Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dinamo Kiev - Þ. L. Ön Eleme Maçlarý

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dusunun, ilk macta rakibi kendi sahasinda 2-1 yeniyorsunuz.Surusuyle goller kacirip donuyorsunuz. Beraberligin ve 1-0 maglubiyetin bile yeterli oldugu macta direk 2-0 rakibe yeniliyoruz ve sampiyonlar ligine en cok yaklastigimiz kapiyi kendi elimizle kapatiyoruz..Yedigimiz goller de gol olsa bari. amatorce yapilan hatalar neticesinde kieve hediye edilen tur.. Bize cok sey verecekken aksine 2-0lik skorla bizden cok sey alan bir macti..

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Ilk gittigim macti , aksilik ustune aksilik yasanmisti o gun.. yagmur yuzunden yollamiycaklardi az daha maca. Sonra araba problem olmustu..
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bu maç Unutulurmu Ahh ah ilk maç 1-2 yendiðimizde sevinememiþtim açýkçasý Saðolsun Gökdeniz farký açmamýza engel oldu ilk maçta maçýn hakký 1-5 ti 2.nci maç ise tam bir felaketti maçtan sonra odama çekilip 1 saat aðlamýþtým Aklýma geldikçe içim bir tuhaf oluyor hayla Unutulmaz...
    Kazimiþi gzas vorert

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Bu turun kaybedilmesinin en büyük müsebbibi, 2-1'lik avantajýn üstüne yatma düþüncesiyle, takýmý 2. maça forvetsiz çýkaran ve futbolculardaki büyük stres hesaba katýldýðýnda gerekli motivasyonu da saðlayamamýþ olduðu anlaþýlan Ziya Doðan'dý yine.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Alýntý Can basten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu turun kaybedilmesinin en büyük müsebbibi, 2-1'lik avantajýn üstüne yatma düþüncesiyle, takýmý 2. maça forvetsiz çýkaran ve futbolculardaki büyük stres hesaba katýldýðýnda gerekli motivasyonu da saðlayamamýþ olduðu anlaþýlan Ziya Doðan'dý yine.
    kesinlikle doðru..
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Ankara'dan maça gitmiþtim, yaðmur altýnda saatlerce kuyrukta bekledikten sonra zar zor içeriye girebildim. Sýrada beklerken 20 liraya aldýðým maraton biletine 100 lira teklif eden gurbetçiler vardý saðda solda. Sonra rezil bir maç. Seyircinin umutla beklemesi. Hüsran. Maç bittiðinde kýpýrdamadan bekledim. Kimse kalmamýþtý bi sigara yakýp aval aval baktým sahaya. Fýskiyeler çalýþýnca sinirlendim sanki çalýþmasý içinde yaþadýðým duruma bir saygýsýzlýk, umarsýzlýk gibi geldi. Çýkýp gittim. Lanet ede ede.
    Bir yýl sonra fagamusta faciasý yaþadým Allah'tan o zaman yanlýz deðildim.
    "Arkasýndan yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayýlmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacý var"

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Can basten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu turun kaybedilmesinin en büyük müsebbibi - hiç tartýþmasýz- yan toplarda pozisyon almasýný bilmeyen Türk Futbolu'dur. Ha Ziya Doðan da Türk Futbolu'nun olumsuz bir ürünüdür, ayrý mesele...
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

2. maç tribündeydm 2 ayný gol yemiþtik yattarayý ziya önce kale arkasýna gönermiþti biz baðýrmýþtýk o ýsýnmýþtý deplasmanda 2-1 al gel trabzonda 2-0 kaybet çok krtik dönüm noktalarýmzdan birisi biz o maçý alsak ne atay aktuð yönetimi giderdi ne de ziya þ.lginde gruplara kalmaq süper olurdu ne yaðmur yaðýyordu dýþarda arabayý park edecek yer yoktu 9 kiþi gitmiktik maça

Bilbao maçý da var 3-0 dan 3-2 ye gelen maç deplasmanda 2-0 yenilince elenmiþtik adamlarýn antrönörü 3-1 e raðzýyým demiþti. 3-0 deðil 6-7 olabilirdi atamadýk 2 aptalca gol yiyince o turda gitmiþti
    Konu jefferson61sefa tarafýndan (27.12.2007 Saat 22:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Hayatta Yegane Üstünlüðüm Türk Doðmaktýr" K.Atatürk

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

iki turuda aptalca kaybettik farklý kazanacaðýmýz maçlarý kazanamazsak böyle olur iþte kievdeki maçta ne goller kaçýrmýþtýk

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Üniversiteyi kazanmýþým, babam da bana kýyak olsun diye rövanþ için uçak ve maç bileti almýþ. Tam tv'de spor haberleri verilirken, babam:"oðlum o maçý stadda izlemek nasýl olur" diye bana müjdeyi vermiþti. Trabzon'a takýmýmý izlemeye gidiyordum. Çok aðlamýþtým sevinçten çok...

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

1996 dan sonra kiev maçýda trabzonsporu 10 yýl geriye atmýþtýr iki maç bizim 20 yýlýmýzý yedi bu iki maçý verenleri tarih affetse trabzon halký affedermi bilmem ben trabzonla oynayanlarý allaha havale ettim

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Deplasmanda tarihi fark atabileceðimiz bir maçtý.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Trabzonpsor bu turu geçip Þampiyonlar Ligi'ne kalsa bir milad olacaktý, ancak fýrsat deðerlendirilemedi. Yönetim baþta olmak üzere Ziya Doðan bu fýrsatý deðerlendirimedi.

