Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Böyle Konusulmaz ki!

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı

Milletvekili Erdöl "Basbakanimiza karsi çirkin tezehürat yapanlar Trabzon halki olamaz. Çünkü Trabzon halki onurlu ve haysiyetlidir. Basbakanimizaleyhinde tezahürat edecek kadar alçak ve serefsiz degildir" dedi...

mr.fa bu olayin kaynagini belirtirmisin.?

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

AK Parti il yönetiminin Basbakana yönelik protestoya tepki toplantisinda, Avni Aker'de protesto edenler için ?Onlar Trabzonlu degil. Trabzonlular Basbakani protesto edecek kadar asagalik ve serefsiz degildir' diyen AK Parti Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Cevdet Erdöl

http://www.takagazete.com/

Nereden
    Trabzon

Gerçekten çok talihsiz bir açiklama. oradaki Trabzonsporlunun basbakanin siyesetiyle kisiligiyle icraatiyla ne gibi bir sorunu olabilir ki?? tezahuratlar basbakanin sadece fenerbahçeli olmasiyla ilgili. trabzonsporlunun derdi basbakan gibi üstdüzey bir insanin yanli olmasi. bu da ister istemez Trabzonluda antipati olusturuyo.

Her ne olursa olsun. küfür dahi edilseTrabzon halkini rencide edecek bir takimsözerin özellikle türkiye basini gibi Trabzonspor'aters bir organin önünde yapmasi çok yanlis..

kutoz
    Ziyaretçi

Ayikla pirincin tasini, simdi...

Olan Trabzonspor taraftarina oluyor.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kutoz
    Ziyaretçi

Ikisini de okudum. Ayni gazetenin iki köse yazari bile görüs ayriligina düsüyor. Bizim düsmemiz de normal.

Normal olmayan, "Trabzonlular, Basbakani protesto edecek kadar asagalik ve serefsiz degildir..." cümlesi.

Birileri Trabzonspor'umuzu siyesetin içine çekmeye çalisiyor.

Siyaset, çek elini futbolumuzdan! [img]smileys/smiley7.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Milletvekilinin hitabi da hatali,

Stadyumlarda TRabzonsporu kendi siyasi görüslerine malzeme haline getirenlerde..

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serefsize bi maide bende[img]smileys/smiley7.gif[/img]

benim bu basbakanin sadece tuttugu takim degil,yaptigi her ise itirazim var,her yaptigi isi de protesto ediyorum,aleyhine tezahurat yapiyorum,gelsin benim yüzüme serefsiz ve alçak desinler ya...sevmiyorum kardesim nefret ediyorum varmi kim ki bu adam atatürk mü,fatih mi,kanuni mi,yavuz mu,alparslan mi???kim ki aleyhine tezahurat yapamicam...o rizeli tayyip'se bende oflu eddy'im...krali gelsin tanimam ne demek o be aleyhine tezahurat yapmicakmisiz???sen kimsin de benim kimin aleyhine tezahurat yapip yapamayacasgima karisiyosun???çok tepkisiz kaliyoruz bunlara karsi???memleketi zaten yanlis ellere teslim ettik,bir de bize karsi yaptiklarina göz yumuyoruz...siz kimsiniz ki 2012 ye trabzon'u koymuyorsunuz???bu ülkenin futbol besigidir trabzon...yok efendim trabzon taraftari böle bi tezahurat yapamazmis...Allah'im sabir ver yarabbim...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Alıntı TheRapZoNe Nickli Üyeden Alıntı

Milletvekilinin hitabi da hatali,

Stadyumlarda TRabzonsporu kendi siyasi görüslerine malzeme haline getirenlerde..

ayakta alkisliyorum kardesim seni [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

O zaman fazla üsteleme. Adam zaten küfredenlere lafini söylüyor.

Küfreden Bizden Degildir..Her ne olursa olsun...

o ne demek yaa???küfreden de bizden,küfretmeyende...isteyen sever,isteyen sevmez...nefret ediyorum onlardan ve onlar hakkinda kötü düsünüyorum...kimse yanlis anlamasin nefretimin asil nedeni siyaset degil (siyaset konusunda da nefret ediyorum),trabzonspor'umuza yaptiklari...asil kim bizden degil biliyomusun???trabzonspor'umuza yapilan haksizliklara tepkisiz kalanlar...o gün orada yapilan o tezahüratlar bir tepkidir...hemde en güzelinden tepkidir...kimse düsüncelerimizi kisitlayamaz...istedigimiz kisiye tepki koyariz...bu adam atatürk mü,kanuni mi,fatih mi,yavuz mu yada alparslan mi ki bu adama tepki koyanlar serefsiz ve alçak olacak...o gün orada o tezahüratlari yapanlar bizdendir...o tezahürati yapan büyüklerimin ellerinden,küçüklerimin gözlerinden öperim...Allah(c.c.) onlardan razi olsun...Allah (c.c.) Trabzonlu'yu cesur ve güçlü kilsin(amin)...

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı

Milletvekili Erdöl "Basbakanimiza karsi çirkin tezehürat yapanlar Trabzon halki olamaz. Çünkü Trabzon halki onurlu ve haysiyetlidir. Basbakanimizaleyhinde tezahürat edecek kadar alçak ve serefsiz degildir" dedi.

