Sayfa 1 Toplam 55 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1366 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MKE Ankaragücü

Cezalı Üye

Standart MKE Ankaragücü

Evet Arkadaşlar Forumda büyük eksikliğini duyduğum Ankaragücü Başlığını açalım dedim.Sevdiğim, Desteklediğim,Kardeş Olarak gördüğüm bir camia Süper lig'de Başarılar diliyorum

Ayrıca Eskişehir Deplasmanında Yoğun Bakıma alınan Barış kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.Allah acil şifa versin.
    Konu Ömer Kaya tarafından (28.11.2009 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye

Eses maçına bütün herkes gibi biz de Gecekondu'dan iyi bir organizeyle giderken malesef yolda herkesin bildiği gibi kötü haberi aldık ve stada iner inmez maça girmeden hastaneye gittik.Hastaneye vardığımızda yaralı olan Hakan kardeşimizin taburcu olduğu , öbür yaralı Barış kardeşimizin ameliyatta olduğunu ve hayati tehlikesinin devam ettiğini söylediler daha sonra ameliyatın bittiğini hayati tehlikesinin devam ettiği ve doktorlar tarafından yoğun bakıma alındığı söylendi.O günden bu güne ; Bugün annesi ile görüştüğümüzde hala yoğun bakımda yattığını ve başında ağladığını! telefonda şahit olduk.Ne acı ki, bizlerin haricinde kimsenin arayıp geçmiş olsun demediğini öğrendik.Tabiki bu durum canımızı son derece sıktı.Oysa ki herkes bazı cenazelerde öne geçmek için birbirleriyle nasıl yarış yaptıklarını gördük.Böyle zor günlerde neden bu kardeşimizin neden yanında değildi bu yarış yapanlar?

Lafa geldiği zaman hepimiz aynı yoldayız,bir bütünüz kopamayız...bestesini biz değiştiriyoruz...
    ---Hepimiz ayrı ayrı yollardayız..

Ve ayrıca bu kadar zor durumda bile ne bir başkan nede o kadar yönetici varken bir tane yönetici ne hastaneye geldil nede zahmet edip telefon edip geçmiş olsun temennisinde bulunmadılar.Ama şunuda özellikle belirtiyoruz ki,zamanı geldiğinde bizde ne başkan,ne yöneticisi ne de o duyarsız taraftar arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunmayacağız buda böyle bilinsin...

Bu zor günde bu insana sahip çıkılmayacakta kime ne zaman nerede SAHİP çıkılacak?BUNU DA ANLAMIŞ DEĞİLİZ...SEL GİDER,KUM KALIR...

1910 ANKARAGÜÇLÜLER TARAFTARLAR DERNEĞİ (GECEKONDU)
    YÖNETİM KURULU

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gerçekten de büyük eksiklikti..

''Bıraktık işi gücü saldır Ankaragücü''

Nereden
    Almanya

bence hicde eksik degildi sanki onlarin forumunda trabzonspor basligi var

Cezalı Üye

Alıntı Alibeyoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence hicde eksik degildi sanki onlarin forumunda trabzonspor basligi var
    Muhalefet olmak için başlıkmı kalmadı?

Nereden
    Almanya

gercekleri söylemek icin baslik cok buda onlardan biri

Cezalı Üye

Herşey Başlık açmakla bitmiyor.Başlık açıp kardeşiz mesajları verip stadda taşlayanları gördük,duyduk.
    http://www.youtube.com/watch?v=v71SK...eature=related izlemeni tavsiye ederim

Nereden
    Almanya

sorunda burada o kardesiz mesajlöarini veren yanlizca biziz öbürleride forumlarinda olmayani aleyimizde yaziyor
    onlarda kardeslik mesajlari yazsin anlayalim

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Severim Ankaragücülü'leri çoğu dost bildiklerimizden dostturlar...

Başlık yerinde olmuş sağolasın Ömer'im ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaşlar sorarım size ankarada her trabzon maçı öncesi tandoğanda bu kadar rahat toplanan bir taraftar topluluğu varmıdır??? veya uzun sokakada ankaragücü haricinde taraftar atkısıyla maçtan önce gezebilceke bir taraftar varmıdır?? bunlar kardeşlik göstergesidir saygı duyun saygı duyun!

