Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 133 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Nickleri...

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

benimkide ezrail in olurumdan geliyo 61 se malum

Nereden
    Bursa

valla Ben 2 KEz Denedim diger NickLerin Aktivisyon Kodu geLnmedi bende bu Nicki aLdim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ama Yakinda Degistircem 1 Sene Gecti üye olali Hayirlisi

Guests
    Ziyaretçi

Kimse yabanci özentiligi diye yorumlamasin nickimi.Tek nedeni oyun tarzimin ona çok benzemesi ve stiline hayran olmam...

Paul 'Scholes' ...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben yöneticiden rica ettim yukarda dedigim shooter13ü yapti.ne bileyim buraya yazi yazdiktan sonra nick degistirme ile ilgili konuyu görecegimi.

eskiden baskette shooting guard oynardim.orda uydurdum bu nicki.simdi power forvet-pivot oldum hala shooter.ama orta mesafeleri iyi sokarim.3lük de çalisiyorum.o yüzden sutör,nisanci anlaminda shooter.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Annemin babamin bana vermis oldugu bir isim varken ikinci hiç bir ismi düsünmedim bugüne kadar.Sanalda olsa ben hep reelden yanayim. Msn de ve avatarimda da oldugu gibi[img]smileys/smiley1.gif[/img]Edited by: Harun

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

mission_61 yani görev_61 mantikli bence sampiyon oldukmuda mission_tamam diye degistiricem nickimi....

Benim nickde trabzonumuzun sebzeleri arasinda olan garalahana aslinda millet hep karalahana desede agiz aliskanligi garalahana..Olsaa da yesek[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Akçaabatta tanistigim bir abimizin lakabi idi.Çok hosuma gitmisti.Benim karakterim ile yakindan yada uzaktan hiç bir alakasi yok.Degisik olacagini düsündügüm için kullandim.Bildiginiz gibi müthis bir yilan adi.Benden kobra degil olsa olsa karinca ezmez olur.

kobra_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim adim kübra oldugu için kobraya çok yakin bi akrabam var doktor bana hep kübra yerine kobra derdi[img]smileys/smiley4.gif[/img]onun için kobra kaldim bi de çok siki arkadasim hatta kankim böyle zor biseyi basardigimizda birbirimizr yilaaaaaan derdik ordan da kaldi bu kobra bana bende sonuna 61 ekleyerek kullaniyorum iste[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Benimki de normalde thepathfinder yani izci demek ben de öylesine f ve h nin yerlerini degistirdim!

FATIH SULTAN TEKKE

Senin nickin Havadan Havaya lazer güdümlü füze ismi degil mi yaw...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

benim nickede kolay,TS=trabzonsporluyum Metin=isim ve 08=Artvin [img]smileys/smiley1.gif[/img]

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ben gUgUDa_61 iLe basLamistim.Guguda köyümün en eski adi bende nick oLarak kuLLaniyordum.

Simdiki nickimi sans eseri buLdum.Benim eski nicklerimden biri s'd iLe basLiyordu.Ben ara sira bu nicki yazarken shifte basmayi unutuyordum s2d oLuyordu.Bu benim hosuma gitti balina ThE ekLiyerek kuLLanmaya basLadim...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyi bir trabzon milliyetçisi oldugumdan dolayi forever nikini aldim.herzaman61 yani [img]smileys/smiley2.gif[/img]

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Annemin babamin bana vermis oldugu bir isim varken ikinci hiç bir ismi düsünmedim bugüne kadar.Sanalda olsa ben hep reelden yanayim. Msn de ve avatarimda da oldugu gibi[img]smileys/smiley1.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Benimki de normalde thepathfinder yani izci demek ben de öylesine f ve h nin yerlerini degistirdim!

FATIH SULTAN TEKKE

Senin nickin Havadan Havaya lazer güdümlü füze ismi degil mi yaw...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Yok la iyi bak![img]smileys/smiley2.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Harbi Füze ismi ya..Hatta The Sporrow var...Isiya güdümlü senin ki lazer güdümlü bunu bir belgeselde duymustum...

ben de rize/pazarliyim.Pazar'in eski adi Atina Pazarli da Atinuri'dir.Eskiden nkeser3 tü.Fakat birkaç ay siteye anlamsiz bir sekilde giremedim.Yeni üye alimiyla yeni ismimi Atinuri olarak seçtim.Bu arada bugün Türkiye için kara bir gün(nedenini biliyorsunuzdur herhalde).[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Annemle babam düsünmüsler bu çocuga ne isim koyalim diye ve Emin koymuslar. Yani benim insiyatifim disinda gerçeklesmis. E burda yabanci mi var yada ayip bisey mi yapiyoz ki adimizi degiselim.....

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benim nikim adim avatarim kendim yani ben neysem oyum.Bencede herkes kendi ismiyle girmeli. Edited by: cemilsezgin

meli mali ile konusmak biraz yanlis abilir ebilir demek daha dogru bence isim konusuna gelince herkes kendini farkli bir sekilde ifade etmek istiyor o yüzden herkese saygi göstermek gerekir.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_unami61 Nickli Üyeden Alıntı
    benim nick gecen seneki tusunami felaketinden sonra aklima geldi.. ts_unami61 ; trabzonda o dalgalar gibi yikip gectigi icin boyle bi nick kullanmaya basladim.. yalniz bmn ye uye olduktan sonra boyle bi nick oldugunu gordum TSunami diye.. o arkadas benden once dusunmus kusura bakmaz ins.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

ayip ettin kardes ne kusuru ya. o aralar tsunami meshur malesef. tsunamide TS harfleri dikkatimi çekti. plakadalarda nasil 61 veya TS hemen dikkatimi çekiyorsa. tabiki ligde ve kupadafirtina gibi esiyoruz. bir de BMN çikti karsimiza.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bordo ve x bilesimi.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

hayrani oldugum Düs Sokagi Sakinlerinin bir parçasi 'aganta burina burinata' daki agantayi alip, arasina ismimim bas harfi olan h 'yi ekleyince AGANTHA oluverdi çikti, br baska yerde görürseniz kesin benim

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

walla siteye ne isimle üye olum derken aklima trabzonlu geldi bende yazdim aslinda sonuda 34koyacaktim ama içime sinmedigi için sadece alttan cizgi koydum[img]smileys/smiley36.gif[/img]

ben Eddy koydum çünkü neredeyse herkes bana öle diyor...okulda bazi ögretmenler bile Eddy der bana...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)