Sayfa 77 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77
Toplam 1913 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,913 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 14. Hafta Maçı | Trabzonspor 2 - 1 Eskişehirspor

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı ANADOLU! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskişehir adına maçı rıza hoca yanlış oyuncu seçimiyle katletti eskişehirin çok eksiği vardı

ayrıca sdattaydım ve dışarıda eses formamla dolaştım arkadaşlarımla beni karşılayan tsli kardeşlerime çok teşekkür ediyorum

şunu söylemeden geçemiyeceğim tribün olarak sınıfda kaldınız küme düştünüz ve artık benim içimdeki ts sevgisini bitirdiniz kaç senedir ts-eses maçlarına giderim ve hiçbir olay yokken ankaragüçlüler kışkırttı eses kaşkolu yakıldı eses e küfür edildi tüm taraftarı suçlamak istemiyorum ama o kadar acizdiki tribünler amcacım kalk adam gibi bağır sdat doldu ama tribün olarak sınıfda kaldı

benim bildiğim benim gençlik dönemimdeki en katitelii tribünlerin başında gelen trabzonspor tribünleri eses e küfür olayından sonra dışarıda bana değil ama bizde diğerlerine küfürler bu ülkede yaşıyosun eseslide olsa gelir senin şehrinde dolaşırız kardeşim o şehir senin değil saygısız terbiyesizler bize küfür ediyor olacak şeymi acil toplanılması lazım karar alınması lazım durum çok kötü tek artınız diğer illere göre çok uzak olması benim o gün ömrüm yollarda geçti ve keşke gelmeseydim dedim ama memleket hasreti bitirdi beni nabıyım ama bu olaylardan sonra trabzonsporlu taraftarlar benim için bitmiştir ve ne garip geçen seneki trabzon macı sonları eses de oynanan esesliler kötü olaylar çıkarmıştı o zaman da eses taraftarına söylemiştim 3-4 kendini bilmez bunlar tslilere taş atan tsliler kaliteli taraftardır onların seviyesine inmez ! ne kadar ayıp kınıyorum herkesede söylemek istemiyorum ama taraftarlık bu değil bu taraftarlıkla anca olay çıkar nolucak şimdi esk de herkes trabzonspordan nefret ediyo nolucak buraya geliceksiniz burdaki hemşerilerimiz ben ts formasıyla dolaşırsam burdakiler ankaragüçlüyü çok kötü biçimde bıçaklayan adam o olaydan sonra herkes korkar oldu giymeye gene bu esk nin serserilerini çıkartıcaksınız eses dede olay ne olucak iyice düşman olucak takımlar tebrik ediyorum yaşları küçükken babası yaşında adama küfür eden eses atkısı yakıp küfür eden ankaralıların gazına gelip olay çıkaran ayakta alkışlıyorum o olayları yaparken esk de ne olur düşünmedinizmi bizi düşünün ben şimdi ts formamla memleketimin formasıyla nası dolaşıcam şehrimde.
    Sevgili kardeşim, 3 defa okudum ama ne anlattığını anlayamadım. Evet saat 12'yi geçmişti ama hakikaten anlamadım. Tek anladığım size iyi davranılmamış siz de bozulmuşsunuz ve bizim taraftara Eskişehir'de bedel ödetmek gibi bir amaca sarılmışsınız. Umarım onu da doğru anlamışımdır.

Şu kardeşlik iflan gibi içi boş klişe sözlerden hiç hazzetmem. Karışıktır o işler. Mesela Bursa'nın kankası olan Ankaragüçlüler, bizimkilerin de kankası sayılır. Ama Bursa'yla biz pek sevişmeyiz. Falan filan...

Sözün özü şu ki, Trabzon kümeye diyen her takım küme düşmüştür. Bize beddua okuyanın da sırtı yerden kalkmamıştır. Geçen senenin Şampiyon adayı Sivas nerede şimdi, görüyorsunuz. Allahın yarattığı her canlıyı sever sayarız elbet, ama rakiplerin dostluğu abesle iştigaldir.

Benim en büyük dostum kim mi, tartışmasız Shalke 04 taraftarı... Nedenini o günü yaşayanlar bilir.

Saygılarımla değerli kardeşim...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdær Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi 2 forvet

Çok iyi sağ açık

Çok iyi ön libero

Çok iyi stoper alırsak.

Şampiyon oluruz .
    Çok iyi demiyecem ama iyi bir yönetim olmadan şampiyonluk olmaz.....

