Sayfa 308 Toplam 421 Sayfadan BirinciBirinci ... 208 258 298 306 307 308 309 310 318 358 408 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10511 adet sonuctan sayfa basi 7,676 ile 7,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club Ürünleri ve Ürün Önerileri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Þampiyonlar Ligi için üretilmiþ mükemmel bir mont var. Trabzonda ki merkez Ts Club'ta gördüm. Ýmkaný olanlar ve tabiki beðenenler kaçýrmasýn derim (250 tl civarýndaydý).

Þampiyonlar ligi bardaðý,anahtarlýklarý ve kalemi de kullanýlabilecek ürünler arasýnda.

Siyah zemin üstüne victory desenli sweat ya da önünde 1967 yazan sweat için fotolara aldanmayýn derim. Fotoðraflardaki kalite ürünlerde yok. Bunlarýn yerine Nike'nýn Trabzonspor amblemli eþofman üstlerini de alabilirsiniz.

Ben bu ürünü ,bahsettiðim nike eþofman üstünü ve arka sayfalarda spormarketim linkinde yer alan Bize Her Yer Trabzon atkýsný aldým hepinize tavsiye ederim.

Dediðim gibi imkaný olanlar mutlaka ürünleri görerek alsýnlar, fotoðraflar bana çok yanýltýcý geldi.
    Konu agahozlu tarafýndan (28.11.2011 Saat 14:27 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Kurumsal sorunlarýmýz var. Vakko'ya gittiðiniz zaman sizinle ilgilenen satýþ temsilcisi veya Bim'de hoþ geldiniz diyen kasa görevlisi, Burger King'de sipariþ alan görevli o markanýn temsilcisi olmanýn bilinci ile hareket etmek zorundadýr. Bunun için eðitimden geçerler ve belli kurallara uymak zorundadýrlar. Kurum kültürünün marka olmanýn en bariz kurallarýndan biridir bu.

TS Club çalýþanlarýný sanki oraya zorla almýþsýn gibi tavýrlarý her dönem ayný. Her markanýn belli bir enerjisi vardýr, bizim TS Club markasýnýn enerjisi o maðaza çalýþanlarýnýn tavrý ile ayný.

Genel olarak Trabzon'da hizmet sektörünün ve esnaflýk anlayýþýný yanlýþ ve kaba yorumlayanlarýn bir yansýmasý bu. Hiç yakýþmýyor hiç. O çalýþan bunu hiç düþünmüyor dert etmiyor olabilir oralarý yönetenler tam da bunlarý düzeltmek ve düzenlemek için para almýyorlar mý?

Korsanla mücadelenin en etkin yolu müþterinin beklentilerini doðru karþýlamaktýr. Taraftarýn korsana yönelmesinin temel nedeni bilinçsizlik ve korsana her seferinde lisanslý üründen daha kolay ulaþýyor olmak.

sercaninanc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ts Clup ýn yazlýk ve atlet kalitesinde T-shirtlerinin 9,99 tlye satýldýðýný söylemeyi unuttum......

Kýsa kol T-shirt var ama bere yok.....

Bir ilginç tutumda maðazalardaki personelin ilgisizliði....

Soru :

- Bereler nerde bulamýyorum...

El cevap :

- Kalmadý......

Baþka ne bir açýklama ne de bir þey yok.....

Valla çok iyi taraftarýýz var... Bu kadar kalitesizliðe, ilgisizliðe raðmen yinede cayýr cayýr alýyorlar ürünleri....

Tabi bulabilirlerse.....

bereler siteye eklenmiþ cl kupaasý ve 2 adet kapþonlu swet
    1 pijama yakýmý 1adet yeni swet le beraber
    nasýl bakarsan öyle görürsün
    neden trabzonspor sen benim gözümle görmedikten sonra anlatsam neye yarar
    ne kadar anlatýrsan anlat anlattýðýn karþýndakinin anlayabileceði kadardýr

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kesinlikle Ts Club'un kulüp bünyesinden ayrýlýp alalýnda hatýrý sayýlýr bir tekstil firmasýna verilmesi lazým.Bakýn görün o zaman neler oluyor.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunle...laci_NDA4.aspx

Çok beðendim ama 90 tl çok çok fazla.Abartmýþlar

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Metin Saðýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    27

