Sayfa 419 Toplam 421 Sayfadan BirinciBirinci ... 319 369 409 417 418 419 420 421 SonuncuSonuncu
Toplam 10511 adet sonuctan sayfa basi 10,451 ile 10,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club Ürünleri ve Ürün Önerileri

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu üstteki tshirti kim tasarlardı, kim onay verdi ve kim üretti. Hiç mi gözü gören kafası çalışan biri yok bu Tsclubda. Yıllardır berbat ötesi tasarımlar. Forma dışında bişey alamıyoruz ki tüm herşey korkunç kötü. Yönetimin şu saçmalığa son vermesi lazım. Yapamıyorsak dışarıdan hizmet alabiliriz en azından bir iki birşey giyeriz
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tuğrul Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce fiyatı gördüm, sonra sepete ekle'ye basmaya çalışıyorum olmuyor derken meğer stoklar bitmiş bile... Böyle olması lazım yahu fiyatların hemen tükensin.
    Çok güzel düşünce çok güzel hatırlık ürün,keşke kupalar da uçuk fiyatlara değil böyle makul fiyatlara satışa çıksaydı
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

300 değil 30 tl olsa yine almam. Bu taraftarın salak yerine konması ne zaman bitecek.
    psg barcelona west ham united bu tarz işlerde açık ara zirvede. adamların ürünleri harika. he bide unutmadan italya milli takım ürünleri bile 10 numara.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazı ürünler çok komik

Nereden
    İstanbul

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ertuğrul doğan röportajda daha iyi şeyler yapmak için çalışıyoruz dedi.

Açıkçası ben tsclub'ın isminin de yönetiminin de değişmesi görüşündeyim. Daha profesyonel çalışmalılar. Mesela hangi ürünlerin ne kadar satıldığı ve buna göre sonraki yıllarda ne gibi değişiklikler yapıldığı belli mi.
    Hiç satmayan 300'lük düz tişörtleri neden her sene arttıra arttıra gidiyorlar. Satış artırmak gibi bir politikaları varsa da bu politikayı doğru aktaramıyorlar bence.

Bunlara ek olarak stad dibinde bile çakma ürün satılıyor. Keşke bu işlere de bir el atılsa diyorum.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

şu beyaz üzerine amblem koyarak, siyah üzerine Trabzonspor yazarak yapılan ürünleri beğenen var mı ya?
    siyah ve beyaz tişört üzerine bir şeyler ekleyerek ürün hazırlama yasaklansın
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertuğrul doğan röportajda daha iyi şeyler yapmak için çalışıyoruz dedi.

Açıkçası ben tsclub'ın isminin de yönetiminin de değişmesi görüşündeyim. Daha profesyonel çalışmalılar. Mesela hangi ürünlerin ne kadar satıldığı ve buna göre sonraki yıllarda ne gibi değişiklikler yapıldığı belli mi.
    Hiç satmayan 300'lük düz tişörtleri neden her sene arttıra arttıra gidiyorlar. Satış artırmak gibi bir politikaları varsa da bu politikayı doğru aktaramıyorlar bence.

Bunlara ek olarak stad dibinde bile çakma ürün satılıyor. Keşke bu işlere de bir el atılsa diyorum.
    Ertuğrul başkan dahi en çok biz satıyoruz ama yine de taraftar her zaman haklı falan diyor. Taraftar ses etmese mutlular yani. Toplam gelire bakıp tatmin oluyorlar muhtemelen. İncelemek lazım gelirin ne kadarı formadan, ne kadarlık tişört satmışlar kim gidip saçma sapan soda açacağı, mousepad sipariş vermiş falan.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ankara

Ertuğrul başkan dahi en çok biz satıyoruz ama yine de taraftar her zaman haklı falan diyor. Taraftar ses etmese mutlular yani. Toplam gelire bakıp tatmin oluyorlar muhtemelen. İncelemek lazım gelirin ne kadarı formadan, ne kadarlık tişört satmışlar kim gidip saçma sapan soda açacağı, mousepad sipariş vermiş falan.
    Forma, bayrak, atkı dışı satış yüzde 5'i bulmuyordur diye düşünüyorum.
    8.KUŞATMA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Bilgehan Tokal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu tişörtlerden birini alıp giyen var mıymış çevrelerinde acaba? Kendileri bile giymiyordur bunları bir yere giderken. Özkan Sümer, Atatürk tişörtleri falan var yani o kadar rezalet ki kalitesi...
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu Bilgehan Tokal tarafından (14.06.2022 Saat 15:00 ) değiştirilmiştir.

Tuğrul Z. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu kurda bile 50 lira etmeyecek t-shirtler, tasarımlar maalesef... Özen yok bir şey yok ama yüzlerce lira istiyorlar...
    venceremos!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forma, bayrak, atkı dışı satış yüzde 5'i bulmuyordur diye düşünüyorum.
    Geçen sene ne kadar sattık, bu sene ne kadar sattık, rakipler ne kadar sattı. Bu üç veriye göre başarı ölçülüyor muhtemelen. Şampiyon olduğun sezon rakiplerden fazla satmayı başarı olarak görmek üzücü bence.

