Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 72 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen !!!! sakinle$in !

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

peki bu takim sampiyonlar ligine çikarsa yükseltsinler mi?

yapmayin arkadaslar bu mas dünyanin sonu degil ama aklima wisla krokow maçi gelmedi degil ancak ne yapalim o gün takimin gordon milne vardi bugün senol günes sadece yanlis adam seçti o kadar kaptanin iyilesip golle dönmesi kadar güzel bir sey var mi bu takima trabzonda en az 5 atarlar ama yattara artik sinirlerine hakim olmali bu maçinyenilginin bas mimari o ona kimse kiziyor ama tüm takim kötü diye yari yolda birakmak ta degil bunlarin hepsi milleyetçi ruha sahip olan türk milletinin rumlar karsisinda aldigi yenilgi bu da insallah ikinci maçta telafi edilecek takimima ve hocamiza sonuna kadar güveniyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı metin_00 Nickli Üyeden Alıntı
    peki bu takim sampiyonlar ligine çikarsa yükseltsinler mi?

hayir sampiyonlar ligine katilmak degil kupayi bile alsalar ücretleri yüükselmesin...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar bu mac milli mesele olmustu. Tanimadigimiz bir ulkenin takimi ile mac yaptik. Ha elbette O siyasi konu ama

Forumlarini bilemem ben anet haber grubunda Fblisi Gs lisi Bjk lisi herkesi bugun Trabzonspor lu gordum.

Mactan sonra Tabiki elestirdiler. Bunada normal bakmali. Bizde elestirecez elbette bunada normal bakmali

Biz bu takimdan cidden 10 gomlek ustunuz. mac 1-1 bitse Ts bu takimi gule oynaya elerdi. Ama bizim hastaligimiz kendi sahamizda Tam herseyi topladik derken gol yememiz.

Umarim erken 2-3 gol bulurz. Stres yapmadan o zaman farka gideriz.

dogru soylemissin dostum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ilk 10 dakika icindeki pozisyonlarimidan biri gol olsa, simdi runlari nasil 5 lik ettigimizi konusuyor olucaktik..inaniyorum ki rovansi en az 5 farkli kazanacak bu takim..

lakin; 90 dakikka sahada gezinen basta hüseyin olmak uzere, bircok futbolcumuzu oyunda tutmak; bu oyuncular1 rezil etmenin bir baska yolu muydu yoksa? senol hocam, her zaman adamligini savundum. ama teknik direktör olarak eksiksin, neyleyelim ki, böyle bu..

yattara ya kizmiyorum, zira o topa reflexsle vurduguna inanmak istiyorum, kizacaksak ilk on dakika icinde yattara'nin 3 gollük pasini degerlendiremeyenlere kizalim.. gökdeniz oynadi mi dün?? ben mac öncesi kadrolara bakamadim, maci da sadece 90 dakika izledim.

neyse, kirici olmayalim, bu takimi eleriz biz, ama bu maglubiyet unutulmaz..

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Istediginiz kadar sag duyu mesajlari verin istediginiz kadar sükunete davet edin ama su bir gerçek dünaksam rezil olduk. Futbol oynayip yenilsek gam da yemiyecem. Her yönüyle rezalet.... Bu futbolla turu geçecegimize zerre kadar inancim kalmadi. Hatta böyle oynarsak Trabzonda da yeniliriz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SAKIN OLMAM MÜMKÜN degil hep ben bedel ödemek zorunda degilim Orda kendisini baskan zannaden insanlar var bence artik bedeli onlar ödesin Söylermisiniz bana bu sene Transfere ayrilan bütçe kaç para

Naklen yayindan gelen 15.milyon usd Reklam hasilat vs gelir yaklasik 6 milyon usd 4 milyon usd tolgadan gelen para borsadan gelen parada 25 mnilyon usd Toplam 50 milyon usd biz taranfere ne harcadik nasil sakin olalim yeter artik Bence beceriksiz yönetim hesabi vermeli Tur da atlasak Rum takimina 5 de çeksek Dün aksamki rezaletin ehsabi verilmeli

