Sayfa 2 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdilik liderle puan farkýmýz 10.....

devre arasýna kadar 15-20 yi bulur ondan sonra Ronaldoyu alsanda farketmez..önümüzdeki yýl üst sýralarý hedef yapar devam ederiz......

alýþtýk nasýlsa....

ben devre arasýnda fazla bir ücretle transfer yapmamýza karþýyým.fatih tekke dýþýnda alýnacak oyuncu ilk önce kiralanmalý ona göre önümüzdeki sezon transfer edilmeli aksi taktirde boþuna masraf çýkar herkesin bildiði gibi futbolculara istenen ücretler ederinden fazla oluyor.kira iþine gidilmeli ve buna göre hareket edilmeli yoksa kulübü kurtaralým derken dahada sarmayalabiliriz durumu.þimdilik eldekilerin deðerlendirilmesinden yanayým ben bu sezon bizim olabilirdi ama erken havlu attýk gibi geliyor bana bu yüzden tek transfer tekke olsun bide alabilirsek ÝBB'den Ýskender Alýn xD
    9 # Osvaldo'

brushfield - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende þimdi bir baþlýk açýyorum Nuri Albayrak desteklenmelimi diye
    O zaten ayrý bir olay. Bunca yýllýk izleyiciyim. Bu kadar futbolcu satýp hiç almayarak klübü bu kadar borçlandýrabileni hiç görmemiþtim. 1 yýldýz alýp parasýný cebinden ödeyeceðini iddia eden eski baþkandan hala sözünü tutmasýný bekliyoruz bu arada... (arkadaþlarýna ben yýldýz almadým ki parasýný ödiyim diyormuþ. Aslýnda haklý adam!)
    Konu brushfield tarafýndan (10.11.2009 Saat 13:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    TRABZONSPOR
    Bu lig için fazla ÞEREFLÝYÝZ
    Trabzonspor'un 27 senedir þampiyon olamamasý Türkiye'nin ayýbýdýr.
    ''Bu ülkede hukukun gücü yok, gücün hukuku var''

xevent - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdilik liderle puan farkýmýz 10.....

devre arasýna kadar 15-20 yi bulur ondan sonra Ronaldoyu alsanda farketmez..önümüzdeki yýl üst sýralarý hedef yapar devam ederiz......

alýþtýk nasýlsa....
    Sadri Þener bu kulübe geleli kaç sene oldu abi ? Daha bu 2. senesi geçen sene stadyumu bitirdiler, takýmda iyidi, bu sene hocanýn yetersiz olmasýndan kaynaklanan problemlerden dolayý bugün buradayýz fikstür olarak, ben inanýyorum ki devre arasýnda iyi bir hoca ile daha da iyi yerlere gelebiliriz.. Ayrýca bize ronaldo gelmesine gerek yok alt yapýya biraz önem verilip nice ronaldolar çýkarabiliriz.. Trabzon þehri her bakýmdan Türkiyenin hatta Avrupanýn Brezilyasýdýr, yeterki kafamýzý kaldýrýp bunlarý hocalarýmýzýn gözüne sokmamýz lazým..

saygýlar..

Mira_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Allah korusun diyorum sadece.
    Sadece Þenol Güneþ,bir tek Þenol Güneþ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Zat-ý alîlerinin pek çok meziyetini 97 senesinden sonra gördük. Kulübe haciz getirmesi falan deðil derdim. Campbell gibi bir adamý getirip, adama hakaret eden de kendisidir. Bana göre Campbell o ana kadar lige gelmiþ en kariyerli santrafordu. Bugün Sadri Þenerin anlýk konuþtuðu bir sürü gereksiz laftan þikayetçiyiz. Mehmet Ali Yýlmaz beyin bu konuda kendisinden geri kalmak deðil bir kaç adým da önde olduðunu düþünüyorum. Fenerle olan organik mi inorganik mi baðý da cabasý... Kendisi köþkünde rahat kalsýn. Burada huzursuz olmasýna gerek yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sayýn Sadri Þener’in dönemini ilk yýlý ve ikinci yýlý olarak ikiye ayýrýrsak……

Ýlk yýlý…

- Takýma hem tecrübeli hem de gelecek vadeden oyuncular kazandýrýldý….

- Stadyum elden geçirilip rakibi baský altýna alacak þekilde yapýlandýrýldý.

- Basketbol þubesi etkin hale getirildi. 2. lige çýkarýldý 1. lige çýkabilecek bir kadro meydana getirildi.

- Ts Cluplarýn etkinliði artýrýldý kampanyalarla desteklendi.

- Kombine satýþlarý kampanyalarla 20 bini buldu. Tarihi rekor kýrýldý…

- HES Projesi ile klübe uzun vadeli gelir getirecek adýmlar atýldý.

