Sayfa 3 Toplam 409 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10208 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Zengin

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

yok sampiyonlar ligi belki zor ama en azindan kupadaki maçlarda oynayabilir...

FATIH SULTAN TEKKE

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tolganin en hosuma giden yönü su. top ondayken hiçö vakit kaybetmeden topu bostaki bi adama atmak oyuna sokmak istiyor topu. bizim petko tutardi topu kalkardi biraz oyana bakar biraz buyana bakardi . degaj yapardi ya taça gider ya rakibe giderdi top. oyunu kuramazdi bitürlü. ama tolga topu kontrol ettigi anda ok gibi firlayip en uygun adami ariyo ve hemen oyuna sokmaya çalisiyo topu. bi kalecinin bi anda forveti pozisyona sokabildigini biçok maçta gördük. tolgada bu yönüyle hosuma gitti çok. busene 3 kulvarda yarisacaz ve onada kaleye geçme sansi gelecegini düsünüyorum. insalla metin aktas gibi bi anlik parlama olmazda önümüzde uzun yillar kalemizi korur.

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Genç ve süper bir kaleci.....

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

dün gördümde basel maçinda hasan kilolu gibiydi!

tolga hasandan daha iyi!

bu sezon ikinci kaleci olmasi lazim!

FATIH SULTAN TEKKE

Nereden
    Avrupa Diğer

Rustu barcelonaya gittikten sonra ortaya valdez diye birisi cikti belkide rustu yedege dusunce madem boyle bir kaleciniz vardi ne diye beni aldiniz demistir[img]smileys/smiley1.gif[/img]veya yahu valdez kardesim benimi gordun gecen sezon geleni yiyordun[img]smileys/smiley1.gif[/img] simdi ayni seyler jefferson icinde gecerli olabilir!!!Edited by: objek

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimbilir belki de Tolga Jefferson'u keser... ve yönetim birdarbede buradan alir.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Eger ki Senol Günes risk alip israr ederse bence Tolga bu sene 1. kalecimiz olur.. ama Senol Günes'in o riski alacagini sanmiyorum..

Trabzonspor ve Türkiye için ileriki seneler bir kazanç. genç olmasina ragmen kaledeyken Tecrübeli bir kaleci gibi davraniyor.

UNIVERSIAD da basarilar diliyorum...

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hazirlik maclarinda cok iyi oynadi hasandan daha iyi oldugunu gosterdi ama jeffersonu gececegini sanmam sebata kiralik olarak verilebilir

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adam 2-3 sene sonra tamamdir... batum macindaki hatasi sadece tecrubesizlikten

NE KADAR IYI OLURSA OLSUN PISIP TECRÜBE KAZANMASI LAZIM. EN UFAK HATASINDA TECRÜBESIZ DIYIP TEDIRGIN OLURUZ. TECRÜBELI BIR FUTBOLCUDAN AYNI HATAYI YAPMASINI BEKLEMEYIZ.

Tufan_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BEN HAZIRLIK MACLARINDA COK BEGENDIM GELECEGI PARLAK

Nereden
    Hatay

adamim 26 temmuz dan beri kimsenin aklina gelmemissin.. gel bakalim biraz yukarilara söyle.. Sivas maçinda o golü sen yemis olsan idam sehpan kurulmustu çoktan... ama destek yagiyor, iyi kaleci olacak diyorlar siyahi rakibine... evet zenci-beyaz ayrimi hep vardi bazi ülkelerde... bizde de var iste... brezilya milli takimina kaleci yetistirecegiz ne gurur! sen mi.. sen bir kösede otur dur.. düsünüyorum da senol günes kaleciyken yabanci kaleci isleri moda olsa acaba su an senol günes diye bir kaleci veya antrenör olur muydu... kendisinin hareket ettigi mantikla olmazdi herhalde...

neyse.. aci seyler tolga... fakat gerçek diyoruz iste..Edited by: Muhalif

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gese maçinda oynatilmasi büyük hataydi.Orhan hoca genç kalecimizide maçida katletti.Keske baska bir maçta sans verilseydi.Fakat bakiyorumda Ufukhan 2 maçtir yillarca yanindakilerle o formayi giymis gibi uyumlu.Panik yok ,heyecan yok son derece sogukkanli.Neyse biz yinede Tolga'ya sahip çikalim.Son sözümde muhalife ''lütfen açik yesiller öne''.