M.YILMAZ bir defa takimdan derhal kovulmali,Tayfun Cora denilen amatör derhal kovulmali 2 golü o yedirdi,ATAY AKTUG da derhal gitmeli,artik bedeli ben ödemekten biktim.Yattara agir ceza ile cezalandirilmali yada gönderilmeli yeter lan adam gibi oynayacaksan oyna

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TRABZON KOMEDYASI...
    LEVENT
    27.07.2005 08:24:40
    daha 1-2 hafta önce bomba transferler yaptik diye ortaya çikan siz degilmiydiniz. Elinizdemi patladi bombalar, Türkiye'nin yüzkaralari, aldiginiz brezilyali 3. sinif topçulari gördük Fatik Tekke gibi bir adam aranizda harcaniyor yazik onada yazik ülke puanlarimizada....

Yazik...
    Bekir
    27.07.2005 08:20:47

Yazik,keske Galatasaray veya BJK olsaydi da, rezil ve kahrolmasaydik. Gurursuz Trabzonsporun yapacagi bu kadar di. Tur cok zor, ikinci macta adamlar kapanip,turu atlayacaklardir.. yazik

Fanatik gazetesinde yazilan maç skoru haberine gelen yorumlar. Su adamlara malzeme verdik ya Allah kahretsin

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ilk resmi maçimiz tam bir fiyasko,kötü oynadigimiz bir gerçek, ancak maçin 40 dereceye yakin bir ortamda oynandigini, agir nemin etkisini unutmamak lazim. Yattara'yi oyundan attirmanin da çok kolay oldugunu düsünüyorum, bunun için özel oyuncu sahaya aldi adamlar ve sonucunu gördük. Yattara ancak ikinci yari oyuncusuolabilir bu kafayla. Kiev maçinda da onu oyundan çikarmak için kastensakatlamislardi.

Takimin kadro yetersizligini birkez daha gördük. Yönetimin artik bu "tutumlu transfer politikasi" ndan vazgeçmesi lazim. Tamam takim içi dengeler düsünülüyor olabilir ama orda da çitayi yükseltirsin. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenir mi? Geçen yil da aynisini yaptilar kapidan döndük, su lige bir girebilmemizi saglayacak transferleri bir yapsak onlara ödenen parayi ordan çikaririz. Ama bu mantikla kaçan balik hep büyük olur.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SAKIN OLALIM. BIR HAFTA KIMSE ÇIT ÇIKARMASIN. BUNUN SADECE BIR KAZA OLDUGUNU UMARAK RÖVANSI BEKLEYELIM. TAKIMA DESTEK OLALIM STADI DOLDURALIM. BITIS DÜDÜGÜNE KADAR.
    ONDAN SONRA HESAPLASMA DEVRI BASLASIN.

Valla ne sekilde olursa olsun çok kötü bir geceydi sinirden uyuyamadim ama düsünmek içinde vaktim odu.

1- Destegimizi hiçbir sekilde çekmemeliyiz.

2- Bir anorthasiside avrupa devlerinide yenecek güçteyiz ki bunuda yaptik

3- Çarsamba gününe kadar takimimiza mükemmel derecede destek vermeli bu yenilgiyi unutturmaliyiz.

4- Taraftar olarak kötü günde ne kadar koyu bir taraftarsak kötü gündede böyle taraftar olmaliyiz.

5- Evet aksam maç esnasinda ve sonrasinda dürüst olmak gerekirse bende çok küfür ettim ama bunu burda yapmanin hiçbir anlami yok.

6- Ilk maçta böyle yapmaya baslarsak sonumuzu düsünemiyorum.

7- Özellikle çarsamba günkü rövansta taraftarimiza çok ama çok büyük görev düsüyo moral açisindan futbolcularimizi en üst seviyede tutarsak hem bu maçi aliriz hem bundan sonrakiler içinde saglam temeller atmis oluruz...

