Sayfa 1 Toplam 29 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 702 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRT Protestomuz ( Faik kovuldu )

Arkadaslar az önce trt nin yayin akisini göz gezdridim. bu hafta genclerbiligi-sakarya macini cumartesi canli yayinliyorlar

CUMARTESI
    Edited by: Emorfo

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ALLAH BIRGÜN HEPSININ BELASINI VERECEK....

TRABZONSPORUMU YOK SAYMAK ISTEYENLERE ÖYLE BIR TOKAT VURACAGIZ KI.....

Trt'ninde Dötü Kalkmaya Basladi..!

ben bu zihniyetin içine tükürürüm, daha çok sey yaparim ama ortam müsait degil....neyse hemen sinirlenmiyeyim...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kayseri-trabzon maci trt 1de

slm arkadaslar
    trt ilk süper ligmaci cumartesi saat 19.00(TSI=TÜRKIYE SAATI ile)
    KAYSERI-TRABZON naklen ve sifresiz saadece TRT1'de.
    TRT TRT

Ama Nuri43 dedigi gibi Trt'nin Yayin Akisi öyle demiyor. Genclerbirligi Macini veriyor.

ALLAH hepsini kahretsin bu ne yahu simdi veriyo mu vermiyo mu ?

Bunlar simdi TRABZONSPOR evinde oynayacagi zaman TRT'ye verirler deplasmanda kimse vermez maçi. Bu nedir yahu Zaten onlarin amaci her türlü TRABZONSPOR'un önünü kesmeye çalismak degil mi zaten ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

www.trt.net.tr

19:00
    Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Gençlerbirligi - Sakaryaspor"

serefsizler

Nereden
    İstanbul

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı

slm arkadaslar
    TRT TRT

Ama Nuri43 dedigi gibi Trt'nin Yayin Akisi öyle demiyor. Genclerbirligi Macini veriyor.

Neye dayanarak maçin verilecegini söyledin açiklasanda ögrensek.Yayin akisinda gençler-sakarya maçi verilecek diyo.Digitürk yetmiyodu bide basimiza trt belasi çikti.Kanser etcek bu adamlar bizi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı

slm arkadaslar
    TRT TRT

Kaynak ?

Nereden
    Amasya

arkadaslar bizim maci veriri en büyük ihdimale <yani vermez büyük kavga cikar hem hem ts macina daha cok kisi bakiyo adamlar salak degil ya

Evet,mantik olarak bizim maçin verilmesi lâzim amayayin akisinda bizim maç görünmüyor.Acaba TRT tanitimlarda mi Trabzon'un maçini verecegiz diye duyuru yapti da, "Fanatik61" nickli arkadasimiz yukaridaki yaziyi yazdi tam bilmiyorum.

Aslinda deplâsman maçlarimizin TRT'den verilmesi avantajimiza olur.Nasil iç saha maçlarimizin TRT'den verildigi zaman seyirci azalmasindan endise ediyorsak,deplâsman maçlarimizin verildigi haftalarda da rakibimizin seyircisinde azalma olacaktir.Gerçi zaten biz deplâsmanlarda daha iyi oynuyoruz, bu da ayri bir konu ama seyirci faktörü de her zaman önemlidir.

Arkadaslar bu nasil is ya, Gençlerbirligi - Sakaryaspor maçi neymis TRABZONSPOR'UMUZUN maçi dururken. Hayir Anadolu kulüplerine böyle bir hitapta bulunmak istemem ama TRABZONSPOR'UMUZUN yaninda ('03-'04 Süper lig 2.si,'03-'04 Türkiye kupasi sampiyonu ve daha niceleri)Gençlerbirligi kim yaa, Sakaryaspor kim yaa, Allah Allaaah, Allah Allaaaah. Ya sabir...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lih 2. macini vermezler ise, yaziklar olsun...daha ne diyeyimki ???

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ya hersey ortada TRT dorduncu haftada bizim maci vercek okadar... yayin akisina falan bakmaya gerek yokki, haftanin mac programina bakin yeterlidir..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

17:55 Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Gençlerbirligi - Sakaryaspor"

18:45 Devre Arasi

19:00 Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Gençlerbirligi - Sakaryaspor"

20:38 Spor

22:30 Ligde Bugün

Nereden
    İstanbul

Murat hakli 4 haftalik maç saatlerine bakarsak anlasiliyo 4.hafta maçimizin verilecegi ve oda gençlerbirligi maçi sanirim!!!

O.Ç lari insanda sabirbirakmamaya yeminliler.Bu adamlar trabzona gelince yayin arabasi falan filan ne var neyok parçalicaksin yakacaksin birdaha trabzon sinirlari içine sokmayacaksin[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Selam

Hani gökten kafamiza tas düsse yönetimemi kabahat bulacagiz bilmiyorum ama ne Ö.S yönetimi ne deA.A. yönetimi taraftarin bu konudaki magduriyetini umursamadilar bile...Maalesef kendimiz söylüyor kendimiz dinliyoruz...Bunlar bence haftalik programlar degil T.S efsanesini bitirme çabalaridir...Burasi Muz Cumhuriyeti olsaydi bile bu hareket yapilmazdi.Hep digiturk diyorduk ama iste beterin beteri var...

