Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üçüncü sambaci Obina!..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Ve Obina yarin Trabzon'da...!
    Karadeniz

Brezilyali golcü santraforun külübü ile de anlasma saglandi. Ömer Sari, Lemi Çelik ve Obina bugün Rio'dan Istanbul'a gelecek, yarin siyahi oyuncu, Senol Günes'e teslim edilecek.

VE BITTI
    Trabzonspor'un Brezilya çikartmasi 3 net transferle noktalandi. Önceki gece Trabzonspor As Baskani Ömer Sari ile Lemi Çelik, Obina ve menajeri ile görüserek futbolcu ile menajer cephesindeki anlasmalari yapti. Dün gece saatlerde de Obina'nin kulübü ile masaya oturuldu ve anlasma saglanarak genç golcünün isi bitirildi.

3'LÜ RIO'DAN AYRILIYOR
    Trabzonspor As Baskani Ömer Sari Lemi Çelik ve Obina bugün yerel saatte öglene dogru Rio'dan aktarmali olarak Istanbul'a hareket edecekler. Ayni gün Istanbul'a geç vakit gelecek olacak heyet bugünde Trabzon'da olacak. Sari "Tek üzüntüm sezon açilisina Obina'yi yetistirememek oldu. Yetistirseydik Obina'yi taraftarlarimizda görecekti" dedi

ILK IDMANI DA YARIN
    Obina'a takim ile ilk idmanina da yarin çikacak. Teknik direktör Senol Günes Obina'nin takima katilmasi ile transferde genel hatlari ile amaçlarina ulasmis olacaklarini belirtti. Günes Obina'nin uyum sürecinde Brezilyali iki takim arkadasi ile birlikte kisa sürede adaptasyonu için özel tedbirler uygulayacaklarini belirtti.

Brezilya Federasyonu gözlemci gönderiyor

Brezilya Futbol Federasyonu Türkiye Liglerinde Brezilya'li futbolcularin artmasi üzerine Avrupa'daki gözlemci masasina Türkiye'yi de dahil etti. Bilindigi gibi Brezilya Federasyonunun Almanya'da bir irtibat bürosu var ve bu büro Milli Takim teknik heyetine, Avrupa'daki Brezilyali futbolcularla ilgili gözlem raporlarini sunuyor. Bu büronun Türkiye'den sorumlu bir teknik adam atadigi belirtildi. Söz konusu yetkili kisi ligler basladiginda, Brezilyali futbolcularin maçlarini izleyecek ve Milli Takim teknik heyetine rapor verecek.

Baba Günes

Trabzonspor'un idman dozu artti. Dün sabah ve aksam idmanlari ile çalismalarini siklastiran Bordo Mavililerde Teknik Direktör Günes'in futbolculara yakin ilgisi ve diyaloglu "Günes severek yoruyor" yorumunu beraberinde getirdi

Sabah idmanina Fatih, Mehmet Yilmaz, Celalettin, Emrah çikmadi. 4 futbolcunun da izinli oldugu belirtilirken aksam idmamini tam kadro yapildi. Günes sabah ve aksam idmaninda taktige dayali çalisma yaptirirken özellikle adale gevsetici kültür fizik hareketlerini ise kendi konrolünde gerçeklestirdi.

Hüseyin" Kim olursa olsun"

Rakibimiz belli oluyur
    Sampiyonlar Ligi ön eleme turunda rakibimiz bugün oynanacak Anorhosis-Minks maçi ile belli olacak.Trabzonspor adina karsilasmayi Ihsan Derelioglu izleyecek.

Ha Minsk ha Anorthosis
    Trabzonspor'un 2. Kaptan Hüseyin, Sampiyonlar Ligi ön eleme maçinda bugün Kibris Rum Kesimin'de oynanacak karsilasma ile belli olacak rakibimiz için" Ha Minks ha Anorhosis hiç faketmez. Biz ön eleme maçina kadar hazir hale gelecegiz" dedi. Bugün oynanacak karsilasmanin ilk maçinda Anorhosis deplasmanda Minks'le 1-1 berabere kalmisti. Trabzonspor olasi rakiplerini izlemek için Ihsan Derelioglu'nu görevlendirdi.

Selam olsun Trabzon'uma..

Hep birlikte
    Trabzonspor 2005-2006 futbol sezonunu bugün Avni Aker'de açiyor. Saat 16.00'da baslayacak sezon açilisi ile ilgili bütün hazirliklar tamamlandi. Avni Aker gelin gibi süslendi. Taraftarlar özellikle yeni transferlerinde huzura çikacagi sezon açilisinda sova hazirlaniyor.

Taraftarin huzurunda
    Trabzonspor evindeki ilk hazirlik maçini da bugün yapacak. Yeni transferlerinde forma sirtlayacak Dinamo Batum karsilasmasinda Bordo Mavililer ilk kez taraftarinin huzuruna çikacak.

