Sayfa 1 Toplam 55 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1366 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MKE Ankaragücü

Cezalý Üye

Standart MKE Ankaragücü

Evet Arkadaþlar Forumda büyük eksikliðini duyduðum Ankaragücü Baþlýðýný açalým dedim.Sevdiðim, Desteklediðim,Kardeþ Olarak gördüðüm bir camia Süper lig'de Baþarýlar diliyorum

Ayrýca Eskiþehir Deplasmanýnda Yoðun Bakýma alýnan Barýþ kardeþimize geçmiþ olsun dileklerimizi iletiyorum.Allah acil þifa versin.
    Konu Ömer Kaya tarafýndan (28.11.2009 Saat 23:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Cezalý Üye

Eses maçýna bütün herkes gibi biz de Gecekondu'dan iyi bir organizeyle giderken malesef yolda herkesin bildiði gibi kötü haberi aldýk ve stada iner inmez maça girmeden hastaneye gittik.Hastaneye vardýðýmýzda yaralý olan Hakan kardeþimizin taburcu olduðu , öbür yaralý Barýþ kardeþimizin ameliyatta olduðunu ve hayati tehlikesinin devam ettiðini söylediler daha sonra ameliyatýn bittiðini hayati tehlikesinin devam ettiði ve doktorlar tarafýndan yoðun bakýma alýndýðý söylendi.O günden bu güne ; Bugün annesi ile görüþtüðümüzde hala yoðun bakýmda yattýðýný ve baþýnda aðladýðýný! telefonda þahit olduk.Ne acý ki, bizlerin haricinde kimsenin arayýp geçmiþ olsun demediðini öðrendik.Tabiki bu durum canýmýzý son derece sýktý.Oysa ki herkes bazý cenazelerde öne geçmek için birbirleriyle nasýl yarýþ yaptýklarýný gördük.Böyle zor günlerde neden bu kardeþimizin neden yanýnda deðildi bu yarýþ yapanlar?

Lafa geldiði zaman hepimiz ayný yoldayýz,bir bütünüz kopamayýz...bestesini biz deðiþtiriyoruz...
    ---Hepimiz ayrý ayrý yollardayýz..

Ve ayrýca bu kadar zor durumda bile ne bir baþkan nede o kadar yönetici varken bir tane yönetici ne hastaneye geldil nede zahmet edip telefon edip geçmiþ olsun temennisinde bulunmadýlar.Ama þunuda özellikle belirtiyoruz ki,zamaný geldiðinde bizde ne baþkan,ne yöneticisi ne de o duyarsýz taraftar arkadaþlarýmýza geçmiþ olsun dileklerinde bulunmayacaðýz buda böyle bilinsin...

Bu zor günde bu insana sahip çýkýlmayacakta kime ne zaman nerede SAHÝP çýkýlacak?BUNU DA ANLAMIÞ DEÐÝLÝZ...SEL GÝDER,KUM KALIR...

1910 ANKARAGÜÇLÜLER TARAFTARLAR DERNEÐÝ (GECEKONDU)
    YÖNETÝM KURULU

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gerçekten de büyük eksiklikti..

''Býraktýk iþi gücü saldýr Ankaragücü''

Nereden
    Almanya

bence hicde eksik degildi sanki onlarin forumunda trabzonspor basligi var

Cezalý Üye

Alýntý Alibeyoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence hicde eksik degildi sanki onlarin forumunda trabzonspor basligi var
    Muhalefet olmak için baþlýkmý kalmadý?

Nereden
    Almanya

gercekleri söylemek icin baslik cok buda onlardan biri

Cezalý Üye

Herþey Baþlýk açmakla bitmiyor.Baþlýk açýp kardeþiz mesajlarý verip stadda taþlayanlarý gördük,duyduk.
    http://www.youtube.com/watch?v=v71SK...eature=related izlemeni tavsiye ederim

Nereden
    Almanya

sorunda burada o kardesiz mesajlöarini veren yanlizca biziz öbürleride forumlarinda olmayani aleyimizde yaziyor
    onlarda kardeslik mesajlari yazsin anlayalim

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Severim Ankaragücülü'leri çoðu dost bildiklerimizden dostturlar...

Baþlýk yerinde olmuþ saðolasýn Ömer'im ...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

arkadaþlar sorarým size ankarada her trabzon maçý öncesi tandoðanda bu kadar rahat toplanan bir taraftar topluluðu varmýdýr??? veya uzun sokakada ankaragücü haricinde taraftar atkýsýyla maçtan önce gezebilceke bir taraftar varmýdýr?? bunlar kardeþlik göstergesidir saygý duyun saygý duyun!

