Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 155 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alpay alinmalimi?

Guests
    Ziyaretçi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence Senol hoca Türkiye?nin hiç süphesiz en iyi hocalarindan biri. Trabzonspor?da çok güzide bir kulübümüz. Ancak ben Türkiye?de oynamayi simdilik düsünmüyorum.
    Alpay Özalan...

Oh be rahatladim...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Bence Senol hoca Türkiye?nin hiç süphesiz en iyi hocalarindan biri. Trabzonspor?da çok güzide bir kulübümüz. Ancak ben Türkiye?de oynamayi simdilik düsünmüyorum.
    Alpay Özalan...

Oh be rahatladim...

Ben de simdi okudum,iyi haber...

FATIH SULTAN TEKKE

alınırsa çok faydası dokunur.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre Asik veya Alpayin savunmaya alinmasinda hiç bir sakinca görmüyorum....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben Ankaragücünden Emre veya Samsundan Kenan alinsin diyorum.Olmazsa bejekenin stoper ordusundan birisi alinabilir.Burada bejekenin isine yaramayan adam...muhabbeti yapmayin pesinen söylüyorum.Adamlar yerli piyasadaki bütün stoperleri aldilar rakiplerine birakmamak için sonra (kadrosunda 8 stoper tutacak halleri yok ya) serbest birakacaklar.Biz de iyisinden aliriz.(adem dursun,gökhan zan veya çagdas atan olabilir Emre Asik bize yaramaz, her maç sarisi var,uzun zamandir da oynamiyor)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı
    Emre Asik veya Alpayin savunmaya alinmasinda hiç bir sakinca görmüyorum....
    Emin abi...Bunlardan Ne köy olur ne de Kasaba...Zaten gelmiyorlar iyi de ediyorlar...Koskoca TRABZONSPOR onlara mi kaldi...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence alpay alinsin ama emre asik kesinlikle alinmasin

Alpaya Kesinlikle Hayir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

öncelikle fenerli oldugu iddaalarina bi açiklik getirelim..tanidigimiz bildigimiz futbolcu alpay özalan fbli falan degil..hatta 4 büyük takimdan hiç birini tutmaz..bilenler belki bilir kendisi sadece ama sadece göztepelidir..göztepe tribunlerinde basari pankartlari dahi mevcuttur..

gelelim transfer konusuna..su anda en çok sikinti çekecegimiz ve alternatifi az olan bolgelerden biri de stoper mevkii.ve bu mevkii de bilinen taninan iyi yerli oyunculardan biri de alpaydir..bu bakimdan kadro zenginligiyaratmasi amaciylaalinmasinda bence bir sakincasi yok..aksine tecrübesiyle genç stoperlere yardimci olabilecegi düsüncesindeyim.

lakin alpayin takimin yas ortalamasinin çok üstünde olmasi ve bilinen otoriter futbolcularimizdan da yasli olmasitakim içinde sorun yaratabilir..sözü geçen oyuncularimiza karsi dik kafali tavirlar sergilerse huzursuzluk olabilir ama bu konuda da onun profesyonelligineve senol günes hocayla olan samimiyetine güveniyorum..

daha once istanbul takimlarinda oynadi diye oyuncu almiycakmiyiz?lütfen akli selim yorumlar yapalim...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

cok dogru alpay alinsin emre asik alinmasin. dayaklik zaten [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Alpay alinmalimi?

HAYIR

Alıntı Tserhan Nickli Üyeden Alıntı

Alpay alinmalimi?

HAYIR
    EVET

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Alpay gelirse bu yönetim ve Senol Günes gider. Trabzonspor kasar isleme ve gelistirme fabrikasi degildir. Alpay'in isminin Trabzonspor ile birlikte anilmasindan rahatsiz olan arkadaslarin hassasiyetlerine hakaret etmek hiçkimsenin harci degildir. Fenerbahçe'li oldugunu açiklayan birisi kutsal Trabzonspor formasini giyemez!
    Abdullah'da fenerliydi yillarca fomamizi giydi..eeeee ozamannn iiididee simdi mi kötüüü*??

yönetimin aciklama yapmasinin ne önemi var yaptiklari aciklamalarida gördük

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı tigin Nickli Üyeden Alıntı
    Konu basligi Alpay alinmalimi olarak degistirilmis,küfür ve hakaret içeren mesajlar silinmistir.

Bu baslik kilitlendi , yerine daha agir küfürlerle yenisi açildi ? sonra bu baslik yeniden açildi ,ne hikmettir agir küfürler içeren diger baslik bir anda yokedildi . küfür edenlere ne gibi bir yaptirim yapildi ? bizim verdigimiz tepkileri silmek ne kadar akilcidir ???