Nereden
    Hatay

Dün Karagümrük maçinda bir kafa vurusunu kurtardi ki son zamanlarda böylesi bir reflekse sahit olmamistim hiç bir maçta... bu çocukta is var yahu.. el alemin milli takimina kaleci yetistirecegine zaten önümüzde bitmis bir sezon var yarim sezonu da tolgaya feda edelim 10 yillik bir kaleci kazanalim diyordum, hala da diyorum...

Mayasi saglam bir çocuga benziyor.. harcanip gitmesinden korkuyorum gerçekten...

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sezon basindan beri ayni seyleri söylüyorum. Brezilya milli takimina kaleci yetistirecegimize , kendimize kaleci yetistirelim. Bir maçta hatali goller yedi diye söylenmeyen kalmadi Tolga'ya. Jefferson hiçmi hatali gol yemiyor ? Yedigi gollerin çogunda bariz hatalari var. Yan toplari tutmaktan bi haber, tutabilecegi toplari yumrukluyor. Ama kimsenin gözüne batmiyor, açikcasi herkes görmezlikten geliyor ama hata yapan Tolga olunca söylenmeyen kalmiyor.

Ufukhanda genç bir yetenek , her maç hatalari var , olacaktirda, ama bu çocuklari oynatarak kazaniriz. Tolga dünkü maçta çok iyiydi ve dahada iyi olacaktir. Genç yeteneklerin denenmesinde bundan daha iyi bir sezon olabilecegini sanmiyorum. Bu sezonu iyi degerlendirmeli ve genç yeteneklerimizi kazanmaliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

dün çok iyidi önnemli kurtarislar yapti

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün güzel kurtarislar yapti ama güven verici degil daha pismesi lazim..

degerlendirilmesi gereken yetenekli bir kaleci hiç olmasa jafferson dan 6 kadife daha üstündür.kesinlikle kazanilmalidir

uslanmazlaz: [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Iyisinhossun da kaleci öyle mi durur arkadas ? Hareket ve tavirlarina baktigimda çok efendi birine benziyor ama bu "Vur ensesine al lokmasini"konumundan çikmasi lazim.Sirf top kurtarmakla olmuyor ki bu is...Oyunu okuyacaksin, bagirip çagiracaksin,rakip forvet karsina geçti mi tirsacak senden. Dünyada "efsane" olmus kalecilerin tamaminin kariyerleri yedigi komik gollerle doludur. Ancak onlari efsane yapan kritik maçlardaki kurtarislariyla takimlarini ipten almalarinin yanisira defanslarina hakim olmalari, içindeki adrenalini sahaya olumlu bir sekilde yansitmalaridir. Gerçekten yetenekli biri amauzun vadede kendisinden istifade edebilirmiyizonu bilemem.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Iste yeni konumuz , bir kaleci kalede nasil durmali [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Kaleci biraz çirkef olmali degilmi , agzindan lokmasi alinmamali. Mondi gibi rakibine dirsek atmali, kendisine dokunuldugunda yerden yere yuvarlanmali.