Milletvekiline kismen katiliyorum

Hiç kimse kendi siyasi görüsünü TRabzonsporu kullanarak,Trabzonsporun stadinda, TRabzonspor adina bir baskasina( o kisi herhangi kisi olursa olsun) küfrederek gösteremez!!!

bu basligin açilip da ' milletvekili özür dilesin' denmesi çok gereksiz ve siyasi..

Nasil Hiç kimsenin bir baskasina küfretmeye hakki yoksa

Herkesin kendi istedigi gibi düsünmesinede hakki yoktur!

milletvekili çikip özür dilesin...dilemeli...orada kimse siyasi nedenlerden küfretmedi...bu gerçegi bilerek yorum yap bence...çok yanlis düsünüyorsun...bizi ezmelerine izin veremeyiz...o milletvekili olayi siyasi protesto diye aktarmaya çalisiyor...ama kendiside çok iyi biliyorki o trabzonspor'umuza yapilanlara karsi bir protesto...kendini çok akilli saniyor herkes...

Guests
    Ziyaretçi

Olayin özü...:

Basbakan Recep Tayip Erdogan, Trabzon Akp il yönetimine ve milletvekillerine diyorki... " Trabzonspor sezon açilsindaki olaylari uygun bir sekilde düzeltin...!!!"

Trabzon milletvekillerinden biride, belki bu sayede basbakanin gözüne girebilirim diye heyecanlaniyorvebu heyecanla isi agzina yüzüne bulastiriyor... [img]smileys/smiley11.gif[/img]

(Bu olay diger miletvekillerini bile çok güldürüyor...)[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

Olayin özü...:

Basbakan Recep Tayip Erdogan, Trabzon Akp il yönetimine ve milletvekillerine diyorki... " Trabzonspor sezon açilsindaki olaylari uygun bir sekilde düzeltin...!!!"

Trabzon milletvekillerinden biride, belki bu sayede basbakanin gözüne girebilirim diye heyecanlaniyorvebu heyecanla isi agzina yüzüne bulastiriyor... [img]smileys/smiley11.gif[/img]

(Bu olay diger miletvekillerini bile çok güldürüyor...)[img]smileys/smiley36.gif[/img]

lütfen olayi bukadar basite indirgeme abi...bu olay çok ciddi bence ve tepkimizi koymaliyiz...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı
    basbakandan bakanlik isticek heralde...unutmasin ki bi trabzonlu her kim olursa olsun kimseye yalakalik yapcak kadar haysiyetsiz ve serefsiz degildir!!!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kardes müsade edersen eger,bugüzel yazini biraz degistirip imza olarak kullanmak istiyorum...? [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı

Olayin özü...:

lütfen olayi bukadar basite indirgeme abi...bu olay çok ciddi bence ve tepkimizi koymaliyiz...

Basite indirgemis gibi mi anlattim ..!!? olayin aslini anlattim ben...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TRabzonsporu kullanarak basbakana küfredenler özür dilesin

birakin bu isleri

isiniz gücünüz trabzonspor üzerinden siyaset yapmak baska bir sey degil...

Düzeltiyim seni açilista bulunan biri olarak kendisi kutlama mesaji çekmistir ve hep beraber birzde yuhaladik..Küfür kim etti! Bana bir izah edersen sevinirim..

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendi makamini kullanarak tuttugu takima menfaat saglayan bir basbakan görmemistik.Ta ki tinerci,piskopat sürüsü küçük Büsra'yi kanlar içinde birakana kadar.Ve sözde çocuklari seven basbakan küçük Büsra'nin durumunu görmezden gelerek :''Onlar misafir takim taraftari ne yapmislar ki ?'' diyorsa,yuhalanmak çokda agir olmasa gerek ! Ve ayni basbakan Tanjant açilisinda sampiyon olmamiz engellenemez sloganlarina ukalaca ''sampiyon oldunuzda biz mi engelledik'' diyebiliyor.Sandik yakinda önümüze konacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aynen katiliyorum.sira genel seçimlerde.ayrica milletvekiki arkadas serefsizin önde gidip bayrak sallayanidir.

Bence Yanlis kelimeler kullanmis

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı

Olayin özü...:

Basite indirgemis gibi mi anlattim ..!!? olayin aslini anlattim ben...

bence...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adam kafasina göre konusuyor ne dediginden haberi var mi acaba trabzona karsi inanilmaz kötülük içinde ama bosuna yoruluyor.bunu anlamiyorlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

aynen bir mail de ben attim sn vekile. bu is burada bitmez adamin kafasini ezerler, belediye seçimlerinde oldugu gibi.

kimse ama hiç kimse Trabzon insanina hakaret edemez.

arkadaslar ben de açilistaydim..basbakana küfür edilmediki..sadece telgrafi okununca yuhaladik bide fenerli basbakan istemiyoruz dedik..

o milletvekilide dediginiz gibi basbakana yalakalik olsun diye akli sira biseler yapmis.....özür dilemesi lazim...

тяαвzσиѕρσяℓυуυz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

adamlar çirpindikça batiyorlar.açilista küfür olmadi.sadece gerçekler söylendi..fenerli basbakan istemiyoruz.bunun neresi kötüki.basbakanin trabzon halkindan özür dilemesi gerek.yoksa bu protestolar sonsuza kadar devam edecek.en azindan ben edecegim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)