Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dinamo Kiev - Þ. L. Ön Eleme Maçlarý

Guests
    Ziyaretçi

Standart Dinamo Kiev - Þ. L. Ön Eleme Maçlarý

Geçen yil sampiyonlar ligi kapisindan döndügümüz maç...

Deplasman daki ilk maçta gökdeniz ve yattara'nin golleriylene kadar umutlanmisdik.(1-2) Sanki hersey bitmis gibiydi...Rövans maçi için Avni Aker'de trabzonspor'umuzun Sampiyonlar ligine katilmasini kutlamak içinbiraradaydik yine...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

evet, bu maçlarla ilgili anilar...Edited by: CuttySark

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Abi ben iki gün kendime gelemedim evde show cekmiyodu ozaman kahveye gittim maç bitti ben öyle hala oturuyorum saolsun biri kaldirdi beni eve geldim gömüldüm yataga agliyorum napiyim elimden baska bisey gelmiyodu okadar inanmistimki umarim bu sene bunu yasatmiycak takimimiz.Yasatsada canlari saolsun.[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]20 seneden beri agliyoruz bisene daha aglariz.

Sanirim 1996'daki Fener maçindan sonra yasadigimiz en büyük ikinci hayal kirikligiydi.Maç öncesini çok iyi hatirliyorum.Stadin kapilarinda içeri girmek için beklerken basimizdan asagi yagmur bosaliyordu.O an arkadaslarla aramizda "bu yagmur bize pek yaramayacak gibi ama hayirlisi olsun insallah" demistik.Gerçekten de maç sonu tam bir sok yasanmisti.Maç için söylenecek çok sey var.Artik teknik kadronun taktik hatasi mi dersiniz,oyuncularimizin tecrübesizligi mi dersiniz,defanstaki kilit oyuncularimizin sakatligi mi dersiniz,yan toplardaki zaaflarimiz mi dersiniz bilmiyorum ama maç sonu tribünleri dolduran binlerce insanin elleri sakaklarinda üzgün bir sekilde yesil çimlere bakmalarini ve derin derin hüzünlü bir sekilde dalip gitmelerini unutmak mümkün degil.

Tabii böylesine büyük bir sok yasadigimiz maçin ardindan toparlanarak birbirimize baglanip kenetlenmemiz, kolay kolay yikilmamamizve su an itibariyla tekrar ayni sansi yakalama firsatini ele geçirmemiz sanirim ne kadar büyük bir camia oldugumuzun ve geçmisten dersler aldigimizin bir göstergesi olsa gerek...Böyle hayal kirikliklarini bir daha yasamamak ve özellikle bu sene ayagimiza tekrar gelen bu büyük firsati degerlendirerek tarihi bir adim atma dilegiyle basta oyuncu ve teknik kadromuz olmak üzere hepimize bol sanslar...

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

abi unutmk kolaymi bee..bizarkadaslar evdeyik 6 isi filan ilk maci seyrediyoz abi gollerde nasil sevindgimizi anlatamam evi yiktik resmen ya olmaz bu böle duygu biz fark olur diyorduk artik kesin cikariz derkn evimizde 20 yenildik oanki üzüntümü anlatamam[img]smileys/smiley19.gif[/img] zaten ulen ah ulen insallah bu sefer o hatalari tekrarlamicaz

Guests
    Ziyaretçi

Sevgili Tandogan'in da bize hatirlattigi gibi; Bu maçlarin sonucu Trabzonspor taraftarinin yükselisini hazirladi... Kimsenin bir anlam veremedigi kenetlenmemizin baslangici oldu bu maçlar...

Yenilgiden sonra aglamak her fanatigin beklenen sonudur... Ama oaci günlebirlikte baslayan, veülkenin gündemine oturan muhtesem yürüyüsümüze kadar uzanan sabirli, inançli ve onurlukavgamizinkivilciminiatesleyen maçlardi bunlar...

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Pek fazla Nostalji sayilmaz gerçi , açtigi yarayi bile kapatamadik henüz. Tek kelime ile tecrübesizligimizin , stresimizin kurbani olduk. Kiev'de 2-1 kazandigimiz maçta ne kadarda umutlanmistik. Öyle ya maç en az 5-1 , 6-1 bitecekti neredeyse. Biz bu takimi Trabzonda çig çig yerdik. Öyle olmadi , sans yine bize gülmedi. Canin sagolsun dedik , seni bir ömür boyu sevecegimize söz verdik...

Bu maçlarda dikkatlerden kaçan , aslinda kaçan degilde üzerinde durulmayan penaltilar vardi. Kiev'de 2 , Trabzon'da bir penaltimiz verilmemisti.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

kiev de ki maçta gökdeniz ve yattaranin kaçirdigi goller aklima geldikçe çildiriyorum gökdeniz atamadigi pozisyonlarin sonunda sanki dalga geçer gibi gülmesi sinirime gitti [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]adamlari küçümseyip atmadilar ama adamlar gelip trabzon'da 2 tane atti gülme komsuna gelir basina

Guests
    Ziyaretçi

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ah ulan ah yenseydik sampiyonlar liginden gelecek parayla daha cok transfer yapip gecen sene sampiyon olurduk[img]smileys/smiley5.gif[/img]insallah bu sene kalirizda ikiside olur

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

gecen yaz Riga maclarini ve ilk lig macini izleyememistim.(Amerikadaydim) Ilk mac 2-1 one gectikten sonra farki kacirdik. Yattaranin hele hele Gokdenizin bi pozisyonu vardi ki hayvan olsa atar. Hocalari kovuldu, ilk defa S.Ligine kalamama tehlikeleri vardi. 2. mac ben de cehenneme gittim. Nooldunu anlamadan 2 bedava gol yedik. (Tolga da sakatti) Sonra da pek pozisyon bulamadik. Yattara sakatlandi. ama acikcasi smpiyon olmadan Sampiyonlara lgine gidemedigimiz icin cok uzulmedim. biliyorum ki Turkiye liginde sampiyon olmak S.Ligi sampiyonu olmaktan daha zor. malum hakemler...

