Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 155 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alpay alinmalimi?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

su tartismalar ne kadar gereksiz arkadaslar. alpay kararini verecek olan hocamiz senol günes'tir. bizler alpay hakkinda sadece basinin bize yansittigi kadarini biliyoruz. senol hocamiz ise alpay'in karakter yapisini hepimizden iyi biliyor, sanirim buna bir itirazi olan yoktur. böyleyken; hocamizin trabzonsporluluguna laf edicek tek bir aklibasinda adam da olamayacagina göre, birakalim da bu suni tartismalari, hocamizin verecegi karara sahip cikalim..derim.

sevgiler..

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Konuyu açan arkadas kendi düsüncesini yazmaya degilde tüm trabzonspor taraftarlarinin görüslerini yazmaya çalismis .Herkez senin gibi düsünmeyebilir, mesela ben.Bir futbolcu Istanbul takimi tutuyordiye veya Istanbul takiminda forma giydi diye transfer yapmayalim mantigina kesinlikle karsiyim.Bana göre Alpay Türkiye'nin son 10 yilda yetistirdigi ilk 5' e giren defasn oyuncularindandir.Hiç bir futbolcunun özellikleri 4*4 lük degildir.Mutlaka bazi eksikleri mevcuttur.Alpay'in agresif olmasi eksi gibi gözüksede ,tecrübesinin bu açigi kapatacagina inaniyorum.Takimizda Emrah'in hangi takimi tuttugunu bilmeyen yoktur,Yattara'nin topsuzalanda ve savunmada sifir olduguda asikârdir.Ama bu iki futbolcunun takima katkilarida ortadadir.Tolga kulubumüzde kalsaydisuanki durumdaAlpa'yin adini bile duymamis olurduk.Defansa mutlaka ama mutlaka tecrübeli bir ismin transfer edilmesi gereken bir durumda bana göre en iyitercihAlpay'dir. Edited by: Harun

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende bir seyler karalayayim....alpayin hangi takimi tuttugu hangi semtte oturdugu hangi kadinla evlilik yaptigi benim için zerre kadar önemli deyil!!!!zira benim için form durumu önemli futbolculugunu tartismaya gerek yok bencede en iyi 3 defans oyuncusundan biriydi oynadigi zamanlar ama simdi ne yapar nasil oynar nasil form tutar o bizim deil senol hocanin isi eger iyi ise buyursun gelsin iyi bir alpayi yontulmus bir alpayi bende trabzonsporda görmek seyretmek isterim.....saygilar... birde görüslerimizi saygi çercevesi içerisinde tartisalim...seviyeyi düsürmek...bmn..... yakismiyor....

Guests
    Ziyaretçi

alpay zaten gelmiyecegini açiklamasti - ama gelirse bence iyi olur - öyle takimindan kovuldu gibi haberlerde yalan - çok basarili bir oyuncu bence.

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben sahsen isterim gelmesini.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alpay'la Senol Günes arasinda çok iyi bir iletisim var. Alpay Senol Günes hocamin yönettigi her takimda oynarim dedi. Ancak Avrupa'da oynamak istiyorum demisti. Görünen o ki Avrupa'dan teklif gelmiyor Alpay'a ya da istedigi sartlarda bir teklif gelmemis olabilir. Trabzonspor'un su sartlarda alacagi en iyi defans oyuncusu olur. Takimi karistirir vb yorumlara katilmiyorum Alpay çok efendi bir futbolcudur. Öyle seylerle isi olmaz. Zaten Senol Günes bu tip olaylara izin vermez.

Alpay kesinlikle alinmali...Edited by: Emorfo

Alpay Trabzonsporda oynayacak en son adam bile degildir.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alpay için en iyi karari milli takimdada hocaligini yapmis olan Senol Günes verecektir. ve bizlerde Senol Günesin verecegi karar dogrultusunda hareket etmeliyiz. Dogru olan da budur diye düsünüyorum. Senol Günes takimin ahengini bozacak birinin zaten bu takimda yer almasina müsade etmez...