Sipariþlerim geldi. Ürünler çok hoþ...
    7

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Þurda yazý yazan bir Allah'ýn kulu "abi git gide daha iyi iþler yapýyoruz" demedikçe eleþtiri yapmasýn arkadaþ. 10 sene önce bir evin odasýndan daha küçük bir yerde ürün satýþý yapýlýrken þimdi geldiðimiz yerler çok önemli. Kýþýn tiþörtler satýlýrken þimdi kaliteli ya da deðil kýþ ürünlerin raflarý süslediðini kimse söylemiyor. Tsclup kurulduðundan beri en iyi çýkýþýný bu sene yapmýþtýr. Ayda en az 3 kez Tscluplara giden biri olarak bunu söylüyorum. Oturup bilgisayar baþýnda yazmakla olmaz bu iþler. Millet nasýl takýmdan hep galibiyet hep galibiyet beklerken Tscluplardan da hep en iyisini bekliyor. Olmaz arkadaþlar olmaz. 1. katý yapmadan 15. kat yapýlmaz.

Ýritibat bürosunu kaçýnýz bilir mesela ?

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Ufuk Bayraktar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þurda yazý yazan bir Allah'ýn kulu "abi git gide daha iyi iþler yapýyoruz" demedikçe eleþtiri yapmasýn arkadaþ. 10 sene önce bir evin odasýndan daha küçük bir yerde ürün satýþý yapýlýrken þimdi geldiðimiz yerler çok önemli. Kýþýn tiþörtler satýlýrken þimdi kaliteli ya da deðil kýþ ürünlerin raflarý süslediðini kimse söylemiyor. Tsclup kurulduðundan beri en iyi çýkýþýný bu sene yapmýþtýr. Ayda en az 3 kez Tscluplara giden biri olarak bunu söylüyorum. Oturup bilgisayar baþýnda yazmakla olmaz bu iþler. Millet nasýl takýmdan hep galibiyet hep galibiyet beklerken Tscluplardan da hep en iyisini bekliyor. Olmaz arkadaþlar olmaz. 1. katý yapmadan 15. kat yapýlmaz.

Ýritibat bürosunu kaçýnýz bilir mesela ?
    ben senin arkandayim renkdasartik disarda giynicem ürünler cikiyor ve aldigm hic bir üründen su an sikayetci degilim
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Ýnter maçýnýn olduðu gün saat 17.00 da Trabzondaki Ts club maðazalarýný gezdiðimde Hatýra atkýlardan kalmamýþtý...

Saat 21.45 olan maçtan bahsediyoruz...Vede bu atkýlarýn satýþý daha diðer illeredeki Ts clublarda satýþý bile baþlamadan..

Þimdi bu planlama hatalarýný yazmayalýmmý...

Ýnter maçý bitiminde stadyumun altýndaki Ts club maðazasýnýn kapalý olmasýný eleþtirmeyelimmi...

Arkadaþlar hatalarý görüp eleþtirdiðimiz vede tartýþtýðýmýz için bu günlere geldik...

Fakat hala amatörüz bunuda kabul edelim...

Bir dergi çýkarýyoruz yýllardýr...

Dergi ay sonu elime geçiyor abone olduðum halde....

Böyle bir þey olabilirmi..?

20 bin üyesi olan kulübün dergi tirajý 1000 yazý ile bin eleþtirelimki düzelsin...

Ýnter maçýnda 125 tl verip bilet aldýk bileti direðin arkasýndan vermiþler...

Ýsyan ettik ne ilgilenen ne takan oldu...

Þimdi bunlarýn düzelmesi için ne yapýlmasý gerekiyorsa yapýlsýn istiyoruz...!
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Gökhan abi baya kýsmetsizmiþsin =)) Ben akþam 4'te hatýra atkýyý aldým üstüne üstlük 50 TL'ye bileti de aldým Maraton'dan taþ gibi D sýrasýndan izledim =)) Ama hâlâ amatör olduðumuza katýlýyorum.Üstte bir arkadaþ tekstil firmasýyla anlaþýlsýn falan demiþ.Böyle þeyler düþünülürse gerçekten güzel olur.
    9 # Osvaldo'

sercaninanc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

sporcum sitesi yeni üyeye 10tl hediye çeki veriyor 17.5 liralýk bere aldým 7.5 e geldi hayýrlýsý olsun
    nasýl bakarsan öyle görürsün
    neden trabzonspor sen benim gözümle görmedikten sonra anlatsam neye yarar
    ne kadar anlatýrsan anlat anlattýðýn karþýndakinin anlayabileceði kadardýr

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý agahozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þampiyonlar Ligi için üretilmiþ mükemmel bir mont var. Trabzonda ki merkez Ts Club'ta gördüm. Ýmkaný olanlar ve tabiki beðenenler kaçýrmasýn derim (250 tl civarýndaydý).