Ýkinci Yýlý

- Takýmýn aksayan yerleri yerine mevcut alternatifi olan yerlere takviyeler yapýldý. Alýnan oyunculardan yararlanýlamadý.

- Fatih Tekke ya da onun kalitesinde bir oyuncu alýnmayýp gol sorununun gitgide kangren olmasýna yol açýldý.

- HES Projesi ile ilgili adýmlar atýlmadý. Olay somuta dökülemedi..

- Basketbol ve Bayan Þubesi daha da geliþtirildi. Bayan takýmý þampiyon oldu.

- Ts Cluplarýn geliþimi durdu yeni taraftarý cezp edecek ürünler çýkarýlamadý. Sözgelimi çubuklu formayý 1 yýl boyunca bekledik durduk.

- Kombineler bir yýl öncesinin yarýsýna indi…..

- Stadyumun üstü kapatýlmadý yeni projeye de baþlanýlamadý… Maratonla kale arkasý tribünün bir farký kalmadý

- Yönetim içinde hizipleþmeler gruplaþmalar oldu. Yönetimle taraftarýn arasý açýldý. Her fýrsatta istifa ederim gibi laflar yönetimin ciddiyetinin sorgulanmasýna neden oldu.

- Yabancý oyuncularla sorunlar çýktý. Yeni tansferler bir yana eskilerdende gerektiði yararlanýlamadý.

Bu ve bunun gibi olaylar sonucunda taraftar yönetimin istifa etmesini isteyecek kadar tepki göstermeye baþladý.

Önümüzdeki kongre var. Üyeler tepkilerini doðal olarak seslendireceklerdir. Hep birlikte neler olacaðýný göreceðiz.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

brushfield - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Mehmet Ali Yýlmaz Trabzonspor'a baþkan olamaz. Yaptýklarýný unutturmasý için 13-14 sene yeterli deðil. En azýndan 60-70 yýl lazým. Þöyle bir nesil göçüp giderse belki...
    TRABZONSPOR
    Bu lig için fazla ÞEREFLÝYÝZ
    Trabzonspor'un 27 senedir þampiyon olamamasý Türkiye'nin ayýbýdýr.
    ''Bu ülkede hukukun gücü yok, gücün hukuku var''

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

artýk kurtarýcý diye gelenlerin ''kurtarýn'' diye baðýrmalarýndan býkmýþ olsak gerek, is-te-mi-yo-ruz...

OKANIZM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bize hacýsalihoglu ailioðlu velioðlu lazým.ne lazým mehmet ali yýlmaz.sezon basýnda bu takýma forvet alsam kimi kesecem diyen vizyonsuz ve misyonsuz bir yonetim bize yeter.sonra macý izlerke umut gol kacýrdýmý ayaklarýný bi saga bi sola sallar heyecandan oturamaz.yöneticilik heyecaný bu olsa gerek
    √ OKAN™ 1987

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Xevent !! 1- Bu hocayý kim seçti? 2- Bu Hocaya kaç transfer yaptýrýldý? 3- Bu yýlki baþarýsýzlýðýn faturasýný yönetim dururken hocaya kesecek kadar keskin bir akýl nasýl düþündü de bu sonuca vardý?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Tribünlerin tezahüratlarý kulaklarýmda. Mehmet ali yýlmaz, sözünde duramaz, bu takým seninle, þampiyon olamaz, þampiyon olamaz. oooooo.... 10 sene öncesinin hit parçasý idi tribünlerde.

OKANIZM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

arkasýnda ibrahim cevahir olan bir mehmet ali yýlmaz her zaman trabzonsporu basarýya tasýr.baþarýya tasýmasa bile o eski büyüklüðünü türk futbolundaki agýrlýgýný yeniden kazandýrýr
    √ OKAN™ 1987

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

May futbola meraklý ve de baþkanlýða çok hevesliyse gitsin Ofspor'a baþkan olsun, en azýndan memleketine bir faydasý dokunsun.

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Bu adam bir kere daha baþkan olursa nasýl bir mideye sahip olduðumuzdan þüphe edeceðim.
    Colmandante

Mira_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý adem6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    May futbola meraklý ve de baþkanlýða çok hevesliyse gitsin Ofspor'a baþkan olsun, en azýndan memleketine bir faydasý dokunsun.
    Oflularýn ne günahý var.
    Onun olduðu kadar benimde memleketim.
    Tekrar Allah korusun diyorum.
    Sadece Þenol Güneþ,bir tek Þenol Güneþ

KUTADGU
    Ziyaretçi

Desteklenir efendim pek tabii ki desteklenir.

Zemin ve hava þartlarý da müsait, bizim kahraman bulma sevdamýz da her daim baki olduðuna göre desteklenir.

Hem neden desteklenmesin?

Þahsi fikrime göre de bunun baþarýlmasýna çok fazla bir þey kalmadý.