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

15 yılı aşkın bir süredir Ankara'da yaşıyorum birçok Ankaragücü-Trabzonspor maçına gittim ve hiçbir sorun çıktıgını görmedim.Gençler tribünlerinden yemedik küfür kalmazken ankaragücü taraftarlarının defalarca bordomavi tezahürat yaptıgına dahi şahit oldum.Geçen sezon Ankara'da oynanan maçımıza giden arkadaşlar çok iyi bir dostluk örneğiyle karşılaştılar özellikle.Ankaragücü klübü kardeş klübümüz değildir ama bence dost klübümüz olmalı.Kardeşlik olunca işin ucu şikeye kadar bile gider.
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Alıntı colakoglu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankaragücü İle Bursa'nın Bu Yakınlığının Nedenini Bilmiyorum Ben, Açıklayacak Olan Var mı ?
    beşiktaş nefreti

Nereden
    Orta Doğu

Beşiktaş nefreti değil şehit olan bir astsubay.Bilmeden yorum yapmayalım bence.

Alıntı Mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş nefreti değil şehit olan bir astsubay.Bilmeden yorum yapmayalım bence.
    tahmin yürüttüm sadece

Nereden
    Orta Doğu

Tam net bilgi için internetten bulduğum yazıyı paylaşıyorum.Astsubay demiştim asteğmenmiş özür diliyorum.

Abdülkerim Bayraktar... Bir Bursaspor taraftarı... 1981 yılında Ankaragücü taraftarlarının Bursaspor’u desteklediği Ankara’daki Bursaspor-Trabzonspor arasında oynanan TSYD Kupası maçında o da vardır ve henüz 13 yaşındadır. Sarı-Lacivertli taraftarların bu jesti, her Bursasporlu gibi onu da oldukça mutlu eder. Bir yıl sonra Bursa’da oynanan Ankaragücü-Beşiktaş maçında bu jeste karşılık verirler. Onlar da Ankaragücü’nü desteklemek için tribünlerde yerlerini alırlar.

Aradan bir kaç yıl geçer. Abdülkerim Bayraktar büyür ve üniversite eğitimi için ikiz kardeşi Fehmi ile birlikte Ankara’ya gider. İki kardeş, burada okudukları 4 yıl boyunca sırtlarında Bursaspor formasıyla her hafta sonu 40 yıllık Ankaragücü taraftarı gibi tribünlerde yerlerini alırlar ve Başkent ekibini desteklerler.

Okul sona erer ve Abdülkerim Bayraktar vatani görevi için asteğmen rütbesiyle kışlanın yolunu tutar. Yer, Mardin Savur’dur ve ülkenin diken üstünde olduğu o netameli yıllardan biri daha yaşanmaktadır. Bayraktar, bir yandan eve dönüş için gün sayarken, diğer yandan da tıpkı soyadı gibi, emrindeki askerlere bayraktarlık yapmakta; dağ-taş, dere-tepe demeden terörist avına çıkmakta, ülkesini savunmaktadır.

Takvim yapraklarının 11 Ağustos 1993’ü gösterdiği puslu bir gecede hain bir saldırı Abdülkerim Bayraktar’ın görev yaptığı birliği hedef alır. Çıkan çatışmada alçak bir kurşun genç asteğmeni bulur ve narin bedenini toprağa düşürür.

Acı haber Bursa’ya tez ulaşır. Her şehit evi gibi Bayraktar’ın evine de ateş düşer, yürekler bir kez daha dağlanır. Haber, yalnız Bayraktar’ın evini değil, Bursaspor ve Ankaragücü tribünlerini de alt üst eder. Arkadaşlarının zamansız gidişi onlara tarifi imkansız bir acı verir.

Şehit asteğmenin cenazesi görülmemiş bir dayanışmaya sahne olur. Ankaragücü taraftarları formalarını giyip cenazeye katılmak için Bursa’ya akın eder. O sezonun açılışında Ankaragücü kulübü Abdülkerim için saygı duruşunda bulunur ve Bursaspor’un ilk maçına da gelip, ellerinde “Acınız acımızdır, Abdüller ölmez” pankartı açarlar ve sırtlarında formalarıyla sahaya çıkarlar. O günden sonra iki takım taraftarları arasında ölümsüz bir dostluk ve kardeşlik köprüsü kurulur...