Þampiyonlar ligi bardaðý,anahtarlýklarý ve kalemi de kullanýlabilecek ürünler arasýnda.

Siyah zemin üstüne victory desenli sweat ya da önünde 1967 yazan sweat için fotolara aldanmayýn derim. Fotoðraflardaki kalite ürünlerde yok. Bunlarýn yerine Nike'nýn Trabzonspor amblemli eþofman üstlerini de alabilirsiniz.

Ben bu ürünü ,bahsettiðim nike eþofman üstünü ve arka sayfalarda spormarketim linkinde yer alan Bize Her Yer Trabzon atkýsný aldým hepinize tavsiye ederim.

Dediðim gibi imkaný olanlar mutlaka ürünleri görerek alsýnlar, fotoðraflar bana çok yanýltýcý geldi.
    Sitede yok, yüklemeye korkuyorlar galiba...
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

ulatwilight - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý agahozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ýnter maçý için Trabzon'a gittiðimde Þampiyonlar Ligi ürünlerinden windstopper ceket (montu da vardý, muhtemelen bahsedilen mont oydu), kupa, atký, t-shirt ve eldiveninden aldým. Özellikle windstopper ceket on numara, mükemmel bir ürün. Söylediklerimin yanýna bir forma bir de flama alýp hepsine söylemesi ayýp 600'e yakýn verdim. Ama dediðim gibi Þampiyonlar Ligi için yapýlan ürünler çok kaliteli, bana kalýrsa her yýl Kulüp bu kalitede ürünler çýkarmalý, sýnýrlý sayýda da olsa bu tip ürünler olsun maðazada..
    TRABZONSPORLU OLMAK SERMAYENÝN KARÞISINDA EMEK OLMAKTIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ne olursa olsun mevcut her ürün siteye yüklenmeli. Çünkü her malýn bir alýcýsý mutlaka vardýr. O montun fotoðrafýný buraya koyabilen varsa çok iyi olur.

Gökhan abi, Inter maçý için ben de atký almaya çalýþtým ama malum cevabý aldým. Bir ümit Varlýbaþ'daki maðazaya gittim oradaki görevlinin bana konu hakkýnda dediklerini aktarayým " Uefa logolu ürünler (atkýsýndan bardaðýna, montundan kalemine) uefanýn belirlediði sayýda ürettiriliyormuþ. Bu ürünleri birisi üretip (yetkili bir þirket diyelim) Ts Clublarda satýþa sunuyorlarmýþ. "

Sonuç olarak ben de senin gibi hatýra için maçla ilgili bir atký alamadým.

Not: Aktardýklarým maðaza sorumlusunun cümleleridir.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Sitede Çok beðendim bu ürünü, varlýbaþta gezerken uðradým tsclup'a üzerimde güzel dururusa alýrým dedim ama kendisini gördükten sonra vazgeçtim fotolarda gözüktüðü gibi deðil , diðer ürünleri beðendim ama bu üründe hayal kýrýklýðýna uðradým

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunle...spor_Mzc0.aspx
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Özgür Hacýosmanoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu ürünü aldým, herkese tavsiye de ederim haberiniz ola. Gerçekten mükemmel ürün.

Bunu gören Fenerbahçeli arkadaþýmýn ettiði laf þuydu :
    "Sadece bu sweat için Trabzonsporlu olurum."
    50. yýlda þampiyonluða! Güveniyoruz USTA!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fiyatý kaç liraki bunun.......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Gerçekten çok hoþ ürün,oksijen sýkýntýn olmayacak kendine aldýðýn gibi eþe dostta da alacaksýn bolamadýya,hem takýmýn namý yürüyecek hem senin
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fiyatý kaç liraki bunun.......
    79.95 tl.80 olsa nasýl alýrdýk
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

aslinda komple personeli gözden gecireceksin... tasarlamadan sorumlusundan, satis sorumlusuna kadar...

kizlari, erkekleri iyi bir diszipline sokacaksin... sert bir dille "burada böyle calisilacak... isinize gelirse" diye uyaracaksin.

