Sayfa 2 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1452 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anorthosis-Trabzonspor(3-1)

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçtan hiç kuskum yok rahat geçicez ama bundan sonraki rakipler zorlu insallah onlarida geçip sampiyonlar liginde gruplara kaliriz.Bide güney kibrisa gitme konusunda en ufak bir tereddütüm gidicez alicaz maçimizi bukadar basit.

evet o

cemaluri

dinceraydogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

adamlarin resmi sitesinden

http://www.anorthosis.net/

neyle karsilacagimizi anlayin artik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Genel Kurallar:AMESPACE PREFIX = O />

1) Forumumuzda ..........................., irk veya din farki gözetilerek yazilmis mesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir.

Arkadaslar özellikle bu baslik altinda bu tür mesajlarin yazilmamasini simdiden rica ediyorum.

keske organizasyon düzenlense de gitsek...sizce olabilir mi???

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Valla benim de dilegim siyasetin bu maça fazla bulasmamasi.Insaallah deplasmandan iyi bir skorla ve de sakat vermeden döneriz!

FATIH SULTAN TEKKE

Bora Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ebedi dostumuz Rum kesimiyle gayet dosthane geçecek ve turu daha ilk maçta deplasmanda garantileyecegimiz bir maç olacak..Çiçeklerle karsilanacagimizi tahmin ediyorum..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her ne kadar Rum kesimini tanimasak ta; devletimizn Ab yolunda attigi adimlari malumunuzdur.Kibris Rum kesimide AB üyesi olduguna göre bazi seyleri fazla kurcalamayalim ve oayin sadece futbol kismi ile ilgilenelim.

Bu takimi hem orda hem Trabzonda rahat geçecegimize inaniyorum.Bunun için nedenlerim çok tabi ama ben rakibi küçük görmüyorum,sadece kendi takimima olan inancim sonsuz.Bu takimi zaten yenemezsek CL isimiz yok!...Ciddiyeti elden birakmayalim ve bu takimi orada perisan edelim...

Nereden
    İstanbul

benim de tek korkum, bizim usaklarin provakasyonlara karsi karadeniz damarlarinin tutup, sinirli hareketlerde bulunmalari. hakeme de bagli olarak bir iki oyuncumuz kirmizi kart görebilir.

yoksa bu takimla 50 maç oynasak yenemezler bizi....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Provaskonyanlara gelmeyelim...Ama EZIP GEÇELIM...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Degerli arkadaslar,fficeffice" />

Tigin gerekli olduguna inandigim bir uyari yapmis sagolsun. Ben de acizane bir ilave yapmak istiyorum.

Rumlar ya da baskalariyla aramizda tarihten gelen bazi problemler olabilir, hos degilse de ne yazik ki bunlar hayatin gerçekleri.

Hep ?spora siyaset karistirmayalim[/B]? deriz. Dogru deriz elbette. Hâttâ, siyasetin spora karistirilmasinin en sakincali oldugu durumlar, böyle durumlardir.

Hiç unutmam, 1977?de Türk Milli Takimi?nin Avusturya ile deplasmanda oynayacagi maç öncesindeki günlerde, bizim basin ?3. Viyana Kusatmasi?na gidiyoruz[/B]?, ?Bayraklari bayrak yapan, üzerindeki kandir/ Toprak, eger ugrunda ölen varsa vatandir[/B]? gibi mansetler atiyor, futbolcularimiza yeniçeri kiyafetleriyle pozlar verdiriliyordu.

Iste tam o ?seferberlik[/B]? günlerinde, Milli Takim?in genç kalecisi Senol Günes söyle bir açiklama yapti mikrofonlara: ?Kazanirsak kahraman olmayacagimiz gibi, kaybedersek de vatan haini olmayacagiz[/B]?

Ne yazik ki, tabiatin?Sivrisinek- Davul zurna[/B]? kanunu geregi bu tarihi sözler hiçbir ise yaramadi, sahaya çikan futbolcularimizin elleri ayaklarina dolasti, maçi anlatan spiker ?bravo Senol, helâl Senol[/B]? demekten yoruldu ve sonuçta 1-0 yenildik, Viyana?yi yine alamadik.

Simdi, bu önümüzdeki maçlarin sonucu da bize Kibris?in tamamini vermeyecek ya da elimizdeki kismini kaybettirmeyecektir.

Elbette konuyu hafife almiyorum, isin ucunda Sampiyonlar Ligi var, baklavasina hali saha maçi degil neticede. Fakat hayat memat mücadelesi olmadigini da unutmamamiz gerekiyor.

Meselenin, Tigin?in vurgu yaptigi kismina gelirsek?

Arkadaslar, küfür ve hakaret sinifina giren ifadeler, karsimizdaki varligin yüzüne layik gördügümüz pislikler olsa da, bunlarin önce bizim agzimizdan çiktigini unutmamaliyiz diyorum. Üstelik ?Kem söz sahibine aittir[/B].? diye çok güzel bir ata sözümüz var.

Küfür veya hakaret yiyen kisi, kurum ya da topluluk asagilanmaz, olan o ifadeleri sarfeden agizlara olur.

Lûtfen bu konulara dikkat edelim, yönetici arkadaslarin isini zorlastirmayalim.

Saygilar.

Momentus.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kavga dögüse kesinlikle hayir diyorum. Hakaret içerikli mesajlarin stada sokulmamasi taraftariyim.