Bilet fiyatlarını da böyle belirlediler. Olimpiyatta bin liradan 30-40 bin bilet satılsa eyvallah diyeceklerdi, baktılar sadece 5 bin satıldı bu sefer panikle gereğinden ucuza sattılar. Kulüp tabii ki buradan para kazanacak ama az kişiye pahalı mı, çok kişiye ucuza mı satmalıyız konusunda tercihler hep hatalı. Doğru fiyat stratejisiyle çok daha fazla şey satabilirdi kulüp. Olimpiyatta aldığım atkı ve şapkalar dışında bir de madalya aldım, gerisi ya rezil ürün ya da güzel ama aşırı pahalı şeyler.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ankara

Geçen sene ne kadar sattık, bu sene ne kadar sattık, rakipler ne kadar sattı. Bu üç veriye göre başarı ölçülüyor muhtemelen. Şampiyon olduğun sezon rakiplerden fazla satmayı başarı olarak görmek üzücü bence.

Bilet fiyatlarını da böyle belirlediler. Olimpiyatta bin liradan 30-40 bin bilet satılsa eyvallah diyeceklerdi, baktılar sadece 5 bin satıldı bu sefer panikle gereğinden ucuza sattılar. Kulüp tabii ki buradan para kazanacak ama az kişiye pahalı mı, çok kişiye ucuza mı satmalıyız konusunda tercihler hep hatalı. Doğru fiyat stratejisiyle çok daha fazla şey satabilirdi kulüp. Olimpiyatta aldığım atkı ve şapkalar dışında bir de madalya aldım, gerisi ya rezil ürün ya da güzel ama aşırı pahalı şeyler.
    Bu seneki genel sıkıntı söylediğiniz gibi az kişiye imkan sunma seçiminden kaynaklıydı. Oysa ki dünyanın her bir yanında kutlama yapabilecek bir camiayız. O yüzden mümkün olan en uygun fiyattan en çok sayıda ürün satışını hedeflemeliyiz.

Bu noktada yönetim bu işi kendi aralarında bilet fiyatı şu olsun bu olsun vs tartışmaktan çıkarıp bu fiyatlandırma işini bu işlerin içerisinden birileri ile halletmeli. Öbür türlü olimpiyattaki fiyat rezilliği gibi şeyler yaşıyoruz. Ne ilk fiyat doğruydu, ne son fiyat.
    8.KUŞATMA

Nereden
    Almanya

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu Ürün bence cok hos, neden elestiri aliyor?

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baya cirkin
    TRABZONSPOR 1967

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ürünler rezalet ötesi tasarıma sahip..ve aşırı pahalı... müzede kalsın bunlar gerek yok..

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ürünler kötü değil bence, sorun katalog ürünü olmasına rağmen özel tasarım gibi fiyatlanması, çok pahalı
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir eşofman takımı 2200 lira olur mu Allah aşkına...

Arap turist mi zannettiler Trabzonspor Taraftarını anlamadım...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Ankara

Macron Shiva Tracksuit Jacket (macronstoregloucester.com) ingilterede, logosuz, 38 pound, 760 tl

Hellas Verona 2021/22 anthem jacket | Macron macron resmi mağazası, hellas verona logolu, indirimli 46 ama orijinal fiyatını yazalım 66 dolar, 1100 tl

MACRON EŞOFMAN ÜST KAMP-MAVİ (trabzonspor.com.tr) bizimki 1400 tl

Muhtemelen (avrupa satış fiyatı + lojistik giderleri) * dolar kuru diyerek müthiş bir hesap yapmışlar. Acaba hangi ülkede satış yaptıklarından haberleri var mı.
    8.KUŞATMA

Nereden
    İstanbul

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tam 2 aydır çocuk şort ve konç bulamıyorum.

Sürekli gidiyorum, arıyorum yok. En son kozyatağı tsclub numaramı aldı liste yapmışlar bakkal defteri gibi oraya yazdı bakalım gelince arayacakmış.

Ayrıca Samsun'da tsclub yokmuş birkaç ay önce epey bir aradık internete bakıyoruz var görünüyor ama görünen adreste yok. Neyse aradık taradık meğer tsclub değilmiş ona benzer bir mağaza açmış adamlar ara sokakta tsclub gibi takılıyorlar. İlla ki yasal dayanağı vardır ama ilginç bir olay yani içeride ürün sorduk orjinal olmadığını farkedince çıktım hemen.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam 2 aydır çocuk şort ve konç bulamıyorum.

Sürekli gidiyorum, arıyorum yok. En son kozyatağı tsclub numaramı aldı liste yapmışlar bakkal defteri gibi oraya yazdı bakalım gelince arayacakmış.

Ayrıca Samsun'da tsclub yokmuş birkaç ay önce epey bir aradık internete bakıyoruz var görünüyor ama görünen adreste yok. Neyse aradık taradık meğer tsclub değilmiş ona benzer bir mağaza açmış adamlar ara sokakta tsclub gibi takılıyorlar. İlla ki yasal dayanağı vardır ama ilginç bir olay yani içeride ürün sorduk orjinal olmadığını farkedince çıktım hemen.
    Bugun beyaz sort ile cubuklu aldım. Sanırım stoklara girmiş.

Ama internet mağazasından.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun beyaz sort ile cubuklu aldım. Sanırım stoklara girmiş.

Ama internet mağazasından.
    Teşekkür ederim. Bir bakayım o zaman.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ts Clubın bu kadar kötü bir dönemini hatırlamıyorum. Bünyesinde ki tüm üst kademe kovulmalı. Bugün meydan Ts Clube gittim ürünleri gördüm ve mağazaya girip çıkmam 2-3dk sürdü. Emin olun onda biri fiyata kemeraltında ki çakmalar tasarım olarak daha güzel. Reklam olmaması için isim vermeyeceğim ama İnstada bir iki sayfa var çok daha ucuza 2 kat kaliteli ürün yapıp satıyorlar isteyen ulaşabilir. Ts Clubın bir iki güzel ürünüde bu sayfasının tasarımları.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)