Aston Villanin ürünleri gibi ürünler cikaracaksin. iyi bir hedef koyacaksin.

büyük bir kampanya baslatacaksin... "Firtina vadisini saracak" gibi bir kampanya slogani bulacaksin...

"yazin Trabzonsporla serinle, kisin Trabzonsporla isin, yapraklarin acmasini Trabzonsporla izle, dökülmesine Trabzonsporla sahit ol" diyeceksin... herkese özel ürün yapacaksin.

5tl, 10TL, 2TL, 20 TL olan ürünler üreteceksin her yas gurubuna. köydeki taraftarlara özel ürünler cikaracaksin. okul icin ayri. is yerleri icin ayri ürünler cikaracaksin...

kazaklar, gömlekler, her renkten ürünler, her renkten bereler...

ürünlerde Trabzonsporu hatirlatacak tek sey TSclup logosu, veya Trabzonspor armasinin ortasindaki TS yazisi olacak... oda kücük olacak ve gösterisli olmayacak.. Marka degeri olarak kenarda kösede olacak.

magazalarini komple degistireceksin.

forum, varlibas, uzun sokak gibi yerlere büyük gösterisli bir magaza acacaksin... TSclup ürünleri hakkinda aylik dergiler cikaracaksin. evlerin posta kutusuna atilmak üzere bedava brosürler dagitacaksin...

vs vs vs vs vs...

UYAN BE YÖNETIM UYAAAANNNN UYANNNN... bu durumda TSclup futbolcu aldiriyorsa... bu degeri verdinmi bakalim kac futbolcu aliyor....

müsteri potensiyelin Trabzonun nüfusu!
    Konu TSezgin61 tarafýndan (01.12.2011 Saat 12:35 ) deðiþtirilmiþtir.

Rockwaryum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Konu Rockwaryum tarafýndan (01.12.2011 Saat 13:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Rockwaryum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Tottenhamhotspur un bazý ürünleri adamlarýn ürünlerine bak bide bizimkilere biz avrupa takýmlarýný býrak daha istanbul takýmlarýný geçemedik ürün ve kalite konusunda adamlar modayla uygun günlük kýyafetler uyguluyor takýmýnýn kendi renklerinide kullanmamýþlar
    Konu Rockwaryum tarafýndan (01.12.2011 Saat 13:38 ) deðiþtirilmiþtir.

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý TSezgin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    .................................................. ..

"yazin Trabzonsporla serinle, kisin Trabzonsporla isin, yapraklarin acmasini Trabzonsporla izle, dökülmesine Trabzonsporla sahit ol" diyeceksin... herkese özel ürün yapacaksin.

5tl, 10TL, 2TL, 20 TL olan ürünler üreteceksin her yas gurubuna. köydeki taraftarlara özel ürünler cikaracaksin. okul icin ayri. is yerleri icin ayri ürünler cikaracaksin...

kazaklar, gömlekler, her renkten ürünler, her renkten bereler...

..................
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Alýntý Özgür Hacýosmanoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu ürünü aldým, herkese tavsiye de ederim haberiniz ola. Gerçekten mükemmel ürün.

Bunu gören Fenerbahçeli arkadaþýmýn ettiði laf þuydu :
    "Sadece bu sweat için Trabzonsporlu olurum."
    bugüne kadar tsclup un çýkardýðý en iyi ürün bence.ilk fýrsatta alacaðým
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

Salpazarli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Alýntý sessizkral_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bugüne kadar tsclup un çýkardýðý en iyi ürün bence.ilk fýrsatta alacaðým
    Bencede en iyi ürün...bende aldim birtane kendime birtanede arkadasa...görenler begenenler oldu annem trabzona gitti siparis verdim birtane daha oda kardesim icin ayriyetten kendime gri acik mavi cizgili kazagida ismarladim bugün gelecek insallah ürünler türkiye sartlari altinda cok pahali ama inaninki kalitesi cok iyi ürünün.
    ...imza...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)