Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Böyle Konusulmaz ki!

Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı
    basbakandan bakanlik isticek heralde...unutmasin
    ki bi trabzonlu her kim olursa olsun kimseye yalakalik yapcak kadar haysiyetsiz ve serefsiz degildir!!!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Edited by: Aniketus

bence bu is fazla uzadi. basbakanimiz iyi insandir. o kadar uzatmaya
    gerek yok bu isi. zaten gereken cevabi seçimde aldi. taraftarimizda
    fazla uzatmamali.

Ben Bir millet vekilinin kendi insani için bu sözü söylemesini içime sindiremiyorum.Ama Türkiye Cumhuriyetinin Basbakaninida normal zamanda da degil,bize basari mesaji gönderdiginde yuhaliyoruz ve küfürler ediyoruz.Onun bir basbakan olarak fenerli olusu ve uygulamalari kendi ayibi ama ya bizim yaptigimiz.Bu olayi tasvip ediyorsunuz öylemi.

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

alir oy un basini da bi daha vekil secilir ben onu alcak ve serefsiz dedigi insanlardan oy isterken gorcem ama bilmesi gereken bise var

TRABZONLU UNUTMAZ bunu basbakan da iyi biliyor

Akin'in her dediginin altina imzami atarim.Bu gün o partide olanlar yarin devrildikleri zaman ve muhalefetteyken de ayni olaylar oldugu zaman basbakan için ayni ONURLU!!! tepkiyi verebileceklermi?Yoksa bazilarinin dedigi gibi dün dündür bu gün bugündür diyecek kadarDÖNÜSMÜ yapacaklar.

BU GÜN YAPTIKLARINDAN YARIN PISMAN OLMA

Nereden
    İstanbul

Yillardir böyle saçma sapan insanlar meclise girip ülkemizi, insanimizi rezil ediyor. Gururumuzu ayaklar altina aliyor, kendi teslimiyetçiliklerinin yaninda Türk milletini de sünepe her istediklerini dikte ettirebilecekleri insanlar olarak lanse ediyorlar disari. Bunda ana neden halkin herseye tepkisiz kalmasi hiçbirseyi sorgulamamasi. Iste bigün birileri çikiyor birseylere yanlis yapilan birseylere haklibir tepki gösteriyor ve seçilmis bir kisi ne denli kapasitesiz, yetersiz oldugunu birilerinin yalakaligini yapmak ugruna kraldan çok kralcilik yaparak asagilik bir refleksle söyledikleriyle gösteriyor.

Iste ben bunun için Trabzonsporluyum ve Trabzonspor baskaldirinin haksizliklara karsi koymanin,haykirisin sesi bunun ne demek oldugunu bu sözleri söyleyen zat anlayamaz zaten bunu beklemek de hayalcilik olur. Biz inatla hirsla herseye ragmen Trabzonspor olarak mücadelemize devam edlim haksizliklara karsi koyalim belki bizim futboldaki mücadelemiz baska alanlarda insnimiza yol gösterir.

(Ben siyasete ve özellikle siyasetçilere inanmiyorum bu yazdiklarimi da tamamiyla Trabzonsporluluk kimligimle yaziyorum.)

Hepinize selamlar.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı

Milletvekili Erdöl "Basbakanimiza karsi çirkin tezehürat yapanlar Trabzon halki olamaz. Çünkü Trabzon halki onurlu ve haysiyetlidir. Basbakanimizaleyhinde tezahürat edecek kadar alçak ve serefsiz degildir" dedi.

Milletvekiline kismen katiliyorum

Hiç kimse kendi siyasi görüsünü TRabzonsporu kullanarak,Trabzonsporun stadinda, TRabzonspor adina bir baskasina( o kisi herhangi kisi olursa olsun) küfrederek gösteremez!!!

bu basligin açilip da ' milletvekili özür dilesin' denmesi çok gereksiz ve siyasi..

Nasil Hiç kimsenin bir baskasina küfretmeye hakki yoksa

Herkesin kendi istedigi gibi düsünmesinede hakki yoktur!

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

trabzonluylan ugrasma yerine gitsin 2012 de trabzonun niye listede olmadigini sorsun basbakana.

Eger millet vekiline kismende olsa katiliyorsan onunla birlikte sende özür dilemelisin...

Biz gerektigi yerde özür dilemesini biliyoruz ve diliyoruz. Millet vekili dileyince neden siyaset oluyor?Onlar insan degilmi?

Trabzon halkina açik bir sekildeserefsiz diyen insani savunmak bir bmn üyesine hiç yakismadi...