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yahu benim anlamadığım;Eskişehir'liler şehirlerine toz kondurmuyor.Yok öyle sosyal şehiriz,yok böyle kültürlüyüz falan.
    Şuraya gelip te,derdini anlatabilecek kapasitede Türkçe bilgisine sahip tek Eskişehirspor taraftarı göremedim.
    Anadolu! nickli arkadaşımızın ne anlatmak istediğini anlayan var mı?

Hadi işinize..
    Herkese Merhaba

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler takımımıza.

ANADOLU! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kusura bakmayın kardeşlerim o anlar aklıma geldide gerçekden kızdım bende bi okuyunca o anki sinirle kusura bakmayın

yanıtlarınızı okudum adam gibi cevaplar vermişsiniz benim aradığım trabzonsporlu hemşerilerim bu diyorum işte (cevap veren hepsi değil tabiki)

anlatmak istediğim şu, benim kardeşim esesdeki maçı geçen sene trabzonluların arasında izledi ve trabzona gitti taş oda yedi ben onları yapana yaptıranlara çok kızmıştım hiçbir mantık almıyor bu konuyu

ben derdim herzaman trabzonspor taraftarı kalitelidir buna örnek ben gençlerbirliğini de gösteririm az ama kaliteli taraftar ama trabzonluları bambaşka gördüm beni karşılıyanda vardı ama inanın beni üzen karşıdaki adamın ne olduğu bilmeden edilen küfürler babası yaşındayım çocuğun tutturmuş o formayı çıkaracaksın vb ben t.c vatandaşıyım seninle ülkem dinim aynı üstüne üstelik bende trabzonluyum pek gelemesemde bilmesemde trabzonluyum.

maça gelincede ankaragüçlülerden beklerdimde tslilerden beklemezdim bende ama artık eseslilerinde ciddi bir düzenlemeye gitmesi lazım hergelen düşman ayrılıyor anlamadığım 2 tane taş atınca kahramanmı olursun kahramanlık gelirsin misafirlerini karşılarsın çiçeklerle cebinde parası yoksa yedirirsin içirirsin gerekirse maç biletinide alırsın maç sonu sonuç ne olursa olsun buluşup atkı forma değiştirip 2 duasını almakdır ama artık gençler işlerini kavgayla çözüyor kusura bakmayın diğer mesaj içinde kızgındım çok kırgınlığımda var

dün tsli taraftarlar içinde gol olmadan neredeyse hiç bağırılmadı gol oldukdan sonra biraz oldu ama canlansın artık tribün inanın mükemmel bir sdat avni aker eğer bağırılsın çok iyi bir ses çıkar çok iyi atmosferi olur baskı kurar

oyuna gelince eskişehirspor rıza hocanın kadro seçimi yüzünden berbattı böyle devam ederse eses düşme korkusu olmayan yukarı çıkma ümidi olmayan bir takım olur
    trabzonda daha bi derli topluydu ama bu durumda kötü oynayan kadrosunda çok eksik bulunan eses i zor yendi içeride maçları hep tempoda çekilmeden hep ataklarla oynamalısın (eğer hedefin ilk 5 se)