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fenerbahçeli oldugunu söylüyorsunuz istanbulda oybadi diye gelmesini istemiyorsunuz Peki hamiyi hatirlayan varmi aramizda Yeter artik trabzondan biktim beni birakinda gsde oynayayim diye bi demeci var hatirlarsaniz Bikere alpayin futbolculugunu tartismayalim Ahlak yönündende yattaradan daha kötü oldugunu kim söyleyebilir???

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

..Edited by: zahido

Guests
    Ziyaretçi

sergan oktay oynadi bu takimda. alpaymi oynamiyacak. kaliteli bir adam tekrar diyorum gelmesini isterim. türkiyede alinacak iki defans var biri emre asik biri alpay.

alpayi ingilizlere hareketlerinden sonra daha çok seviyorumEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konu basligi Alpay alinmalimi olarak degistirilmis,küfür ve hakaret içeren mesajlar silinmistir. Edited by: tigin

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    alpay zaten gelmiyecegini açiklamasti - ama gelirse bence iyi olur - öyle takimindan kovuldu gibi haberlerde yalan - çok basarili bir oyuncu bence.

Duymadin galiba 7 maçta 3 kirmizi kart gören adami tutacak halleri yoktu tabii ki kovdularEdited by: worldmaster

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alpay kovulmadi anlasarak ayrildi.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bizde yedik[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

Kovuldu ya da ayrildi ne fark eder ki?

FATIH SULTAN TEKKE

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gelmesi çok da kötü olmaz.. Ayrica o 7 maçta 3 kirmizi olayini yalanladi alpay..

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

o zaman kovuldu ayrildi biz hiç transfer yapmiycagiz her topçu takimindan ayrilmis oluyor çünkü.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bilmiyorum hala kardo açisindan açigiiz var ve tecrübeli biri lazim.aadam gibi adam olup,adam gibi oynayacaksa fena olmaz

Nereden
    Diyarbakır

Nerden biliyosun,sana Alpay'mi söyledi yalan oldugunu![img]smileys/smiley4.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

o zaman kovuldu ayrildi biz hiç transfer yapmiycagiz her topçu takimindan ayrilmis oluyor çünkü.

Yok ben onu kastetmedim.Alpay bize yararli olmaz demek istedim!

FATIH SULTAN TEKKE

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nerden biliyosun,sana Alpay'mi söyledi yalan oldugunu![img]smileys/smiley4.gif[/img]

Neden güldün kardes ?Trt 1 e konustu ve orada yalanladi...

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı #10 Muhtelif Nickli Üyeden Alıntı

