Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 134 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Feridun Sungur

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

<CENTER>Feridun Sungur Trabzonspor?da
    Takimimizin Elazigspor?dan transfer ettigi, Olimpik ve Ümit Milli Takim?in genç defans oyuncusu Feridun Sungur bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde 5 yillik sözlesme imzaladi.

<DIV align=center></DIV>Futbola Trabzonspor altyapisinda baslayan ve 2002 yilinda profesyonel olan Feridun, o sezon iki maç oynadiktan ertesi sezon sirasiyla Akçaabat Sebatspor ve Karsiyaka?da top kosturdu. Geçen sezon basinda Elazigspor?a transfer olan 21 yasindaki oyuncu, oynadigi 25 maçtaki basarili futbolla dikkatleri çekiyordu.

Altyapidan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Birinci basin toplantisinda yaptigi konusmada Feridun?un oynayacagi futbolla takima layik bir oyuncu olacagina inandigini belirterek, ?Küçük yasta Trabzonspor altyapisinda futbola baslayan Feridun, daha sonra Akçaabat Sebatspor ve Elazipspor?da oynayip tecrübe kazandi ve tekrardan yuvasina döndü.? diye konustu.

Feridun ise söyle dedi: ?Trabzonspor camiasina döndügüm için sevincimi kelimelere sigdiramiyorum. Transferimde emegi geçen herkese çok tesekkür ediyorum. Çok çalisip formayi almaya çalisacagim.?

</CENTER>
    <CENTER>

</CENTER>

trabzonspor.org.tr

<DIV align=right>22.07.2005 19:23:00</DIV>
    <DIV align=right></DIV>
    <DIV align=right></DIV>
    <DIV align=right></DIV>
    <DIV align=right></DIV>
    Edited by: gerçekefsane

Guests
    Ziyaretçi

emrahi keserse hiç sasirmam. kaliteli - tecrübede kazandi. sonunda trabzonspor kazanicak.

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

emrahi kesecegine kesinlikle inanmiyorum ama çok iyi bir yedek olabilir.Çünkü feridun çok çaliskan bir futbolcu ilerde ve bugünlerde yararlanilmasi gereken bir kardesimiz.

Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR NASIL BIR FUTBOLCU BILENINIZ VARMI EMRAHI KESMEKTEN ZIYADE O FORMANIN HAKKINI VEREBILECEKMI VEYA LIGDE SAG KANAT IÇIN YETERLIMI IS YAPARMI IYI BIR ALTERNATIFMI?

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mesut daha 2 sene önce falan bizde oynuyordu zaten biz kiralik gönderdik ondan sonra satildi ayagina çok hakim ve hizli bir futbolcu trabzonlu çocuk bizim altyapidan yetisti.Anliycan gönlünü ferah tut mesut.

Nereden
    İstanbul

BILIYORUM ALT YAPIDAN OLDUGUNU AKDENIZ OYUNLARINDA ISMINI DUYMUSTUM INSALLAH TAKIMIZ IÇIN HAYIRLI OLUR TABI TRABZONLU OLMASINDAN DOLAYI HEMEN TARAFTARIMIZIN BENIMSEYECEGINI DÜSÜNÜYORUM

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

milli takima cagrilmissa bos bi adam degildir heralde, bencede ii bi yedek olabilir

Nereden
    İstanbul

HIÇ OLMAZSA TAYFUN SADECE STOPERIN ALTERNATIFI OLARAK DÜSÜNÜLÜR AYRICA STOPERDE DAHA BASARILI HEM SENOL HOCAMIZ ISTEDIYSE FERIDUNU BIR BILDIGI VARDIR ELBET

hatirlamayanlar ve bilmeyenler için yazayim,zamanin teknik direktörü samet aybaba feridun kardesimize çok güvenmekteydi ve bu güvenin bir karsiligi olarak onu maçlarda ilk onbirde oynatiyordu,yine bir maç günü geldi çatti,maç rize de oynacakti,takimlar sahaya çikti,bu feridun kardesde takimin sag bek i,neyse maç bitti bizim takim maglup,maç dönüsü takim otobüsle trabzon a dönerken feridun un ceb telefonu çaliyor,arayan arkadasi,feriduna soruyor ,maç ne oldi?feridun da biraz alayci bi tavirla 'ne olacak 3-0 kazandik'gibisinden bir laf ediyor.diyor.iste bu konusmalari ayni otobüste bulunan samet hocamiz duyuyor ve fena halde feridun a basiyor firçayi.iste o gün feridun takimdan uzaklastiriliyor.

oyunculugu hakkinda ise,onu yanlis hatirlamiyorsam elazigda oynarken bi iki kere izlemistim,gerçi bizde oynarkende biliyorum ama elazigda gerçekten iyi maçlar çikardi,top teknigi falan iyidir.topu iyi saklar,paslari yerindedir.kisaca bu arkadas önümüzseki yillarda sag tarafi kimseye birakmaz.zannedersem onu senol hoca istedi,bence iyi de yapti.[img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: angaralits

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eski futbolcumuzMacit ile biraraya geldigimizde anlatmisti feridunu.. Kendine güveni çok yüksek olan bir oyuncu, sakaci hatta bazen asiriya kaçiyormus, ancak çok yetenekli.. Zaten elazigda ve milli takimda bunu gösterdi, sag bek, sag açik ve stoper de görev alabilen bir oyuncu, daha çok hücumu seviyor ve mücadeleci..

Takimimiza hayirli olsun..

