Sayfa 165 Toplam 175 Sayfadan BirinciBirinci ... 65 115 155 163 164 165 166 167 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4368 adet sonuctan sayfa basi 4,101 ile 4,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Fenerbahçe

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor un gucu bu kadar iste... 3 buyuk takim oyunculari kaybettikleri puanlari hep siradan anadolu takimlarina kaybediyor fakat bize kaybetmiyorlar, cunku bizi onemsiyorlar ve maca konsantre oluyorlar. O zaman da bizim takimin defolari ortaya cikiyor, rakip hem konsantre hemde bizden kumasi daha kaliteli olunca, olan oluyor ve HER ZAMAN yeniliyoruz. Senol Hoca ya en az 2-3 sene lazim bu takimi adam edebilmek icin...
    Ne yazik ki Kumasimiz bu kadar...
    Umarim ilk 4 e girebiliriz..
    Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim.
    Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim.
    Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nihat ozdemir: Biz hakemler hakkinda hic konusmuyoruz!

daha yoruma gerek varmi ki
    Bizim yönetici hatalar oldu ama herkese oluyor derse o adam da maytap geçer böyle.

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şenol Efendi, sen nasıl bir Trabzonsporlusun? Hiç mi maç konuşması yapmadın bu adamlara? Denizli maçında daha motiveydi futbolcular.

Fikstürde ilk baktığımız maç fener maçıdır ve bu maçta apayrı bir motivasyon bekleriz. Feneri yenmeden Barcelona gibi 6 kupa alsanız da bir halta yaramaz.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Nereden
    İstanbul

hakem fenerli ,alex'in sarı kart görmesi bile fenerbahçelilerin isteği ile oldu adam noel kutlasın diye bank asya maçına çıkmadan erkenden ülkesine gönderiliyor.hersene alex bunu yapıyor.

Başlı başına fenerlilerin oyununa geldik, azizyıldırım tüm federasyonu tehdit ediyor biz gol bile atsaydık maçı yine fener alacaktı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Efendi, sen nasıl bir Trabzonsporlusun?
    Sence nasıl Trabzonsporludur ?
    Trabzonspor'un aldığı 26 kupanın 24'ünde onun birebir katkısı var. Ulusal anlamda en başarılı teknik adam. Bu işin ilmini okumuş nadir spor adamlarından biri sence nasıl Trabzonsporlu olabilir ? saçmalıyorsunuz belki saçmalamak da istiyorsunuz tamam. Ama herşeyin bir sınırı var.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sence nasıl Trabzonsporludur ?
    Trabzonspor'un aldığı 26 kupanın 24'ünde onun birebir katkısı var. Ulusal anlamda en başarılı teknik adam. Bu işin ilmini okumuş nadir spor adamlarından biri sence nasıl Trabzonsporlu olabilir ? saçmalıyorsunuz belki saçmalamak da istiyorsunuz tamam. Ama herşeyin bir sınırı var.
    Metin abi, cımbızla bir cümleyi çekip beni eleştirmenizi yadırgadım.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Efendi, sen nasıl bir Trabzonsporlusun? Hiç mi maç konuşması yapmadın bu adamlara? Denizli maçında daha motiveydi futbolcular.

Fikstürde ilk baktığımız maç fener maçıdır ve bu maçta apayrı bir motivasyon bekleriz. Feneri yenmeden Barcelona gibi 6 kupa alsanız da bir halta yaramaz.
    Murat 131'e uçak yakıtı koysan ne olur.
    Özkan SÜMER

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nihat ozdemir: Biz hakemler hakkinda hic konusmuyoruz!

daha yoruma gerek varmi ki
    İşte böyle adiler var..
    OSCAR CARDOZO

BAHADIR33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Alıntı adem6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat 131'e uçak yakıtı koysan ne olur.
    Gitt olur...
    Uzaktayız sanma,hep yanındayız...

Nereden
    Antalya

Belki bana katılmayacaksınız ama,
    Şu 61.dakika şovunun tadı kaçtı artık.
    Dün akşam 0-1 mağlubuz, sahada memur havasında ruhsuzca gezinen futbolcularımız var, dk.61 oldu hobaaa !!!
    Ulan, n'oluyor ? galipmiyiz, rakibi eziyormuyuz.
    Sahada takılan futbolcularımızda, bakıyor ruhsuzluklarını takan yok, üstüne 61 dk oldu diye millet sevindirik oluyor.
    Devam ediyorlar, çevir kazı yanmasın hesabı.
    Çok iğreti oluyor, alay konusu oluyor artık.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Biz ancak boş konuşuyoruz. Maçtan önce çoğunluk galibiyete kesin gözle bakıyordu ne oldu?İlk olrak bir gerçeği kabul etmemiz gerekiyor hemde en başından...Bizim kadromuz vasatında altında ,bu kadroya adam gibi adamlar alınmadığı sürece biz hiçbir büyük maçı kazanamayacağız. Ayrıca çarşambada Gs bizi yine rahat yenecek. Bunun hocayla ,hakemle ,taraftarla alakası yok; ne oldu gelmedimi taraftar maça? Geldide ne oldu? Sahadaki rezaleti izledi fenerli köpeklerin sevincini gördü vede başı önde evinin yolunu tuttu. Şenol hocayada kimse laf etmesin. Tıpkı brosun suçu olmadığı gibi onunda bu rezillikte vede bundan sonra sezon sonuna kadar yaşayacağımız rezilliklerde hiçbir suçu bulunmayacaktır. Mahalle kadrosundan şampiyonluk beklersen böyle kepaze ve rezil olursun cümle ağleme!!!!
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