hadi hemşerilerim benden bu günlük bu kadar iş güç bizi bekler kendinize iyi bakın iyi geceler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Maçtan önce birşey yazmak istemedim ne de olsa yanlış anlaşılacaktı.
    Dün iki istikrarsız takımın maçı vardı.Kazanan biraz soluklanacktı ki bu Trabzonspor oldu.
    İyi bir kadrosu ve yedek kulübesi olan takımınızın hoca derdi son bulunca hak ettiği yere yükselecektir diye tahmin ediyorum.
    Biz ise kurulan yarım yamalak takımımızın ve alternatifsizliğimizin acılarını yaşamaya başladık.İlk yarıdaki oyunumuzla kaybetmeyi de hak ettik zaten.
    Her neyse...Maç bittikten sonra bunlar boş lakırdı.
    Daha önce Ordu'ya kadar gezdiğim Karadeniz yöresinde bir de Trabzon'u yarım yamalakta olsa gezme fırsatı yakaladım.Başka bir havası ve tarzı olduğu 1 günde de olsa hissettirdi bize şehriniz.
    Zaman zaman ters bakan,zaman zaman da selam verenlerin hepsine teşekkürler.Nasıl ki bizim geçen yıl yanlış yapan saçmalayan insanlarımız varsa onlardan her tribünde bulunduğunu gördük.Ama 15bin lişi içinde belki 300-500 küfür eden atkı yakan (ki geçen yıl bizden de böyle bir halt eden olmuş görmediğim için bilmiyordum) insan çıkmasını normal karşılıyorum ben.Her ne kadar ahmakça hareketler olsa da bunlar münferit taraftar sayısının çok olduğu,bir gruba ya da lidere bağlı olmayan insanların oluşturduğu tribünlerde hakimiyet sağlanamamasından kaynaklı yanlış hareketler kaçınılmaz oluyor.Maalesef bizim açık tribünümüzde de yılda 3-5 maça gelen,yüzleri her maç değişen tuhaf tipler her gelene yanlış hareketler segiliyorlar.Bu günah çıkarma değil.Sadece durum değerlendirmesi.Maalesef durum da bu...Size de bir hata yapıldıysa bunların sonucudur.Keşke elimizde olsa ve benim gibi dün oraya 1000km yol tepip gelen ve sakin kalmaya mantıklı olmaya çalışan diğerleri gibi hayatında deplasman yapmamış,alt ligdeyken stada uğramamış bu tiplerden kurtulsak hep beraber.
    Her neyse...Dün Ankaragücü taraftarının da kışkırtmasıyla önceki olaylara kızan bir kısım sinirini yatıştırmaya çalıştı.Bu da normal karşılanabilir.Oldu bitti...
    Önemli olan (benim fikrimce) bu küçük grupların,küçük saçmalıklarının orada kalması ve iki çok önemli camianın karşı karşıya gelmemesidir.Trabzon'un zamanında başardıkları ve hala yapmaya çalıştığı Anadolu'nun hala umudunun olması için bir kilometre taşıdır.
    EsEs'in vakti zamanında başına gelen haksızlıklar bu ortamda çok eskiden beri nelerin olduğuna kanıttır.
    Dün küfür edene de,alkışlayana da,atkı yakana da,forma değiştiğimiz arkadaşa da hepinize tekrar sevgiler.Sağolun var olun...
    Belki geldiğinizde yine hata yapanlar olur bizden ama bilin ki benim gibi binlerce insan herkesin memleketine ve sevdasına saygı duyuyor.Bunların önde gelenlerinden biri de sizsiniz.Onların yanlışını tüm camiaya mal edip EsEs adına,şehir adına ağır konuşan arkadaşlarda bu yazıyı hatırlasın seneye.Ben ve binlerce gerçek EsEs sevdalısı sizin armanız peşinden gelip berbat tribünlerimizde yerinizi aldığınızda yine içmizden ''Helal olsun'' diyeceğiz.Gerisini duymayın,görmeyin mümkünse...
    Sevgilerle...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sinan SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Heralde bu son yazı bu olaylara son noktayı koymuştur.Bence çok da fazla uzatıp muhabbeti bozmaya gerek yok.
    BORDOMAVİ.NET-KUŞADASI

Anıl Caner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı cem2661 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün iki istikrarsız takımın maçı vardı.Kazanan biraz soluklanacktı ki bu Trabzonspor oldu.
    İyi bir kadrosu ve yedek kulübesi olan takımınızın hoca derdi son bulunca hak ettiği yere yükselecektir diye tahmin ediyorum.
    Biz ise kurulan yarım yamalak takımımızın ve alternatifsizliğimizin acılarını yaşamaya başladık.İlk yarıdaki oyunumuzla kaybetmeyi de hak ettik zaten.
    Daha önce Ordu'ya kadar gezdiğim Karadeniz yöresinde bir de Trabzon'u yarım yamalakta olsa gezme fırsatı yakaladım.Başka bir havası ve tarzı olduğu 1 günde de olsa hissettirdi bize şehriniz.
    Zaman zaman ters bakan,zaman zaman da selam verenlerin hepsine teşekkürler.Nasıl ki bizim geçen yıl yanlış yapan saçmalayan insanlarımız varsa onlardan her tribünde bulunduğunu gördük.Ama 15bin lişi içinde belki 300-500 küfür eden atkı yakan (ki geçen yıl bizden de böyle bir halt eden olmuş görmediğim için bilmiyordum) insan çıkmasını normal karşılıyorum ben.Her ne kadar ahmakça hareketler olsa da bunlar münferit taraftar sayısının çok olduğu,bir gruba ya da lidere bağlı olmayan insanların oluşturduğu tribünlerde hakimiyet sağlanamamasından kaynaklı yanlış hareketler kaçınılmaz oluyor.Maalesef bizim açık tribünümüzde de yılda 3-5 maça gelen,yüzleri her maç değişen tuhaf tipler her gelene yanlış hareketler segiliyorlar.Bu günah çıkarma değil.Sadece durum değerlendirmesi.Maalesef durum da bu...Size de bir hata yapıldıysa bunların sonucudur.Keşke elimizde olsa ve benim gibi dün oraya 1000km yol tepip gelen ve sakin kalmaya mantıklı olmaya çalışan diğerleri gibi hayatında deplasman yapmamış,alt ligdeyken stada uğramamış bu tiplerden kurtulsak hep beraber.
    Her neyse...Dün Ankaragücü taraftarının da kışkırtmasıyla önceki olaylara kızan bir kısım sinirini yatıştırmaya çalıştı.Bu da normal karşılanabilir.Oldu bitti...
    Önemli olan (benim fikrimce) bu küçük grupların,küçük saçmalıklarının orada kalması ve iki çok önemli camianın karşı karşıya gelmemesidir.Trabzon'un zamanında başardıkları ve hala yapmaya çalıştığı Anadolu'nun hala umudunun olması için bir kilometre taşıdır.
    EsEs'in vakti zamanında başına gelen haksızlıklar bu ortamda çok eskiden beri nelerin olduğuna kanıttır.
    Dün küfür edene de,alkışlayana da,atkı yakana da,forma değiştiğimiz arkadaşa da hepinize tekrar sevgiler.Sağolun var olun...
    Belki geldiğinizde yine hata yapanlar olur bizden ama bilin ki benim gibi binlerce insan herkesin memleketine ve sevdasına saygı duyuyor.Bunların önde gelenlerinden biri de sizsiniz.Onların yanlışını tüm camiaya mal edip EsEs adına,şehir adına ağır konuşan arkadaşlarda bu yazıyı hatırlasın seneye.Ben ve binlerce gerçek EsEs sevdalısı sizin armanız peşinden gelip berbat tribünlerimizde yerinizi aldığınızda yine içmizden ''Helal olsun'' diyeceğiz.Gerisini duymayın,görmeyin mümkünse...
    Sevgilerle...
    Delikanlı kız arkadaşına "Sana olan aşkım 4 kardeşiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaşatacaklar" diyordu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sevgilerle...
    Önemli....
    Söylesem tesiri yok
    Sussam gönül razı değil.
    adrenalinn

