Sayfa 52 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1452 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anorthosis-Trabzonspor(3-1)

Guests
    Ziyaretçi

Evet küfür etmeyelim ama tepkide mi göstermeyelim.

Arkadasin biri söylemiski:insan sevdigine küfür edermi??

Bende soruyorum Bir takim taraftarina bu kadar ZULUM eder mi??

Suç mu Ulan SEviyoruz Basarili olsun yüzümüzü güldürsün istiyoruz.22 yillik ömrümde Sampiyonluk görmedim.Ama bir gün Bile Trabzonuma ihanet etmedim.....

Ama malsesef kendimi bildim bileli bu takim Bana ihanet ediyor

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Herkes maçtaki hatalardan ve hatalilardan bahsetmis. Beni dün gece en çok sasirtan szymekti. Dün goldeki ortasindan baska sahada göremedim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

HAYIR KESINLKLE KÜFÜR ETMEYELIM. GÖTÜ SÖZ KULLANMAYALIM.

TEPKIMIZI BASKA YOLLARLA GÖSTERELIM.
    YARIN BU FUTBOLCULAR BIZLERE ZAFERLER YASATACAKLAR VE BIZ KENDIMIZDEN UTANIRIZ, ONA GÖRE.

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

[img]smileys/smiley18.gif[/img]UTANDIK[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslinda fatih ile baslayip skoru elde edince çikaracaktik.. taktiksel hatalara kurban gittik.. o rezalet futbolumuzla beraberligi sagladik, öne geçmek üzereydik..

Ya ben bu Mehmet Yilmazin oynayamadigi futboldan da birsey anlayamiyorum.

Adamda hastalik var topu alinca rakibe kiçini dönüp ya topu kaptiriyor yada yere düsüyor. Ya arkadas topu aldin bi önüne bak ne neolur sanki. Sonra kaçirdigi ilk pozisyon ya gol kaçirmak bile diyemiyorum ona ya. Öyle bi vurus yok ya. önünde bir kaleci var baska kimse yok kalecinin üstünedemi vuramiyosun vurda diyeyimki gol kaçirdin ya...

beyler bu macin böyle sonuclanacagi önceden belliydi bu takimin stopere ihtiyaci varken tuttular eller gibi bir orta saha oyuncusunu stoper diye aldilar senol hoca takimda özgür varken tayfun oyuna alinmaz bu kadar tutucu olmayin senin bu tutuculugun lemiye sahip cikman bizi sampiyonluktan etti hala o leminin hatalari ile brezilyadan orta saha oyuncusunu stoper diye aliyoruz 2 ay önce akbasoglu polonyadan zurawski ile stoperin isinini bitirdide niye olmaz dedin bu takim illaki leminin beyendigi oyuncularimi alacak nasil oyuncu beyendigininide biliyoruz 6 ay geçti hala arastiriyor komisyonu kim fazla verirse o alinacak bir sözde yönetime madem bu kadar para verecektiniz niye zamaninda adam almadiniz ama is isten geçti sizin yaptiginiz KOCAKARININ S..........SONRA DEMIRDEN DON GIYMESINE BENZIYOR ....trabzonspor kimsenin egosunu tatmin yeri degildir beceremeyen ceker gider kimse trabzona bedava hizmet etmiyor bedelini aliyor

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Baskan Aktug küplere bindi

27 Temmuz 2005 09:43

Kibris Rum Kesimi?ne gitmeyen ve maçi Istanbul?da televizyondan izleyen Baskan Atay Aktug, Yattara?nin oyundan atilmasiyla çilgina döndü

Kibris Rum Kesimi?ne gitmeyen ve maçi Istanbul?da televizyondan izleyen Baskan Atay Aktug, Yattara?nin oyundan atilmasiyla çilgina döndü Ekibinin ilk 10 dakikada kaçirdigi net pozisyonlarda hop oturup hop kalkan Karadeniz ekibinin baskaninin, iki dakika içinde gördügü gereksiz kartlarla oyundan atilan Yattara?ya çok kizdigi ve bu oyuncuyu yenilginin bas sorumlusu olarak gördügü bildirildi. Aktug?un Gineli yildiza ceza verilmesi konusunu yönetim kurulu gündemine getirecegi ögrenildi.

