Sayfa 3 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 345 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktug Küplere binmis

Mustafa Enez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

senol günes atay aktugdan asagi kaldi mi? bence ziya dogan i arayacagiz bu sezon...ben amlamam bu özgür,adem,lee ne is yapar bu takimda.adamlar yadak kulübesi tozu almaya mi gelmisler?volkani celalettini,t.cora denen 2.lig topçusunu 10 a katlar bu adamlar.

dakika 81 de tandem degisikligi mi yapilirmis yaw?

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

arkadaslarim abilerim hepimizin morali son derece bozuk ama lutfen birbirimizi kirmayalim.

dun gece sinirimden sabaha kadar uyuyamadim yenilgi her za,man olur ama yenildigimiz takim hem rum takimi hem de dandik bi takimsa kabullenmesi gercekten zor.yine yapilamayan transferlerin sikintisini cekiyoruz ve bircok arkadasimin yazdigi gibi uzun ugraslar sonucu kurulan bu takimi sanki bozmak icin elinden geleni yapiyolar.ALLAH sonumuzu hayir etsin

Nereden
    Bursa

ee nabicaktik?Buy taraftar Bundan sonra barasirizligi hazm edebilecekmi?

bu niyet muhabbetine bazi arkadaslar ucunda söle bi dokunduruyor ama açmiyor...yönetimi elestirmekten korkmayiz trabzonspor bir siyasetin takimi olamaz hiç bir zaman...trabzonspor yönetimindeki insanlari ilgilendirir tuttuklari siyaset beni hiç ilgilendirmez biz bu camiaya yapilan katkiya bakariz gerisi bizi ilgilendirmez...yönetimin veya sahislarin basarisizligi sadece onlari ilgilendirir kimsenin alinganlik yapmasina üstüne alinmasina gerek yok...atay baskan ve yönetim transferde geç kaldi trabzonspor gibi bir takim ameliyatli futbolcusunu maç oynatma utancini yasadi...su an elestirilecekler tabiki ama bu insanlara sevgimizdozunu kaçirmamamiza da neden oluyor atay baskan trabzoniçin çok güzel bir vitrinkaybetmek yazik olurbu insanlari ama hangi yönetime taraftar bu kadar kredi tanidi kafasinda ve kalbinde bence bundan simarip rahat ve aheste davranacaklarina bunu kaybetmekten korksunlar....

Nereden
    Bursa

Ben Kendimi biLdim biLeLi iLSk Defa Bu Kadar heyecan verici Tatli Futbol Oynuyoruz Ne yapalim SoyLeyin?

Isyan EtmeyeLimde Ne yapalim istanbul Saltanatini bu KEzde Yikamazsak Daha Ne zaman yapacagiz Ben SampiyonLuk Goremedim Bu SekiLdemi Ölecegim Ben Yonetimin her yaptigina Eyvallahmio diyecegim Tepkimi Koyamayacakmiyim Bayragimi aLip SampiyonLuik turu atamayacakmiyim.

Sonra Ne efendim Tepki gostermeyin Bnal gibide Gosteririm abicim...!!

Bu benim hakkim Ben O Takimi seviyorsam Oda BAna Kakrsiligini vermeLi Hep Tek Tarafli oluyor bu bundan sonra Bizde Trabzonsporumuzdan sEvgi Gormek BVasari Gormek istiyoruz.!!

