Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 358 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jun hepimize hayirli olsun!

Sezona iki kral ile baslamak iyi olacak. Birde su rum lari elersek tadindan yenmez ozaman.

insallah hayirli bir transfer olur...

Insallah

hadi hayirli olsun [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence zurawski den ii olacak

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Insan olarak ondan daha iyi oldugu kesin insallah futbolcu olarakda i,yidir hem en azindan genç

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Insallah döner ve takimla çalismalara baslar [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Kimse kusuruma bakmasin bu takim beni paronayak yapti...

kutoz
    Ziyaretçi

[img]smileys/smiley1.gif[/img]Sen tatile, tatile... Yoksa kaybedecegiz seni...

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam tatile su an çikamiyorum. Yani izin vermiyorlar yakin zamanda insallah bende kurtulacam sizde. Az sabir. Hem Çarsamba iyi bir skor alirsak zaten tatile de gerek kalmayacak. Aksi halde kayis tamamen kopacak.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

walla elenirsek rumlara bu oyuncuyu almanin hiçbir manasi kalmicak bence. transfer bikac gün önce yapilsaydi belkide bu durumlara düsülmcekti. yani bu malubiyette yönetiminde bi nebze sucu var.

neyse hayirlisi olsun.

Bu oyuncuyu cek bi arkadasa sordum. anlattiklarini goz onunde bulundurursak bana turkiyeden youlayi hatirlatti. dedigim gibi bu sadece arkadasin anlattiklarina dayanarak soyluyorum. cok hizli ve inatciymis. son vuruslari pek iyi degilmis[img]smileys/smiley5.gif[/img]ama tabi yasi cok genc benim dusuncem takima alisirsa bize cok yararli olur. hayirlisi diyelim be bekleyelim...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vay be Tomas Jun'u aldik bu transferde de Sparta Prag çalkalanmis[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Ne kadar dogrudur bilinmez ama CM oynayan arkadaslar alinan futbolcularin oyundaki özelliklerini yazabilir mi?

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla Fm'de pek bi üstün özelligiyok..

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

az önce bir tv kanalinda tomas jun için yorumcularindan birisi

tomas jun, çok iyi bir oyuncu, iki ayagini kullanabilen, adam eksilten, çerceveyi bulan sutlarin oldugunu, söyledi.

diger yorumcu ise çek oyuncularin futbol yapisindan bahsederek, Tomas Jun için iyi bir oyuncu oldugunu söyledi.

program sunucusu ise szymekten sonra iyi bir oyuncu oldugundan bahsetti. ayrica Fatih tekke ile birlikte iyi bir ikili olabileceginden bahsetti.

Nereden
    İstanbul

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

az önce bir tv kanalinda tomas jun için yorumcularindan birisi

tomas jun, çok iyi bir oyuncu, iki ayagini kullanabilen, adam eksilten, çerceveyi bulan sutlarin oldugunu, söyledi.

diger yorumcu ise çek oyuncularin futbol yapisindan bahsederek, Tomas Jun için iyi bir oyuncu oldugunu söyledi.

program sunucusu ise szymekten sonra iyi bir oyuncu oldugundan bahsetti. ayrica Fatih tekke ile birlikte iyi bir ikili olabileceginden bahsetti.

szymekten sonra iyi bir oyncu demissin.. Bu ne dmek, anlayamadim?

QuakeviL61

program sunucusunun görüslerini aktardim.

konu tomas jun 'du,

szymek'ten sonra yapilan orta avrupali,iyi bir transfer demek istedi. bu sene yapilan transfer olarak.

Nereden
    İstanbul

açikladigin için tesekkür ederim. Bende szymek -jun arasinda bir kiyaslama falan mi yaptilar dedim. Gol görüntülerini falan bulamadik bir türlü bu adamin..

tomas jun ile istatistiklere ceklerin resmi sitesinden bakabilrisinizEdited by: gerçekefsane

