Sayfa 12 Toplam 409 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10208 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Zengin

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Standart :)

Alıntı nemo_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 maçta nasıl anladınız tolgadan kaleci olmayacağını ..adam ne yaptı ..takımda olumlu top oynayan adam sayısı en fazla 2-3 yani tolga yüzünden mi maçı kaybettik...bence tolga çok iyi bi kalece dahada iyi olacak inşallah
    yıllardır soluyorum yine soyluyecem metin aktaş gibi kalecei oteye gecemez,trabzonsporun ağırlığını kaldıramaz,akçabatda en az 3 sene oynayıp bize gelmeli,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cengizc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem defol tolga diye topic açan şahsiyeti hem de tolgaya gerizekalı diyen şahsiyeti kınıyor ve aynı ortamda olmaktan utanıyorum....40 derece sıcakta pijama giyip giymeyeceğini size mi soracaktı? kendi değerlerine bu kadar tahammülsüz ve saygısız bir toplumdan hiçbir halt olmaz....
    ben de kınıyorum kardeş.üstelik tolga nın trabzonsporda asla oynamaması gerektiğini düşündüğüm halde.adam hata yapabilir,hakaret etmek cok saçma.aslında burada yapılan hakaretler yazılı olduğu ıcın gozukuyor ve tepkı topluyor fakat tribünlerde,evde tv karsısında yapılan hakaretler fizik kurallarına göre uzaya gidiyor dinen ise amel defterine yazılıyor.kısaca birgün karsımıza cıkacak.bence herzaman küfür ve hakaretlerden uzak durmak lazım.stres atmak için veya takım sevgisi adına hakaret etmeye gerek yok...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

k@ndemir
    Ziyaretçi

Alıntı adnanm61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga seni kaleci diye kaleye sokanın beynine sokayım allah belamı versin Ofspor'da kalecilik yapamazsın sen ne salak bişesin...
    bu nasıl bi hitap tarzı ya!allahım ne günlere kaldık!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor kaleci yetiştirme okulu değildir.Kaleci dediğin defansına güven verir,defanstaki oyuncular ben topu kaçırsamda arkamda kaleci var diye düşünmeli pozisyonumu kaybedersem kesinlikle gol yedik değil.20-21 yaşında kaleci olunmuyorsa sebata lütfen yerin trabzonspor değil.Ve tolgaya yeterince şans verildi yeterince mi dedim pardon hakettiğinden daha fazla şans verildi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

tolga yerine direk diksen kaleye daha cok gol kurtarır.

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hep dedim ama lafı her zaman ağzıma tıkadılar bende tartışmamak için devam etmedim,
    diyorlarya tolga 5 jefferson eder,

tsnin kalesinde jeff ve tolga varken herzaman ilk kaleci jefftir!

hemen birileri çıkıp yabancı hayranlığı,her zaman bizim evladımız dışlanır demesin boşuna benim o tür şeylerle alakam yoktur.

ben performansa bakarım:

bu kalecilerin içinde en iyisi jefftir.
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eski metin aktaşa göre aslında baya uzun boylu ama karate kid de oynayan çocuk gibi acemi.başına bir miyagi lazım ama bu saatten sonra onu japonya da kim bulacakta tutup getirecek.faruk kanca brezilya da.hele bir gelsin onu japonya ya gönderelim.tabi bir daha geri gelir mi orası bir muamma.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

ts_fan
    Ziyaretçi

Rüştü'nün, Casillas'ın oynadıkları takımlarda sezon boyu şans alıp, ilk maçlarında ve ilk sezonlarında çuvalla gol yediklerini unutmamak lazım.Hemde önlerinde kendi ülkelerindeki takımlar baz alındığında en üst düzey defans oyuncuları oynarken.

Kaleci dediğin oynayarak kaleci olur, öyle üç maç oynatıp sonra kızağa çekilerek değil, diğer kalecinin yerine lütfen onbire alınarak değil.Tolga kaleye her geçirildiğinde O'na güvenilerek değil zorunluluktan kaleye geçirildiği imajını kendisine hissettirirsen, bu zamana kadar Trabzonspor gibi bir takımın kalesinde iyi bile durduğunu söylemek havada bir tabir olmayacak diye düşünüyorum.+Tolga'ya şimdiye kadar yeterince şans verilmemiştir, Jefferson varken Tolga'yı oraya buraya yollamak olaya tamamıyla at gözlüğü ile bakmaktan başka birşey değildir.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar lutfen biraz sevıyelı olun kullanılan kelımeler çok basit kelımeleryakısmıyo bize eleştirmek başka hakaret etmek başka sadece eleştirelim lütfen
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

