlamini kavrayamayanlar trabzonun anlamini kavrayamayanlar üstüne birde böyle saçmalayanlar allahim bizi akilsizlara teslim etme yarabbim...

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o basbakan olcak sahis geçen sene kapanan fener sahasini açtirip ne denli yanli oldugunu gösterdi.eeeeeee trabzon halki bunu unutcak miydi?tepkiler hiçte yanlis degil.sahsen ben orda olsam ben de yapardim

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

basbakandan bakanlik isticek heralde...unutmasin ki bi trabzonlu her kim olursa olsun kimseye yalakalik yapcak kadar haysiyetsiz ve serefsiz degildir!!!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açiklamasinin bir kismina katiliyorum, yalniz eksik söylemis, kendisi Trabzonlu olamaz, nedenini kendisi açiklamis zaten...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

trabzonluyu cok düsünüyorsa gitsin basbakana 2012 de niye trabzon listede olmadigini sorsun,gercekleri meydana cikarsin.

kimin gercek serefsiz oldugu cevabini almisdir.Edited by: sanatik

Nereden
    İstanbul

bende az önce 1 mail attim...yani bu karaktersiz zat-i muhteremle polemige girmeye degmez ama olsun.

Nereden
    İstanbul

insanlari ulastiklari makamlarda tutacak olan karakterleridir![img]smileys/smiley7.gif[/img]ulan bu herif belediye baskani oldugu zaman oylari haysiyetsiz ve serefsiz dedigi insanlardan aldi[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Cevabini mail ile aldi.

ben siyaset falan tanimam eger isin icinde trabzonsporum varsa ben siyaset yaparim

1 mail de benden [img]smileys/smiley7.gif[/img]

yapilan açiklamada bile Trabzon halkini rencide edici cümle var.ne demektir basbakanimizin aleyhine tezahürat edecek kadaralçak veserefsiz degildir.yani Trabzon halki alçak ve serefsizdir ama bu kadar da degil manasindami?Allah sasirtmasin.Bu dörtlük yerine gider...

Kime sordumsa seni, dogru cevap vermediler
    Kimi alçak, kimi hirsiz, kimi deyyus dediler.
    Künyeni almak için partiye ettim telefon,
    Bizdeki kayda göre, o simdi mebus dediler.

Neyzen Tevfik

Adam bakan olmus ve bir cümle kurmus...

"Basbakanimiza karsi çirkin tezehürat yapanlar Trabzon halki olamaz. Çünkü Trabzon halki onurlu ve haysiyetlidir. Basbakanimizaleyhinde tezahürat edecek kadar alçak ve serefsiz degildir" dedi.

Bir cümle içerisinde Trabzon halkina onurlu ve halsiyetli yine ayni cümlede ayni insanlara alçak ve serefssiz diyen bir adam. Bakan.

Iste biz böyle insanlar tarafindan yönetiliyoruz...

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

SayinMilletvekili epey bolastirmis.Tezahürati yapan trabzon halki olamaz demis o zaman kim oldugunu açiklamalidir.

Açilista ceryan eden bu olayda oraya gelen insanlar yaslisiyla-genciyle, kadiniyla-erkegiyle öz ve öz trabzon halkidir.

Sayin Milletvekilimizin Trabzonspor taraftarina laf atana kadar son günlerde karadenizde sehit olan askerlerimizi vuranlar için Alçak ve Serefsiz dir demesini beklerdim.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Trabzonspor camiasina yapilan saldiri ve asagilamalar, cumhuriyet tarihindeki hiç bir iktidar döneminde bu yogunlukta yasanmadi...

1. Avni Aker'e provokasyon amaçli gelip, girer girmez koltuklari kirmaya, saga sola saldirmaya baslayan hapçi ve tinercilerden olusan febe taraftarini sempatik gören bir iktidar..!!! ( Küçük Büsra'nin kanlar içindeki görüntülerini unutmus olanlar olabilir....)

2.Trabzon'da göz altina alinan febe taraftarlarini, Azize'nin bir telefon talimatiyla serbest biraktiran bir iktidar..!!!

3. Bu olaylardan sonra "Febe'nin ceza almasi dogru degil...febe'ye haksizlik yapilmistir..." diyenbir iktidar..!!!

4. Cem Papila olayi... Federasyon'un isimini FENERASYON olarak degistiren bir iktidar..!!!

5. 2012 Trabzon yok... Bunun için Trabzon'a yatirim niye yapilsin ki..! oteller, yollar, hastaneler, tesislerniye Trabzona yapilsin ki...!Futbol turizminin Trabzonda ne isi var, Futbolun Trabzonda ne isi var..! diyen bir iktidar...!!!