Trabzonsporlu yönetici Murat Bozoglu, Anorthosis maçi sonrasi büyük bir sok yasadigini ifade etti. Hiç beklemedikleri bir skor aldiklarini söyleyen Bordo - Mavili yönetici, ?Maçtan önce, birakin yenilmeyi, gol yiyecegimizi söyleseler güler geçerdim. Kabus gibi bir geceydi. Herseye ragmen yine de umudumu yitirmedim. Rövansta bize gereken skoru alacagiz. Trabzonspor için hiçbir sey bitmedi'' diye konustu

internetspor.com

yaa mehmet yilmaz diye bir tarla korkulugu vardi gören oldumu hic dün aman Allahim dedim o gol nasil kaçar nasil bir asirtma o mehmet ...

hele o amatör yattara sen Trabzonsporu ne zannetdin ne yapmaya çalisiyorsun derdin ne anlayamadim.sabirmi deniyorsun.

arkadaslar su maglesef aci gercekkadromuz çok dar kisitli Fatihin yerinialtarnetif bile yokbu kadroyla fazla avrupada basari beklemek yanlis olur düne kadar çok umutluydum ama bu gün her sey degisti insallah yaniliyorumdur.insallah beni sasirtirlar...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ergini deneyin ne olacak yillardir mehmeti deniyoruz tutmadi niye diretiyorsunuz tayfunu verin sebata ya senol hoca sen niye tayfun gibi genç bir futbolcuyu taraftarin önüne atiyorsun ya onun yetersiz oldugunu herkes biliyo yapma etme çocugun direncini kirma takviye dedik kaleci gönderdik kaleci aldik tolgayi gönderdik elleri aldik hani takviye hazirlik maçlarinda transferleri oynatamadik niye uyusuk davrandiniz sayin baskan hazirlik maçlarinda takimi göremeden s.l. ön elemesine nasil çikar hiç düsünmediniz misenin aklin mantigin aliyomu baskan futbolcular brezilyadan geliyo önemli mevkiler kaleci defans arkadaslarinin isimlerini bile bilmiyorlar nasil bu kadar gecikirsiniz trabzonsporla nasil bu kadar oynarsiniz mehmet bi insan hiç mi kendini gelistiremez top istop yok sut yok çalim yok teknik yok nasil sampiyonluga oynayan bi takimin tek forveti oluyosun kendinde ki eksikleri niye tamamlamaya çalismiyorsun hüseyin sen ön liberosun rumlar her pozisyonda defansla karsi karsiya kaldilar ortada hiç top kesemedin niye gayret göstermedingökdeniz senin yaninda illa kaptanim mi olucak hiç icraat yoktu tek bir adam bile geçemedin...

BAKIN SUNU KAFANIZA SOKUN 2. MAÇI YA ALACAKSINIZ YA ALACAKSINIZ ÖLÜMÜNE OYNAYIN KAZANIN GEREKIRSE KOSMAKTAN ÖLÜN AMA RUMLARI AVNI AKERDE YENIN BIZ TRIBÜNDE GÖREVIMIZI YAPACAGIZ SIZDE SAHADA GÖREVININI YAPIN YETER SUNU UNUTMAYIN GÖREVINI YAPMAYANI BIZ GÖRÜRÜZ SENOL HOCANIN VEYA ATAY BASKANIN GÖRMESINE GEREK YOK EN BÜYÜK TRABZONSPOR EN BÜYÜK BASKAN TARAFTAR...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne hakla yönetemeyen iki adam iki ilginç açiklama !...

