Sayfa 12 Toplam 421 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10511 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club Ürünleri ve Ürün Önerileri

Lokman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

birde kiz çocuklari içinde yelfaze genisletilmeli mesela etek yada küpe bilezik ne bilim birsürü sey kizima bordo mavi askini simdiden asilamam için sart yoksa adi dayisi fener tulumlarini almis gelmis yeminle çok güzel isitiyorlar sobada müthis yandilar

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

sezon basinda almanyadan bir is adami 20.000 forma siparis etmisti almanyadaki cesitli magzalarda satisa sunulacak diye...ne oldu simdi?? bilgisi olan var mi?

corleone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bir bere yaptilar, çubuklu olan bereden bahsediyorum, gittim almaya kalmadi dediler,abartisiz benden sonra gelen en az 6-7 kisi bereyi sordu ben içerdeyken, hepsine yok dediler, üretilmez mi dedik, yok artik üretilmez dediler, sonra istanbulda bulurum dedim, iki gün önce cevahire gittim, orada da yok dediler üretilmez dediler, bu ne istir anlamadim, bu kadar tutulan ve satacagi kesin olan bir ürünün devami niye gelmez, anlasilir sey degil, tamamen bir vurdumduymazlik, ondan sonra beklersin ki taraftar gelsin ts cluptan alisveris yapsin, aklim almiyor böyle bir olayi...

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý corleone Nickli Üyeden Alýntý
    bir bere yaptilar, çubuklu olan bereden bahsediyorum, gittim almaya kalmadi dediler,abartisiz benden sonra gelen en az 6-7 kisi bereyi sordu ben içerdeyken, hepsine yok dediler, üretilmez mi dedik, yok artik üretilmez dediler, sonra istanbulda bulurum dedim, iki gün önce cevahire gittim, orada da yok dediler üretilmez dediler, bu ne istir anlamadim, bu kadar tutulan ve satacagi kesin olan bir ürünün devami niye gelmez, anlasilir sey degil, tamamen bir vurdumduymazlik, ondan sonra beklersin ki taraftar gelsin ts cluptan alisveris yapsin, aklim almiyor böyle bir olayi...

Belki futbolculara özeldir[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Tmac61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankýrý
    Yaþ
    34

Sormayin yaw kirk yilin basi bi güzel bere yaptilar onu da bulamiyoruz...

Ahan da yaz geldi saklasinlar bi dahaki sene yedirirler nasilsa[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý #10 Fietra Nickli Üyeden Alýntý

Belki futbolculara özeldir[img]smileys/smiley5.gif[/img]

yok yaw Trabzonda sagda solda görüyordum insanlarda, olay hiç satilmadi degil, satiliyordu kalmadi ve üretilmiyor olayi, aklim almiyor böyle bir fiyaskoyu...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Leekens zamanindan kalma mavi üzerine bordo lekeli forma! O kadar makbule geçer ki... Habu formadan elinde olup tasatmak isteyen olursa lütfen özel mesaj göndersin. (Yok eger açiktan yazarsa ihaleye çikar da pahaliya gelir maazallah[img]smileys/smiley4.gif[/img])

Edited by: oflubektas

Tmac61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankýrý
    Yaþ
    34

Bakalim seneyeki takim koleksiyonu nasil olacak insallah formalari
    adidas yada nike alir diger ürünler zaten güzel ama çesitleri
    artirmislar çizimlere de baslamislar çoktan geçen seneki gibi
    hazorliksiz olmayacak diyoredular...

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ben kupa bardak diyorum.

ama siradan kupa bardak degil. disi siyah. normal olarak siyah kaliyor. içine sicak su koyunca bardak içine konulan resim meydana çikiyor. bardak soguyunca yine eski siyah halini aliyor.

düsünün her futbolcunun takimin ve degisik photosop uygulamali Trabzonspor resimleri ile bunun yapildigini. bence çok iyi bir hediyelik esya olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bu kis bere üretti|er dikine cizgi|i.. c0k güze|di..mavi üzerine b0rd0 cizgi|i ... gittim ki tükenmis.. tükenmesi bi|e mut|u etti beni as|inda

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bere hakkinda geçen gün bahçelievler ts club ile görüstüm, 700 tane üretildigini ilk basta hiç tutulmadigini fakat futbolcular kullaninca çk rabet gördügünü ve bittigini, üretimin bu sene kis sezonu kapandigindan yapilmayacagini, fakat seneye kesinlikle yapilacagini söylediler..

artik kis sezonu geçtigine göre yaz sezonu için sapka istiyoruz, 10 senedir kaliteli sapka hatirlamiyorum, söyle taklit bile olsa adidasin nike'in sapkalarini taklit edip güzel bir sapka yapsalar çok iyi olacak...

schumi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

söyle taklit bile olsa adidasin nike'in sapkalarini taklit edip güzel bir sapka yapsalar çok iyi olacak...