Unutmayin SahisLar Gidicidir OnemLi oLan Kurumdur TRabzonspordur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sezon sonunda fatihin aldigi parayi almak istiyoruz diyen trabzonsporlu futbolcular acaba fatihin sakat sakat attigi gol ve gösterdigi mücadeleden sonra biraz olsun utandilarmi? evet bir takim kötü oynayabilir gününde olmayabilir ama bu bir tarihi maçta tarihi bir hezimetle sonuçlanamaz. karsindaki amatör RUM liginin amatör takimi. ama karsisinda amatörlere yakismiçak seviyede bir futbol. rövans maçi sadece tur atlamak için bir maç degil. onur maçi seref maçi.evet biz onlara 5 atip tur atlayabiliriz ama bir rum takimina yenilen ve üstelik 3 yiyen ilk taki8m olma serefine ulastik ne güzel dimi? yapilan transferler kampin son gününde geliyor yapilan 5-6 maçin sadece 1*2 sinde oynuyor ve sonuç ortada. ve bir sözde mehmet yilmaza! her sene " ben artik oynamak istiyorum" diyor ya helal olsun... o kaçirdigin gol dua edelimde geçen sene kievde agustinenin kaçirdigi gol gibi elenmemize sebeb olmaz dua edelim mehmet dua!!!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hangi hakla küplere biniyor Sayin Baskan.Takimi alternatiflerle doldurduda mi sinirlenme hakkini kendisinde buluyor.Trabzonspor'a iyi bir vitrin degil.Isini bilen bir yönetim lazim.Borsadan gelen paralar ne oldu? Bilmiyoruz.Repo desek faiz desek onlarin modasi geçti.Transfer yapilmadi ! Yatirimda yapilmadi ! Ey ilgililer,bilgililer bizi aydinlatin bu paralar nerede ? Bu yönetim sadece transferi degil yatirimida yönetimiyor.Neden hala oradalar ? Yönetemeyen yönetim ISTIFA !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftar hep verir!...

Amaaaa... isin için rum kesimin takimi olunca ayarimiz hepten kaçiyor.Bu takima rövensta 5 atmazsak ben ur atladigimiz kabul etmeyecegim.gerisi beni tatmin etmez...Insanlarin isyani 70 milyon Türkün üzerimize bindirdigi agir sorumlulugun altinda kalmak korkusudur.Rum takimina elenirsek; o zaman u takimi kimse tutamaz.Hatta topçularida benden söylemesi...Bakin ondan sonra gzerimize nasil oyunlar oynaniyor.

Kardesim furbolcularimiz and içmeli ve Trabzonunmilli duygularindan yoksun oldugunu iddia edenleri o çimlere göçmmeliyiz.Yoksa sonumuz hüsrandir.Yeni yetisen bebelere ne diyecegiz?Bakin bu Trabzon takimiyla övünün o Türkün gücünü basta Rumlara ve dünyaya bir kez daha göstermistir.Dememiz ve ülke genelinde bize duyulan sempatiyi zirve yaptirmak istiyorsak bu takimi ezmeliyiz.

Bizim aslinda kizginligimiz bunlara,Trabzon Avrupa kupasi tarihinde ilk defa yenilmiyor ama isin için rum kesimninin bir takimi olunca duygularimiz biraz daha hassaslasiyor.Baskanin küplere binmesi de bundandir.Yoksa Yattara ilk defa Trabzonda kirmizi kart görmedi,baskandaayni bizim hissettigimiz duygular içerisinde...

Tek suçu vardir, paraya kiyipta ihtiyacimiz olan A kalite adamlar almiyor.Bunu geçen seneden ögrenmesi gerekirdi.Baskan bizim baskanimizdir,onu oraya biz getirdik,yeri ve zamani gelincede ancak biz göndeririz.Cevdet Erdöl deyil...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ziya dogan zamaninda iyi giden,rekorlar kiran takimin hocasini sen (tolga haricinde dise dokunur transfer olmadigi halde,oda ziya hocanin sayesinde..!)gönderir senol günesi getirsen olacagi bu.iyi giden takimi niye bozarsin .!

hep bundan korkardim......ziya hocayi trabzonlu olmadigi gönderilirde,yerine özbeöz trabzonlu gelirse,hele hele senol..! korktugumuz basimiza geldide,simdi bunun acisi yavas yavas çikiyo,durun bakalim,bekleyip görün demistim ama senol hoca bizi hiç bekletmedi bile[img]smileys/smiley7.gif[/img]ellerin yerine tayfunu önliberoya aliyooo.! iki goldede tayfunun adamini kaçirmsi,topa müdahale edemeyisi,onun hatasi var ama asil hata kimde yazmaya gerek varmi,hangisini yazacaksinki..!

yani burada yazilanlari saskinlikla okuyorum.

dünkü maci alsak en büyük baskan bizim baskan bagiralacakdi, yenildik diye baskan istifa bagiriliyor.

biz öyle taraftarmiyiz ? iyi günlerin taraftari olmak istemiyorum...yendikden sonra herkez yagcilik yapabilir ama ben trabzonspor'u, futbolcusunu ve YÖNETIMINI yenilgilerden sonradadesteklenilmesi gerekdigini düsünüyorum.

ama üzülerek söylüyorum biz maalesef camia olarak basariya hazir degiliz...bir mac sonra firtina koparan bir camia sampiyonluga hazir oldugunu düsünmüyorum.

