Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Platonik Asiklara

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bunu sizinle paylasmak istedim arkadaslar ( platonikler daha bi dikkatli okusun ! !)

10.Sinif

Ingilizce dersinde yanimda bir kiz oturuyordu onun için benim en iyi Arkadasim diyordum...ama Ben onun ipek gibi saçlarina bakip benim olmasini istiyordum...ama o bana benim ona baktigim gibi bakmiyordu bunu biliyordum,dersten sonra kalkti ve geçen gün sinifta olmadigi için günün notlarini istedi ve ona notlari verirken bana tesekkür etti ve yanagimdan öptü onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyordum ama çok utan
    iyordum..

11.Sinif

Telefonum çaldi,arayan oydu ve agliyordu bana askin nasil kalbini kirdigini anlatti,beni evine çagirdi,yalniz kalmak istemedigini söyledi, bende tabi ki gittim,koltuga,onun yanina oturdum,güzel gözlerine bakmaya basladim ve onun benim olmasini diledim,2 saat sonra Drew Barrymore'un bir filmi basladi ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana her sey için tesekkür etti ve beni yanagimdan öptü. Onu arkadas olarak istemedigimi Bilmesini istiyordum,onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utan
    iyordum...

SON SINIF

Mezuniyet balosundan bir gün önce yanima geldi ve çiktigi çocuk hasta ve partiye gelemeyecek dedi, benimde çiktigim biri yoktu ve 7.sinifta birbirimize söz vermistik eger çiktigi biri olmazsa partilere birlikte gidecektik, "en iyi arkadas" olarak.Ve partiye birlikte gittik,o aksam çok güzeldi, her sey yolunda gitti, partiden sonra onu evinin kapisinin önüne kadar biraktim, kapinin önünde ona baktim o da bana güzel gözleriyle bana gülümseyerek bakti.Onun benim olmasini istiyordum...ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum, bana "hayatimin en güzel zamanini geçirdigini" söyledi ve yanagimdan öptü... Onu sadece arkadas olarak istemedigimi Bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama Söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum Ama çok utaniyordum... Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çatti.. Sürekli onu izledim onun mükemmel vücudunu seyrettim.Diplomasini almak için sahneye çikarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi.Onun benim olmasini istiyordum...Ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.Herkes evine gitmeden önce yanima geldi ve aglayarak bana sarildi sonra basini omzuma koydu ve "sen benim en iyi arkadasimsin,tesekkürler" deyip yanagimdan öptü.Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu
    çok Seviyordum ama söyleyemiyordum.

Nedenini bilmiyorum ama çok utan
    iyordum...

ARADAN YILLAR GEÇT
    I

Bir kilisedeydim ve o kizin nikahini izliyorum..evet artik evleniyordu, onun "evet, kabul ediyorum"demesini,yeni hayatina girmesini izledim, baska bir adamla evli olarak. Onun beni olmasini istiyordum..ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.Yeni hayatina girmeden önce yanima geldi ve "nikahima geldin tesekkürler" deyip yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama Söyleyemiyordum nedenini bilmiyordum ama çok utan
    iyordum...

YILLAR ÇABUK GEÇT
    I

Su an benim bir zamanlar en iyi arkadasim olan kizin tabutuna bakiyorum,esyalari toplanirken lise yillarinda yazdigi günlügü ortaya çikti... Hemen günlügünü aldim ve günlükte okudugum satirlar s
    öyleydi...

"Onun gözlerine bakarak onun benim olmasini diledim...ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum.Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama SÖYLEYEMIYORDUM.nedenini bilmiyordum ama çok utaniyordum. KESKE BANA SEVDIGINI SÖYLESEYDI. Hayatta hiçbir sey için geç kalmayin sevdiginizi söyleyin.Her ne pahas
    ina olursa olsun.Bu onu kaybetmekte olsa.

SIMDI KOS GIT SEVDIGINE, ONU SEVDIGINI HAYKIRIRCASINA BELLI ET...

----------------

Bunu yazdim die bu usak pLatonik asik zannetmeyin [img]smileys/smiley4.gif[/img]

NOT : HIKAYEYI BEN YAZMADIM,BASKA BI SITEDEN ALDIM...

Edited by: ThE_s2d

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

La olum bu olaylari sen mi yasadin simdi[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

gözlerim yasardi walla

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benimde gozlerim yasardi [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Vayy Selo vayy...Ne romantik ve duygusal adammissin...Senin kiymetini bilmeyenler utansin.(ki o kiymet bilinecek merak etme)

Nerden arakladin bilmiyorum ama tam damardan girmissin...Açikçasi okurken etkilendim.Konu etkileyici ve sürükleyici.Ilerde keskelerle dolu bir hayat yasamamak için sanirim her seyi zamaninda ve yerinde yapmak lazim.Son pismanliklar bazi seylere fayda etmiyor.

Tabii böyle "açik olmak lazim" diye yazmakla da olmuyor.O gücü ve cesareti de kendinde bulmak lazim.Her insanin yapisi bir degil.Dogustan çekingen ve içine kapanik bir sürü insan var.