yine aynı oyunlara geldikk...! bizi artık cok ıyı cozdulerde bız kendımızı cozemedık..! daha 3 hafta oncesınden takımı baskı altına almaya basladı baskan ve yardımcıları neymıs yenılırsek sampıyonlukdan koparmısız ?? bu lıgdemı ?? suan bu lıgde oyle bır futbol varkı matematıksel olarak kasımpaşa bile sampıyon olabılır ??? ama yok bız ılla baskı altına alacagız ? hakem fıyaskosuna zaten soyleyecek sozum yok ama fenerbahcenın bızden ustun oynadı gercegını budurum ortadan kaldırmaz ?? yanii ikinci yarıya adam gibi orta saha ve forvet alırsak bu takım anca canlanır kondısyonları bızden ıyıydı fenerbahcenın haa bırde unutmadan su barıs memısı artık yollayın karadenıze
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doğan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki bana katılmayacaksınız ama,
    Şu 61.dakika şovunun tadı kaçtı artık.
    Dün akşam 0-1 mağlubuz, sahada memur havasında ruhsuzca gezinen futbolcularımız var, dk.61 oldu hobaaa !!!
    Ulan, n'oluyor ? galipmiyiz, rakibi eziyormuyuz.
    Sahada takılan futbolcularımızda, bakıyor ruhsuzluklarını takan yok, üstüne 61 dk oldu diye millet sevindirik oluyor.
    Devam ediyorlar, çevir kazı yanmasın hesabı.
    Çok iğreti oluyor, alay konusu oluyor artık.
    Niye katılmayalım. Koreografi sayfasında sabah aynı konuya ben de değinmiştim :
    Alıntı Şakoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hevesinizi kırmak için daha önce dile getirmedim ve dikkat ederseniz bu başlığa hiç yazı yazmadım ama tribünlerde güzel şeyler sergilenmesi prestij dışında(o da gösterirlerse) bize birşey katmıyor.

Hatta ne yazık ki 61. dakika şovları ve bu gösteri gibi şovlar her ne kadar bizlere güzel gelsede maç öncesi laylaylom havası estiriyor ve tribünlerimizi cehennem havasından çıkartıp bayram havasına sokuyor ki; rakip kormak ne kelime hevese geliyor ve atmosfer dolayısı ile içlerinde oynama hissi uyanıyor.

Acilen daha etkili yöntemler bulup Avni Aker'i cehenneme çevirecek birşeyler bulmalıyız.
    Bu gibi aktivitelere ise şampiyon olunca devam ederiz.

Düşünüyorum da eskiden maçtan birkaç gün önce gelseler bile sabaha kadar davullarla uyutmazdık rakipleri. Sahaya çıktıklarında ayakları titrerdi sahaya gireceğiz diye.
    Sahaya girmeyelim ama şimdi bunların muadili önlemler almalıyız ki eski cehennemin ateşini çıra veya fırtına ile canlandıralım.

Avni Aker'e ve Trabzon'a gelen rakipler geldiğine geleceğine pişman olsun.

Havaalanı pistinde rakipler gelmeden önce icraatler yapıp inişlerini mi zorlaştırırız veya geldiklerinde trafik yapıp maça seyircilerimizin arasından son dakika da zorukla gelmelerini mi sağlarız bilemem ama birşey yapma zamanının gelip geçtiği kesin.

Yoksa kendi evimizde sol tarafımıza yumruk yer, "bari aparkat vurmayın lütfen" der dururuz.
    Versinler İade-i İtibar, Ufukta Şampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşamki maçın tekrarını izlediğimde sahada ruhsuzlar topluluğu görmedim.Gerçekten mücadele eden bir takımımız vardı.Ama büyük maç kazancak tecrübe ve konsantrasyon takım olarak sahip olamadığımız iki özellik.Oyuncu özellikleri açısından çok fazla eksiğimiz var.Bundan sonra transfer yapılırken çok dikkatli olunmalı.