Türkiye Cumhuriyetinin Basbakanina hakaret yada yakisiksiz hareket ne kadar yanlissa Trabzonsporumun baskaninada bu kadar seviyesizce ve asagilayici biçimde saldirmak o kadar yanlis.TRABZONSPOR tüm siyasi partilerin ve siyasetçilerin üzerindedir.Herkes bir gün partisini degisebilir,bu her seçimde degisen oy oranlariyla zaten görülmekte.Ama hiç birimiz TRABZONSPOR'umuzdan vazgeçemeyiz,ve onu bir kaç siyasetçinin oyuncagi yapmayiz.AKP ye oy vermis bir çok insanda sezon açilisinda gereksiz yerede olsa protestoda bulundu.Ancak bu insanlaraalçak,serefsiz demek sanirim yedigin ekmege tükürmek gibi bir sey olsa gerek.Sana verdigimiz oyu haram ediyorum sayin ERDÖL.Trabzonspor baskanina yapilan saygisizliklarada bir son verilmesini diliyor ve bu topicin kapanmasini rica ediyorum..

Guests
    Ziyaretçi

Tesekkürler BADALOGLU...

Trabzonspor'umuzunseçimle gelmis baskanina, hakaret edilecek, alayli bir üslubla satasilacakyer degil burasi... Trabzonspor taraftari için, Baskan kim olursa olsun o koltukda oturdugusürece dokunulmaz olmalidir...

Alıntı neXX Nickli Üyeden Alıntı

yani burada yazilanlari saskinlikla okuyorum.

dünkü maci alsak en büyük baskan bizim baskan bagiralacakdi, yenildik diye baskan istifa bagiriliyor.

biz öyle taraftarmiyiz ? iyi günlerin taraftari olmak istemiyorum...yendikden sonra herkez yagcilik yapabilir ama ben trabzonspor'u, futbolcusunu ve YÖNETIMINI yenilgilerden sonradadesteklenilmesi gerekdigini düsünüyorum.

ama üzülerek söylüyorum biz maalesef camia olarak basariya hazir degiliz...bir mac sonra firtina koparan bir camia sampiyonluga hazir oldugunu düsünmüyorum.

güzel fikir her yenilgide,böyle hezimette destek verelim,en büyük baskan,hoca vs. diyelim...!

güldürmeyin hatalarini yüzlerine tokat gibi vuralim ki; kendilerine gelsinler,en azindan bu hatalari bir daha tekrarlamazlar.

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

Tesekkürler BADALOGLU...

Trabzonspor'umuzunseçimle gelmis baskanina, hakaret edilecek, alayli bir üslubla satasilacakyer degil burasi... Trabzonspor taraftari için, Baskan kim olursa olsun o koltukda oturdugusürece dokunulmaz olmalidir...

Niyet farkli derken bunlari anlatmak istedim ve bu topic sonunda baskanimizin buz sokmasina kadar gitti. Umarim hedefe ulasilmistir. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

eee...nolacak ozaman...atay aktug gidip hemen baska bir büyük baskan gelip bizi sampiyonmu yapacak ?!

varmi daha iyisini yapan...gösterde ozaman diyelimki o yapsin bu isi. kusura bakmayin ama kim baskan olursa olsun desteklemek gerekiyor. eger basarisiz ise zaten secimlerde secilmiyecekdir. eger hedefimiz varise birlik olmak gerek.

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

Tesekkürler BADALOGLU...

ona laf söyleme buna laf söyleme...! napalim peki...? kötü giden seyleri,sorumlularini konusmayalimmi diyosun? birakin herkez içini döksün,kimseye tepki vermeye kalkmayin.....

ilk dokunulacak basta hoca arkasindan baskana gelicek.burasi forum ; hatirlatirim...! resmi gazete degil

görünen köy orta yerde duruyor.

Cosalim arkadaslar,bi kaç sayfaönce bi arkadas da yazmisti herhalde; elbette elestirecegiz.Kesinlikle elestircegiz.Ama sonucunda takimim zarar görecekse bu elestiri degil sadece kösteklemek olacak.