Mustafa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

15 yýlý aþkýn bir süredir Ankara'da yaþýyorum birçok Ankaragücü-Trabzonspor maçýna gittim ve hiçbir sorun çýktýgýný görmedim.Gençler tribünlerinden yemedik küfür kalmazken ankaragücü taraftarlarýnýn defalarca bordomavi tezahürat yaptýgýna dahi þahit oldum.Geçen sezon Ankara'da oynanan maçýmýza giden arkadaþlar çok iyi bir dostluk örneðiyle karþýlaþtýlar özellikle.Ankaragücü klübü kardeþ klübümüz deðildir ama bence dost klübümüz olmalý.Kardeþlik olunca iþin ucu þikeye kadar bile gider.
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Alýntý colakoglu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ankaragücü Ýle Bursa'nýn Bu Yakýnlýðýnýn Nedenini Bilmiyorum Ben, Açýklayacak Olan Var mý ?
    beþiktaþ nefreti

Nereden
    Orta Doðu

Beþiktaþ nefreti deðil þehit olan bir astsubay.Bilmeden yorum yapmayalým bence.

Alýntý Mustafa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beþiktaþ nefreti deðil þehit olan bir astsubay.Bilmeden yorum yapmayalým bence.
    tahmin yürüttüm sadece

Nereden
    Orta Doðu

Tam net bilgi için internetten bulduðum yazýyý paylaþýyorum.Astsubay demiþtim asteðmenmiþ özür diliyorum.

Abdülkerim Bayraktar... Bir Bursaspor taraftarý... 1981 yýlýnda Ankaragücü taraftarlarýnýn Bursaspor’u desteklediði Ankara’daki Bursaspor-Trabzonspor arasýnda oynanan TSYD Kupasý maçýnda o da vardýr ve henüz 13 yaþýndadýr. Sarý-Lacivertli taraftarlarýn bu jesti, her Bursasporlu gibi onu da oldukça mutlu eder. Bir yýl sonra Bursa’da oynanan Ankaragücü-Beþiktaþ maçýnda bu jeste karþýlýk verirler. Onlar da Ankaragücü’nü desteklemek için tribünlerde yerlerini alýrlar.

Aradan bir kaç yýl geçer. Abdülkerim Bayraktar büyür ve üniversite eðitimi için ikiz kardeþi Fehmi ile birlikte Ankara’ya gider. Ýki kardeþ, burada okuduklarý 4 yýl boyunca sýrtlarýnda Bursaspor formasýyla her hafta sonu 40 yýllýk Ankaragücü taraftarý gibi tribünlerde yerlerini alýrlar ve Baþkent ekibini desteklerler.

Okul sona erer ve Abdülkerim Bayraktar vatani görevi için asteðmen rütbesiyle kýþlanýn yolunu tutar. Yer, Mardin Savur’dur ve ülkenin diken üstünde olduðu o netameli yýllardan biri daha yaþanmaktadýr. Bayraktar, bir yandan eve dönüþ için gün sayarken, diðer yandan da týpký soyadý gibi, emrindeki askerlere bayraktarlýk yapmakta; dað-taþ, dere-tepe demeden terörist avýna çýkmakta, ülkesini savunmaktadýr.

Takvim yapraklarýnýn 11 Aðustos 1993’ü gösterdiði puslu bir gecede hain bir saldýrý Abdülkerim Bayraktar’ýn görev yaptýðý birliði hedef alýr. Çýkan çatýþmada alçak bir kurþun genç asteðmeni bulur ve narin bedenini topraða düþürür.

Acý haber Bursa’ya tez ulaþýr. Her þehit evi gibi Bayraktar’ýn evine de ateþ düþer, yürekler bir kez daha daðlanýr. Haber, yalnýz Bayraktar’ýn evini deðil, Bursaspor ve Ankaragücü tribünlerini de alt üst eder. Arkadaþlarýnýn zamansýz gidiþi onlara tarifi imkansýz bir acý verir.

Þehit asteðmenin cenazesi görülmemiþ bir dayanýþmaya sahne olur. Ankaragücü taraftarlarý formalarýný giyip cenazeye katýlmak için Bursa’ya akýn eder. O sezonun açýlýþýnda Ankaragücü kulübü Abdülkerim için saygý duruþunda bulunur ve Bursaspor’un ilk maçýna da gelip, ellerinde “Acýnýz acýmýzdýr, Abdüller ölmez” pankartý açarlar ve sýrtlarýnda formalarýyla sahaya çýkarlar. O günden sonra iki takým taraftarlarý arasýnda ölümsüz bir dostluk ve kardeþlik köprüsü kurulur...