Sadri Þener'i tamtamlarla gönderen bu camia bir daha ve yine Mehmet Ali Yýlmaz'a göbek baðlarsa, bu camia içindeki varlýðýmý sorgulmamam da ilk ve en önemli iþim olacaktýr benim. MAlum camianýn da zaten bana ihtiyacý yok.

Merakla, kederle, kaygýyla ve üzüntüyle takip edeceðim süreci.

Ýnceldiði yerden kopsun.

irfanb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

6 kez gidip 7 kez gelenlerin desteklendigi bir memlekette, yanilmiyorsam 3.kez gelecek olan neden desteklenmesin.

Istemem kalsin.
    O gelecegine mevcut yönetim devam etsin bence daha iyi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Gidip yalvaracaksýn ayaklarýnýn altýna atacaksýn baþkanlýk mazbatasýný ki haþmetli azametli yüce büyük insan gelip baþkan olsun garip Trabzonspor'a !! Sanki dersin baþkanlýðýnda kupa kolleksiyonu yaptýk.Trabzonsporun 25 yýllýk þampiyonluk özleminin çoðu bu zat-ý muhtereme ait.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mehmet Ali Yýlmaz herkez isteyene kadar yokum dedi. Korkmayýn. Þu gerçeðide görün böyle giderse yalvaracaksýnýz! Mehmet Ali Yýlmaz baþkan olsun diye.

Sadri Þener kulübü borç bataðýna sürükledi. Nasýlsa Mehmet Ali Yýlmaz koþulsuz gelir öder diye..
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr ÝHTÝLALL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ÝHTÝLALL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýkinci lige düþürmek için çok çaba sarfetmiþti..

Trabzon þehrinden sadece 567 oy alabildikten sonra..

Özkan Sümer onu önce durdurmuþ,çok zor ve uzun bir uðraþtan sonra maðlup etmiþti..

Eksik olsun..

Gölge etmesin..

Baþka ihsan istemeyiz..

Kulübümüz zor durumda diye fenerlilerin immetinden medet umacak deðiliz..

Gücü yetiyorsa Aziz yýldýrým'ý devirsin,fenere baþkan olsun..
    Arkada kalmasýn..

Özellikle genç arkadaþlar için ,belki okunmamýþtýr diye üþenmeyip her sayfaya koyacaðým bu yazýyý..

irfanb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Alýntý hekimoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gidip yalvaracaksýn ayaklarýnýn altýna atacaksýn baþkanlýk mazbatasýný ki haþmetli azametli yüce büyük insan gelip baþkan olsun garip Trabzonspor'a !! Sanki dersin baþkanlýðýnda kupa kolleksiyonu yaptýk.Trabzonsporun 25 yýllýk þampiyonluk özleminin çoðu bu zat-ý muhtereme ait.
    Aynen.
    15 yillik baskanliginda sadece bir kez sampiyon olabildik.
    O da ilk secildigi yil kendisine birakilan kadroyla.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mehmet Ali Yýlmaz herkez isteyene kadar yokum dedi. Korkmayýn. Þu gerçeðide görün böyle giderse yalvaracaksýnýz! Mehmet Ali Yýlmaz baþkan olsun diye.

Sadri Þener kulübü borç bataðýna sürükledi. Nasýlsa Mehmet Ali Yýlmaz koþulsuz gelir öder diye..
    Allah sana akýl versin kardeþim, acil þifalar.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Süleyman Demirel 1, MAY 2.

Ölmeden bu adamlardan kurtulamayacakmýyýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

He he yalvarýrýz yollara düþeriz aman gel diye.Faruk Özak'tan býrak borcu kasada nakit parayla aldýðý kulübü borç içinde Özkan Sümer'e devreden adam kimdi acaba.Aldýðý kulüpte 10 tane milli varken býraktýðý kulüpte 10 tane kazma vardý.Fatih Tekke'yi verip üstüne bir de 1.5 milyon dolar verip Erhan Namlý'yý alacak kadar da futbol alimidir.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Dursun Ali Bahçekapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý brushfield Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Senin yaþ ufak galiba. 96'dan sonra Trabzonspor çok yararlandý tecrübelerinden sayýn Mehmet Ali Yýlmaz'ýn. Bu tecrübeler Trabzonspor'a 1 asýr gider bence. Zahmet etmesin tekrar...
    Yaþým hemen yan tarafta yazýyor... Ýnsanlarý eleþtirmek icin yaþlarýnýn bahane edilmesi, savundugunuzun düþüncenin temelinin zayýf oldugunu gösterir... Mehmet Ali Yýlmaz'ýn hamiligini yapmýyorum ama ülkede spor bakanlýgýný yapmýþ bir þahsiyetin tecrübesiz oldugunu itham etmek abesle iþtigaldir....
    Mehmet Ali Yýlmaz döneminde en azýndan yönetimimiz bu kadar suskun degildi gerektiginde klubun haklarýný catýr catýr savunan bir yönetim istiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)