Bu sitenin tek farki bilinçli ve dogru yorumu hatta hatta sorgulamasini becerebilen insanlarin bi arada oldugu bi site oldugundan kaynaklaniyor.Birseyler birbirimize verebildigimiz sürece devamliligi olacak bizlerin.

köstek olmak diyosun ben anlamadim...suan elestirmemek en büyük çelme olur trabzona hatta yönetime...ben çok sik kullanmak zorunda kalabilirim bu cümleyi: kol kirilir yen içinde kalir...ben ne yazdim ne kadar anlatabildim.......

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar; Resmen Dagilmis Durumdayiz.Bu Daginikligi Toparlayamazsak, Trabzonspor normal bir Anadolu Takimina Döner.Burada Yorum Yapan ArkadaslariminSözlerinin Bir çoguna Katiliyorum. Ancak Topicteki Seviye Taban Yapmis Durumda. Lütfen Elestirilerimizi Yaparken Türk Insanin Örf-Adetlerine, Genel Ahlak Kurallarina Uyalim. Ve En Önemlisi Trabzonspor TaraftarinaYakismayacak Sözlerden Kaçinalim.

Üstümüze Serilen ÖlüTopragindan Bir An Önce Kurtulalim. Kendimize Gelelim. Trabzonsporumuza Sahip Çikalim.............

kutoz
    Ziyaretçi

Beyler bir insan kötüyse hep kötüdür. Amenna, hep beraber elestirelim. Ama bir olumsuz tabloda, al asagi etmek, yerden yere vurmak, elestirirken kantarin topuzunu kaçirmak çok yanlis. Atay Aktug'u seversin, sevmezsin ayri birsey. Ama icraatlarini görmemezlikten gelmeden yapilan elestiriler, Trabzonspor'a zarar vermekten baska bir sey degildir.

Kaldiki Atay Baskan demoktarit bir seçimle o koltugu geldi. Ona elestiri getirmek için önce kulübüne üye olacaksin, ondan sonra gelecek seçimde gidip istedigine oyunu atacaksin.

üye mi olalim öyle mi agzimizi açalim diosun peki...demokratlik felan demissin....kantarin topuzunu kaçirmayalim tabiki hiç bir olayda...arkadaslar kantarin topuzunu kaçirmayalim evet...neyse ben anladim durumu.....

Guests
    Ziyaretçi

perfectstorm aynen katiliyorum kardesim tabiki tepkimizi ortaya koyacagiz biz bu takimi karsikilsiz sevdik.Bedava biletlerle stada girip birilerinin istegi dorultusunda tezahüratlar da yapmadik.O yüzden bizim tepki vemek elestirmek hakkimiz.Çünkü biz gerçek taraftariz.

Dün geceyi ancak 3 Agustos'ta bir zafer alarak unutabiliriz.Aksini düsünmek bile istemiyorum.Çünkü bembeyaz ve tertemiz tarihimize koca bir kara leke konulmak üzere.Insallah böyle bir ey olmaz .Dua edelim bari allahtan umut kesilmez...

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yillardir basariya bu kadar yaklasmisken saçma bir politika yüzünden tekrar eski kötü günlere dönmeye basliyoruz. Taraftar takima sahip çikiyor, 15 günde battaniye gibi atkilarin oldugu ürünlere ragbet gösteriyor ve 800 milyar para geliyor, kasada para var kardayiz deniyor ama transfer yok. Neymis, pahali, ucuz etten yahni yapmaya kalkarsan elin mahalle takimi dolma yapar senden. Yönetim kurumsallasma disinda dogru dürüst bir sey yapamiyor, kurumsallasayim derken de idari kadroya Besiktas Kongresinden yetkili bayan koyuyor, hem de müdür yardimciligina, aferin(simdilik önemli degil, yeri gelince bahsi açilir). Sezonun en korkulu takimi Trabzonspor olma yolundayken saçma sapan isler yüzünden kötüye gidiyoruz, Senol Günes'in istedigi adamlar alinamiyor, istemedikleri geliyor takima, Senol Günes isyan bayragini çekmiyor yine de, yedek kadronun siradan oldugu görmemezlikten geliniyor, büyük düsünme yok. Ne olacak bilmiyorum ama esas hakaret bu maçtan ötürü üzüntüsünü dile getirecegine protokol hakkinda 1 hafta geçmis olmasina ragmen daha önce açiklama yapilmis olmasina ragmen yeni açiklama yapma geregi hissetmis olmasidir, baskan o protokolde kim vardi bilmiyorum ama simdi benden küfür yiyorlar bilesin, ayiptir ya, çocuk mu oyaliyoruz, takim hezimet almis, bütün Türkiye'nin kilitlendigi maç sonrasi yapilan açiklamaya bak. Kendinize gelin, LÜTFEN!...