abi o gavrancic in attigi kafa golu varya,yaa gitmiyor gozumun onunden,geceleri harbiden aklima gelince uyuyamiyorum,3 gol var bole,diger ikisi febeli aykutun ve bjkli pancunun golleri,bugece yine uyku yok bana[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ahhh ahhh ahhhhh ne diyim baska

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçtan 2 saat önce stada girmistik acayip bir yagmur vardi. halaoglu (augustus) istanbuldan gelmis ben ve o stada girer girmez bagirmaya baslamistik.girerken siriksiklam olmustuk ama içimizdeki atesten hemen kuruduk. 85. dakikaya kadar takimimizi destekledik sesimizin son damlsina kadar dahada bagiracaktik ama ses tellerimiz müsaaade etmemisti. bence golleri erken yememiz ve yattaranin sakat olmasiydi elenme nedenimiz. fenereo yil 2-0 yenilmistik ama inanin o kadar kötü olmamistim.tam bir yikimdi...........

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

saat 4 gibi stada girmiþtim.maç yanýlmýyorsam 8 de baþlamýþtý.4 saat býkmadan sýkýlmadan maçý bekledim.herþey gayet güzel baþlamýþtý.fakat ardý ardýna yenen 2 gol adeta stadý baþýma yýkmýþtý.sað tardftan emrahýn yaptýðý sayýsýz ortayý kiev kalecisi çýkýp rahatlýkla alýyordu.maç 2-0 bitmiþ düðüne gelen binlerce insan cenazeden döner gibi stattan ayrýlmýþtý
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

hayatýmda unutamadýðým maçLardan bi tanesi....
    saat 11'de stadýn kapýsýna dayanmýþtým saat 11'den maç baþLayana kadar(19:00 veya 20:00) gügüm gibi yaðmur yaðýyordu ýsLanmadýk hiç bir yerim kaLmamýþtý,bunLar hiç umrumda deðiLdi tabi.maç baþLadý,acý bir þekiLde bitti ve bende orada bittim kaLe arkasýnda öyLece sessizce kaLýp hýçkýra hýçkýra aðLayýp gözyaþLarýna boðuLmuþtum....
    o günü unutmak mümkün deðiL....
    SeN AðLatSaNdA BiZ YinE SevEriZ TrAbZoNuM

horoz1977 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BÝzÝm ZÝyanin AdetlerÝ MeÞhurdur CÝnayetlerÝ.......

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

sen kievde adamlarla dalga geçersen olacaðý olur sonra en az 5-6 maçý 2-1 kazanmýþtýk çok gol kaçýrmýþtýk ilk maçta yinede eleyebilirdik ama kýsmet deðilmiþ ne deyelim

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý macka61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sen kievde adamlarla dalga geçersen olacaðý olur sonra en az 5-6 maçý 2-1 kazanmýþtýk çok gol kaçýrmýþtýk ilk maçta yinede eleyebilirdik ama kýsmet deðilmiþ ne deyelim
    gökdeniz augustine ahhh ah ne goller kaçýrmýþtýlar
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Terzioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

ahh ulan ahhh bu maci stadda seyretmistim...turu gececegimizden okadar emindimki ilk mactan sonra...ilk maci 4-1 veya 5-1 alabilirdik...isi orda bitirmeliydik...stadda büyük hayalkirikligi yasadim...bu günü unutamam...
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

murseltaskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kim açtý bu baþlýðý ya.ne güzel unutmuþtuk

xxxxxxx
    Ziyaretçi

ikinci maç kesinlilke ziyanýn korkaklýðý yüzünden gitti iki maçtada dünya kadar gol kaçýrdýk agustine fos çýkmýþtý bize gelen adam nedense futbolu unutuyor

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ne kötü kaçýrmýþtýk vay anasýný satayým be nekadar gol kaçmýþtý o maç

cuneytr
    Ziyaretçi

2. maçý unutmak mümükün müydü zaten o mac bizden cok sey aldý götürdü....

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

maraton tribündeydim bu maçta gollerin olduðu kaleye daha yakýndým ve tam önümde 2 gol ayný týpa týp 2 gol yiyip þaþkýnlýk geçirmiþtim ilk yarýda sanýrým 2-0 olmuþtu. Yattara 2.yarý girdiði gibi sakatlanmýþtý hatta stadda ziya doðanýn eliyle yattaraya gel iþaretini hayatta unutamam. Ýlk maçta petkoviç o hatalý golü yemese gökdeniz girdiði o kadar pozisyondan 1ini atsa kesin gidecektik ve takýmýmýýzýn kaderi o gün deðiþecekti. 2.Maçta 2 topada çýkmayan petkoviçi asla affetmeyeceðim.

çok iyi hatýrlýyorum ki maçdan önce baþlayan bir yaðmur yaðýþý vardý saat 5.30 civarý yaðmura maðdur kalmýþtým
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafýndan (11.07.2007 Saat 15:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

5 Mayýs 1996 faciasýndan çok daha büyük bir felaket olduðunu düþünüyorum. Bir çýksak o ligin müdavimi olabilirdik. O maçtan sonra her sezon hoca deðiþimi yaþadýk. Kadromuz bir türlü dikiþ tutmadý. Hem Þampiyonlar Ligi'nde oynayacak yabancý futbolcularýmýzýn öyle apar topar kaçmasý mümkün müydü ?
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)