Sayfa 1001 Toplam 1334 Sayfadan BirinciBirinci ... 501 901 951 991 999 1000 1001 1002 1003 1011 1051 1101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33327 adet sonuctan sayfa basi 25,001 ile 25,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şenol Güneş

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Senol Gunes'i asla Trabzonspor'un onune koymam, ama oyle yapanlar dahi Senol Gunes gitsin diye kinalar elinde yenilmemizi bekleyenlerden cok daha erdemli insanlardir...

Lig siralamalari ve sampiyonlar belirli maclara gore belirlenmiyor, her macin esit degeri var. Futbol da siralama sporudur, belirli maclara gore degil sezon sonu siralamana gore belirlenir hersey.
    Ayrica israrla beraberligi futbolun icinde gostermeyenlerin kotu niyetinden bahsetmeye gerek bile duymuyorum...
    Konu h@msi61 tarafından (07.12.2012 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig siralamalari ve sampiyonlar belirli maclara gore belirlenmiyor, her macin esit degeri var. Futbol da siralama sporudur, belirli maclara gore degil sezon sonu siralamana gore belirlenir hersey.
    Ayrica israrla beraberligi futbolun icinde gostermeyenlerin kotu niyetinden bahsetmeye gerek bile duymuyorum...
    Bazı hallerde sıralama belirli maçlara göre şekilleniyor Şampiyonlukta dahil buna şimdi bir iki örnek versem hemen bana şikeci yaftası takacak eleman bolluğu yaşarız bu forumda onun için ne dediğim anlaşılmıştır sanırım.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu artık gına geldi bu "şike " muhabbetinden....

Geçen sene herkes kaçmaya çalışıyordu Fenerbahçeden.....

Başkanları , bir sürü yöneticileri hapise yollandı....

Takımının en iyi oyuncuları kaçtı....

morallleri bozuldu bizim gibi.....

Onlar toparlandı..... Başa oynadılar.. Şampiyonluğu tek maçla kaybettiler.....Türkiye Kupası aldılar.....

Biz ne yaptık Avrupa'da 3-5 maç oynadık fazladan o kadar... Oda Türkiye Kupasından elendik ona say.....

İşin özü şu...

Fenerbahçede dağıldı geçen yıl ama daha iyilerini aldılar....

Biz dağıldık ne kadar marangoz eskisi varsa topladık takıma.... beceremedik ne takımda oyuncu tutmayı, ne de yerlerine daha iyilerini almayı....

yok sıkışıktı filan diyorsunuz ama 53 maç oynadık koskoca sezon boyu.....

Sonuçmu...

Sonucu hep birlikte görüyoruz.....
    Ayıptır, yazıktır, günahtır... Geçen sezon fener'e uygulanan itmenin yarısı bize uygulansa biz de kafaya oynardık.

Başka yerde söyleme de alay konusu etme bizi abi...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cok cok basarisiz oldugumuz, rezil rusva oldugumuz gecen sezonu 3. bitirmisiz, vah vah...

3.lukten yukarida bitirdigimiz sadece 14 sezon var ki bunlarin 9'u 84 yilindan once zaten, yani Senol Gunes'in de dahil oldugu efsane kadro zamani (9'u da ust uste, ne zamanlar ). Kalan 5.nin 4'unde de kendisi hoca, digeri de saolsun Ziya Dogan ile gelen ikincilik...

Yani diyecegim odur ki Trabzonspor icin 3. luk basari olmasa da asla bir basarisizlik degildir, hele hele gecen sezonun sartlarinda bana kalirsa basaridir da.
    Tarihimiz ortada.
    Dostum keşke 10.uncu bitirseydik geçen sezonda o şikeçilere cinconlara gargalara kendi evimizde yenilmeseydik.bak g.birliğini i.b.byi m.i.y'i de saymıyorum yenilgiden

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fener'in Uefa'da lobisi olduğuna, devletin özerk kurum ve kurullarına etki ettiğine inanıp, "Geçen sene Trabzonspor başarısızdı, fener iyiydi" diyen arkadaşlar;

Bundan sonra benle futbol konuşmayın. Ben bilmeden sizle konuşmaya çalışırsam da uyarın. Rica ediyorum...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı farozlufatih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum keşke 10.uncu bitirseydik geçen sezonda o şikeçilere cinconlara gargalara kendi evimizde yenilmeseydik.bak g.birliğini i.b.byi m.i.y'i de saymıyorum yenilgiden
    Hocam ben de kahroluyorum takimim o adilere yenilince. Ama futbolda da sirf o maclara bakip yorum yapilamaz. 2005-2006 sezonunda fenere 4-0 yenildikten 2-3 hafta sonra gs sampiyon oldu, kimse o maci hatirlamiyordu. Fenerliler ise hala sica sica agliyor o sezona...

Ergin Varlibas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Dehsetle okuyorum yazilanlari. Biz yanlis yerde savasiyoruz sike ile...
    Bize her yer Trabzon, hersey bordo-mavi, her zaman 61

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Zokora ile kapışmış, Tolga ayırmış
    Var mıdır doğruluk payı ???

