Sayfa 51 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1452 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anorthosis-Trabzonspor(3-1)

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı scenerc Nickli Üyeden Alıntı

olur boyle kazalar,biraz daha rahat olalim,buyuklugumuzu göstermek için turu gecmemiz gerekiyor,eger gecemezsek bu seneden hiç umidim yok benim,

Simdi herkes görevini yapmya davet ediyorum ,taraftar, yonetim,futbolcu arkadaslarimiz emininki onlarda bizim kadar üzülmüslerdir,i

her sey para olmadigini anlamislardir umarim ,

katiliyorum sana arkadas. kendimizi sikmaya gerek yok maç 1-0 da uzar 2-0 tur bizim 3-0 da rahatlariz. rahat olmamiz gerek.sikmadan rahat.avni akerde taraftar olarak gidip, maçi alacaz.maçi izleyecek olan bu maça gelmesin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yattara'nin oyuncu özelliklerini elestirmeye kalkmak; futbolun ne oldugu konusunda fikir sahibi olamamakla ayni sey zannimca. Rakip oyuncunun ahlaksizligiyla ilk sari karti gördügünü unutup kendi oyuncumuza bunca yüklenmek büyük haksizlik..

mehmet yilmaz kardesimiz dünkü oyunuyla bu takimda stoper olarak oynayanilecegini kanitlamistir. gecmiste rasit Çetiner'in nasil forvetten iyi bir stopere dönüstügünü bilenler bilir.

hüseyin kardesimiz 90 dakika boyunca sahada döküldü. dünkü tüm rezilliklerimizin basta gelen nedeni budur. ama hocamiz hüseyin'i ve takimi_ rezil etmeye kararliydi, onu da takimi da yakti..

cello ve emrah tek bir kanat bindirmesi yapamadan maci tamamladilar. kendi istatistiklerine ihanet ettiler, yapacak birsey yok.

cafer'e yedigi gollerde hataliydi diyemeyiz, eller'e de daha ilk resmi macinda takimi kurtarmadi diye kizamayiz. ben ikisinden de umutluyum.

gökdeniz'e gelince; hocam neden oynatmadi bilmiyorum ama, sanirim rumlar görmesin diye rövansa sakladi gökdeniz'i. bu da bir taktiktir, saygi duymali.

fatih'e söylnecek söz yok..onsuz olmuyor bu takim, maalesef ona "bagimliyiz"

yönetime gelince...gelmeyelim bence. Zira bir yönetimimiz oldugu konusunda kuskularim var..sanki hersey kendiliginden oluyor gibi..

herkese sevgiler..bu turu gececegimizden zerre kuskum yok..ama sonrasina dair kuskularim cokca..

Yattara konusunda vebal sadece yönetimin.Nerde görülmüs önemli bir maç öncesi iyilestirme yapacagim diyerek adama o parayi teklif etmek.Geçen sezon bu kadar agresif degildi yattara.Arkadasimiz diyorki oynamayacaksa gitsin diyor.Hayir öyle degil yönetim eger onu göndermek istiyorsa göndersin.Adam 5 lira hakediyorsa 2 lira teklif etmesin.Yattaranin üç katina oynayanlari aksam gördük.Para degil ruh lazim.Bu yönetimimiz inanin ne yaptigini bilmiyor.Fatih Tekkeye endeksli bir yönetim var trabzonda.Fatih tekke kurtariyor onlari.Simdi ne olacak bakalim.Allah sonumuzu hayir eylesin.Gidisat iyi görünmüyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

turu geçecegimizden zerre süphem yok.

ancaaak,

tayfun-hüseyin-m.yilmaz(ahmet abi gerede'yi hatirla)

bize verdiginiz izdirap yeter artik.

bir sözüm de senol hocaya trabzonspor'da oynamak için yas limiti mi var? ne bileyim 22 veya 20 yas alti oynayamaz gibi. batum maçinin bana göre en iyisi ufukhan resmi maç olunca ortada yok.

yönetime bir sey demeye bile gerek yok.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Senol Günes'e kimse bir sey demesin tamam... ama sadece su kadarini sormak hakkim diye düsünüyorum... futbol tarihinde çalistirdigi tüm takimlarda son 10 dk ya galip veya avantajli bir skorla girip maçi berabere veya maglup bitiren hocalar siralansa tek tek... sanirim dünya 3.lügü apoletinin yanina en azindan bir 3.lük apoleti daha eklenir hocanin...

