Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ShowTV’den Trabzonspor Tanitim Filmi

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Klip güzel olmus. Afferin Show TV ye. Ama hala kupa törenini yayinlamamalarini unutmus degilim.O rezalet yayincilik tarihlerinde kara bir leke olarak kalmaya devam edecektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı
    Birkez daha belirteyim; "Show Tv'nin katkilariyla" deniliyor.. Klibi muhtemelen kilüp yaptirmis..Klibi hazirlayan, hazirlatan Show Tv degil..

Bu yoruma katiliyorum...

Show Tv biraz diyet öder gibi daha unutmadik türkiye kupasi maçini...

Ama herseye ragmen çooook güzel olmus emegi geçenlere tesekkürler...

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

[img]smileys/smiley32.gif[/img]BÖYLE OLUN CANIMI YIYIN[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TS_ilverTS_wan Nickli Üyeden Alıntı
    ben show tv internet sitesinden öneri olarak maç öncesi bu klibin yayinlanmasini rica ettim sayiyi çogaltirsak belki dikkate alirlar, sizler de mail sitesinden mail yazin arkadaslar.
    Mail adresini versene...

ben suan yüklüyorum ama söylenenlerden güzel oldugu belli shov tv yede fazla tesekküre yer yok bir çiçekle bahar gelmez

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hakikaten güzel yapmislar,ellerine saglik ,sota nin da açlimlarini özlemistik dogrusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Alıntı scenerc Nickli Üyeden Alıntı
    hakikaten güzel yapmislar,ellerine saglik ,sota nin da açlimlarini özlemistik dogrusu

Evet görüntülerdeki en güzel noktalardan biri de Sota'nin o enfes çalimi...

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Klipteki TS logosu maasallah çok HORMONLU olmus...

Sotanin çalim da 1 numara[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunun için Show TV ye tesekkür etmenin bir anlami yok.Kendi akillari sira günah çikariyorlar(kültürleri buna müsait), sempati kazanmaya çalisiyorlar böyle bir klip yayinlayarak daha önceli pisliklerini örtbas etmeye çalisiyorlar.Tabi birde Dijitürk olayi var ''bakin biz TRABZONSPOR a gerekli ilgiyi gösteriyoruz maçlarinizi yayinliyacagiz Dijitürk alin'' diyorlar[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]yayinlayacaksiniz tabi maçlariistesenizde istemesenizde ya-yin-la-ya-cak-si-niz !!!!!

klibi hazirlayanda Show Tv degil sadece yayinlayan Show TV[img]smileys/smiley11.gif[/img]

arkadaslar yanlis degilsem renklerimizin nereden geldigini yanlis söylüyorlar bordo-mavi hamsinin gözlerindeki bordo ve sirtindaki mavi renklerden olusmustur klipde günesin batisindaki bordo ve denizin mavisinden meydana geldigi söyleniyor bu nasil celiski

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet birde böyle bir durum var hamsinin gözleri olmasi lazim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Bende hamsinin gözleriye alakali oldugunu biliyordum ama bu görüntülerde farkli bir yorum getirilmis...

resmi sitede kulübünm tarihi anlatilirken renklerin hamsini gözlerindeki bordo ve sirtindaki maviden alindigi belirtiliyor bu ciddiyetsizligi anlamadim trabzona yeni tarihmi yaziyorlar kulübün yetkilileri uyarma geregi duymuyorlarmi bizler bunun farkina variyoruzda onlar neden varamiyor ince ama cok önemli ayrinti

Evet hepimiz öyle biliyoruz,dogrusuda o.Ama Ikindi günesinin batimindaki bordo ile denizin mavisi derken koyulan o görüntü var ya birbirini mükemmel tanimlamis.Belkide böyle olmasi gerekirdi BORDO-MAVInin tanimi diye düsünüyor insan. Ha aslinda hamsinin gözünün bordosu ile sirtinin mavisi aslolan ise ve biz hamsiyle bu kadar özdeslesmis isek o KAPLAN sizi yesin emi! Edited by: arakop

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne hamsisi yaa, istanbul uyduruyor sizlerde bir hamsidir tuturuyorsunuz, istanbul bi ara aksamci sarapçilarinin saraplarinin bordosu da diyordu çogunuz bilmezsiniz!

ikindi günesinin bordosu hamsinin gözlerinden daha manidar çok güzel ifade ediliyor, zorla hamsiyi bu takimla özdeslestireceksiniz, logoda niye hamsi yok olur yakinda!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu arkadaslar, Trabzonspor dergisi okumadiginiz bu yazdiklarinizdan ortaya çikiyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img]Yok Hamsinin gözü, yok sirtinin mavisi!...Öyle bir sey yok!...Divan kurulu baskani Nizamettin Algan(ayni zamanda Trabzonspor kulübü kurucu üyesidir,yanlis hatirlamiyorsam)ile yapilan röportojda hamsinin gözü sirti böyle bir sey yok demisti...O zaman u renkler uygun görülmüstü dedi.hangi sayi bilmiyorum ama aksam evde ytekrardan arastiracagim.Bu arada Trabzonspor dergisi elemanlarindan arkadaslarda bu konuda yardimci olabilirler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı jackal61 Nickli Üyeden Alıntı
    Gercekten izlerken tuylerim diken diken oldu...mukemmel olmus ...tebrikler hazirlayan herkese...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kardes üç büyükler degil o yanlis söylüyorlar. Üç büyücekler ve tek büyük Trabzon Spor.

