Sayfa 13 Toplam 421 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10511 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club Ürünleri ve Ürün Önerileri

keramiya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya birsey merak ettim bordomavi.net in sanirim üyeler için ürettigi t-shirtler var.. bazi resimlerde gördüm..ben de istiyorum nasil temin edebilirim..

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý tigin Nickli Üyeden Alýntý
    Futbolcularin minik biblolari olsa.

Alýntý perhaps Nickli Üyeden Alýntý

oooffff offf Hasan... Ben bu forumun kim bilir hangi kösesinde "karikatürize edilmis futbolcu biblolarindan takim kurmak istiyoruuummmm, NBA'de yapmislar, UK'da futbol için deyapmislar, hem de degisik formalarla degisik seriler yapmak istiyorum" diye yazmistim. Allah bilir o zamanlar daha internet bile icat edilmemisti, o kadar zaman geçti, hala ses yok

Alýntý kuzey_lee Nickli Üyeden Alýntý

bahsettiginiz biblolara bi kaç örnek

nedved

raul gonzales

djibril cisse

Alýntý #10 Fietra Nickli Üyeden Alýntý
    Fatih abi bu karikatürizeler hep ilgimi çekmistir.Bunlardan gerçekten yapilmali

Alýntý kuzey_lee Nickli Üyeden Alýntý
    su biblolardan isteyen varsa bulabilirim..bunlarin disinda rooney-okocha-scholes-drogba-bellamy-silvestre ve baska bir adet nedved var..fiyatlari 10 ytl..satilmamissa yardimci olabilirim

Bir zamanlar bu muhabbet geçmisti.GeçenFenerium'a gittim bir de ne göreyim bu biblolardan var.1 hafta sonra bizim oradaki bir kirtasiyede Fenerbahçe-Galatasaray-Besiktas için yapilmis bu biblolardan var.

Yapan sirket BobbleDobbles.Fiyatlar 12,50 ytl civarinda.

Simdi oturup bunlara bakalim böyle.Edited by: #10 Fietra

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Talhaosman Nickli Üyeden Alýntý

Bence gömlek pantolon türü giysilere de agirlik verilmelidir. her yerde t-shirt türü spor giysiler giyemiyoruz

evet bence gömlekte olmali.....

Nereden
    Hakkari

Su giysi isini anlayan birilerine biraksalar Ts-CLUB parayi götürecek walla. Giysilerin kreasyonu tamamen rezil bence... taklit edilerek çiziliyor. biraz paraya kiyip adamakilli birine verseler su isi deli gibi para götürecekler...

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

yeni projeler lazim çok degisik seyler olmali. mesela elektronik isine bi el atabilseler küçük çapli da olsa mesela mp3 çalar falan

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Orjinal ZIPPO cakmak yapilmalidir üzerinde TS logosu olucak... cok güzel olur.

Nereden
    Kocaeli

Alýntý sweetrose Nickli Üyeden Alýntý
    Su giysi isini anlayan birilerine biraksalar Ts-CLUB parayi götürecek walla. Giysilerin kreasyonu tamamen rezil bence... taklit edilerek çiziliyor. biraz paraya kiyip adamakilli birine verseler su isi deli gibi para götürecekler...

aynen daha önce bende dedim walla hersene iyi bi transfer yapariz ts clubun geliriyle..

Nereden
    Kocaeli

Alýntý mission_61 Nickli Üyeden Alýntý

aynen ya söyle üstüne güzelce islenmis bir ts logolu zippo harika olur

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý keramiya Nickli Üyeden Alýntý

aynen ya söyle üstüne güzelce islenmis bir ts logolu zippo harika olur

neredeyse her takimin var,gerci bizimde var ama orjinal degil 4-5 sigaralik zippo [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

su biblo isi baya güzel bence. ama dahada iyi olabilir. NTV de ki bi basketbol programinda sunucunun masasinin üzerinde var böyle basketci biblolari . çok hos görünüyorlar. yapilsa bayada ilgi görür bence..

Nereden
    Hakkari

Ürünler kaliteli olsun.... Futbolcularin maskotlari yapilabilir...

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

<DIV>Bence günlük giyilebilecek seyler üretilmeli ne biliim kot pantolon falan</DIV>

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Selim55 Nickli Üyeden Alýntý
    <DIV>Bence günlük giyilebilecek seyler üretilmeli ne biliim kot pantolon falan</DIV>

giyim isine girilmeli ama abartmadan

simdi kim gidip alir ts kotu gömlegi kazagi herkes te marka takintisi var azolsada o yüzden kimse markalar varken ts kotu almaz o is yas

ama giysi olayina nasil girilir mesela polarlar yapilmali igneleyici t shirtler pijama altlari evde giyilicek sortlar vs. bunlarin üstünden gidilmeli günlük yasantimizda giyilcek ürünlerin çok tutucagini sanmam

Nereden
    Kocaeli

simdi dogruya dogru ts kotu almam..niye almam yaptiklari mallar ortada kim bilir kotu nasil yapar bunlar..o kadar zengin degiliz malesef..