Ve bir de su var.. transfer isinde yönetimin basarisizligi zaten ortada... ama bu kadronun amatör sayilabilecek rakip karsisinda bu duruma düsmesini sadece yapilamayan transfere mi dayandiracagiz? ha yattara atildi derseniz, derim ki takim içinde disiplini saglayacak kisi ben degilim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kafalari artik degistirin, tamam takima destek olalim,hep olacagizda ama devekuslari gibi kafamizi kuma gömmenin alemi yok!...Bu takim geçen senden beri nerelere ihtiyacimiz oldugunu bütün taraftarlar bangir bangir bagiriyordular.Ama e oldu?koca bir hiç!...Forvetsiz bir takim olurmu?Jun getirmisler sehri begenrse imza atacakmis!...Inanmiyorum!... böyle bir transfer mantigi olurmu?Bu adami mesela Real Madrid istiyor, ama bu güzel insan Madrid sehrini begenmedi imza atmayacakmi?Bence bunun altinda tamamen CL maçlari var.Yani biz ön elemeleri geçersek adamda belki imza atar...Öyle olmasa adami havaalaninda taraftarlardan kaçirirlarmi?Niye Brezilyalilari omuzlara alan taraftarlarimiz, bu adami hop kuçak yapamadi?Çünkü yönetim bir haltlar karistiriyor.Adama imza attiramiyor.

Maça gelecek olursak, çiksin baskan oynasin derim.Futboldan gelen bir adam bu takimin eksiklerine çare bulamiyorsa demek kendi bir seyler biliyordur.Böyle bir rezalet olamaz!...

Yattarayi elestiren arkdaslara sadece gülüyorum,ben demiyorum ki Yattaraya diger futbolculardan ayri bir muamele yapalim ama 2 senedir sampiyonluga oynayan takimda Yattaranin istatistiklerini iyi incelesinler.Bakalim ne çikacak ortaya?Yattaranin tek derdi imza atmamis olmasidir.Söyle düsünelim o zaman; yönetim yeni bir yabanci futbolcuya 3 senelik imza attirmayakalksin, yani yurt disindan x takimindanyeni bir transfer yapsin; acaba kkulüp kasasindan kaç para çikar?Yattaraya 450.000$ teklif etmekle bize en büyük ihaneti zaten yönetim yapiyorlar.Gökdenizin 1.500.000$ ettigi yerde Yattara havada karada 1.000.000 eder,ama adama imza attiramiyorlar,bu adamla neden anlasilmadigini kafam basmiyor.Üç asagi bes yukari anlasabiliriz ama yönetim tam bir fiyasko!...

Yattaraya laf sokusturan kardeslerim aksam kirmizi karti görene kadar takimin en iyisi oldugunuda mi göremedin?Görmedinmi 25.dakikda karsisinda oynayan adami oyundan aldirdi.Kirmiziyi görene kadar, hep sag taraftan ataklar yapmadikmi?Sol taraftan bir akinimiz olmusmu?Yattara getirdi digerleri golü yapamadi...Yattaraya laf söyleyene kadar o kadar çok sey var ki; inanin o en masumu...Ayrica Yattara aksam çok faydali oynadi...Gökdenize,Hüseyine,Celaleddine,Tayfuna,Em raha,Eller e laf söylemeyecekadam varsa; lütfen,Yattaramizada laf söylemeyin...Ilk yarim satte maç kopacakti ama beceriksiz bir M.Yilmaz olunca maalesef böyle oluyor.Birde hava sicakligini göz ardi etmeyelim.

Yönetim su dakika itibari ile derhal (hiç sevmem) Alpay Özalan ile masaya oturup ona imza attirmalidir,ya da onun kalitesinde bir adam almalidir...En kisa sürede A kalite bir forvet alinmali...Orta sahada Lee Yung yerine Adem ve I.Ege düsünülmelidir.Çok kosan mücadele eden adamar bizi aksam yendi...

Trabzon bu saatten sonra rum takimini elemis çokta umrumda degil...Sezon öncesi umutlarimizi gene baska bahara ertelemek artik canimi yakiyor.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sorun 1= YATTARA

Sorun 2= Savunma

Sorun 3= Senol Hoca

Mehmet Yilmaz kronik hale geldigi için sorun listesinden çikarilmistir...

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı dede Nickli Üyeden Alıntı
    Hi! Is the goal already on your forum ?

PS: I remember that Trabzon was interested in Tomasz Klos (central defender - i think the best in Polish League) while they were talkin about Zurawski transfer

No yet for goal;follow this form 3 august more important for our from a goal, we belive you can see 6 goals that day.

