Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Arsivi

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar elinde imkani olan arkadaslar bugünden itibaren Yayinlanan tüm maçlarimizi kayit etse ve cd halinde birbirimizle paylassak diyorum.

Ben Trabzonsporun geçmisten hiç bir maçina ulasamiyorum hem de bu zamanda!

Maçlarimizi imkani olan arkadaslar kayit etse ve bu maçlari gelecege tasisak, her birimizde takimimizin maçlarinin arsivi olussa iyi olmaz mi?

Ayrica iyiki açilisa gitmisim yoksa oradaki muhtesem atmosferi asla anlayamayacaktim. Yüzlerce fotograf makinasi ve kameralarin bulundugu bir ortamdan birbirinin aynisi10 tane fotograf var intenette dolasan! Ayip ya!!

Ben bu arsiv konusunun çok büyük eksiklik oldugunu düsünüyorum arkadaslar, yasal bir sorun yoksa görüntü resim nekadar imkanimiz varsa gelecege tasiyalim.

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

iyi düsün müs sün kardes iyi fikir destekliyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bence de iyi fikir ama maalesef yeterli miktarda maçlarimiz canli yayinlanmadigi için görüntü bulmak biraz zorlasiyor.Insaallah bu sezon oynayacagimiz tüm maçlarin görüntüleri buraya eklenir...

FATIH SULTAN TEKKE

Ben resim arsivi yapmaya çalisiyorum maçlari kaydetme olanagi olan arkadaslarla arsiv için organizasyon bile yapilabilir

bencede güzel fikir bende elimden gelen herseyi yapmaya calisacam insallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar bu konuda kulüpten yardim isteyelim. grivasin Türkiye temsilcisi ........da bile varmis. taklarimin maç görüntüleri.

bu isi muhakkak yapmamiz lazim.Edited by: tigin

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cok iyi bisey olur walla[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Arkadaslar daha somut olacak sekilde "benim bu imkanim var maçi kaydedip cd ye aktarbilirim" diyebilen arkadas var mi aramizda?

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar geçen 1989-1998 arasi ve

geçen senen yaptigimiz maçlarin hemen hemen hepsi..yaklasik % 90 i bende video kasedi olarak mevcut..arsivlemeyey devam edecegim artik kameradan çekecem mini dv kasetlere görüntü kalitesi daha iyi oluyor diye..

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img]çok iyi olur güzel bir fikir...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Bu konuyla ilgili olarak TS Dergisi topicinde, bir arkadasimiz, derginin böyle bir cd yayinlamasi konusunda hos bir fikir atmisti ortaya. Hatta, dergi gn.müdürü ile görsülmüs, destekleyebileceklerini fakatAgustos sayisi basima girdigi için, müteakip aylarda ancak bu uygulamaya geçeceklerini söylediler.

Bu konunun önemli oldugunu düsünüyorum. Bizim birey olarak, bu arsive ulasmamiz zor gözüküyor. Kulüp bazinda, yayinci kuruluslarla temasa geçilirse, TRT arsivinden bile faydalanilabilir. Bence TS Dergisinin bunu yayinlamasinin, derginin satisi içinde faydali olacaktir. Bu yüzden TS Dergisine mail ile bu istegimizi ara vermeksizin sürekli iletelim derim ben.

geçmise ulasmak belki suan zor ama gelecekte bugünlere ulasmak isteyenler için birseyler yapalim diyorum.

mesala bu geceki maçi biri kaydetse ve cd ye dönüstürse ve bu böyle sürüp gitse. Ileride baskalarindan neden istemek zorunda kalalim,

aramizda imkani olan arkadaslar varsa simdiden kaydedelim gelecekte elimiz saglam olsun. Baskalarina muhtaç olalimki?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hep birlikte bir arastirmaya baslayalim,

http://rapidshare.de/files/3382484/f...rthosis_trabzo nspor_.MPG.html

anathortsis maci özeti

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

Sadece maç görüntüleride yetmez bence her maçta külübe ait kameralar kayit yapmali ve bazen bizans medyasinin görmezden geldigi (genellikle derbilerde) durumlari gündeme tasiya bilmeliyiz.. Kos koca TRABZONSPOR için basit bir sey bence kulüp rahatlikla yapabilir..!!

maç özetini koymussunuzda nasil seyredecez onu yazmamissiniz lütfen link verdikten sonra nasil indirecegimizi söylerseniz sevinirim.

simdiden tesekkürler

Alıntı ayoga Nickli Üyeden Alıntı

maç özetini koymussunuzda nasil seyredecez onu yazmamissiniz lütfen link verdikten sonra nasil indirecegimizi söylerseniz sevinirim.

simdiden tesekkürler

tikladigin linke acilan sayfa'da en altta '' free '' yazan tikliyosun gene acilan sayfada allta belli bir süre bekliyo 60-70 sn arasi degisir. daha sonra en allta download linki cikiyo linke sag tiklayip '' hedefi farkli kaydet diyosun '' kaydediyosun.

Alıntı vizarian Nickli Üyeden Alıntı
    Sadece maç görüntüleride yetmez bence her maçta külübe ait kameralar kayit yapmali ve bazen bizans medyasinin görmezden geldigi (genellikle derbilerde) durumlari gündeme tasiya bilmeliyiz.. Kos koca TRABZONSPOR için basit bir sey bence kulüp rahatlikla yapabilir..!!

Kendi arsivimizin olusmasi bu konu içinde çok önemli, ayrica ben maç özetlerinden bahsetmiyorum.Maçi bastan sonra kaydetmekten bahsediyorum.Maç özetleri yine istanbul medyasinin degerlendirdigi görüntüler. Onlarin göstermedigi göstermek istemedigi ne görüntüler var.

Alıntı izmirdenayhan Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar geçen 1989-1998 arasi ve

geçen senen yaptigimiz maçlarin hemen hemen hepsi..yaklasik % 90 i bende video kasedi olarak mevcut..arsivlemeyey devam edecegim artik kameradan çekecem mini dv kasetlere görüntü kalitesi daha iyi oluyor diye..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

karambol usta nerden buluyosun bunlari diye sorsam???

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle bir arsiv sart.Çok eski yillar,ilk sampiyonluklar fotograflarla,gazete küpürleriyle yasatilabilir.

bende deiyi bi fotograf arsivi mevcut arkadaslar bird video arsivi yapmaya ugrasiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)