Aklinizda olsun
    Stat kapilari saat 16.00'da açilacak. Maç saatine kadar çesitli gösteriler yapilacak
    Açilis sezonu ücretsiz olacak. Isteyen herkes, ücret ödemeden stada girebilecek
    Stada gelirken mutlaka üzerinizde Bordo-Mavi forma olmasina özen gösterin Yönetim özelikle bayanlara çagrida bulunarak açilisa ilgi göstermelerin istedi

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

bu obinayi izlemis bir arkadasimiz varmi?birileri ovse cok mutlu olacam

Kaynak???????

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Nerden bilion??

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

sabah gazetesinde okudum bugün ayrica ajansspor da yazdi.insallah iyi bir oyuncudur.hayirli olsun

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

cm de öle biri yok[img]smileys/smiley5.gif[/img] tam adini veya takimin ismini alsak

irfanköse276 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

yok hiçbir yerde bulamiyorm. sadece 22 yasinda oldugunu biliyorm

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

bende haberi trt text 'te gördüm . insallah takim için hayirli olur

irfanköse276 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

ileriye dönük bi transfermis gibi geliyo bana

MaHMuT_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Evet forvet aldik ee oda haliyle ileriye dönük [img]smileys/smiley4.gif[/img]hayirli olsun

Alýntý irfanköse276 Nickli Üyeden Alýntý
    ileriye dönük bi transfermis gibi geliyo bana

uquR Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

cmyi bilmem de fmde var...

Önder28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    51

Bende NTV 20.00 spor haberlerinde duydum . Hayirlisi olur insallah.

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

bende trt spor haberlerinde duydum obinayi bide orta saha varmis amam gizli ve kesin degilmis

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

inasallah güzel bir transfer olur hepimiz için hayirlisi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Tam ismi: Manuel de Brito Filho

Lakabi (dogrusu takma adi): Obina

SiNo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu topikin hem imza atilmadan önce hemde icerik olarakböyle acilmasini dogru bulmuyorum !Edited by: sanatik

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Utku061 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Hayirli ugurlu olur insallah...Bol gollü maçlar yasatir kendileri bize.

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý

bu topikin hem imza atilmadan önce hemde icerik olarakböyle acilmasini dogru bulmuyorum !

sütden agzi yanan yogurdu üfleyerek yermis[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Senol Günes'e teslim edilecek..

Niye kendi gidemiyor mu?...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

oflubey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Arkadaslar Ömer Sari'nin açiklamasina göre bu futbolcu gelecegi parlak bir futbolcu. Yine ayni kisinin açiklamasina göre bu futbolcuyu 1-2 yil içinde satarsak çok para kazanirmisiz. Olay tamamen duygusal galiba Bu arada bu futbolcu geçen sezon boyunca toplam 18 gol atmis (14 de olabilir). Bu sezon ise 12 maçta 4 golü varmis. Benim anlamadigim bu kadar gelecek vaadeden bir futbolcuyu kulübü neden 1.7 milyon dolar gibi bir meblaya satti. (Bence biraz az da)

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

ne futbolcuymus arkadas sadece bunlari bulabildim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

oflubey

obina flamengoya bu sezon transfer oldu. Ona bakarsan deividin bordeauxda tüm sezon sadece 3 gol atmasini nasil degerlendirirsin ?

Ileriye dönük simdiden cok para kazanacagiz sözlerini yakisdiramiyorum yönetimde birine. Jefferson konusundada burda sözkonusu olmus maalesef. Elbette oyuncu ileriyi düsünerek alinir ancak daha gelmeden bile satilmasindan bahsetmeyi anlayamiyorum. Ileride ya tam tersi olursa ?

Yönetici dedigin ilerisini kestirebilmesi gerekir. Simdide sallamaylan iyi yönetici olunmuyor. Maalesef bazi yöneticilerimizin konusmalarina sasip kaliyorum ve inanamiyorum. Hersey daha akillica yapilabilir diye düsünüyorum. Yeterince örnekleri mevcut. Az ve öz konusmalarini tercih ederim !Edited by: sanatik

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    42

Vitoria takiminda yildizi parladi.40 macta 18 gol kaydetmis.O donemler adi avrupa kulupleri icin geciyormus ama tembel oldugu icin bu transferler olmamis. O da Arabistana gitmis. Orada da transfer taksitlerini alamadigi icin takimdan ayrilmis. Insallah sadece gelecek vaadetmekle kalmazbugunlerimizi de ihya eder.

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Bu yil gelecek vaadeden futbolcular degil takima direkt katki saglayacak futbolcularin alinmasi gerektigini sanirim yöneticiler düsünmüslerdir...Gelecek, bu yil gelmistir çünkü. Bu isin baska gelecegi yok. Elimizdeki kadro 10 senede bir gelir. 1995-96 da vardi böyle bir kadro ve bu yil 2005-06. Allah Yardimcimiz olsun...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)