Senol Günes'in de dedigi gibi bu ayip temizlenmeli. burda kime ne düsüyorsa yapmali. taraftar taraftar gibi takimina sahip çikmali, futbolcu aldigi parayi degil kaybetmek üzere oldugu onurunu düsünmeli, hoca sapkasini önüne koymali, yönetim tüm bu olanlara seyirci kalmayip taraftarin, futbolcunun ve hocanin isteklerine en kisa sürede cevap vermeli..

lafin özü bu ayip temizlenmeli 3 agustos ta bu ayibi hep beraber temizlemeliyiz...

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

TRABZONSPOR yöneticilerine amatör kulüp yönetmede bence basarilar dilenmeli.Bunlar kadar amatör yönetim olmaz

BU sene Transfere kaç para harcandi bilen varmi SIFIR lira bu takim sampiyonluga oynayacak S.liginde mücadele etmeye kalkacak ama Transfer yok TOLGA dan gelen para ile alinan oyuncularda gidenlerin yerine onlarda boslugu doldurmusa benzemiyor.

Ben hayatimda bu kadar rezalet görmedim Teknik direktörü olmayan takimi yenemeyen takimdan ne beklersiniz kardesim.

SENOL GÜNES ne yapacakti elinde kadro yok alternatif yok M.YILMAZ kazmasi ile tek forvet maça çikmis adam bos kaleye gol atamiyorsa oda Yönetime mesaj Için Sakat sakat Fatihi oyuna aldi.ATAY AKTUG SEN NE PISKIN ADAMSINSIN UTANMADAN maçtan sonra sinirlenmissin ya Transfer yaptinmiki takimdan basari bekliyorsun.Sen siradan basit takima karsi mücadele edemeyen takimdanmi Sampiyonluk Büyük hedefler bekliyorsun.

ATAY AKTUG aklini basina al ya adam gibi 3 tane Tranfer yap yada defol git yeter lan yeter edepsizligin lüzümu yok

Bence biraz sinirlerine hakim ol dostum.Bu üslup yakismiyor bize.Gerekli yerlere adam alinmis aslinda,ama bize ELLER i süper adam diye getirtene ne demeli??

Anorthosis=3 Trabzonspor=0 [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Fatih Tekke=1[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

BUDUR ABICIM

Ben sadece sunu diyorum;

Yattaraya birilerinin çikip mutlaka ama mutlaka Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte, Trabzonspor gibi büyük bir camiada, Trabzonspor gibi hedefleri olan bir takimda oynadigini hatirlatmasi lazim...

Guests
    Ziyaretçi

Evet takima destek olacagiz ama hatalarimizi ve yanlislarimizi da söyleyecegiz.Evet trabzonspora bagliligimiz sonsuzdur fakat bu hatalari görmezden gelmek her kosiulda ne olursa olsun destek verecegimiz anlamina gelmez.Eger ki yanlislarimizi tartismazssak ve basimiza bela olan bu Büyük Maç Sendromunu(Rum takimi ne kadar büyükse artik ona bil eynildik) üzerimizden atamazsak bizim taka bir daha asla açik denizlerden okyanuslara açilamayacak.Takamiz maalesef Rum kesiminde büyük hasar görmüstür.Bunun sorumlusu da kaptan ve tayfasinin karadeniz insanina yakismayacak acemilikleridir.(Büyük ve esas kaptanimiz Fatih tekkemizi ayri tutuyorum)

Benim hala Bir umudum var.Ne de olsa umut fakirin ekmegi

Nereden
    Ankara

dün aci bir ders aldik futbol sahada oynaniyor. biz nekadar segirci olarak bu takimi hafife alsakda futbolcularin böyle bir lüksü yoktu. ikinci maç ne olur bilemem hersey bizim futbolcularin elinde. sadece rum takimi iyi defans yapiyor ve eminim burada çok kapanacaklar. defansimiz felaketi dün gece ama orta sahada en az onun kadar kötüydü. aslinda maç 1-1 veya 2-1 biteceken (gerçi isim vermek yersiz ama) tayfunun büyük iki hatasiyla kalemizde iki gol gördük. su anda ne kadar üzgün olsakda ne kadar sinirli olsakda eminim maç günü avniaker tiklim tiklim dolacak öyle yada böyle bu maç biti ama tur sansimiz bitmedi. sonuna kadar seninleyiz TRABZONUM.