Nereden
    Trabzon

TRabzonsporu kullanarak basbakana küfredenler özür dilesin

birakin bu isleri

isiniz gücünüz trabzonspor üzerinden siyaset yapmak baska bir sey degil...

kutoz
    Ziyaretçi

Trabzon'da yapilan küfürü bilen, duyan varsa bana lütfen özelden göndersin. Merak ettigim için.

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TheRapzone sana katiliyorum dostum.Güzel bir yorum yapmissin dogrusuda bu zaten.Ama milletvekili olayi abartmis biraz düzgün birsekilde çikip söyleyebilirdi insan gibi, hayvan gibi degil. Edited by: immortal_TS

Yani Trabzonluya ve Trabzonsporluya serefsiz diyenlerin özür dilemesine gerek yok diyosun.

Bende azönce söyledigim gibi bir bmn üyesine hiç yakismadi diyorum...

kutoz
    Ziyaretçi

Su ayrimi iyi yapalim. Trabzon'lulara yada Trabzonspor'lulara serefsiz denmiyor. O kötü tezahürati yapanlar kastediliyor. Bu çerçeveden bakarsak daha iyi olur. Diger türlüsü infial yaratir. Lütfen.

Avniakerde gelip Diyarbakirlilar tezahürat yapmadi...

kutoz
    Ziyaretçi

Bir önceki sayfada ki mesajimi oku, ondan sonra bana cevap ver. Benim sehit abimin, rahmetli annemin mezari Akçaabat'ta. Senin gibi düsünsem, kalkip benim o adami vurmam gerek. Yanlisa yanlisla gidilmez, bunu çok iyi biliyorum. Ve vekile ben protestomu yaptim. Fakat sen cümlenin yapisiyla oynayip, küfür etmeyen masum insanlari da bu olayin içine çekiyorsun.

Nereden
    Trabzon

Alıntı nezih Nickli Üyeden Alıntı

Yani Trabzonluya ve Trabzonsporluya serefsiz diyenlerin özür dilemesine gerek yok diyosun.

Bende azönce söyledigim gibi bir bmn üyesine hiç yakismadi diyorum...

Ben yukarida da görüldügü gibi 'kismen katiliyorum' diye belirttim. Ondan da kasit' yapilan küfürlere karsi tepkisi' ama katilmadigim kisim alçak ve serefsiz demesi oldu..

Ayrica direk olarak tüm Trabzonlulara serefsiz ve alçak dememistir.

Sanirim tribünde küfür edenler aliniyor milletvekilinin sözlerine...

Ben Trabzonlu ve Trabzonsporlu derken tribünde olan insanlardan bahsettim söyledigim yanlis anlasilmasin...

kutoz
    Ziyaretçi

Dostum alçak ve serefsiz kelimelerini kabul etmek mümkün degil. Bu konuyla ilgili olarakda yapabilecegimi yaptim, kendisine mail atarak. Ama o tribünde belli bir kesimden yapilanlari da tasvip etmek olmaz. Bende kiziyorum, Basbakanimiza. FB.li oldugu için, spora karistigi için. Ama ne olursa olsun, sen, ben oy vermemiste olsak, O Türkiye Cumhuriyeti'nin Basbakani. Bu yüzden saygiyi hak ediyor...

Nereden
    Trabzon

O zaman fazla üsteleme. Adam zaten küfredenlere lafini söylüyor.

Küfreden Bizden Degildir..Her ne olursa olsun...

Bu katilip katilmadigin kelimeler bir cümle içerisinde ayni insanin yaptigi kelimeler bence ya katil yada katilma...

Hem açilista küfür bile olmadi oradaki taraftarin %80 i yuh çekti Her noktada Trabzonsporu arka plana atan veÖzkan baskanin istifa gerekçesinin sebebi olan basbakanimiza gösterilen birtepki bence normal.

kutoz
    Ziyaretçi

Söyleyecek baska sözüm yok. Bakis açimiz farkli çünkü.

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar farkindaysaniz birazdaha tartisirsak olaya siyasi içerik girecek.T.C basbakani herneolursa herkimolursa herkimse neyse eger küfür ediliyorsa yanlis ve ayiptir.Ama bunu trabzon milletvekilinin açiklayis biçimi kimsenin içine sindirecek cinsten degil ama bu olayi çesitli boyutlara tasimak bizlere yakismaz.Milletvekilinin densizligine vermek gerekiyor açiklamasini sadece densiz ve gerisini getirmiyim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Milletvekili o sözleri nerede söyledi bilen var mi?

Nereden
    İstanbul

emin degilim ama basina açiklama yapmis.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)