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Biz alıştık her febe maçında hakem hatalarına,yanlı kararlara ama ne var ki anlaşılan bizim futbolcularımız alışamamışlar daha
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Büyük Mac adi üzerinde Büyük Golcularla kazanilir...Büyük golcusu olmayan takim bir yere kadar gelir sonra tökezler..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başkanımız Sadri Şener Fenerbahçe maçında yaşananlarla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Şener, açıklamasında maçın hakemlerinin verdikleri veya vermedikleri kararlarla sonuca etkide bulunduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Karşılaşmanın hakemi Bülent Yıldırım ve özellikle yardımcısı Hüseyin Fidan oyun boyunca adeta sadece Fenerbahçe’nin haklarını koruyan bir yaklaşım sergileyerek, maçın sonucunun belirlenmesinde önemli rol oynamışlardır. Karşılaşmanın 6. dakikasında Alanzinho’nun gole giderken ofsayt bayrağıyla durdurulmasının doğru bir karar olmadığı taraflı tarafsız tüm spor yorumculularınca kabul edildiği gibi ekran görüntüleriyle de apaçık gözler önüne serilmiştir. Yine Semih’in oyunun ikinci yarısında ceza sahası içinde topu elle düzeltmesine kayıtsız kalınması, hakemlerin bakış açılarıyla ilgili en temel mesajları içermektedir. Birinci pozisyonda atağımızı kesen bu anlayış, diğerinde rakibin hücumunu devam ettirmiş ve aleyhimize ortak bir tavır olarak ön plana çıkmıştır.

Trabzonspor Kulübü olarak niyetimiz elbette Fenerbahçe’nin galibiyetini gölgelemek değildir. Ancak özellikle iki sezondur takımımızın ligin kırılma noktalarında atacağı adımların hakem hatalarına takılması ister istemez bizlerin de olumsuz düşüncelere yönelmemize neden olmaktadır. Kulübümüze karşı art niyetli yaklaşımların olabileceği düşüncesini çağrıştıran bu uygulamaların devam etmesi halinde Trabzonspor Kulübü’nün ve camiasının sesini daha da yükselterek çıkaracağı açıktır. Bu tarz haksızlıklara karşı gösterilen tepkilerin düzeyini ve etkisini merak edenler yakın tarihimizde yaşanan gelişmeleri araştırabilirler. Bizler yönetim olarak her şeye rağmen takımımızın ligin ikinci yarısında seviyesini daha da yükselterek tekrar istikrarlı bir sonuç devamlılığına ulaşacağına inanıyoruz. Ancak buradaki en önemli şartlardan biri de Türk futbolundaki yarışın adil oyun felsefesine uygun halde devam etmesine bağlıdır. Sesini fazla yükseltenin kazandığı bir ligin ne kulüplere ne de Türk futboluna faydası vardır. Herkes olaya bu pencereden bakmalıdır”

Resmi site

Nereden
    Antalya

Eskiden bu ezikler bizim maçlar için geldiklerinde Rize'de kalırlardı. Şimdi öyle mi ? Geliyorlar, yiyip içip, ikram görüp gidiyorlar.

Bir de bu eziklerin yöneticilerini ağırladığımız ikramların boy boy resimleri çıkıyor.

Ben daha hiç İstanbul deplasmanında, bizim yöneticilerin ağırlandığına dair resim görmedim.

Bu iş centilmenlikden çıktı, pısırıklığa gitti !

Adamları hava alanında çiceklerle el pençe karşılayıp, ağam paşam davetler düzenliyoruz.

Bana bir tane resim gösterin, İstanbul Atatürk havalimanında bizi çicekle karşılayan İstanbullu yöneticinin.

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün ikinci yarıya Şenol Hoca Alanzinho-Ceyhun,Colman-Tjıkuzu değişiklikleri ile başlasaydı nasıl olurdu acaba?

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başkan değişme zamanın geldi.
    Bu açıklamaları kimse okumuyor artık.

İcraat görelim.
    Bu hakemler nasıl hizaya gelir,benden iyi biliyorsunuz.
    Herkese Merhaba

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doğan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden bu ezikler bizim maçlar için geldiklerinde Rize'de kalırlardı. Şimdi öyle mi ? Geliyorlar, yiyip içip, ikram görüp gidiyorlar.

Bir de bu eziklerin yöneticilerini ağırladığımız ikramların boy boy resimleri çıkıyor.

Ben daha hiç İstanbul deplasmanında, bizim yöneticilerin ağırlandığına dair resim görmedim.

Bu iş centilmenlikden çıktı, pısırıklığa gitti !

Adamları hava alanında çiceklerle el pençe karşılayıp, ağam paşam davetler düzenliyoruz.

Bana bir tane resim gösterin, İstanbul Atatürk havalimanında bizi çicekle karşılayan İstanbullu yöneticinin.
    Onun yerine azizin yaptığı gibi hakemlere yemek parası versen sana maçı verecek, yada en azından maçı senden almaya yüzü olmayacak.
    Versinler İade-i İtibar, Ufukta Şampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

61. dakika galipken de mağlupken de kutlanmalı 61. dakikanın maç ile alakası yok.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ahmet cakar bile, hakemin verdigi ofsayt karari icin " icime sindiremiyorum bu karari " dedi.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

baskan bos konusmus.

yillardir ayni sözleri eski baskan ve yöneticilerdende duyduk

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

söz konusu derbi maçları olunca beklentim fazla olmadığı için sonuca şaşırmadım...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)