bu arada büyüklerimizin dedigi gibi bir müsibet bin nasihatan iyidir. takim yedigi bu samarla kendine gelmistir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takimi eleyecegimize inaniyorum ama tek bir sart olmasi lazim.HER SEYIMIZ FATIH TEKKE BU ADAM BU ISI BILIYOR AZ DAHA ÖLÜSÜ YETIYORDU BU TAKIMA AMA DEFANS DESEN YOK orta saha yok adam iyki oynadi da bir gol attik gökdeniz su kaleciyle karsi karsiya pozisyonlari bir atsa mehmet i geçtim adam top oynamayibilmiyor abi bence bu adam bir an önce gönderilsin.ben bu adama daha dayanamam tv karsisinda kafay i yemiyormuyuz arkadaslaryalan mi o pozisyondan ah be keske fatih.... demedik mi?illa fatih olmasina gerek yok o topu kaleye gönderebilecek azcik akilli adam olsa da olur.ama ben inaniyorum fatih ilk 11 de saha ya çiksin biz bunlari eleriz.allahdefansimiza ve orta sahamizahatta hatta takimimiza yardimci olsun.

Guests
    Ziyaretçi

Trabzonspor yönetimine:::

Ne Hallere Geldik Ya Rap Essek Defterdar Olmus Katir Mühürdar............

Yalvariyorum Rum'a Kirk Yil anlatacaklari Bir Destan Yazdirmayin Hemde Trabzonda Sakin haaaaaaaaaaa

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Futbolda yetenek elbette çok önemli. Ama akil, denge, disiplin ve profesyonellikle birlesmeyen yetenegin günümüzde artik fazlaca bir geçerliligi yok. Iste dünkü maç ve iste Yattara'nin hali... Oyuna iyi baslamissin. Ilk 15 dakikada sag kanadi hallaç pamugu gibi atmissin. Dirisin, isteklisin, verimlisin. Takimini öne tasimis, pozisyonla bulusturmus, rakibi psikolojik olarak da yipratmissin. Karsindaki Samara 20. dakikada degistirilmis. Yerine Haxhi girmis. O biraz daha sert. Biraz daha mücadeleci. Etkini önemli ölçüde azaltmis. Peki sinirlenmenin alemi ne? 2 dakikada iki amatörce sari kart görüp takimi bu maçta eksik, rövansta yalniz birakmanin geregi ne? Yattara bu disiplinsizlikleri maalesef aliskanlik haline getirdi. Çabuklugu, sürati, adam eksiltmedeki becerisi, fantastik hareketleri, top kullanmadaki hüneri birinci sinif. Ama çok kötü bir profesyonel. Hem kendisine yazik ediyor hem de takimina.

Tam bir hayâl kirikligi
    Trabzon bende hayâl kirikligi yaratti. Oyuna çok etkili bir baslangiç yapti, ilk dakikalarda çok önemli iki pozisyon yakaladi. Ama Mehmet Yilmaz'in vurus becerisindeki yetersizlik ve gol yollarindaki etkisizligi nedeniyle skor avantajina ulasamadi. Anorthosis ilk yarinin ortalarina dogru dengeyi kurmaya çalisti. 25. dakikada ilk atagini yapü ve Trabzon savunmasinin aile boyu hatasindan yararlanip golü atti.

Geçen sezon Trabzon'un en öncelikli, en önemli sorunlarinin basinda takim savunmasindaki yetersizlik geliyordu. Belki henüz erken, ancak bu sorun bu maça da yansidigi gibi halen Trabzon'un en belirgin basagrisi. Özellikle tandemi olusturan Erdinç-Eller ikilisi çok uyumsuz. Eller ilk toplara müdahalade ciddi zamanlama hatalari yapiyor. Yan toplar yine sorun yaratmaya devam ediyor. Savunmanin kademe ve yerlesme anlayisinda hissedilir eksiklikleri var. Tüm bunlarin yarasira Jefferson da biraz acemi bir kaleci görünümünde.

Orta alana yansiyan sikintilar da var. Szymek geçmis performansinin çok gerisinde. Gökdeniz'in katilimi yetersiz. Fatih oyuna girip golü atmasa, takimin sahadaki varligindan söz etmek bile güç olacak. Anorthosis Famagusta son derece de siradan bir ekip. Trabzonspor dün böyle bir ekibin karsisinda tel tel döküldü ve aci bir yenilgi aldi.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslinda yönetimi ne kadar yerden yere vursak azdir.Oysa transfer sezonu basinda ne kadar umutluyduk.Transferleri zamanindayapamayan ve gerekli takviyeleri yapamayan yönetim birinci derecede suçludur.Maça gelince;

1-Sevgili Senol hocam maç boyunca aksayan Hüseyin'i neden degistirmedin veya yanina birini koymadin anlayamadim ? Niçin Eller'e bir on dakika daha tahammül edemedin ? Bunlari çok merak ediyorum.