JUN büyük golcü diyolar...[img]smileys/smiley36.gif[/img]beyler alti aydir brezilyadan fubolcu alcaz diyolardi hiçç bahsedildi mi çek lerden

tabiki hayir nerden çikti bu [img]smileys/smiley11.gif[/img]

yönetimin iside gs ye benzedi trafatarin agzini susturmak için aceleden transfer yapyolarr

neyseeee nediyebilirim ki insallah basarili olur

bana bakin ersun yanal menejerlik oyunundan esinlenerek milli takima adam çagriyomus vallaaaa

amanin yoksa bizimklilerde böyle yapmis olmasin

eeeeeeee olur mu olur aman daaa lallah korusun bizimkiler okadar hayalci olamaz dimii?[img]smileys/smiley4.gif[/img]

firtina28 sen duymadin galiba yönetim son vuruslarini gelistirsin diye almis onu [img]smileys/smiley36.gif[/img]

demisler ki bak jun cugum biz sampiyonlar ligine gidcez yani kesin degil ama o maçlarda bizim topçular antrenman yapyolar sende yaparsin senin neyin eksik gel bize mehmet yilmazla birlikte kaleciyle karsi karsiya gelirsiniz habire asirtmaya çalisirsiniz bilirsin maç içinde karsina çikcak güzel firsatlar bunlar aman gön sevyim akilli vurmaya çalis su toplara heee bide arasira emektar gökdenizi de unutmayin tamam mi senelerdir kaleciyle kasi karsiya kaldiginda topun dibinre girilcegini anlayamadi ara sira aklina gelyo yapmaya çalsyo o zamanda malum... gökteki kuslar garip yaaa[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Tomas Jun Sota Arveladze'den daha üstün bir oyuncu.(Simdilik bence, ileride siz de göreceksiniz)Sanirim bu sizin için bir seyler ifade eder. Benim aklima onun gibi bir kaliteli ismi kadromuza katacagimiz asla gelmedi ve açikça söylemek gerekirse, zamanlamasi çok yanlis bile olsa çok dogru bir transfer yaptik. Çek Millî takiminda yer alan bir oyuncudan bahsediyoruz arkadaslar. Avrupanin Brezilyasi gibi top oynuyor adamlar. Ve Jun 22 yasinda. GS,BJK ve Fener' üçlemesinin hepsine de gol atti. GS'ye attigi golü görmedim ama bjk ve fenere attigi goller çok güzeldi. Bu adam Sampiyonlar ligi tecrübesi olan tek oyuncumuz. Her sene Sampiyonlar liginde Banko oynayan Bir takimi birakti ve bize geldi. Süper sert sutlari var en önemlisi özgüveni yerinde. Asist yönü de var. Modern futbolun modern oyuncusu diyebilirim onun için. Gönlünüzü ferah tutun.

jun iyi bir tranfer bence ts ye çok seyler katacaktir

Alıntı ShadoW Nickli Üyeden Alıntı

Tomas Jun Sota Arveladze'den daha üstün bir oyuncu.(Simdilik bence, ileride siz de göreceksiniz)Sanirim bu sizin için bir seyler ifade eder. Benim aklima onun gibi bir kaliteli ismi kadromuza katacagimiz asla gelmedi ve açikça söylemek gerekirse, zamanlamasi çok yanlis bile olsa çok dogru bir transfer yaptik. Çek Millî takiminda yer alan bir oyuncudan bahsediyoruz arkadaslar. Avrupanin Brezilyasi gibi top oynuyor adamlar. Ve Jun 22 yasinda. GS,BJK ve Fener' üçlemesinin hepsine de gol atti. GS'ye attigi golü görmedim ama bjk ve fenere attigi goller çok güzeldi. Bu adam Sampiyonlar ligi tecrübesi olan tek oyuncumuz. Her sene Sampiyonlar liginde Banko oynayan Bir takimi birakti ve bize geldi. Süper sert sutlari var en önemlisi özgüveni yerinde. Asist yönü de var. Modern futbolun modern oyuncusu diyebilirim onun için. Gönlünüzü ferah tutun.
    Valla içimize su serptin kardesim ama bu kadar methedecek kadar adami takip edebildinmi bilemiyorum.Senin hakli olmani çok isterdim ama yinede endiseliyim

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Sparta Prag gibi bir takimda oynayan ve Çek C.nde gol krali olmus bir futbolcunun kötü çikmasi süpriz olur. Tek sorun uyum sürecinde yasanabilir. Orta Avrupa ülke futbolcularinin genelinde de bu sorun yasanmadigina göre herhalde bu sefer dogru hamle yapildi Güney gösterildi Kuzeyden vuruldu.... Hayirli ugurlu olsun .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)