bu sezon oynadıgı her mac gol yedı ya daha ne dıyelım

slm ben anıl 14 yaşındayım 8 e gidiyorum trabzonluyum istanbuldan mesaz yazıyorum

slm ben anıl 14 yaşındayım 8 e gidiyorum ben tolga abiyi hiç gormemiştim ama gorunce sergilediği oyunu beyendim ve onun hayranıyım

slm yine ben anıl trabzon spor u neden tutuyorsun diye soracak olurlarsa ne dersiniz bana cevap yazarmısınız diyeceğiniz hakkında

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oynayacak, inadına oynayacak..
    Var ya satsınlar bu çocuğu bir sene sonra pişman oluruz..
    Kalsın abi kalede..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

bu yaştaki şenol güneş tolga'dan daha ii kalecilik yapar. seni bu kaleye koyanlar fotbol topu olsun. tolga sen halı saha maçlarında bile kalecilik yapamazsın

k@ndemir
    Ziyaretçi

arkadaşlar bu kadarda abartmayalım bence!bu adamın kumaşı bence iyi ama yaptıgı hatalarda kabul edilecek cinsten diil katılıyorum size ama 1-2 hata yaptı die adamı idam etmek olmaz!

jefferson oynayacagına tolga oynasın

Orhan_Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı k@ndemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu kadarda abartmayalım bence!bu adamın kumaşı bence iyi ama yaptıgı hatalarda kabul edilecek cinsten diil katılıyorum size ama 1-2 hata yaptı die adamı idam etmek olmaz!

jefferson oynayacagına tolga oynasın
    evet katiliyorum,
    haklisiniz hatalar yapti ama hemen küfürü basmak yanlis bence, daha cok genc, kolay degil onun görevi.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaa kaleyi jeferson koruyacagına tolga korusun razıyım...
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Akçaabata bir iki...
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor kaleci yetiştirme okulu değildir.Yaz boz tahtası hiç değildir.24 yıldır şampiyon olamayan bir takım sırf kaleci kazanacağım diye en az 3 yıl (3 yıl diyorum çünkü 3 yıl üst üste TS kalesini korusa belki hatalarını yarıya indirirr o da belki) daha bekleyelim demek akıl işi değildir.Adam kalede titreyerek duruyor

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birden çok teknik adamla çalıştı,hangisi bu çocuk gitsin dedi ? Bu soruya aldığımız yanıt hiçbiri olduğuna göre hepsi bunda bir ışık görmüş diyebiliriz.O zaman bu ışığı parlatmak için yine hem Tolga hemde Trabzonspor için en iyi yol kiralama yolu değil miydi ? Bunu kullanmayan hocalar yönetimler suçludur.Tolga'yı karalamak işin en kolay tarafıdır.Kaleci oynadıkça KALECİ olur.Bize olmuş kaleci lazım...
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

kesinlikle tolga oynamalı.

Telha TANYILDIZI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

artık genç değil kendini geliştirmeli
    adak adıyorum ne zaman şampiyon olursak bi kurban kesecem

ts_fan
    Ziyaretçi

Toplasan 10 maç ya oynamıştır ya oynamamıştır.Çok iyi kaleci alamadıktan sonra Jefferson'ın yerine kesinlikle Tolga kalede olmalıdır.Zira Jeff'te Tolga kadar gençtir, Trabzonspor kaleci yetiştirme okulu değilse alır bir tane iyi kaleci, yollar Jeff'i böylece Tolga'da iyi kaleciden birşeyler öğrenmiş olur.

İyi kaleci kimdir, özellikleri nelerdir?

Yer tutuşu, yan toplardaki zamanlaması, oyun sezgisi, topu oyuna sokuşu, defans oyuncuları ile diyaloğu, refleksleri 10 üzerinden 7-8 olan kaleci, iyi kalecidir.Bir kalecinin tüm bu özelliklerde iyi bir seviyeye gelmeside öyle he demeyle olmaz, zaman gerektirir, sürekli oynamakla olur.

Bu arada her nedense iyi kaleciler 29-30 yaşını geçmiş oluyorlar, neden acaba?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer sen kalecini sadece yediği bulunmadığı zaman as kalecinin yerine oynatırsan işte bu kadar oynar.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)