Biblo gerçekten çok güzel olur ve ilgi görür kesinlikle...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý foresra Nickli Üyeden Alýntý

Biblo gerçekten çok güzel olur ve ilgi görür kesinlikle...

bir bayandanda baska teklif gelemezdi herhalde [img]smileys/smiley1.gif[/img]ben sevmem biblo incik boncuk (temizligi zor oluyorda[img]smileys/smiley9.gif[/img]) ama güzel fikir biblo.Sik aksesuarlar yparlarsada hos olur [img]smileys/smiley1.gif[/img]

iyi oynadiklari zaman temizleriz onlari sevgi ...

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

ya bizimkiler söyle adam akli t-shirt yapsa neler olur satislar sicrar...

örnegin:

"61&gt;34 matamatik yalan söylemez"

"DELIKANLI OLMANIN ILK ADIMI,TS LI OLMAKTAN GECER, BASKA YOLA SAPAN KÖTÜ YOLA DÜSER"

YADA BUNA BENZER; PANKART OLARAK YAPILAN SEYLERI; T-SHIRTLERIN ÜSTÜNE BASILABILIR...AMA NERDEEEEEE

Nereden
    Avrupa Diðer

Gecen sene olimpiyattan acilan Fatih sultan tekke pankartini t-shirt
    lere basmislar galiba ts-clubta gördüm,böyle seyler cogaltilmali..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Gecen sene olimpiyattan acilan Fatih sultan tekke pankartini t-shirt lere basmislar galiba ts-clubta gördüm,böyle seyler cogaltilmali..

Iyide biraz geç kalmadilarmi?Olimpiyat stadina 50.000 kisi geldi ama biz bu tisörtlerden kaç tane sattik?Yaraticilik çok önemli, bazi seyleri önceden hesap etmek gerekir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

haklisin ahmet abi sana katiliyorum

calypso - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

teknik direktorle anlastigi gun (sanki muthis bir yildiz transfer etmis gibi) lazaroni 61 isimli formalar bastirip bunlarin satilmasini!!!! dusunen muthis vizyona sahip insanlar tarafindan yonetilen TSCLUB maalesef bu mantalite ile gelisemeyecek. Bu baslik altinda ki onerilerin hepsi birer hayalden oteye gitmeyecek..

Bizim onerilerimiz sanirim rakiplerin daha cok ilgisini cekiyor. En azindan bizim onerilerinonlar tarafindan yapildigini uzulerek goruyoruz.Edited by: calypso

Ycandan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Biraz geçde olsa aklima geldi.Biz neden ürünlerimizde 12 rakamini kullaniyoruz.Izmirdeki bjk maçinda tirdan ogluma sapka ve t-shirt aldim hep 12 rakami kullanilmis.Bizim sembolümüz 61 neden baska bir takim gibi 12 yi kullaniyoruz. 61 rakaminin formalarimizda oldugu gibi diger ürünlerdede kulanilmasi için gerekeni yapalim.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

senin dediginde olur ama 12 daha genel bir sey oldugu için kullaniliyor 12 adam taraftar olarak biliniyor ya ondan biz büyük bir kulübüz sadece trabzonlu tartarimiz yok ondan dolayi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

simdi amaç fazla ürün satmakmi yoksa sadece egomuzu tatmin etmek mi.

bir kere eger senin amacin fazla ürün satmak ve pazarini gelistirmekse,her üründe 61 tsc veya trabzonspor gibi amblem yazi veya sekilleri esek gözü gübü yaparsn bunu ancak tarftar alir ve sadece belirli zamanlarda veya maçlarda giyer.buda satisi düsürür.bunlar olmasin demiyorum tabiki de olacak.ama iki tür üretim yapilmali birinci si taraftar için mesela bordo üzerinde kocaman trabzonspor yazan bir tisort vs.

ikincisi takim tutmayan diger kisiler veya fanatik olmayanlar için.

mesela düz bordo bir tisort veya mavi.gögüsünde ufak bir tsc yazisi bordo da mavi yazi.bu herkesin giyebilecegi bir tisort fakat acik acik bagiriyor trabzonspor diye.

bence klup marka yaratmali mesela "1967", "tsc", "61", "67".bunlar daha artirila bilir.mesela sarar ccs diye marka yaratti onuda satiyo neden pazari ni genisletmek ama ayni zamanada hazirdaki musterisni kaybetmemek. ve sadece bordo ve mavi degil diger renklerdede üretmeli bunuda tsclub larda degil tüm giyim magzalarinda satmali.boyner mesela. yoksa sadece ts taraftarina yonelik urunyaparsan baskasina satamazsin. turki 70 milyon buna mi daha cok mal satarsin yoksa ts taraftarina mi(sakin havaya girip biz on tane alir arayai kapariz muhabbeti yapmayin)

bunu anlatmamim sebebi gecen cevahir ts cluba gittim.urunlerin tamamina yakini bagiriyordutrabzonspor diye.konumum geregi her zaman ole giysilar giyemem.ancak tatillerde veya maclarda. ama bahsettigim urunler olsa gunun her saati giyileblir.is yerine bile gidilebilir. amapatronlarin kocaman trabzonspor yazili tisortlerlecalisanlarinin gezmesine(ts i degil se ozellikle) izin verecegini sanmiyorum.

mesela her adidas urununun uzerinde kocaman bir yazi yada puma da kocaman bir kaplan isareti yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)