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Dun gece cok kotuyduk, bu dogru. Fakat her sitenin sutunlarina bakiyorum ve hakemin mukemmel bir mac yonettigini yaziyor. Simdi ya ben korum yada yorumlayanlar kafayi yemisler. Formayi ceken oyuncuya benim bildigim kadariyla sari kart verilir. 1. Simekin formasinin kalitesini test eden sozum ona Rum topcuya kart verilmedi fakat faulu gordu ve caldi bizim meshur hakem. Madem gordun faulu kart nerede? 2. Gokdeniz adami geciyor ve gene forma testi yapiliyor Rumlu topcu tarafindan? Bunlar herhalde yeni formalarinKappadan daha kaliteli mi yoksa degil mi test etmek icin sahaya cikmislar. Gene hakem faulu veriyor fakat kart desen: nerdeee?? 3. Bu sefer Volkanin formasina yapisiyorlar. Ya hakem, el insaf beeee? Gene faul var gene kart yok??? Bu arada sertliklere verdigi tavizleri zaten hep es geciyorum. Adamlar her dakika bir oyuncumuzu mutlaka ablukaya aliyorlar (basketbol terimlerinde, Yugoslav faulu yapiyorlar, yani atak henuz tehlikeli olmadan orta sahalarda oyuncularimizi faul ile durduruyorlar). Bunlara goz yuman bir hakemin, ilk kartini bilmem kacinci dakikada cikartan hakemin, mukemmel mac yonettigini soylemek sanirim mumkun degildir. Evet biz kotu oynadik, evet oyuncularimiz taninmayacak haldeydiler. Evet herhangi bir mazaret aramaya gerek yoktur, fakat gercekleri de goz ardi edemeyiz, en azindan ben edemem.2. macta Trabzonumdan cok sey bekliyorum. Eger Avni Akerin cimlerine gommezlerse bu Rumlari kimse hakkini helal edecegini sanmiyorum...........Carsamba gecesi Avni Akerde bulusmak uzere........

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Küplere binmekle bi ... olmaz... su transfer sezonunda taraftarimiz kadar kimse küplere binmedi ama bi ... olmadi iste..

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

mehmet yilmaz forvette bir is yapmadigi gibi gelip rakibi de arkadan dengesiz girerek dagitti bizim cezasahasinda... o pozisyonu atlamissin TS61_NL hakem devam demisti...

Nereden
    İzmir

Trabzondaki hemsehrilerim arkadaslarim 3 agustos ta avni aker cehennem yerine dönsün 90 dakika ne gerekiyorsa tribünden yapin sesiniz kisilsin bu sevda da dev bayraklar açilsin maytaplar atilsin mesaleler yakilsin rumlar sahaya çiktiginda 1-0 yenik baslasin birakin kulübün alacagi cezayi para çok ödesinler sahaya hiçbirsey atmayin taskinlik yapmayin ama deli gibi olun dörtlü çekin bordo mavi sampiyon trabzon diye bagirin siz üstünüze düsen görevi sonuna kadar layikiyle yapin eger sahada tribündeki emegimizin karsiligini alamazsan o zaman baskan düsünsün teknik direktör düsünsün futbolcular düsünsün...hepinize sevgiler

Nereden
    İzmir

bursaspor kupa maçi = rumlarla ön eleme maçi unutmayin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hasmetlü devletlü baskanimiz küplere binmis tabi adama sorarlar her firsatta meslektasin olan malum kulübün malum baskanina laf giydirmekle ugrasagina birazda takimla ugrassaydin ya.
    Sayin Baskan size bir müjdem var.Borsaya açilis için tanitim toplantisinda Trabzonspor sampiyon olunca görevi birakacaginizi söylemistiniz.Biz sittin sene sampiyon olamayiz ölene kadar baskansiniz.

Guests
    Ziyaretçi

BÖYLE GELMIS BÖYLE GIDECEK KORKARIM VALLA

BIZE DE BIR GÜN KADER GÜLER GÜLER INSALLAH

çok söylecek sözüm var ama....birinsici o kaleceyi nerden bulmuslar..babam gitse brezilyaya daha ii kalci bulurdu..adam ne topa çikiyo nede top tutabililyooo.. kalenin önünden ayrilmiyoo..yazik degilmi tolga zengine!!!ellerre gelince bir numara yok adamda yazik çookk yazikkk...simdi burda alpayi istemeyenler vardiii kina yaksinlarrrr yattarayida gördükk kirmiziya abone adam....

eger senol hoca koplekslerinden kurtulurda gerçekleri görürse jefforsan ve elleri vede mehmet yilmaz denen allhin kazmasini oynatmassa turu geçerzzz..yoksa buraya yaziyorummm tur bu haliylen felan geçilmezzzz. ,birakin turu geçmeyii bu yani tarnsferle ligede bile tutunamayzzz..insallah senol hoca bunlari görür..zararin nersinden dönülürse kardirr..derhal degisiklik sart..eger bunlar yapilmassa çoookkk kötüüü günler bizibekliyoooo..iste buraya yaziyorummm..