Sevgilerle...
    Altına imza...
    Maça gelince TS maçın çok büyük bölümünde üstün oynadı ve bence maçı hak etti bundan sonraki maçlarınızda başarılar dilerim...

BURAK DOGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

benim buradaki yazılarımı silen arkadaş bir zahmet bana özelden neden sildiğine dair açıklama yaparsa sevinirim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bayram dolayısıyla istanbudn trabzona gitmiştim denk geldiği içinde maça gittim..numune hastanesinin orda karşılaştıım 4-5 eskişehirliyigörünce yüz ifadem değişti...ama baktım ki adamlar sanki kendi şehirlerinde dolaşıyorlar .stadın arkakapısında oturmuş sigara içiyorlar bense halaa geçen sene gittiğimiz maçta yaşadıklarımla onların yaşadılarını mukayese ediyordum...bzim otobüslerimize taş atıp ana avrat küfür ediyorlar ama hala gelip şehrimizde rahatça dolaşıyorlar.ben yediremedim kendime..biz gitiğimiz yerlerde sıkıntı çekelim adamlar gelsinler forma atkı değişip gezsinler..
    onu geçtim birde maçta ankaragücü lehine tezahürat yapılıyor bize ne ankgücünden esesden ama anlayana ondan önceki haftada karagümrük diye bağırmıştı taraftarlarımız.bu iş sadece bizde var anlaşılan.ben hiçbir bjk gs fb liden başka bir takım lehine tezahürat duymadım şimdiye kadar..bakalım daha neler göreceğiz..

BURAK DOGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DNA-TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bayram dolayısıyla istanbudn trabzona gitmiştim denk geldiği içinde maça gittim..numune hastanesinin orda karşılaştıım 4-5 eskişehirliyigörünce yüz ifadem değişti...ama baktım ki adamlar sanki kendi şehirlerinde dolaşıyorlar .stadın arkakapısında oturmuş sigara içiyorlar bense halaa geçen sene gittiğimiz maçta yaşadıklarımla onların yaşadılarını mukayese ediyordum...bzim otobüslerimize taş atıp ana avrat küfür ediyorlar ama hala gelip şehrimizde rahatça dolaşıyorlar.ben yediremedim kendime..biz gitiğimiz yerlerde sıkıntı çekelim adamlar gelsinler forma atkı değişip gezsinler..
    onu geçtim birde maçta ankaragücü lehine tezahürat yapılıyor bize ne ankgücünden esesden ama anlayana ondan önceki haftada karagümrük diye bağırmıştı taraftarlarımız.bu iş sadece bizde var anlaşılan.ben hiçbir bjk gs fb liden başka bir takım lehine tezahürat duymadım şimdiye kadar..bakalım daha neler göreceğiz..

kardeşim bu gördüğün adamlar saat kaç civarında oradaydılar?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)