Bu konunun gereksiz oldugunu savunuyorum.

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bi kere bu mevkiye kesinlikle oyuncu alinmali

ikincisi bu kesinlikle emre asik olmamali alpayin alinmasinda bir sakinca görmüyorum ama o da türkiyeye gelmeyi düsünmüyor

bu yüzden anadolu kulüplerinden saglam bi adam alinmali

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Alpay gelirse bu yönetim ve Senol Günes gider. Trabzonspor kasar isleme ve gelistirme fabrikasi degildir. Alpay'in isminin Trabzonspor ile birlikte anilmasindan rahatsiz olan arkadaslarin hassasiyetlerine hakaret etmek hiçkimsenin harci degildir. Fenerbahçe'li oldugunu açiklayan birisi kutsal Trabzonspor formasini giyemez!

yok daha neler yani sanki trabzona söven birini getiriyorlar.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Alıntı Suha Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Tserhan Nickli Üyeden Alıntı

Alpay alinmalimi?

HAYIR

EVET

hemserim ondan bize fayda olmaz, olsa bile sergen ve oktay gibi kisa süreli olur. Tekrar Istanbula dönmek için Trabzonsporu kullaniyorlar.

SALPAZARLI

Alpay Kim Ya Dallamanin Teki (Kiminiz Hatirlar Bundan Yillar önce Istanbulda bjk TS maci Alpay SOTANIN kafasini Ayaklarinin arasina Aldi O anki surat ifadesi hala gözümden gitmez)

O serefsiz Gelmesin Istemem.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence alinmali yedek lazim buda muhakkak yerli olcaktir alpay dan iyisi yok bence bazan duygusal düsünmeyi birakip mantik çerçevesinde düsünmek gerekir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teknik açidan degerlendirelim...

Alpay feci agir, top teknigi sifirve artik bazi seylerde doyuma ulasmis. Ayrica fazlasiyla agresif, her maçta takimini 10 kisi birakma potansiyeline sahip.Saatli bombagibi birsey..

Trabzonspor gelenekleri açisindandegerlendirelim...

Istanbul'un müteakip defalar elinden geçmis, fb taraftari, televole malzemesi, yasi da kemale ermis... Ya Trabzonspor'un gelenekleri neyi gerektirir? Kisilikli olmayi, takimina yüregini verebilecek olmayi, Türk futboluna umut vaad edebilmeyi, mütavaziolmayi... Yani taban tabana zit.beckhama hareketi de bana görevatan sevgisi ve hirsindankaynaklanan bir davranis degil,önplana çikmak için yaptigi bir sovdur.

Sonuç

Alpayin transfer edilmesi, aykut kocamanin Trabzon'a hoca olmasiyla ayni kapiya çikar...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben artik takimda(istisnalar var tabe) Trabzonspor ruhunun %49 a,Paranin %51 e yükseldigini inaniyorum.(örnek te tolga gibi geliyor bana)Bunun yüzünden arkadasin da dedigi gibi bizimde yeri geldiginde duygusalligi bi kenara birakip,bazen mantiksal olarak düsünülmesi gerektigine inaniyorum.Alpaydan bende nefret ediyorum lakinAlpayin alinmasi taraftariyim.Alpay bence bize gelirse tekrar Bizansa dahil olmak için gelecek.Ama biz bize yarayan taraflarini düsünelim.Önemli olan Alternatif bi kadro kurmak degilmi?Alinsin,huzursuzluk çikarsa zaten HOCAMIZ gerekeni yapar.Bu yil bizim için çok önemki beyler.Alpay bizi Bizansa gitmek için kullanacaksa,bizde onu sampiyonluk taki kadro genisligi için kullanalim.Bu bizim için dezavantajken,avantaj olabilir.HERSEY TRABZONSPOR IÇIN !Edited by: lazoliii

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence yaniliyorsun sevgili lazolii arkadasim...

Çünkü insanlarin yapabilme kapasitesi, isteme veazim seviyesinekosuttur. Zira psikoloji hayatin ta kendisidir. Büyük olmak isteyen de öncelikle büyüklük psikolojisine sahip olmalidir. Iste sorun bu noktada yani, bahse konu futbolcununTrabzonspor'un vizyon ve hedeflerine yabanci olmasi, kendisini takimindan öne çikarabilecek hissiyata sahip olmasiyla ilgilidir.

Kaldi ki ben teknik açidan da Alpayin Trabzonspor'a faydali olacagini pek sanmiyorum... (Bkz. Bir önceki iletim)[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belki de yaniliyorum,dogrudur.Ama tek istedigim,kalabalik bi kadro olusmasi [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)