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı seyduna_efil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zokora ile kapışmış, Tolga ayırmış
    Var mıdır doğruluk payı ???
    Nerden duydunuz bunu, ben hicbiyerde boyle bir haber goremedim de?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Zokora'ya Orduspor maçından önce izinsiz takıma katılmadığı için ceza kesildiği, Zokora nın bu cezaya karşı çıktığı, bunu hocaya ilettiği ; hocanın da cezanın doğru olduğunu söylemesinin ardından tartıştıkları söyleniyor.
    Ben Taka gazetesinde okudum.

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Rakamların canı cehenneme. 2 senedir top oynamıyoruz. Geçen sene hadi neyse de bu senenin izahı yok.

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ziya doğan şenol güneş tartışmalarını okudumda.. bence ikisininde eksikleri vardı.. kapasiteleri bizi biyere kadar götürebiliyor. ersun yanalında kapasitesi sınırlı.. tabiki dönemin oyunları farklıdır bişeyler ters gitmiştir ama bu hocalarda biyerlerde bişeyler eksik.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

acaba Bamba ile janko gerçekten sakatmı?

eğer değiller ise ve hoca ile sorunları varsa kulüp bunları açıklamalı bence....

eğer sakatlarsa nasıl sakatlandılar bununda bir açıklaması olmalı....

herhalde bizim takımdakiler kadar idmanda sakatlanan başka oyuncu yoktur...

maden bu kadar idman yapıyorsak ya oyuncular kendine bakmıyor ya yanlış idman yaptırılıyor...

eğer idmanlar iyiyse takım sahada neden yürüyor...

50 tan sonra dik oynadığımız bir maç hatırlayamıyorum henüz....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün ilk yarının sonunda Eskişehir'in kesilen atağını gördünüz mü?

Samet bile neler yaptırıyor BJK'ye değil mi?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Trabzon

Sporting Lizbon 2 - Videoton 1

Bu sonuçla birlikte Lizbon bu sezon 19.resmi maçında 4.galibiyetine imza attı.

Tabi bu sonucu ancak benim gibi hocaya düşman olanlar yazabilir.

Tarih 04.10.2012

Videoton'un evinde Lizbon'u 3-0 yendiğinde maç sonucunu bu başlıkta paylaşan Mollasalihoğlu ve bu paylaşımdan sonra ona eşlik eden h@msi61,ibrahim ve Adem Erdoğan dünkü maç sonucunu neden buraya taşıyamadı ?

Tarafsızlık bu olsa gerek.

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca da kötü oynadığımızdan bahsediyor. Ancak forumda görüşler çok farklı.
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

bakigokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı farozlufatih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O bahsettiğin maçların hangisinde 11'e 11 bitti maç? Beşiktaş maçını hatırlayalım tartışmalı bir penaltı 10 kişi kalmışız ve en önemlisi son dakika attığımız gol iptal edilmiş.

Gayse maçı nasıl gittiği bellidir 50 küsür dakka 10 kişi oynanmış. Dğer maç deplasman ama yine aynı şekilde faule maruz kaldığı iddia edilen adam hakeme bana bişey yapmadı derken kırmızı kart yedik. Bir elli küsür de orada 10 kişi oynamışız.

Hala futboldan ve istatistiklerden konuşuyorsak asıl sorun burdadır. Bu ülkede bu kadar futbol var. Sana bir görev belirlerler ve sen oyunu o kadar oynayabilirsin. Bizim olması gereken tepkimiz ise bu rolü kabul etmemektir. Bugün Şenol Hoca vardır yarın ahmet gelir ertesi gün mehmet ama değişmesi gereken Şenol Güneş değil bu sistemdir.
    "İstanbul takımlarını yenmek Trabzonspor'un asli görevidir"

Nereden
    İstanbul

Alıntı bakigokhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O bahsettiğin maçların hangisinde 11'e 11 bitti maç? Beşiktaş maçını hatırlayalım tartışmalı bir penaltı 10 kişi kalmışız ve en önemlisi son dakika attığımız gol iptal edilmiş.

Gayse maçı nasıl gittiği bellidir 50 küsür dakka 10 kişi oynanmış. Dğer maç deplasman ama yine aynı şekilde faule maruz kaldığı iddia edilen adam hakeme bana bişey yapmadı derken kırmızı kart yedik. Bir elli küsür de orada 10 kişi oynamışız.

Hala futboldan ve istatistiklerden konuşuyorsak asıl sorun burdadır. Bu ülkede bu kadar futbol var. Sana bir görev belirlerler ve sen oyunu o kadar oynayabilirsin. Bizim olması gereken tepkimiz ise bu rolü kabul etmemektir. Bugün Şenol Hoca vardır yarın ahmet gelir ertesi gün mehmet ama değişmesi gereken Şenol Güneş değil bu sistemdir.
    Dostum sen konuyu anlamadan kendince birşeyler yazmışsın....

Ancak yazdıklarındada tutarsızlıklar göze çarpıyor ilk cincon maçı sana göre 40 küsürüncü dakikadan sonra başlamış öncesini ne yapacağız..