SERDAR-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bizim nerede yüzümüz güldü de þampiyonlar ligindede gülecekti.

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Deplasmandaki maçta o kadar gol kaçýrmýþtýkki ister istemez biz bu kaçýrdýklarýmýz Avni Akerde ararýz demiþtik abimle beraber.7-1 biten 8taþ maçý ve 5 mayýs faciasýndan sonra bu takým için gözyaþý döktüðüm üçüncü maçtýr.Arkadaþlara katýlýyorum.Þampiyonlar ligine katýlabilseydik bu bizim için milad olurdu.

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

ist da evdeydim macin baslamasini nasil sabirsizlikla bekliyorum ne de olsa ilk defa samp ligine gidicektik,kesin gidicektik,deplasmanda sov yapmistik dalga gecmistik,a.akerdeki maci da mutlaka kazanirdik güle oynaya cikardik lige die dusunuyordum,formami giydim tek basima tv nin dibine girdim izledim..macin bitiminde de oylece donakaldim,agladim uzun bi süre..simdi bile tuhaf oldum cok yazik oldu o sene bunu basarsaydik suan cok farkli bi konumda olurduk eminim..
    ilk mactan sonra ziyan dogan'in ''insallah kacirdiklarimizi aramayiz lafi ve ilk yarida sari kart goren kievli topcu icin spikerin sen bu adami attirirsin fatih tekke deyisini ve gercekten o adami tekkenin oyundan attirisini hatirliyorum..
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Bu maça canlý þahit olanlardan birisiydim,maç öncesi ben maçtan sonra Trabzondaki kutlamalarý hayal ediyordum ama maaelesef yas tutan bir þehre tanýk oldum..
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Affetmiyorum seni Augustine.. Neler kaçýrdýn ilk maçta..
    BORDO MAVÝ

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Bu maçý hatýrlayýnca hep ahhh Augustine ahhhh gökdeniz diyorum...% mayýs günü ve bu maçýn oynandýðý gün...Bizim kuþak için dönüm noktasý olacak iki maçtý..Ama fýrsat kaçtý..Bir daha da gelirmi bilinmez...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

tarihimizdeki dönüm maclarindan bir tanesi.elesek bir devrim yapip samiyonlar ligine ilk defa adimizi yazdiracaktik.tamam ilk macta daha farkli kazanmaliydik ama dinamo kievi deplasmanda 2-1 yenmek yetmeliydi.tayfun ve dhaene gibi stoperlere o zamanki takimi emanet eden atay baskan sagolsun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Gökdeniz deplesmanda attýðý golle benim nazarýmda niye bu kadar çok para aldýðý sorusunun cevabýný vermiþtir. Hala "helal olsun" derim. O ne goldü öyle, yerde yuvarlana yuvarlana...

Ýkinci maçta ne umutlarla gün boyu formamla gezmiþtim, bir Yunan adasýnda... Ay-yýldýzý gören cins cins bakýyordu. 96'dan sonra yaþadýðým en büyük ikinci Trabzonspor travmasýydý. Hala bir hocamýz olsa onalrý elerdik diyor, hala Yattara'nýn sakatlandýðýna inanmýyorum.

Nereden
    Ýstanbul

84 senesindeki son sampiyonlugu göremedim 88 dogumluyum. 95/96 sezonunda 7-8 yaslarindaydim hayal mayal hatirliyorum..kisacasi ömrümdeki unutmayacagim en önemli mac..göz yaslarim sel olmustu..kahroldum o gün

mehmet83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Bi hafta ruh gibi gezindim durdum. Birisi selam verse tekme tokat kavga etmek geliyodu icimden. Bi 96 daki fener maci bide bu mac. O iki macin bittigi anlar aklima geldikce ben daha olmem diyorum.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biz o maçý orada kaybetmiþtik...1-0 yenik duruma düþtük ama sonra gökdeniz ve yattaranýn güzel gollleriyle önce geçtik...Ama 2-1 den sonra akýl almaz goller kaçýrmaya baþladýk augustine gökdeniz önüne gelen kaçýrdý...Burdaki maça da 2-0 yenik baþladýk...Adamlar ikinci yarýya 10 kiþi baþladý...Çok baskýlý oynadýk ama o golü bir türlü atamadýk maalesef...Hayatýmda yaþadýðým en büyük yýkýmlardan bir tanesi idi...hüngür hüngür aðlamýþtým.....Ýlk defa bu kadar çok yaklaþmýþtýk...Ama olmalýþtý...Real madridi barcelonayý milanýtrabzonda izlemek nasip olmamýþtý maalesef..

scayt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

kesýnlýkler hýc unutmayacagým mac oldu kale arkadasýndn býlet bulabýlmýstýk ve mactan ýký saat once stada gýrerken bý yagmur bastýrmsýtýký ýnanýn ýslanmayan yerým kalmamýstý cebýmdeký paralar býle hamur olmustu. o yedýgým yagmurada razýydým ama kazansaydýk. oyuzden ogunu hýc unutmayacagým....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)