Cezalý Üye

Tþkler bilgi için

Artýk Ankara bursa deðil Trabzon Ankaragücü konuþulsun

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biz onlarýn abi kulübüyüz. Onlarýn kabahatlerini affetmek de haliyle bize düþer. Ne kadar sorun yaþasak da anadolu takýmlarýnýn hepsi kardeþimizdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Ankara ile Bursa arasýndaki gibi bi kardeþliði biz hiç bir takýmla kuramayýz...
    Ankara Anadolunun güzide takýmlarýndan biri,baþlýðýn açýlmasý iyi olmuþ fakat ligde konum itibari ile biraz yükseliþe geçenin ilk saldýrdýðý takým biz oluyoruz malesef...
    Ankaragücüne ve onun gibi takýmlara benimde sempatim var duruþlarýndan dolayý inþallah bu deðiþmez,inþallah Ankaragücü þampiyon olur ama Trabzonsporu aþaðýya çekmeye çalýþmadan...
    Söylediklerimden düþman olalým anlamý çýkmasýn ama ben TRABZONSPOR dan baþka bi takýmý bu denli sevemem...
    Ankaragücüne baþarýlar diliyorum.Ýnþallah diledikleri baþarýlara ulaþabilirler...
    Biz tüm Anadolu takýmlarýnýn abisiyiz
    Söylesem tesiri yok
    Sussam gönül razý deðil.
    adrenalinn

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Ben Ankara'da en çok Gençleri severim ve sýk sýk maçlarýna giderim. 2. takým olarak Gençlerbirliðini tutarým doðma büyüme Ankara'da yaþayan birisi olarak. Nedeni de taraftarlarýn centilmen olmasý, küfür etmemesi ve kavga etmemesidir. Özelikle Gençler - A.Gücü maçýnda onlarla az kavgaya tutuþmadým. Gençler forma ve atkýsýna sinir olurlar. Ankarada kendilerinden baþka takýma tahammül edemezler. Tabi son yýlarda bu ortam yumuþadý eskisi gibi deðil. Son 5 yýla kadar durum böyleydi. Özelikle Ersun Yanal Gençlerdeyken ve Ýlhan Cavcav kol hareketi yaptýðý zaman Gençler atkýsý ve formasýyla dolaþaný yakaladýklarý yerde dövüyorlardý. Bende onlarý kýzdýrmak için o gergin dönemlerde hep inadýna Gençler atkýsýyla dolaþýrdým. Çok atkýmý kaptýrsým. Dayaktan bende nasibimi almýþtým Bir kiþiye 10 kiþi girerler.Teke tek gelseler sorun yok Ama hakkýný yemeyelim son yýllarda A.Gücünde de bir düzelme ve deðiþme görüyorum. Bilhassa baþkan ve yönetim deðiþikliðinden sonra. Ankaragücüne de sempatim oluþtu. Onlarla her maçýmýz dostca oluyor. Taraftarlarýn bizimle hiç bir sorunu yok. Hemde sonuna kadar takýmlarýna baðlýdýr. Çok güzel tribün þovlarý oluyor. Sesleri kýsýlana kadar susmadan baðýrýyorlar. Çok ateþliler. Bazen agresifleþiyorlar ama en azýndan bizimle bir sorunlarý yok
    ''Býraktýk iþi gücü saldýr Ankaragücü''
    Konu Ýskender66 tarafýndan (29.11.2009 Saat 10:00 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Almanya

bizim burada ankaragücüne yönelik bir lafimiz yok gercek olan birsey bu forumda her takima baslik aciliyor onlarin takiminda ts miz icin acilan bir baslikda hemen siliniyor
    hem angaragücünün baskanligini bizim büyüklügümüzü benimsemekde güclük cegen gökcek ailesi yapmiyor mu
    Konu Alibeyoglu tarafýndan (29.11.2009 Saat 10:11 ) deðiþtirilmiþtir.

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Alibeyoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bizim burada ankaragücüne yönelik bir lafimiz yok gercek olan birsey bu forumda her takima baslik aciliyor onlarin takiminda ts miz icin acilan bir baslikda hemen siliniyor
    hem angaragücünün baskanligini bizim büyüklügümüzü benimsemekde güclük cegen gökcek ailesi yapmiyor mu
    Altta cevabý var ....

Alýntý ÝHSAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz onlarýn abi kulübüyüz. Onlarýn kabahatlerini affetmek de haliyle bize düþer. Ne kadar sorun yaþasak da anadolu takýmlarýnýn hepsi kardeþimizdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)