Şikeçilerle oynanan ilk istanbul maçını yazarken süper finalde TRABZONDA'kini yazmamamda ilginç olmuyor mu?

Son cümlene katılmamak imkansız sistemi değiştirmediğin sürece her defasında kurtarıcımız rolündeki adam hep şenol güneş olur

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bakigokhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçen sene çok kötüydük ama bütün derbilerde kırmızı kart, ofsayt gol, olmayan frikiklerle çok hakkımız yendi.

Hele o gsyi yenecekken Alan'ın eline çarpan topa verilen penaltı
    Fener maçında Cristian'ın attığı ofsayt gol
    Aykut'un kırmızı kartı
    say say bitmez...

Biz de kötüydük ama rakipler ahım şahım değildi, farkları genelde bize düşman olan TFF belirledi.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burada kısır döngü devam ediyor. Şenol Güneşi ben çok seviyorum.Ama eleştirilmeyecek değildir.. Burada Hocanın kişiliğine garezi olanların yorumları ile Yapıcı eleştiri yapanların yorumları güme gidiyor.Yazı dili ve konuşma dili çok farklı malesef. Mesela ben Emrah Kabul ' un tuttuğu istatistiklere helal olsun diyorum.Yapıcı eleştiri budur...
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Nereden
    İstanbul

Benim Videoton'un o mac sonucunu paylaşmamın nedeni, heriflerin lig maclarını dahi takip edip hocaya sallamak icin kullananların bunu görmezden gelmesiydi. Tıpkı senin hala Videoton maclarını takip etmen gibi.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

hasancebi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ömer Faruk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada kısır döngü devam ediyor. Şenol Güneşi ben çok seviyorum.Ama eleştirilmeyecek değildir.. Burada Hocanın kişiliğine garezi olanların yorumları ile Yapıcı eleştiri yapanların yorumları güme gidiyor.Yazı dili ve konuşma dili çok farklı malesef. Mesela ben Emrah Kabul ' un tuttuğu istatistiklere helal olsun diyorum.Yapıcı eleştiri budur...
    Forumdaki bazı arkadaşlar istatistiklere pek inanmıyorlar. Emrah arkadaşımız bu konuda gayet başarılı. Şu Ersun yenal zamanında antremanda yada maçta sakatlanan kaç oyuncumuz var bakabilirmisin. Şenol hoca nasıl idman yaptırıyorsa her hafta biri sakat. Bunun yanında ersun zamanında kaç oyuncu disiplin cezası almış, colman basar gider, zokora gider, jaja içer, engin hocaya küfreder, ceyhun oynamayacam der, adrian oyundan çıkarken hocaya el kol yapar vs. Hocamız çok iyi insan ama disipin 0, oyuncularda kondüsyon 0, sağlık ekibi 0, antreman 0, oyuncu gelişimi 0, gelen adam 1gram gelişmiyor. Kimse burak demesin, bir tane kafa golü yotu bizde, terim görmüş işte,adam çatır çatır kafa golü atıyor.selçuk 3 sene oynadı,frikik golleri 1 elin parmağını geçmez, geçen sene 6 tane attı. Engin terime el kol yapabilirmî sizce, bence hayır. Neyse şenol hoca istifa. Tolunay gelsin. En azından disiplini sağlar takımda. Hakedene şans verir. Kendinide geliştiren bir hova. Kendi futbolcu bankasıda bar. Yeter valla şenol hoca gitsinde kim gelirse gelsin.
    ...

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Evet doğru dediniz, Jaja içer ... Ersun zamanındaki disiplini övüyorsunuzda, Şenol Güneş veya yönetim Jaja'yı gönderince neden suçlu oluyor ?

Ersun ve Ziya Şenol Güneş'le kıyaslanmak için daha birkaç fırın ekmek yemeli. Evet bu sene belki iyi oynamıyoruz ama bu adamlarla karşılaştırmak asla doğru değil.

Şenol Güneş'in şu anki kötü performansı bile Ersun Yanal ile yarışıyor. İstatistik,istatistik diyenler bunu kendileri itiraf etmiş oluyor zaten. Güldürmeyin Allah aşkına.
    Konu Samet Türkmen tarafından (08.12.2012 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Ersun Selçuk İnan'a "imza atma fb'ye götüreyim seni" der, Şenol demez.. Yetmez size gerçi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .......

Galibiyet ortalamaları işine gelince.

Aykut Kocaman son üç sezonda istatistiksel olarak Şenol Güneş'ten daha başarılıdır. Peki bugün ŞEnol Güneş'in yerine onu takımın başına getirmek isteyecek Trabzonsporlular'ın oranı %15'i geçer mi?

Hiç sanmam.

O halde demek ki istatistikler çok şeyi anlatır ama tek başına hedefi vurmaya yetmez.

....
    İlave...

Hiddink fenerden kovuldu çoook zaman önce. Galibiyet oranlarında Aykut Kocaman Hiddink'e 3 basıyor. Demek ki Kocaman Hiddink'in önünde.

E, istatistik değil mi?
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)