Cezalı Üye

Tşkler bilgi için

Artık Ankara bursa değil Trabzon Ankaragücü konuşulsun

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biz onların abi kulübüyüz. Onların kabahatlerini affetmek de haliyle bize düşer. Ne kadar sorun yaşasak da anadolu takımlarının hepsi kardeşimizdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ankara ile Bursa arasındaki gibi bi kardeşliği biz hiç bir takımla kuramayız...
    Ankara Anadolunun güzide takımlarından biri,başlığın açılması iyi olmuş fakat ligde konum itibari ile biraz yükselişe geçenin ilk saldırdığı takım biz oluyoruz malesef...
    Ankaragücüne ve onun gibi takımlara benimde sempatim var duruşlarından dolayı inşallah bu değişmez,inşallah Ankaragücü şampiyon olur ama Trabzonsporu aşağıya çekmeye çalışmadan...
    Söylediklerimden düşman olalım anlamı çıkmasın ama ben TRABZONSPOR dan başka bi takımı bu denli sevemem...
    Ankaragücüne başarılar diliyorum.İnşallah diledikleri başarılara ulaşabilirler...
    Biz tüm Anadolu takımlarının abisiyiz
    Söylesem tesiri yok
    Sussam gönül razı değil.
    adrenalinn

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben Ankara'da en çok Gençleri severim ve sık sık maçlarına giderim. 2. takım olarak Gençlerbirliğini tutarım doğma büyüme Ankara'da yaşayan birisi olarak. Nedeni de taraftarların centilmen olması, küfür etmemesi ve kavga etmemesidir. Özelikle Gençler - A.Gücü maçında onlarla az kavgaya tutuşmadım. Gençler forma ve atkısına sinir olurlar. Ankarada kendilerinden başka takıma tahammül edemezler. Tabi son yılarda bu ortam yumuşadı eskisi gibi değil. Son 5 yıla kadar durum böyleydi. Özelikle Ersun Yanal Gençlerdeyken ve İlhan Cavcav kol hareketi yaptığı zaman Gençler atkısı ve formasıyla dolaşanı yakaladıkları yerde dövüyorlardı. Bende onları kızdırmak için o gergin dönemlerde hep inadına Gençler atkısıyla dolaşırdım. Çok atkımı kaptırsım. Dayaktan bende nasibimi almıştım Bir kişiye 10 kişi girerler.Teke tek gelseler sorun yok Ama hakkını yemeyelim son yıllarda A.Gücünde de bir düzelme ve değişme görüyorum. Bilhassa başkan ve yönetim değişikliğinden sonra. Ankaragücüne de sempatim oluştu. Onlarla her maçımız dostca oluyor. Taraftarların bizimle hiç bir sorunu yok. Hemde sonuna kadar takımlarına bağlıdır. Çok güzel tribün şovları oluyor. Sesleri kısılana kadar susmadan bağırıyorlar. Çok ateşliler. Bazen agresifleşiyorlar ama en azından bizimle bir sorunları yok
    ''Bıraktık işi gücü saldır Ankaragücü''
    Konu İskender66 tarafından (29.11.2009 Saat 10:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

bizim burada ankaragücüne yönelik bir lafimiz yok gercek olan birsey bu forumda her takima baslik aciliyor onlarin takiminda ts miz icin acilan bir baslikda hemen siliniyor
    hem angaragücünün baskanligini bizim büyüklügümüzü benimsemekde güclük cegen gökcek ailesi yapmiyor mu
    Konu Alibeyoglu tarafından (29.11.2009 Saat 10:11 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Alibeyoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim burada ankaragücüne yönelik bir lafimiz yok gercek olan birsey bu forumda her takima baslik aciliyor onlarin takiminda ts miz icin acilan bir baslikda hemen siliniyor
    hem angaragücünün baskanligini bizim büyüklügümüzü benimsemekde güclük cegen gökcek ailesi yapmiyor mu
    Altta cevabı var ....

Alıntı İHSAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz onların abi kulübüyüz. Onların kabahatlerini affetmek de haliyle bize düşer. Ne kadar sorun yaşasak da anadolu takımlarının hepsi kardeşimizdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)