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

M.Yilamz o gölü atsa kimse burda ne Senol hocaya ne yönetime ne Yattra'ya suç bulacakti.Ölümle yasami ayiran çizgide M.Yilmaz kendisini takimini ve taraftari ölüme atmistir. Edited by: Harun

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

mehmet yilmaz forvette bir is yapmadigi gibi gelip rakibi de arkadan dengesiz girerek dagitti bizim cezasahasinda... o pozisyonu atlamissin TS61_NL hakem devam demisti...

Evet bariz penaltiydi pozisyon. Hatta spiker o pozisyonda Mehmet adamini kacirdi dedi yahu. Forvet bu arkadas. Küplere binen baskanimiz da dogru dürüst kulüp yönetmeyi ögrenene kadar inmesin o küplerden. Orda dursun.

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    M.Yilamz o gölü atsa kimse burda ne Senol hocaya ne yönetime ne Yattra'ya suç bulacakti.Ölümle yasami ayiran çizgide M.Yilmaz kendisini takimini ve taraftari ölüme atmistir.
    takimi resmen sabote ediyoo ...kaleciye bakin bide ...tur felan hayall.isteyen avni akerde yirtsin her tarafini hiçbirsey degismezz bu kafaylannnn... Edited by: tigin

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tek sözüm

tesekkürler baskan tesekkürler yönetim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    M.Yilamz o gölü atsa kimse burda ne Senol hocaya ne yönetime ne Yattra'ya suç bulacakti.Ölümle yasami ayiran çizgide M.Yilmaz kendisini takimini ve taraftari ölüme atmistir.

Imza...

Yani o top direkten disari gitse hiçbir tepki vermezdim. Sansizlik derdim.

Ama top resmen göklere çikti. Yani bu resmen kazmalik.

Böyle bir topçu nasil 10 numara giyer anlamiyorum.

Aklim almiyor gencler;

Ne yaptiginizi zannediyorsunuz siz, ne oldu bize 1 macta anlamiyorum, kufretmedigimiz, satmadigimiz adam kalmadi takimda, yaziklar olsun ne diyem! Ne farkimiz kaldi istanbul eziklerinin taraftarindan, cok kotu oynadik evet, perisandik dogru, ama hicbir sey bu formda yazilanlari hakli cikarmaz, hele hele 2 yildir bu takimi cok iyi yerlere getirmis yonetime istifa cagrisi, aklim almiyor!

Maca gelince, huseyin den baslayalim, rezaletti, senol hoca moralini bozmamak icin sahada tuttu herhalde, ayip etti. Emrah, o eleman zaten para icin takimi az kalsin satyordu, bu takimda olmamaliydi ve dun rezaletti, mehmet yilmaz: tek basina ondan cok sey bekliyoruz, kacirdigi 1 pozisyon var evet, ama gokdenizde bunu hep yapiyor, yattara: haksiz yere gordugu 2 sari kart, bosuna yuklenmeyin ona, 2 sari kart da haksiz yere idi, suclu ariyosaniz sahada cok var, eller: cok vasat, jeferson: umarim defansla uyum sorunu yasiyodur dicem ama yedigi goller bana hic umut vermiyor, umarim dunku maca hasti. Neyse, rovansi rahat aliriz gencler, ben diyeyim 5 sen de 6. Ama bu utanci kapatmaz elbet bu, ha birde rumlara gereken dersi vermeliyiz, bize yaptiklarini 2 katiyla yapmaliyiz.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Ama hersey bir yana, 1 mac sonunda butun hayallerimizi bir kenara atip boyle konusmaya devam edersen, gene hersey bosa gidecek, gidiyo gibi ya hayirlisi..[img]smileys/smiley19.gif[/img]

kendinize gelin![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)