Sayfa 2 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

He ama feneri kadiköyde güzelce bi yenerse o zaman fikirlerimde degisme olabilir.

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alýntý
    He ama feneri kadiköyde güzelce bi yenerse o zaman fikirlerimde degisme olabilir.
    Kupada Fener çiksa daha kestirme olmaz mi dostum?

BIZ BU SENE FENERI KADIKÖYDE YENIP SAMPIYONLUGU ELINDEN ALACAGIMIZA INANIYORUM VE BUNU COK ISTIYORUM BOYLELIKLE 96 NIN INTIKAMINI ALICAGIZ ONLARDAN

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

allahtan basimiz senol günes geldi bizi seneol günesten hocamizdan bassa kimse sampiyon yapamaz

senol hoca bizi bu sene olmasssa bile seneye sampiyon yapar bee

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

hayatta en cok zoruma giden kendi sahamizda defans agirlikta cikmak

bize gelen hocalarin cogu böyle yyaa bizi kendi evimizde saldirmicazda nerden saldircaz o yüzden ziya hoca gittine üzülmedin allahtan gittide basimiza senol hoca geldi

senol hocamizla hersey daha güzel olacak

O'na güvenimiz sonsuz, Trabzon futbolunu Trabzon'lu hoca kurtarir, her zaman arkandayiz Senol Hoca'm.

Tebrikler hocam malatya maçinida kayipsiz atlattik sizi yürekten kutluyorum bu sene sayenizde mutlu sona ulasacagiz

Mustafa Mahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

öncelerde hem kaleci hem de kaptandi senol hoca bildigim kadariyla panter derlermis ona taraftarlar.ONUN IÇIN SÖYLENECEK BIR TEK KELIME VAR yilin teknik direktörü[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

her seyden önceMÜTHIS BI INSAN bence

verep - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Ziya hoca ve Samet hoca takimdan çok kendilerini ön plana çikarmayi severdi.Yaptiklari hizmetten dolayi onlara tesekkür ederiz.Bana göre onlar Trabzon'u hep Besiktas'a giden bir basamak olarak gördüler.Onlara göre Trabzon belli bir yere kadar gelir ama ondan sonrasini basaramaz görüsü hakimdi.Bunu yikacak kisi de içimizden biri olmaliydi.Günes hocam bizden biri ve burada Sampiyonluk yasamis biri.96 dan biz ve Günes hocam bazi dersler aldik.Su an bazi seyler iyi giderken degil de isler kötüye giderken de Günes hocama destek çikarsak o zaman basari gelir.

Nereden
    Avrupa Diðer

senol gunes trabzonda iyi isler yapacak

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

takimda gördügüm en büyük katkisi gökdeniz-yattara ayriligini daha dogrusu gökdeniz in yattara ya olan duygularini ortadan kaldirmasi oldu.. simdi gol olunca hep birlikte seviniyorlar, birbirlerine çok güzel paslar atiyorlar bu da oyun kalitemizi arttiriyor.. diger yorumlar için daha erken.. kendisini kisilik olarak sevsek de teknik drektör özellikleri hakkinda ben önceden beri pek iyimser degilim.. ama bu demek degil ki karsisindayim.. sadece böyle görüyorum diyorum yani.. umarim basarili oluruz senol hocayla..

bir de bana göre eksisinden bahsedeyim.. ziya hocayi kaliplasan oyuncu degisikliklerinden dolayi elestiridik.. ne olurdu? golü yerdik iyi veya kötü oynasin fark etmez lee çikar yattara girerdi.. simdi de golü atiyoruz bu sefer çikan adam degisse de giren adam degismiyor.. hasan üçüncü.. ümit milli takimin degismez oyuncusu adem dururken her seferinde hasan giriyor oyuna.. tabi bu senol hocanin tercihidir de mesela ümit milli takimda hasan niye oynamiyor da adem oynuyor.. ve bizde niye hasan oynuyor adem oynamiyor.. sadece merak iste...ve hadi diyelim bunlar isim bazinda ve tercih meselesi.. mentalite olarak öne geçtiginizde farki koruyup maçi tamamlamak isterseniz ayaginda top tutabilen, pas yapabilen bir ortasaha oyuncusu almalisiniz.. hasan da bu özelliklerin oldugundan süpheliyim.. yani mantik olarak burada bir hata görüyorum... simdilik tutuyor bu taktik ve galip geliyoruz diye kimse bir sey demiyor.. mesela gençler maçinda 2. pozisyonda hasan atilsa son 15 dk 10 kisi olacaktik..

neyse.. senol hocanin vardir bir bildigi deyip basarilar dileyerek geçelim...

Mehmet Alemdar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

herkes sezon sonu görecek trabzonspor u

Alptuð - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    38

cok istiyodum gelmesini yanilmadigim ortada boyle devam sakin rakipten korkup savunma oynamiyalim

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Senol Günes in savunma yapacagini düsünen yok sanirim.

Istanbul da ki fb maçi da içinde(özellikle o maç)

Bu sene takimi sampiyon yapip kendini affettirsin. 96 nin yarasi hala içimde bu intikami almadan en azindan benden taraftar olarakbise beklemesin.

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

hocamiz ,evladimiz,ona trabzonsporun teknik direktörlügü çok yakisiyor,merak etmeyin senol hoca zaten 96 yi unutturmaya geldi.

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

canim senol hocam..günesimiz..seni öyle çok seviyorum ki ben....werdigin her karara sonuna kadar saygiliyim...

bilinçli taraftarlarin içten içe korktugu bi nokta war..bunu sen de biliyorsundur..eger olur da ufak bi sendeleme olursa(allah korusun) insani topa tutmalar falan...eger okursan bu yazilanlari yalvariyorum sana bunlara aldiris etme we aldiris ettirme...çünkü gerçek taraftar hep yaninizda zaten..çogunlugu düsünün...lütfen!!!!!'''

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

NEDEN bu topic az sayfada kaldi ,çok ayip senol hocamiza karsi,

Senol hocamizi anlatmaya kelimeler yetmiyorki..

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    37

cok iyi bir antrönür cok tercübeli ..seneye cok büyük bir ihtamale sampyionlugu alcagiz..sezonun basinda gelse bu sene olurdu--- tabi hakemlerle kalmiyorugrasdigimiz daha cok seyler var

61trabzonomer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Senol hoca bence türkiyedeki en iyi teknik direktör onla özlenen sampiyonlugualacagiz ve nice yillar insallah onla çalisacagiz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

bjk maçinda korktugum bi sey var: takimi çok fazla ofansif oynatmasi.

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Sen isini bilirsin Hocam. Allah yardimciniz olsun.

Senin asaletin yeter.

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

sizde olan yüregimi defalarca nasil fethettiginizi genelde anlattim uzun uzun.....daha ne diyiim ki sana günesim....iyi ki yüregimin sahibisiniz.... Edited by: 61viya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)