aman enis taklit deme bunlar yanlis anliyorlar, geçenlerde eziklerin taraftar sapkasini taklit etmislerdi yanilmiyorsam bayagi bir ugrasmistik..

bu arada bere konusunda sana bilgi veren çalisanlarin Trabzonspor klübünde artmasi dilegiyle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

evet sapka konusunda zayifiz.. ancak bere çok güzeldi bencede gittigimde bitmisti.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bence anlasma yapsinlar ülkerle falan trabzonspor kolasi çikolatasi bisküvisi olsun bunlar hepimizin çok tükettigi ürünler kim trabzonspor kolasin dan çikolatasindan baska sini alirki belki ufak seyler ama çok tüketiliyor sürümden oldukça para kazanilabilir

bence efsanelesen maçlarin t shirtleri hiç fena olmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

güzel fikir..

adam gibi tisörtlerimiz yok yani tatilde disarida giyeblecegimiz tarzda..

ÇaGaTaY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Arkadaslar site magazasindaki lacivert sweatshirt ün M bedeni hiç biryerde yok,Müsteri hizmetleri ile temasa geçtim...Bütün türkiye deki magazalari aramis ama bulamamis.Bu nasil istir ya?Almak istiyorum ama adamlar tüm türkiye yi tariyo bulamiyo [img]smileys/smiley11.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Çekirdek yiyen taraftar için; "Çekirdek Yemenin Sagliga Zararlari" adli brosür yaptirmasi.

Çekirdek Saticisi Için; "Bir Yillik Maraton Bileti"

Çekirdek Üreticisi Için; Onlar için birsey yok, nasilsa istanbul takimlarini tutuyorlardir. Karadenizde Ayçiçegi yetistiricisi yok.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

geçen gün ts club den ayakkabi boyasi aldim. kasadaki görevli yanindaki arkadasina dediki 2 aydir ilk defa ayakkabi boyasi satiyorum.

böyle ürünlere ilgisizlik fazla. aslinda günlük hayatta kullanilan seyler. disardan alacagimiza magazadan alalim iste.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

gümüs ya da beyaz altindan sik tasarimli klüp armali
    yüzükler süper olur hatta bu yüzükler sadece klüp üyelerine satilarak üye olmak da tesvik edilebilir bence
    bi kaç örnek resim ekliyorum
    üyelik tarihi islenebilir yüzügün üzerine... tabii ki amblemle beraber...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Alýntý Guests Nickli Üyeden Alýntý
    giyisi konusunda sunu unutmamak lazim - illa ts amblemli bordo mavi birsey olmak zorunda degil. her türlü günlük giyinebilicek tekstil üzerine üretilmeli.

aynen katiliyorum giysi modaya uygun seyler üretilmeli trabzonsporu anlatan giysilerin disinda anlatmayanlar da yapilmali sadece markadan anlasilmali etikete bakildiginda tsclub ...

keramiya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý kacandan Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý Guests Nickli Üyeden Alýntý
    giyisi konusunda sunu unutmamak lazim - illa ts amblemli bordo mavi birsey olmak zorunda degil. her türlü günlük giyinebilicek tekstil üzerine üretilmeli.

aynen katiliyorum giysi modaya uygun seyler üretilmeli trabzonsporu anlatan giysilerin disinda anlatmayanlar da yapilmali sadece markadan anlasilmali etikete bakildiginda tsclub ...
    guest nickli arkadasin yazisini 1. sayfada okudum iste dedim benim düsüncelerimi aynen anlatiyor..budur kardesim illa bordo mavi mi olacak,hadi bordo mavi yaptin araya ille turuncuyu sokmak zorunda misin,çingene isi gibi..birakin ALLAHINIZI severseniz..beni getirin bu isin basina ben taliplisiyim..yemin ediyorum ts club'un senelik geliriyle her sene dünya yildizlarindan birini transfer ederim..su taraftara bakin millet kulube katki yapacak bise alip ama para bu sokaga atilmaz ki..yapin adam gibi ürün alalim..illa fenerin ürünlerini mi koyalim siteye ondan sonra akliniz basiniza gelir baslarsiniz yapmaya..talibim göreve verin bana..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý

geçen gün ts club den ayakkabi boyasi aldim. kasadaki görevli yanindaki arkadasina dediki 2 aydir ilk defa ayakkabi boyasi satiyorum.

böyle ürünlere ilgisizlik fazla. aslinda günlük hayatta kullanilan seyler. disardan alacagimiza magazadan alalim iste.

evet yani baska yerden alacagimiza oralardan almak lazim.

Bence gömlek pantolon türü giysilere de agirlik verilmelidir. her yerde t-shirt türü spor giysiler giyemiyoruz

birde illa bordo mavi olmak zorunda degil.ts club dan alis verisin amaci bi bakima o renkleri tasimak bi bakimada klübe destek olmaktir. Toplantilarda, dügünlerde vs. bordo mavimi giyelim. dedigim gibi gömlek ve pantolona da agirlik verilmelidir .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)