Dünya çapinda bir kaleciden bahsetmiyoruzki burada. Yeni yetisen bir kaleci için bu sekilde agir elestirilerde bulunursak hiç bir zamanda bahsedemeyecegiz. Gs maçindan sonra yeteri kadar yüklenildi zaten Tolga'ya. Neredeyse kaybetmemizin tek sebebi Tolga olarak gösterildi. Sanki biz gs'yi futbolumuzla ezmisiz, sadece Tolga'nin hatalariyla o maçi vermisiz. Gs macinda sizin deyiminizle dünyanin sayili kalecilerinden biride olsaydi kalemizde o maçin skorunun pek fazla degisecegini sanmiyorum. Sadece kalede nasil durulacagini ögrenmis olurduk [img]smileys/smiley1.gif[/img]gs maçinda kürsat'in iki bariz hatasindan iki gol yedik ama nedendir kimse kürsat'a suç bulmadi. Tolga'ya yüklenmek daha kolay çünkü. Yapmayin , gelecek vaadeden yeteneklerimize karsi bu kadar sabirsiz olmayin. Biraz sabredin , hep beraber görelim akmi karami, en azindan jefferson'a gösterdiginiz sabri gösterin ...

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

jeffersondan daha iyi bence,dunku macta jefferson oynasaydi o ilk pozisyon gol olurdu,tolga iyi kurtardi,baska kaleci almiyorsak tolgaya guvenilmeli,tabiki ilk maci buyuk takima karsi olmamali.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Serbest kürsüdeki yilin enlerinde yazmasam da,kazim abimin gidisi ve anortosisle birlikte beni en çok üzen konularin basindaydi tolganin gs maçinda içinde bulundugu durum...

Ilk resmi maçinda bir kalecinin,gs maçinda görevlendirilmesi..Sonra olayi iyi süzebilen insanlar disindakilerin acimasizca elestirileri,gencecik bi adam...

Kalede nasil durulmasi gerektigini anlamam ama,en azindan durmamasi gerektigi gibi durmuyor tolga kalede..

Hep dedigimiz ama nasil olacagini anlayamadgim bir laf da var..."pismeli"...Evet genç ve A takim için tecrübesiz ama,eger biz de oynatmazsak bu kaleci nasil pisecek?

Karagümrük maçindakikutarislarinda tabii ki ts m adina çok sevindim,ama kisisel olarak tolganin da bu kurtarislari yapmaya ihtiyaci vardi,ona ayri bi sevindim.

Biraz acimasizca elestiriyoruz bazen insanlari sanki...

Seninle gurur duyuyorum Tolga...Kalede göremedigim,ama dinlediklerimle,okuduklarimla,keledeki o müthis insani görüyorum sni gördüçe sanki,Senol Günesi....

Inan kendine,en az sna inandigim kadar!

Nereden
    İstanbul

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Iste yeni konumuz , bir kaleci kalede nasil durmali [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Kaleci biraz çirkef olmali degilmi , agzindan lokmasi alinmamali. Mondi gibi rakibine dirsek atmali, kendisine dokunuldugunda yerden yere yuvarlanmali.

Dünya çapinda bir kaleciden bahsetmiyoruzki burada. Yeni yetisen bir kaleci için bu sekilde agir elestirilerde bulunursak hiç bir zamanda bahsedemeyecegiz. Gs maçindan sonra yeteri kadar yüklenildi zaten Tolga'ya. Neredeyse kaybetmemizin tek sebebi Tolga olarak gösterildi.

Ideal kaleci kalesine ve defansina hakim,hirsli ve -hatta- hasin olmali ama bu özelligiyle "çirkeflik" arasindaki ince çizgiyi de bilmeli. Hatta Jefferson'un fener maçinda yaptigi gibi omuzundan geçen su sisesini görünce yerde kivranmamali. Gs maçi sonrasinda kendisine asiri yüklenildigi fikrine ben de katiliyorum. Bu eksikligini elestirmek için -size göre- erken olabilir ama ben "agaç yasken egilir" diyorum. Hatta kendisini elestiren Istanbul spor ulemalarinin zannettiginin aksine18 yasini geçeli 4 sene oldugundan bu özelligi hususunda geç bile kalinmis olabilir.Edited by: oflubektas

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)