2-Kim ne derse desin artik M.Yilmaz ve Tayfun'un bu takimda yeri olmadigini herkes görmüstür.Bunlara kulübeden baskalarinida ekleyebiliriz.Ama kadroya yeni oyuncu katilimi olmayinca,denize düsen yilana sayilir misali oluyor.

3-Eller'in aradigimiz stoper olmadigi kesin.Jefferson'un zaman ihtiyaci var.

4-Yattara'ya istedigi parayi verin sonra ceza olarak geri alin? Düzelirse problemin para oldugu anlasilir ve herkes rahat eder.Taraftar olarak onu kaybetmek istemiyoruz.

Umarim Temel'in idam sehpasinda dedigi gibi ''Bu bana ders olsun''demeyiz.Turu geçebilecek gücümüz var.Ama bir arkadasimizinda dedigi gibi 3.turda ne yapariz bilemiyorum?

Son söz yine yönetemeyen yönetime ISTIFAYI CIDDI CIDDI DÜSÜNÜN.

BU TAKIM SAKAT FATIH'E KALDIYSA

TAKIM SAKAT BILE DEGIL

ÖZÜRLÜ;

YOK

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

YAZIKLAR OLSUN! TÜRKIYEYI REZIL ETTINIZ! ORADAKI VATANDASI BOYNU BÜKÜK BIRAKTINIZ!
    IKINCI MACTA TURU GECECEGIMIZ BIZI TESELLI ETMIYOR.
    TRANSFER POLITAKIS AKILLI VE KORKAK. TAKIMDA MILLI RUH KALMAMIS! ONLARIN YERLISI YABANCIS MEDYASI SAVASA CIKMIS GIBI MÜCADALE ETTILER. BIZIMKILER CARSIYA GEZMEYE CIKAMADIKLARINDAN DOLAYI (POLIS YASAKLADI) VE HAVANIN SICAK OLMASINDAN DOLAY MORALLERI BOZUKMUS!
    VAY BEEEEE!!!! BEYLER TRILYONLAR KAZANIYORSUNZ! 3.LIG TAKIMI AYARINDA BIR RAKIPE KARSI SEN 3:1 YENILIYORUSUN. BUNUN MAZERETI OLAMAZ: SUCLULAR ELBET HESAP VERECEK.

biz bu rumlara elenirsek bu kara lekeyi bir türlü temizleyemeyiz.keske bir alman,italyan hatta malta takimindan 5 yeseydikde su rumlarin böyle sevindigini görmeseydik.KKTC'de ki Türklerin düstügü durumu düsünebiliyormusunuz...

Ümit

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nasil gececez kardesim turu.. gecerse Fatih gecer.. Yattara da yok zaten.. transferi bu kadar geciktiren, en yönetime yaziklar olsun..

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

BU FORMA KUTSALDIR NASIP OLMAZ HERKEZE...

mehmet yilmaz'a...

Nereden
    Almanya

SU MEHMET YILMAZIN YERINDE OLSAN FUTBOLU BIRAKIRIM!!!

INSAN DA BIRAZ GURUR OLUR....BEN KOMPLEKSELERE GIRERDIM

ADAM YENI AMLIYAT OLMUS, TAKIMLA BERABER MAC YAPMAMIS, TAKIMLA ANTRAMAN YAPMAMIS GOL ATIYOR SEN HER SEZON ZIRLAYA ZIRLAYA TAKIMDA KALIYORUSN SAN BULUYORSUN VE BÖYLE OYNUYORSUN! BIRDE BU ADAM BIRCOK FUTBOLCUDAN DAHA FAZLA PARA ALIYOR.

BU ADAMI TRABZONDA TUTANLAR HESABINI VERMESI LAZIM!!!

BU KADAR KIZDIGIMI ÜZÜLDÜGÜMÜ HIC HATIRLAMIYORUM. SAMPIYONLUGU KILPAYI KAYPETMEKDEN DAHA BETER BU!!!

YAZIKLAR OLSUN!

Daha öncede yazdim. Bizim yönetim futbolu bütün yönetimlerden daha iyi biliyor. Bizim yönetim bu transferde PARA kazanmak istiyor. Bizde diyoruz ki bu isin ucunda sampiyonlar ligi var biraz riske gir! Beni birdaha Türkiye ikincis tatmin etmez!

Nereden
    Almanya

MEHMET YILMAZ TRABZONSPORA KESINLIKLE FAYDASI YOKTUR!!!

LÜTFEN ONA VERILEN PARAYI TRANZONUN KÖYLERINDE TARLALARI SADECE DÜZLESELER INANIN SENEDE 10 Tane Mehmet YILMAZ YETISIR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)