6. Ve nihayet tarihde TRABZONSPOR TARAFTARINA YAPILMIS, "BIR AVUÇ ÇAPULCU" , "KENDINI BILMEZ ÜÇ BES FANATIK" gibi yakistirmalardan sonra... " ALÇAK VE SEREFSIZLER..." gibi bir yakistirmayidalayik gören bir iktidar..!!!

Çok sükür taraftarimiz herseyin farkinda...Her seyi çok iyi biliyor... Günü gelince de hepsine gereken cevabi veriyor...

Volkan Canalioglu sen bizim herseyimizsin...!!! [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Fenerli basbakan istemiyoruz....!!!Edited by: CuttySark

kutoz
    Ziyaretçi

Md.1 ve 3'ten sonra o zaman ki kulüp basanimiz Özkan Sümer'in tepkisini göstermek amaciyla onurlu bir davranis örnegi gösterip istafa etmesi.

Tabi anlayanaydi ama anlamak içinde kapasite gerekiyordu...

Mustafa Enez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu adamlar bilmiyormu tribünün basbakanin fener sempatizani oldugu için yuhlandigini.herkes biliyor.basbakanin kendi de biliyor.ben stadtaydim.çok büyük bir yuh sesi duyuldu.sadece basbakan ve adini duyamadigim bir kiside.hem baska bir nedende olsa basbakani yuhlamak serefsiz olmayi gerektirmiyor.bunlar bizi bölmek istiyorlar.basbakanin siyasi kimligi veya yaptigi icraatlariyla bi derdimiz yok.sadece her yerde fener sempatizani oldugunu vurgulayip,onlara arka çikmasiyla sorunumuz var ve bu adam basbakan.ondan sonra bazilari basbakanimiz bile fenerli heeyt be diye gezer ortalikta.dedigim gibi bunun bir fener protestosu oldugunu herkes biliyor.bence AMAÇ TRABZONLUYU VE TRABZONSPORLUYU BÖLMEK

basbakan görevde kaldigi sürece bütün vatandaslarina, bütün takimlara, bütün STÖ'lere ayni mesafede olmalidir. yaptigi icraatlarla, feneri korumasiyla, fenere verilen cezalari kaldirmasiyla basbakan kendi çizgisini çizmistir. artik benim basbakanim degil fenerlilerin basbakanidir. kendisine basarilar diliyorum.

siyasette koltuk pesinde kosmak iste böyle zor sinavlardan geçmekle oluyor.parti liderinin her dedigini emir kabul edeceksin, istenildigi zaman el kaldirip indireceksin ve yeni ögrendigimize göre de gerekirse seni seçen, sana oy veren, memleketline alçak, serefsiz diyeceksin. milletvekiline de siyasi hayatinda basarilar diliyorum. bakalim bir dahaki seçimdehakaret ettigi insanlardan nasil oy isteyecek?

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Erkan iyi güzel demissin ama ne yazik ki burasi Türkiye.ISTIFA MEKANIZMASI BU ÜLKEDE NE YAZIK KI ISLEMIYOR.VE BIR TEPKI OLARAK YAPILDIGINDA DA HIÇBIR ANLAM TASIMIYOR.Istifa eden ettgiyle kaliyor.Halbuki orada yapilmasi gereken durumun vehametininherkese ve her kesime anlatilmasi Büyük Trabzonspor'umuzun menfaatlerininde sonuna kadar savunulmasiydi.Takimimiz bu hareketten dolayi büyük yaraalabilirdi.Ama uzun yillar sonraiyi bir ekip olusturdugumuz içinT.Direktör degisikliklerindende etkilenmeden yolumuza devam ediyoruz.

Bugüne gelince Papila serefsizi ve 2012'yle ilgili olarakta yönetimimiz sinifta kalmistir.Federasyon baskanini istifaya zorlayacak gücü yoksa maç sonrasi yaptigi gövde gösterisini yapmamaliydi.Yok eger o beyanatlari veriyorsanda okukla baskanikoltugundan indirmeliydi.

Son olarak milletvekili müsvettesinin yaptigi açiklama ise tam bir fiyasko Trabzonlu gereken cevabi vermek için dört gözle seçimi bekliyordur,herhalde. YETER KI UNUTMAYALIM UNUTTURMAYALIM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)