Abi bu ne ya? Neredeyse lig baslayacak, yaprak kimildamiyor.
    - Haklisin valla Semsi, transfer falan hak getire.
    - Nerede bu yilin bomba transferleri abi, baslarina bir sey gelmis olmasin sakin.
    - Onu bilmem de bugün ne yazicaz oglum ya? Neyle dolacak bu sayfa?
    - Valla neredeyse Avrupa'nin yarisini ayri ayri 'geliyor' diye haber yaptik.
    - Figo Galatasaray yolunda yazmis miydik?
    - Yazmaz miyiz abi? Sonra oradan Besiktas'a döndürdük. Hatta karsiya geçti. Fenerbahçe'ye imza atmasi an meselesiydi.
    - Sonra nasil kapadiydik mevzuyu?
    - Kayinvalidesinin halasi izin vermiyor dedik.
    - Yuh!! Amma atmisiz ha!! Roberto Carlos Fenerbahçeli diyelim bugün.
    - Olmaz, dün Besiktas ile prensipte anlasti dedik. Önce bu durumu bir kapamamiz lazim.
    - Son anda devreye Juventus girdi, fiyat üçe katladi diyelim.
    - Diyelim de sikisinca hep Juventus devreye giriyor. Bu sefer baska takim girse devreye. Mesela Bursaspor girsin devreye. Roberto Carlos'un eline döner biçagi da veririz fotosopta.
    - Olum Bursaspor olur mu ya?
    - Hani ne bileyim bu sene ikinci ligde çok iddialilar da o bakimdan.
    - Saçmalama Semsi ya. Haa bu arada unutmadan, "Gurbetçi Sener 'Besiktas' dedi" haberi yapiyoruz bugün.
    - Gurbetçi Sener de kim abi?
    - Benim Almanya'daki halaoglu. Fanatik Galatasarayli. Bir iki gün Besiktas'a transfer pozisyonuna gelsin de sinirden çatlasin. Hahahaha! Sonra bir sekilde kapariz mevzuyu. Bonserviste pürüz çikar. Transfer kapanir.
    - Futbolcu mu peki bu arkadas?
    - Yoo, konfeksiyon atölyesinde çalisiyor. Al bak resmini de getirdim.
    - Iyi de bu sünnetlik fotografi abi.
    - Ne yapayim, elimde bu vardi.
    - Fotograf siyah beyaz, o ne olacak?
    - Olum Besiktas'a transfer ediyoruz ya. Konsept olur iste.
    - Pardon abi cebim çaliyor. Alo. Ha. Nee? Inanmiyorum. Allaaahhh!!!
    - Ne oldu oglum, Ribery'i masa tenisi raketiyle mi dövmüsler bu sefer de. Yoksa Alex gelmem. Ben Besiktasli'yim artik mi demis? Ya da buldum. Rui Costa asil adinin Ruhi oldugunu, aslen Nigdeli oldugunu mu açiklamis. Yoksa...
    - Abi bir sus ya..
    - Ee n'olmus olum o zaman?
    - Galatasaray transfer yapmis abi. Sasa Iliç'i almis.
    - O kim ya? Aman kimse kim? Sonuçta transfer olmus ya. Helal be. Biliyordum oglum. Biri bir transfer yapar, bizi kurtarir diyordum. Laylaylaylaylaylaylaylay laaaayyyyy...
    - Cimbombom... Cimbombom...
    - Sen Fenerbahçeli degil misin oglum?
    - Sayfaya gerçek bir transfer haberi çikmis senin dedigin lafa bak abi. Hey yavrum hey.. Ben simdi buna ne haber yaparim be. Sevdigi yemekler, ilkokul karnesi... Türk müzigini seviyor mu?
    - Ilk çiktigi kizi da bulup röportaj yapalim. Sasa Iliç. Ilaç gibi geldin oglum ilaç....

Alintidir.

bu yazi serbest kursude sevgili osman tarafindan acilmisti. pek itibar gormedi ama bence cok guzel ve anlamli bir yazi.

bana enteresan gelen sey ise su aslinda. her sene bunlari konusuyoruz, ediyoruz ama ayni hataya israrla gene dusuyoruz. ya arkadaslar allahaskiniza aklinizi basiniza alin bir insan ayni yanlisi 10 kere 20 kere 50 kere yapar mi ya.....ister yerel medyada yayinlansin ister ulusal. bu haberlerin hepsi bomba, asparagas haberler..

gerek var mi bunlar icin birbirimizi uzmeye, kirmaya, kufure varan tartismalara girmeye... (gormedim ama anladigim kadariyla bu topic epey bir karismis herhalde)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz yasli futbolculari Gecindirmek mi? Zorundayiz...Piyasada genç adam kalmadi da Alpaya mi kaldik...Ayrica bu adamin bu sehre ayak basmasini bile istemiyorum...Yönetim alirsa Maçlara gitmem çünkü benim midem genis degil...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Saygilarimla...

Nereden
    Diyarbakır

Okey arkadasim![img]smileys/smiley2.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)