Ya bütün klipler çok güzeldi. Ts tanitim filmi sahane ama çakir gardasima da özellikle tesekkür etmek istiyorum kazim koyuncu kliplerin tam bir sanat eseri emegi geçen herkesin eline saglik.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Hayirdir insaallah,hangi dagda kurt öldü de Efsanemiz için böyle bir video hazirladilar?

FATIH SULTAN TEKKE

ts ilver ts van nikli arkadas ben senden 10 yil önceyi hatirliyorum bu tartismayi acanda benim resmi tarihcemizde renklerin secimi böyle yapilmis hamsinin gözündeki bordo kirmiziyi cagristiriyor buda idmanoçagi rengi diye itirazlar olmus oyüzdende bordoyu koyulastirmislar badaloglu rengimizi hamsiden almamiz rencide edici bir durummu bundan rahatsizlik duyuyoruz ilk defa hemde shov tv de ortaya atilan herkesin ilk defa duydugu günesin batisi olayini neden bu kadar sahiplendik trabzon tarihini yazmak onlarami düstü bizim kupa sevincini yasamamizi hazmedemeyen bir kanalin ortaya attigi birseye neden bu kadar sahiplendik Edited by: l-m

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

ya bu hamsinin gözü muhabbetinin kaynagi istanbul basinidir. çom iyi hatirliyorum fotomaç gazetesi belki on on bes sene önce bir spor ansiklopedisi yayinlamisti kocaman.

o kitapta ilk kez görmüstüm o ifadeyi. çok net hatirliyorum.Trabzon Spor renklerini hamsiden esinlenerek aldi felan filan

yanliz bu bilgi fotomaç in cikardigi ansiklopediden alinti degil trabzonsporun resmi sitesi tarihçe bölümünden

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

dogrudur da aga aslinda burda kafalari karistiran nizamettin alganin açiklamalari badaloglu gardasim gibi bende okudum. yanlis anlasilmasin kimsenin hamsiyi hor gördügü felan da yok. olamaz da zaten biz hamsiye nice türküler yazmis adamlarin çocuklariyiz. yalniz bu konunun netlesnesi lazim.

bi de eklemeden geçemeyecegim. bordomavi net te son bir kaç haftadir çok garip bir gerginlik var herkes birbirine saldirmaya , laflar la asagilamaya basladi. yanlis seyler. karsinizdaki yüz de yüz yanlis bile olsa. yanlissin der geçersin. asagilayici bir tavir takinmak yakismiyor bizlere

lütfen az daha sakin olun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

bu renk meselesini kulübe yazacam bakalim ne sonuç çikacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı orhanaydin1969 Nickli Üyeden Alıntı
    ts ilver ts van nikli arkadas ben senden 10 yil önceyi hatirliyorum bu tartismayi acanda benim resmi tarihcemizde renklerin secimi böyle yapilmis hamsinin gözündeki bordo kirmiziyi cagristiriyor buda idmanoçagi rengi diye itirazlar olmus oyüzdende bordoyu koyulastirmislar badaloglu rengimizi hamsiden almamiz rencide edici bir durummu bundan rahatsizlik duyuyoruz ilk defa hemde shov tv de ortaya atilan herkesin ilk defa duydugu günesin batisi olayini neden bu kadar sahiplendik trabzon tarihini yazmak onlarami düstü bizim kupa sevincini yasamamizi hazmedemeyen bir kanalin ortaya attigi birseye neden bu kadar sahiplendik

Orhan kardes,beni taniyanlar bilirler kesinlikle hamsiden gocunmam tam tersi benim kültürümde ne varsa hepsine sarilan bir adamim.Ben bu renklerin hamsiden esinlendigine inanmiyorum.Bunu söylerkende tabi kaynak olarakta Trabzonspor'un kurucu üyelerinden simdiki divan baskanimiz sn.Nizamettin Algan ile yapilan röportaji kaynak gösteriyorum.Show tv'nin ne dedigi umrumda bile degil; hatta su dakika itibari ile o klibi seyretmedigimi söyleyebilirim.Çünkü pc'de klibi daha açamadim,sorun çikiyor.Ben bu görüsümü daha öncede bildirmistim.Renklerin hamsi ile ilgisi olmadigini o röportaja dayanaraktan yazmistim.Yoksa show tv ile bunlarin ilgisi yok...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)