T.S nin maçlari ekrandan verilmezken popularitesi nasil artar bu konuda fikri olan varsa bir zahmet bu fakiri de aydinlatsin...Eger bu eziyet devam ederse yakinda T.S. taraftarlarini mumyalayip müzeye koyacaklar;çünkü bu adamlarin yayin politikalariyla amaçladiklari sey bu!!!!Merakla bekliyorum bu konuda yönetimimiz çikip bir açiklama yapacak mi????

Buradan Serdar in yan baslikta belirttigi noktaya katilmamak mümkün degil...Eger düzenin içinde bir çark olacaksan T.S. yönetiminde isin ne?Bir Allah(c.c.)in kulu daçikip hesap sorsun "nedir bu rezalet " diye..Param var ama digiturk alsam nafile...Param yok Trt de bana Gençler maçini reva gördü..Her halde yönetimlerimiz bize su slogani reva görüyor"Madem T.S. liyiz katlanacagiz" !!!!!!!!!!

Taraftarin magdur,transferde fiyasko yasamissin önemi yok...Vefali iki futbolcuyu kulüpte tutup bunu kendi basarin olarak gösterirsin...Daha göreve geldiginde bizimle geldi bizimle gider dedigin adami kovup 3. haftada yerine yeni hoca getirirsin....Takimin kazandigi müthis ivmeyi kendine referans yapip üstüne birsey katmazsin....Taraftar magdurmuymus? Bosverin canim, yarin çikarim "Özgür e talibiz" derim olur biter!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

trt teletextine bakarsaniz yanilmiyorsam 202. sayfada kayseri-ts maçinin yaninda trt1 yaziyor arkadaslar

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRT isin ucuzluguna kaçti. Ankara'daki maçi yayinliyor. Yönetim maçlar TRT'den yayinlanacak diye ödü koptu. Biz maçlarimizi izleyebilmek için ugrasirken yönetim izletmemek için elinden geleni yapiyor. Yazik valla..

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar bir hossunuz. Maçlarimizin TRT den yayinlanmamasini sevgili yönetimimiz rica etmedi mi ? Onlarda bu bahaneyle deplasman maçlarimizi da vermeyecekler.

Onlar bunu istiyorlardi. Ancak yönetim daha akilli yaklasmaliydi. [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Digitürk'ün web sitesinde ilk 4 haftanin maç programi yayinlanmis. Tahmin edeceginiz gibi 3 Istanbul takiminin maçlari yayinlaniyor. Yani ilk 4 hafta Digitürk'te bizim maçimiz yok. Ben sezon boyu derbiler hariç olacagini da sanmiyorum. Ancak geçen yilki gibi birsey olursa olur. Yani, biz iddiali olur da Istanbul takimlarindan biri sezon sonu zirveden koparsa bizim maçi verebilir. Bu da tamamen bir varsayim.

TRT'ye gelince. Benim Trabzon'daki yakinlarimdan duyduguma göre ilk 4 hafta TRT bizim maçlari verecekmis. Ne derece dogru bilemiyorum çünkü TRT'nin sitesinde GB-Sakarya maçi var. Bizim yönetim de buna itiraz etmis.Deplasman maçlarinda sorun yok amaTrabzon'daki maçlarda seyircinin azalmasindan korkuyor yönetim. Haklilik payi var elbette ama bence birakalim bizim maçlarin hepsini TRT versin.Hiç olmazsa tüm Türkiye TS'u izlemis olur.Edited by: metehan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ts taraftari her ne olursa olsun stadi doldurmali. maç tv den veriliyor diye evinde oturmamali. yoksa transfer mransfer istemeye hakki yok.

taraftar uyuma takimina sahip çik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuksari Nickli Üyeden Alıntı

ts taraftari her ne olursa olsun stadi doldurmali. maç tv den veriliyor diye evinde oturmamali. yoksa transfer mransfer istemeye hakki yok.

taraftar uyuma takimina sahip çik.

Eskiden öyleydi,maçi tvler verse bile stad dolardi.

trt sende show tv gibi yamuk yaptin bize..illaki protesto mu yapalim da akliniz basiniza gelsin..

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya TRT maçlari vermesin stad dolmuyor diyen biz. Vay adiler bizim maçlari vermiyorlarda diger takimlarinkini veriyorlar diyen biz. Sifresiz evimizde maç izleyecegiz oh ne güzel diyen biz. Bize TV de maç izlemek yakismaz dogru stada takimi desteklemeye diyen biz.

Yav arkadaslar bari BMN olarak ortak bir tavir belirleyelim de ondan sonra tepki verilecekse ortak verelim yada iyi olmus denilecekse iyi olmus diyelim. Kafam karisti ya. Sahsen maçlari TV versede stada gidilmesi taraftariyim. Ankara daki hiç bir maçi da kaçirmayacagim son 4 yilda oldugu gibi....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)