Bu hikaye bana biraz da (+) ve (-) kutuplarin birbirini çekmesi olayini hatirlatti.Hiç degilsebir tarafaçik olup duygularini itirafedebilme cesaretini bulabilse her sey çorap sökügü gibi gelecek. Ama hikayede anlatildigi gibi karsilikli olarak iki taraf da"körler sagirlar birbirini agirlar" misali olaya platonik olarak yaklasip süreklikarsidan beklerlerse sonuç sekilde görüldügü gibi olabiliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ThE_s2d Nickli Üyeden Alıntı

----------------

Bunu yazdim die bu usak pLatonik asik zannetmeyin [img]smileys/smiley4.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Böyle hikayeleri okudukça insan acizligini görüp kiziyor kendine. Her seyi birakmisken son bir umut belki bu sefer olur deyip çikiyor karsisina. Ama yine gözgöze gelince sönüyor o cesaret. Yine vazgeçiyor ve yine bir yazi ya da tavsiye. Sonsuz bir döngü içinde harap oluyor insan.

En iyisi birakin bu isleri usaklar. Dagilin ula benim asabimi bozmayin aksam aksam ne aski.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bu yaziyi birkaç yil önce bir radyo kanalinda dinlemistim.Arkasinda çalan fon müzigi ile bunu dinlemek insana ayri bir duygu katiyor.Reddedilmek korkusu insani ölümden bile beter ettigi için varsin asklar platonik olsun[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pacos_bill Nickli Üyeden Alıntı
    Böyle hikayeleri okudukça insan acizligini görüp kiziyor kendine. Her seyi birakmisken son bir umut belki bu sefer olur deyip çikiyor karsisina. Ama yine gözgöze gelince sönüyor o cesaret. Yine vazgeçiyor ve yine bir yazi ya da tavsiye. Sonsuz bir döngü içinde harap oluyor insan.

En iyisi birakin bu isleri usaklar. Dagilin ula benim asabimi bozmayin aksam aksam ne aski.

Alıntı ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı pacos_bill Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

abi siz platonik aski bana sorun bende iyi bilirim o türden aski
    hayatin boyunca unutamassin... hey gidi günler heyy ama bir söz vardir
    hersefer aklima gelir ve kendimi daha iyi hissederim

HER GECENIN BIR SABAHI VARDIR ...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Güzelmis. Fakat hayatin romanlardan farkli oldugunu düsünüyorum...

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    La olum bu olaylari sen mi yasadin simdi[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Bunu ben yasamadim.Baska bi yerde gördüm hosuma gitti buraya koydum...

ben hiç platonik asil olamdim çünkü su anki esimle 12 yil çiktik. daha sonra kendimizi hazir hissetigimizde evlendik ve simdi çok mutlu bir yuvamiz var bilmiyorum liser yillarinda tanidigim esime ilk gördügümde benimle çikarmisin dedim o ilk önce kabul etmedi daha sonra bu tekliften yaklasik bir hafta sonra kavga ettik ama su anda onunla evliyim ve çok mutluyum kavganin sebebini hiç sormayin [img]smileys/smiley9.gif[/img]

hayat her zaman böyledir.sen birseylerin senin olmasini istersin ama sadece istersin.onun senin olmasi için hiçbir sey yapmazsin sonra geriye dönüp baktiginda geride sadecehatiralar kalmistir ve is isten geçmistir.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cok güzel bir yazi bende bunu 2 sene önce okmustum gerçekten müthis.bunu okuyunca hemen platonik askima acildim ama böle olmadi reddetti bizi[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı trabzonlu_ Nickli Üyeden Alıntı
    cok güzel bir yazi bende bunu 2 sene önce okmustum gerçekten müthis.bunu okuyunca hemen platonik askima acildim ama böle olmadi reddetti bizi[img]smileys/smiley4.gif[/img]
    aynen.ben de okumustum.çok güzel ama ben açilmadan hep bi olaylar oldu.hep geç kaldim.gene de söylemem gibi geliyo

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ula o nasil bi hikaye acayip oldum inanin oyle bi durumda olsam hemen giderdim ve acilirdim

hikayedeki adama da evlat acisi gibi komustur[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cok guzel bir yazi gercekten en iyisi cesur olmak karsisina gecmek ve soylemek cevap evet yada hayir uzulmeye fazla degmez sana kiz mi yok koca dunyada[img]smileys/smiley2.gif[/img]

valla ne yalan soylim. nisanlimla bizde arkadastik onceleri. tabi ben acilamadim[img]smileys/smiley9.gif[/img]cesaret edemedim ama o etti. iyiki etti..[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Daha önce okumustum ve çok etkilenmistim. Buna benzer bir hikaye daha var "Cd' ci Kiz" diye oda tek kelimeyle mükemmel.

Alıntı seyyahali Nickli Üyeden Alıntı

ben hiç platonik asil olamdim çünkü su anki esimle 12 yil çiktik. daha sonra kendimizi hazir hissetigimizde evlendik ve simdi çok mutlu bir yuvamiz var bilmiyorum liser yillarinda tanidigim esime ilk gördügümde benimle çikarmisin dedim o ilk önce kabul etmedi daha sonra bu tekliften yaklasik bir hafta sonra kavga ettik ama su anda onunla evliyim ve çok mutluyum kavganin sebebini hiç sormayin [img]smileys/smiley9.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Abi ne yaptin çabuk söleeee[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Selami'cm bu basliktan we siirlerinden anladigim kadariyla sen baya asiksin Gerçi kime oldugunu sölemiosun ama [img]smileys/smiley2.gif[/img]bu arada ben bu yaziyi daha önceden biliodm, gerçekten güsel We son olarak bu bnm ilk mesajm, kendi kendime hosgeldin diim bare =P Selami saolsun sonunda üye oldm [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)