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aaaaaaaaaaahhhhhhhhh be senol hoca.ne vardi eller i oyundan aldin.adam hata yapmadi ki durup durmadik yerde oyundan aldin.yaktin bizi tayfun.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oldu bitti geçti gitti simdi önümüze bakmaliyiz üzülemnin kimseye faydasi yok ayrica su para konusunu açan arkadasada üzüldüm yani bir maç kötü gitti neden bahsediyosun neyse biz her halukarda bunlari eleyecez varsin bir hafta gülsünler moralleri yüksek tutalim biz bunlari rahat trahat eleriz yeterki inanalim, güvenelim, destek verelim o yeter karsimizda kimse duramaz...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Küfürleri ve hakaretleri okudukça gözlerime inanamiyorum.Ne yapyaya çalisiyorsunuz arkadaslar biraz daha sagduyu bumu Trabzonsporlulugunuz

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadasim hiç düsünüyomusun o Kibris taki türkler hangi sartlarda yasiyolar tarihte ilk kez bi Türk takimi gelmis izleme firsatlari olmus saolsunlar geldiler ellerinden geleni yaptilar ama Trabzonspor onlari basi egik gönderdi en çok üzüldügüm bu bize güvenenleri hayal kirikligina ugrattik biz her halukarda takimin arkasindayiz bugünde yarinda yillar sonrada ama onlarin belkide böyle bi firsatlari daha olmayacak

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

HEP HAYAL KIRIKLIGI YASAMAK ZORUNDAMIYIZ.HER SENE AYNI SEYLER YASANIYOR.KÜFÜR ETMEYELIM ANLADIK AMA TEPKIDEMI GÖSTERMEYELIM.BIZ KOYUNMUYUZ.

burda turu geçecegimiz kesin. heralde rumlara birakmayiz samp. ligini ama benim kizdigim taraf onlara yenik düsmek.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı kafkaf Nickli Üyeden Alıntı

HEP HAYAL KIRIKLIGI YASAMAK ZORUNDAMIYIZ.HER SENE AYNI SEYLER YASANIYOR.KÜFÜR ETMEYELIM ANLADIK AMA TEPKIDEMI GÖSTERMEYELIM.BIZ KOYUNMUYUZ.

Tepkiyle hakaret farkli seyler,Ayrica adminler mesajlarinin içeriginde hakaret ve küfür olan arkadaslarin dikkatini çekin.......!

DAHA MAC BITMEDI

gagulik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor zaten istanbul basini ve takimlarina karsi tek basina ayakta kalmaya calisiyor bizde taraftar olarak takimimiza sahip çikazsak onlarin moralini bozarsak baskalarinin ekmegine yag sürmüs olmazmiyiz elestiri herzaman var ama seviyeyi lütfen koruyalim...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı

Valla ne sekilde olursa olsun çok kötü bir geceydi sinirden uyuyamadim ama düsünmek içinde vaktim odu.

1- Destegimizi hiçbir sekilde çekmemeliyiz.

2- Bir anorthasiside avrupa devlerinide yenecek güçteyiz ki bunuda yaptik

3- Çarsamba gününe kadar takimimiza mükemmel derecede destek vermeli bu yenilgiyi unutturmaliyiz.

4- Taraftar olarak kötü günde ne kadar koyu bir taraftarsak kötü gündede böyle taraftar olmaliyiz.

5- Evet aksam maç esnasinda ve sonrasinda dürüst olmak gerekirse bende çok küfür ettim ama bunu burda yapmanin hiçbir anlami yok.

6- Ilk maçta böyle yapmaya baslarsak sonumuzu düsünemiyorum.

7- Özellikle çarsamba günkü rövansta taraftarimiza çok ama çok büyük görev düsüyo moral açisindan futbolcularimizi en üst seviyede tutarsak hem bu maçi aliriz hem bundan sonrakiler içinde saglam temeller atmis oluruz...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]bence de destek olmak zorundayizzzz!çikari yok bu turu geçicezzz.nokta.bitti

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

TEPKIMIZ KESINLIKLE FUTBOLCULARA DEGIL YÖNETIME OLMALI.3-5 KURUS IÇIN KAÇ FUTBOLCU KAÇIRDIK BEN SAYAMIYORUM.TOMAS,ZURAWSKI,DE SOUZA,OBINA KALDIKI KADROYUDA KORUYAMAYIP TOLGAYI SATTIK.BU KESINLIKLE BASARISIZLIKTIR.ALDIGIMIZ FUTBOLCULARIDA KAMPA YETISTIREMEYIP BU HALE DÜSTÜK.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)