Bir söz de elestiri konusunda, arkadaslar, burasi elestirmek için var, takim galip geldiginde Sampiyon Trabzon diye baslik açip altinda alkislar koymak için degil ama önce elestiri yapmayi ögrenmemiz gerekiyor. Elestiride karsi tarafa hakaret, itham vs. olmaz. Baskan siyasi rant güdüyor cümlesi itham içeriyor, baskan küpün içine su koysun üstüne otursun lafi bayagilik içeriyor, lütfen genç kardeslerimiz forumdaki abilerimizin üslubunu örnek alsin, 24 saattir ben de sinirden etrafima satasiyorum ama bu bana baskana hakaret etme hakkini vermiyor, ha istifaya davet ederim, bu isi yapamiyorsunuz derim, küçük düsünüyorsunuz derim bunlardir elestiri, baskanin bindigi küpü para küpü olarak yorumlayip hiç inmemesi yüzünden transfer yapilamadi dersekmizahi yaklasimianlarim ama satasma seklindeki yorumlar bize yakismiyor, hele Trabzonspor'un yönetim kadrosunun basindaki kisiye karsi yapiliyorsa, temsil ettigi sifata saygi gösterelim bari. Askimiz renklere, kisilere degilse de bu ask gözümüzü kör edip sevdigimize zarar vermemizi engellemelidir. Yorumlarimizda daha seçici olmaliyiz, lütfen.

Burada Atay aktug'u elestiren arkadaslar her turlu ufak, buyuk basarisizlikta bu baskan istifa sloganini hortlatip duruyorlar. Fakat ilginctirki ayni kisiler buyuk tutarlilikla her yerde bu klubun kokune kibrit suyu dikmis, fbli oldugunu aciklamis o may denen sahisi yere goge sigdiramayan kisiler. Tezgah kurmayin may'i bir daha getiremezsiniz, adam 96-2003 7 yilimiza mal oldu, bir daha erhan namli, recep, feti gibi rezaletler yasamak istemiyoruz. May'i cok sevenler fb'nin derneklerinden birinde onunla calisabilirler, ama Trabzonda yaratilmis kurumsallasmayi bu klubun uyeleri oyle ucbes may tayfasina bozdurtmaz, bozdurtmayacaktir. Ha O AKP milletvekiline gelince bu adam neyin vekili oldugunu zannediyor acaba marslilarin mi? Fbli basbakana yalakanlanmak icin gercekleri carpitma derecesine gelmisler. Sonucta elestiriye herkes acik, ama bazilarinin amaci uzum yemek degil bagciyi dovmek. May yakamizdan dus, Trabzondan defol. Buda benim hissettiklerim.

siyasi rant cümlesini kim kullandi söylermisin?ben demedim onu çok iyi biliyorum siyasi kelimesi geçen cümleler var yazdiklarimin içinde ama alakasi yok ben bunu kesinlikle söylemek istemedim tam tersine biz elestirisel bir seyler yazsak ne zaman siyasi niyet ithamlari yapildi hemde genel olarak elestiri getiren herkese ucu dokunacak sekilde bende sunu yazdim: ben yönetimi hatali buluyorum bunuda dile getiriyorum bunlari yaparkende bu tip kaygilar duymuyorum...insallah artik anlasilmisimdir...ve o buzmu soguk sumum neolayi benide üzdü hemde fazlasiyla arkadasimiz bu kadar düsünebiliyo bu kadar cümle kurabiliyo dedim içinden....lütfen bu siyasi rant cümlesiyle beni kastetdiysen açiça söylermisin beni kastetmediysende kimi kastetdigini belirtirmisin kimse zan altinda kalmasin....ben ne demek istedigimi bir kez daha açikladim ne olur ne olmaz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)