Nereden
    İstanbul

INSALLAH EMRAHI ZORLARDA EMRAH ALTERNATIFSIZ OLDUGUNU DÜSÜNMEZ EGER AYNI VERIM ALINACAKSADA FERIDUNU TRABZONLU OLDUGUNDAN TERCIH EDERIM

Alıntı mesutaky Nickli Üyeden Alıntı
    INSALLAH EMRAHI ZORLARDA EMRAH ALTERNATIFSIZ OLDUGUNU DÜSÜNMEZ EGER AYNI VERIM ALINACAKSADA FERIDUNU TRABZONLU OLDUGUNDAN TERCIH EDERIM

bu konuda hiç süphen olmasin,emrahi hem zorlar hemde keser.bakinda görün,ben simdiden yaziyiyorum.

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

madem öyle hayirli olsun o zaman???

tipi hosuma gitmedi [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Alıntı PaNZeR_G Nickli Üyeden Alıntı

kardes idare et,bunu bulabildik[img]smileys/smiley36.gif[/img]iyidir iyi[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: angaralits

Alıntı angaralits Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı PaNZeR_G Nickli Üyeden Alıntı

kardes idare et,bunu bulabildik[img]smileys/smiley36.gif[/img]iyidir iyi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

abi sen ne yapiyon ya nerde dagdan gelen varsa bizim takimi buluyo
    en karizmatik su bucur ibrahim ege ya kendine baya bi bakiyo [img]smileys/smiley4.gif[/img]kimin ogrencisi [img]smileys/smiley4.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Feridun`un maliyetini bilen var mi?

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gercekten cok kaliteli bir transfer. Hayirli Olsun

yo çocuk yan profilden gayet iyi duruyor[img]smileys/smiley2.gif[/img]...dediginiz gibi insallah emrah i kesecek kadar çalisirda emrah alternatifi oldugunu anlayip simarmaz...ikisi de ayni kalite de olsa tabiiki feridun u tercih ederiz...

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Emrah==&gt;(Feridun)

Fabiano==&gt;(Tayfun)

((Ufukhan))

Erdinç==&gt;(Özgür)

Celaleddin==&gt;(Ugur Boral)(insallah)

Saka maka mbir kaliteli stoper daha gelirse çok saglam bir defans kurgusu olacak...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    yo çocuk yan profilden[img]smileys/smiley36.gif[/img] gayet iyi duruyor[img]smileys/smiley2.gif[/img]...dediginiz gibi insallah emrah i kesecek kadar çalisirda emrah alternatifi oldugunu anlayip simarmaz...ikisi de ayni kalite de olsa tabiiki feridun u tercih ederiz...

Bu arkadasi 1-2maçta 90 dk.izledigim oldu.Ayagina hakim,mücadeleci veoyun zekasi yasitlarina göre üst düzeyde.Eksileriyse ileriye çiktigi zamançabuk geri dönmemesi ve kuvvetli olmamasi.Ancak Emrah'ikesip kesemeyecegi idman performansi ve kendini gelistirmesine bagli.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili FERIDUN yuvana hosgeldin.Insanlar bazi seyleri kaybettikten sonra degerini anlar.Fakat is isten geçmis olur.Sevgili Feridun sen sanslisin.Çünkü kismet ayagina tekrar geldi.Çalis ve sag kanattaki yerini al.

Israrla yine o,bu ,su niye kiralik veriliyor,satiliyor diyen arkadaslarin dikkatine ! Sekilde görüldügü gibi ADAM,ADAM GIBI ADAMSA VE TRABZONSPOR'LUYSA YUVASINA DÖNMEKTE BIR BEIS GÖRMÜYOR.Bu yüzden gidenler için bir sikinti yasamayalim,yasatmayalim.

Son söz yine Feridun'a çalistin,azmettin,Ümit Milli Takim'a kadar yükseldin.Simdi hedefin öncelikle ilk 11 ve sonrasinda MILLI TAKIM olmali.Turgay hocandan gerekli nasihatleri almissindir,umarim.BASARILAR,BASARILAR,BASARILAR.. .

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

ISPANYA’DA, FERIDUN SUNGUR SOV YAPTI…</font>

Elazigspor’un
    basarili savunma oyuncusu Feridun Sungur, dün oynanan Türkiye-Malta
    maçinda 60 dakika forma giyerken milli takimin ilk golüne imza atti.

Ispanyada yapilan Akdeniz oyunlarinda sergiledigi oyunla basta süper
    lig takimlari olmak üzere bir çok takimin transfer listesine giren
    Feridun Sungur Malta maçinda 60 dakika forma giydi. Olimpik milli takim
    kadrosunda bulunan elazigspor’un basarili savunma oyuncusu Faridun
    Sungur 60 dakika forma giydi. Ilk yarida sergiledigi performansla maç
    sunucusu tarafindan sürekli övgüler alan bordo beyazli oyuncumuz; maçin
    45. dakikasinda rakibine yaptigi hareket sonrasinda sari kart görürken;
    47. dakikasinda attigi golle milli takimin ilk golüne imza atti.
    Karsilasmanin 3’te ikisinde oynadigi oyunla göz dolduran Feridun 61.
    dakikada yerini Ertan’a birakti. Malta maçinda sergiledigi performansla
    otoritelerden iyi puan alan Feridun olimpik milli takimin en önemli
    oyuncusu oldugunu gösterdi. Olimpik milli takimimiz aldigi bu sonuçla
    15. Akdeniz Oyunlari'nda, B Grubu'nu birinci sirada tamamladi ve çeyrek
    finale yükseldi.</font>

HerYerde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

valla feridunun donmesine çok sevindim.ben zaten onun bütün maçlarini takip etmeye çalisiyodum(tabi trt maçlarini verdigi taktirde)ama feridunun biraz kiz davasi oldugunu duymustum hatta gonderilmesinde bunun çok önemli etkisi oldugunu düsünüyorum.ama yine de feridunu begeniyorum insallah emrahi keser.

hayirli olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)