Ancak ilk maçin orda olmasi avantajini kullanabiliriz. Yani orda nasil muamele görürsek yasal ve etik sinirlar içerisinde misilleme hakkimizi sakli tutariz. Yani çiçekla karsilanirsak çiçekle karsilayip baklava ikram edip yollariz.Sayet sitelerinde yer alan kanli kibris bayragi ile karsilanirsak bizde Avni Akere dev bir Trabzonspor formali Rauf Denktas posteri açariz....

Alıntı Bora Sönmez Nickli Üyeden Alıntı

Ebedi dostumuz Rum kesimiyle gayet dosthane geçecek ve turu daha ilk maçta deplasmanda garantileyecegimiz bir maç olacak..Çiçeklerle karsilanacagimizi tahmin ediyorum..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

La Bora ne kadar da iyi niyetlisun.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayirlisi olsun..

Keske Minsk çiksaydi enazindan basimiz agirmazdi. Simdi ugras dur Rumlarla.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

benim de hafif korkularim var.ama onlara orda da burda da fark atacagimizi düsünüyorum.ama atbiki sahada oynaniyo maç.türklerin gücünü görsün o herifler.yenilgiye benim de tahammülüm yok bveraberlige bile.her sartta farkli kazanmaliyiz.sadece bizim degil tüm türkiyenin maçi bu

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir Dünya takimiyla oynayacaklari için kendilerini fasulye gibi nimetten sayacaklar ! Sanslari yok...

evet

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence pek muhterem istanbul basini olaylari pontuslara kadar götürüp bizi kardes takim ilan edecektir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı shooter13 Nickli Üyeden Alıntı
    benim de hafif korkularim var.ama onlara orda da burda da fark atacagimizi düsünüyorum.ama atbiki sahada oynaniyo maç.türklerin gücünü görsün o herifler.yenilgiye benim de tahammülüm yok bveraberlige bile.her sartta farkli kazanmaliyiz.sadece bizim degil tüm türkiyenin maçi bu
    Evet...Hem kendimiz hem de Türkiye için oynamaliyiz...Hadi TRABZONUM...Bu rum kaferesine gününü göster...Bu arada Shooter13 baba Avatar da ki el hareketin biraz sakincali degil mi?....[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Ankara

ben her iki maçtada kazanacagimiza eminim. orada olacak olaylardanda korkmuyorum. yalniz bizim bizans medyasi ufak olaylarida büyük gösterip ikinci maçta bizim taskinlik yapmamamizi ve ceza almamizi saglayabilir. arkadaslar orada ne olursa olsun rövansta TRABZONSPORUMUZU düsünüp serin kanli olalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben bu maçi Senol Hoca için bir baslangiç olarak görüyorum.Dünya 3.sü apoletiyle, Trabzonsporunu sampiyonlar ligine tasimasi için ilk adim.Kendisinin bir kez daha Avrupa'ya, bizans basininin densiz kalemsörlerine "Ben Buradayim, efsanenin basindayim ve onu geri getiriyorum...savulun" diye haykirmasinin firsati bu.Inaniyorum ki bu hirsinin azmini kendi deyimiyle "arzusunu" takimina da yansitacak ve hazirlik maçlarindakinin kat ve kat üstünde bir Trabzonspor, dahilinde Yattara,Szymek,gökdeniz,mehmet yilmaz,emrah, erdinç, Jefferson,eller...izleyecegiz.Içimdeki yara siyasi konular yüzünden belki orada hiç taraftarimiz olmayacak, ilk kez askimiz orada yanliz kalacak.Ama olsun varsin biz madden olmasa da manen yanindayiz.

SALDIR TRABZONSPOR

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

senol günesin mac öncesi repörtajin tümüne yetisemesemde, tam zamaninda, yerinde,tüm trabzonsporlulara ve türkiyeye verdigi mesajlarini ne kadar med etsem azdir.

WorldClass !

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Kavga dögüse kesinlikle hayir diyorum. Hakaret içerikli mesajlarin stada sokulmamasi taraftariyim.

Ancak ilk maçin orda olmasi avantajini kullanabiliriz. Yani orda nasil muamele görürsek yasal ve etik sinirlar içerisinde misilleme hakkimizi sakli tutariz. Yani çiçekla karsilanirsak çiçekle karsilayip baklava ikram edip yollariz.Sayet sitelerinde yer alan kanli kibris bayragi ile karsilanirsak bizde Avni Akere dev bir Trabzonspor formali Rauf Denktas posteri açariz....

DEDIKLERININ OLMASI DURUMUNDA HAARIKA BIR FIKIR ! ! !

benim tek çekindigim konu bu adamlarin bize her türlü çirkefligi yapacak kapasitede olmalari.bakin görün her türlü rezilligi yapacaklar,geçmisten gelen büyük yaralari mevcut.burda is senol hocada bitiyor,takimi çok iyi motive etmesi lazim,en ufak olayda allah korusun basimiza is aliriz.futbolcu arkadaslarin çok sakin olmasi lazim,özellikle teknik kapasitesi yüksek olan gökdeniz,yattara ve szymek in çok akilli olmalari,tahriklere kapilmamalari gerekiyor ki ben adim gibi eminim maç baslar baslamaz bizimkilere vurmaya baslayacaklar.insallah allahin izniyle basimiz dik oradan zaferle döneriz.geçmiste oldugu gibi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)